5443
  • Pucher
    #3323
    értem:D De az a legjobb benne hogy az ablak elé tolom a szekrényt és mire megfordulok már szétszedték.
  • Pucher
    #3322
    ?
  • DarkSector
    #3321
    Én pisztolyal csináltam...
  • DarkSector
    #3320
    Igen válaszoltál magad kérdésére...
  • Pucher
    #3319
    Amikor elérek egy házhoz és ott van 1 ember akit elötte megmentettem kell csinálni valamit, vagy csak gyilkolni addig amég nem jönnek többet a zombik.
  • ffxi
    #3318
    TMP-mel sikerült nekem.
  • DarkSector
    #3317
    Mindjárt megkapod, csak meg kell venned az árustól.
    Szerintem te pont a másik gépfegyvert aktíváltad....
  • KOVU
    #3316
    ha feloldottam az extrákban pl: azt a gépfegyvert akkor mikor tudom meg venni? mert ahogy belépek a játékba ujjat kezdek megyek de eddig semelyik árustol nem tudtam meg venni... vagy bekéne töltenem egy olyat ahol az exrtát játszottam ki és ugy ujjat kezdeni?
    elöre is thx
  • DarkSector
    #3315
    Ua....
  • steweee
    #3314
    miért van két neve a játéknak? mert állítólag a biohazard is ua mint ez. vagy nem? kár volt letöltenem annyi iso-t !
  • dante3
    #3313
  • Hellsing47
    #3312
    :D
  • SötétBarom
    #3311
    De sörétessel próbáld. Csak az szedi szét.
  • dante3
    #3310
    Lődd el a csaj bilincseit!
  • jefferson83
    #3309
    Távcsövessel szét kell lőni a csajszi bilincseit.
  • purk2
    #3308
    Hello. Elakadtam a játékban ott miután a Spanyol havert megölte az a csukjác ember és az elnök lánya meg otvan egy szintel alattam lebilincselve. Merre kéne mennem??????
    kösz
  • csanesz
    #3307
    nem értem ezt a mouse aimot. megvan a 2.0, de nem működik. nem a játék főkönyvtárába kell tenni?
  • DarkSector
    #3306
    Persze még ps2-re is szebb.
  • zola2000
    #3305
    Azannyát most lett meg a re4 pcre, de gyengébb a grafikája mint gamecuben. El is ment a kedvem az újbóli végigjátszástol (az extrák miatt akartam)
  • DarkSector
    #3304
    Napi 20-25 percben nagyon is jó....
  • DarkSector
    #3303
    Nem roszból mondom de ha ez szerinted veri a Pc-s játékokat, akkor próbálj ki 4-5 évvel ezelőtt készült játékokat is PC-re, ne csak a '90-es évjáratúakat vedd figyelembe....Az ineraktív mozi meg télleg nagyon jó, de az nem játék....Ha jó videókat akar valaki akkor ff-kat nézz.
  • Demeter
    #3302
    Nagyon köszönöm a segítséged!!
  • csabi1984
    #3301
    szaisztok na sikerült mgcsinálni a kövest már,most már a nagy gorillánál vagyok vagy mi a szösz az! Szegény kutya ugatja de én meg maghalok :)
  • ffxi
    #3300
    De lassú vok :'( még csak 5-2.
  • The Protector
    #3299
    Hy.Most vittem végig a játékot és valami döbbenetesen jó.Nagyon tetszett.Mindenben veri a pc-s játékokat.Jó ötlete az interaktív mozi meg a filmszerűség is.Várom az 5-öt.Remélem jön pc-re is.
  • csanesz
    #3298
    az a 7000 kicsit soknak tűnik ennyi pénzem nincs sajnos:(
  • ricsa008
    #3297
    ja ok köszi

    de én még mindig azzal az el giga na mindegy azzal a nagy köcsöggel szenvedek nem tudom kinyirni
  • DarkSector
    #3296
    Tunningolt Punisher ha mind megvan...
  • dante3
    #3295
    Ha összeszeded mind a tizenötöt és végignyomod a játékot,akkor kapsz egy ingyen punisher pisztolyt!
  • ricsa008
    #3294
    jó de a ha mind meg van akkó mi van?
  • dante3
    #3293
    Pont úgy!
  • ati711
    #3292
    Hogyan lehet összeszedni a kék medálokat - én szét lőttem őket!! :-)
  • ricsa008
    #3291
    szasztok összeszedtem a 15 kék medált azzal mit lehet kezdeni?
  • csabi1984
    #3290
    Végülis akkor merre kell futni,mert ugye amikor még nem jön a kő akkor látom hogy van fent egyhid! De amikor a kő legördül visszafele fut amerről mentünk lefele.
  • Pucher
    #3289
    Ha nyomogatod egy ideig az enter-t a háttérben látod hogy elfutsz a híd alatt, akkor kijön hogy 1-3 vagy 5-6 és ilyenkor kell egyszerre megnyomni a két shift-et.
  • csabi1984
    #3288
    Elfogadnék töled egy Mentést,de csak addig amig ez megvan! Többihez egyenlőre nem kéne,mert megszeretném oldani! a Kőves résszel is a bajom hogy hiába nyomom az entert fut az, de ellapitja az emberkémet!
  • csabi1984
    #3287
    Szia! Az Entert meddig kell nyomni,és mikortól kell a két shiftet nyomogatni?
  • Pucher
    #3286
    Az elején nyomd az enter-t, és utána lévő résznél két kombináció jöhet be, nekem a két shift lenyomásával sikerült elugrani a másikra nem jöttem rá.
  • csabi1984
    #3285
    Sziasztok Tudnátok segiteni? Annála résznél vagyok ahol egy kő gurul lefelé,mit kell csinálni? hiába nyomom a CTRL-t mivel aza futás de elnyom eza gonosz kő :))
  • gematta
    #3284
    re15120632222116
    re15120631133116
    re15120631111336