5443
  • ati711
    #3243
    Kösz
  • Prince of Máté
    #3242
    http://www.origo.hu/szoftverbazis/drivers/index.html
  • Aschil
    #3241
    Srácok, Vista alatt megy a game?
  • dante3
    #3240
    Nem ,zöld és sárga növény keverékéből tudsz életcsíkot növelni!
  • csanesz
    #3239
    a maximális életerő majd vmi karakterfejlődés során megy feljebb?
  • dante3
    #3238
    Van a testén három érzékeny pon,azt kell lőni,de ezeket csak az infra távcsővel láthatod!Amúgy elég neki egy rakéta is!
  • ffxi
    #3237
    Ezt hogy kell kinyírni?
  • Prof William
    #3236
    Nekem is így volt. Az első órában még szenvedtem a menéssel + célzással de mára már megszoktam. :)
  • csanesz
    #3235
    akkor majd veszek egyet. nem tom, nekem van konzol is, szóval nem lehet olyan fura:)
  • SG
    #3234
    Konzolfanok előnyben:)
  • SG
    #3233
    nekem kurva fura gamepad-el nyomulni, nagyon nehezen szokom meg, tudat alatt a W,A,S,D meg jobbkézben egér van beégetve a reflexeimbe:))
  • ffxi
    #3232
    Na... akkor előlről!!
    1=sprint/run=space
    3=action=bal klikk

    5=ready knife=bal shift
    6=ready weapon=jobb klikk
    5-6 lehet, hogy fordíva, nemtom.
  • ati711
    #3231
    KOVU

    5+6 és 1+3 kombinációt le tudnád írni billentyükre lefordítva mert az én is látom hogy mit ír ki csak nem tudom hogy milyen billenetyűkombinációt jelent. (Shift vagy Space vagy Alt vagy Ctrl stb. ilyenekre gondoltam).

    Köszi
  • KOVU
    #3230
    de én cseréltem ruhát special 1 és special 2 is megnéztem. ott ahol mogöttem van a kocsi elötem ház ott néztem meg de az alap ruha volt az emberemen.
  • Prof William
    #3229
    Ez eszembe sem jutott volna! Kösz!

    Eygetértek az alattam szólókkal. Gamepaddal klasszisokkal jobb a game...
  • dante3
    #3228
    Gamepaddal ezerszer jobb és könnyebb a játék!
  • csanesz
    #3227
    na:) tényleg rossz egérrel? mert tervezek venni egy gamepadot
  • DarkSector
    #3226
    Another Order (Biohazard 4) vagy Separate Ways-be (Resident Evil 4) kapsz infinite Chicago Tipewriter-t.....Ruha mindjárt a kezdéskor...Ashley-nek faxa az a páncél...szerezd meg...
  • DarkSector
    #3225
    Nem...
  • KOVU
    #3224
    a fegyverek amit az extrákban kapok csak az alapjátékban vehetö meg?
  • KOVU
    #3223
    mit kapok ha kijátszom az ada the spy-t?
    mikor kapok végtelen sörétest?
    ha ruhát váltok nem egyböl fogom látni ott a háznál? hanem amikor be mék a faluba és ott irtok az után?? elöre is thx
  • KOVU
    #3222
    hi én billentyűzettel játszotam ésnekem ezzek kelletek a kombináciokhoz.
    5+6= 5= amivel elöveszed a kést 6=a fegyverrel célra tartás.
    1+3= 1 aszem sprint vagy miközben célzol és megnyomod akkor táraz 3= alapban az enter az akci bill.
  • trackmaniac
    #3221
    Hali! Milyen szervercímet kell beírni a magyarításnál?
  • ati711
    #3220
    Nincs egy olyan link vagy valami leírás ahol meg lehet nézni és beazonosítani a gamepad és a billentyűzet gombjait.
  • ati711
    #3219
    Már egy párszor én is kipurcantam.
  • ati711
    #3218
    És aki billentyűzettel nyomja annak milyen kombináció kell?
  • SG
    #3217
    Én gamepad-el nyomom, mutatja a képernyő hogy mit kell nyomkodni sokáig, aztán a végén bevillant egy kombinációt(ez változó volt már pl. 6-7, 1-4) ha ezt egyszerre lenyomod elugrik az embered oldalra és megmenekülsz. A hülye agyammal vagy nyolcszor kipurcantam, mire rájöttem:))
  • SG
    #3216
    Valaki irta hogy szerinte a magyarosítás férget tartalmaz, beigazolódott a gyanú ?? Én leszkenneltem de nem talált semmit a virusirtó, perze attól még lehet benne. Nem merem feltenni mig ki nem derül hogy csak paranoia volt vagy igaz.
  • ati711
    #3215
    mit kell nyomni akkor amikor leguritanak ram a zombik egy hatalmas kőtömböt, mert nyomom az entert ezerrel de akkor is utólér.
  • DarkSector
    #3214
    Én semmit nem vettem csak smg-t meg semi auto riffle-t oszt kész és nem is tunningoltam semmit!
    A ingyen meg Shotgun a legelsö faluban az egyik ház emeletén (ezt is csak azért cseréltem strikerre később mert kevessebb helyet foglal...), Magnum és egy Rocket Launcher a kastélyban.
    És 1.5 millió Ptas-om maradt a végére meg televoltam tölténnyel meg tömérdek élettel.
  • DarkSector
    #3213
    1-2-3-4
  • DarkSector
    #3212
    Linket légyszíves....
  • dante3
    #3211
    Az összes képen eggyütt legyen hat halott!
  • Prof William
    #3210
    A képeknél azt momnja, hogy 6 halott kell. De pl, ha az összesen pl. az akasztott emberek vannak, nem történik semmi. Hogy kell forgatni a képeket?
  • Prince of Máté
    #3209
    igen, vagy gyenge a VGA-d v csak driver firssítés kell
  • SG
    #3208
    Köszi, Puskát érdemes venni? Most találkoztam egy faszival(még az elején vagyok) akinél már tudnék puskát venni, vagy érdemesebb shotgunra gyúrni ?
  • Osonka
    #3207
    Hali lenne 1 gondom!Amikor a legelején Átmegyek a függőhídon (ahol látom hogy 3 zombi menekül) azután ki kell nyitni 1 kaput Miután ezt megteszem a játék tejjesen krémszinűvé válik és csak a célzólézert látom.Ez a videókártya hibája?Nagyon idegesít hogy így betoszik de lehet ho a vid. kártya a gyenge:geforce fx 5500 128 mb. Nagyon irritál léci válaszojjatok http://www.sg.hu/forumkepek/2007_03/Re.jpg
  • serito
    #3206
    Mindíg az aktuális legerősebb pisztolyt és shotgun-t szerintem mindenképpen vedd meg. Pisztollyal egy lövés a fejbe majd köríves fejrúgás. Ez az elején még elég de később kénytelen leszel komolyabb fegyvereket is venni mert hamar elhalálozol!
  • SG
    #3205
    Hali !

    Tudnátok tippet adni hogy milyen fegyvert érdemes vásárolni, mert nem szeretném ki nem használt cuccokra elkölteni a lóvét. Az is elég lenne ha valaki megmondaná, hogy mi az a cuccos(akár fegyver akár tárgy) amit mindenképpen érdemes megvenni.
  • Pucher
    #3204
    Azt szeretném kérdezni hogy az ősrégi Ati 9200-as kártyámon el kéne futnia a játéknak? Mert állítólag támogatja a játék.