5443
  • KOVU
    #3363
    és amit ott megveszek azzal indul a játék vagy később is megtudom venni az árusoktol ? elöre is thx
    és thx a helpet is.
  • KOVU
    #3362
    ok megnézem thx hogy elviseled a hülyeségem thx
  • DarkSector
    #3361
    Akkor nyomasd a "Game Cleared" játékvégi mentést és mindjárt beugrik az árus és megveheted a fegyvert.....
  • KOVU
    #3360
    mind a ketőt
  • DarkSector
    #3359
    Dehogy...Mindent letárol....
  • DarkSector
    #3358
    Melyiket vitted végig? A sima Ada-s történetet, vagy a víruskeresgélőset?
  • KOVU
    #3357
    de ha betöltöm azt a mentést ahol az alap játokot játszottam ki akkor egmaradnak az extrák hogy megvanak csinnálva?
  • KOVU
    #3356
    de én végig vittem minden extrát mutata a fegyvert is mégsem tudom megvenni azt kell betöltenem ahol az alap játékot játszottam ki?
    ezt nem értem vagy én vagyok hülye?
    elöre is thx
  • DarkSector
    #3355
    Ha yasu-t kő használni akkor álltalában rakd be a képfájlt daemon vagy alcohol, vagy valami másik virtuáldrájveres kezelőprogramba és tiltsad le a meghajtóidat Tulajdonságok->hardver->tulajdonságok->letiltás
    De ez a resi4-hez nem hiszem hogy kéne, inkább ubisofthoz...(TD unlimited, RBS vegas,SC double agent)....
  • dante3
    #3354
    Töltsd le hozzá a cracket!
    link
  • Risu Führer
    #3353
    szevasztok.segítség kéne.letöltöttem a yasu 1.7-et és a másik képfájlt is és amikor elindítom a yasut akkor kitesz ilyen kis cd-t és kiírja hogy összeférhetelenség támadt egy emuláló szoftverrel.betettem deamonba a képfájlt szóval nemtom mi a baj.
  • theodor
    #3352
    A balacktail meg a kedvencem már maxra fejlesztettem.
  • theodor
    #3351
    A karmosokat a legajánlottab magnummal lőni.Egy lövés brokenbutterfly-al és vége a karmos seggarcoknak.
  • DarkSector
    #3350
    Jah bocsi az X-box-os.
    Akko meg még szarabb a helyzet.
  • Gabe18
    #3349
    GameCube...
  • Gabe18
    #3348
    Hát Ninja Gaiden biztos nem volt GemaCube-ra... Még valamikor SNES-re volt nintendós gépen.
  • DarkSector
    #3347
    Ehhez csak annyit hogy ezek közül a resi 2 része (0 és remake) GC-s része meg az a ninjagaiden jó!A többit meg lehúznám a retyin.Bocs nem személyeskedni akarok csak nehogy megbánd a dolgot....
    És ha már veszel akkor a wii valóban jobb befektetés lenne, mert utána el lehetne adni....
  • zola2000
    #3346
    Hát már végigjátszottam régen. Végigjátszom A zelda tpt, majd a wind wakert, aztán a két metroidot, a mario sunt, final fantasy cct, a tales of symphoniat, a jó címeket sorolhatnám még egy ideig akkor sem érnék a gép 5 éves termésének a végére összesen ötszáz valamennyi cím van rá és a multiplatform címeket is elég rendesen megcsinálták gamecubera (popok, fifák, splinter cellek, need for speedek (az analóg ravaszokkal lehet adni a gázt finoman) de ott van még egy rakat resident cím is re rajongóknak kötelező vétel a gamecube, de most már inkább a wii tudjátok resident evil umbrella+ lejátsza a gamecube címeket.
  • DarkSector
    #3345
    Igen ez egyértelmű....és ha végigjátszottad akkor meg mit csinálsz a 25000-res géppel???
  • zola2000
    #3344
    A játék tökéletes élvezetéhez venni kell egy kiegészítőt maximális grafika, super gamepados irányítás még pc sem kell a kiegészítő neve: nintendo gamecube, és használtan már 15000
    ftért dobálják (én 25000ért vettem csippelve 30 játékkal mindenkinek ajánlani tudom)
  • gematta
    #3343
    Demeter:crackold meg a játékot
    megagamesen találsz hozzá
  • Mészy
    #3342
    A punisherhez nem kell a következő játékkezdésig várni. Amint lelőtted a 15 érmét és mész az árushoz megkaphatod.
  • TCelica
    #3341
    Helló mindenkinek.
    Valaki tud segíteni hogy ennek a játéknak a pc-s változatát hol találom meg (boltot kivéve).
    Már sok helyen kerestem sajna sikertelenül. :(( Ha valaki tud légyszike segítsen, nagyon megköszönöm. Sziasztok. :))
  • haxoror
    #3340
    Először lődd el a kút fedelét tartó lécet és csak azután a nyakláncot így nem lesz dzsuvás és többet fizet érte a merchant.

    A háztetőn csillogó cuccokat be lehet gyűjtani ha felmászol (pl a kezdő faluban a kémény tetején is van cucc, egy ablakon kell kimászni érte) az összes többit meg le lehet lőni.
  • dante3
    #3339
    Crackes verziód van?
  • Demeter
    #3338
    Skacok nem tudnátok abban segíteni, hogy olyankor mi a teendő ha azt írja, hogy "összeférhetetlenség támadt egy emulátor softwarel" és emiatt nem indul el a gém.

    Vmi ötlet ??

    Thx!
  • dante3
    #3337
    AZokra a kék érmékre gondolsz? Ha igen,akkor le kell lőni őket,mert számolja,15db van szétszórva a játékban és ah végigviszed, a következő játékkezdésnél kapsz egy feltuningolt punisher pisztolyt ingyen!
  • steweee
    #3336
    találtam olyat hogy nyaklánc egy kút felett, de beleesett és piszkos lett. az majd vásárlásnál fog kevesebbet érni? (még csak pár percet játszottam vele)

    meg látok olyan hogy háztetőkön csillogás, de nem lehet oda feljutni. megpróbáltam lelőni, de nem sikerült. mik azok a csillogó vmik némelyik tetőn?
  • dante3
    #3335
    Jó hozzá a trainer,csak vannak olyan esetek amikor az sem segít!
    Pl.: Ha rádgurul egy szikla és be van állítva a sérthetetlenség,akkor nem tudsz felálni,mert a hátadon van pár mázsa!
    Amúgy úgy tudod aktiválni,hogy elindítod a trainert és a háttérben fut,miközben játszol és megnyomod a megfelelő gombokat a cheat bekapcsolásához! Info fileban leírja melyek ezek!
  • ati711
    #3334
    És gonolom cheat nincs hozzá.
  • Prof William
    #3333
    Jelenlegi fegyvereim.
    Blacktail
    Riot Gun
    TMP
    Rakétavető (találtam.)
    Sniper

    Most jöttem ki az óratoronyból és Ashleyt + azt a kis törpit követen. :)

    Kell még valami fegyver?

    A karmosok csak a hátukon sebezhetők? Nagy hatóerelyű fegyverrel nem?
  • ffxi
    #3332
    Nem érdemes trainerrel vinni, mert lefagy a játék.
  • DarkSector
    #3331
    Figyuzz...
    Ha végigviszed egyszer akkor a játék végén menthetsz egyet.
    Ezután végigviszed Ada történetét és megkapod a gépfegyvert, ezután betöltöd a játék végi mentést és újból elkezdődik a történet előről csak megveheted a chicago-t...
    Ha meg Ada sztorijához akarsz chicago-t akkor az Ada Spy-os küldetését vigyed végig, ahol a vírusmintákat kő összeszedni.
    A Handcannon-hoz meg csinálj meg minden karakterrel minden helyszínt 5*-osra a Mercarines módban....OKSY??
  • ati711
    #3330
    nem erre gondoltam. nem tudja valaki hogy miért nem mennek a trainerek a játék alatt vagy hogy hogyan mennek alatta?
  • Pucher
    #3329
    Jobb control(ha erre gondoltál)
  • ati711
    #3328
    egy gondom van milyen billetyűkombinációval tudok futni? billentyűzettel játszok azt tudom hogy az 1-3-5-6 kombinácók mit takarnak, de futni nem tudok.
  • KOVU
    #3327
    hát ezt nem értem. belépek a játékba kivan játszva teljesen azt mondom neki hogy uj játék elkezdem megyek megyek de semelyik árusnál nem tudom megvenni az ujj fegyvereket.. pls valaki help me
    elöre is thx
  • KOVU
    #3326
    de hogyan tudom aktiválni azt a gépfegyvert amit az adás extrában oldottam fel vagy a handcanont mert idáig egyiket sem tudtam megvenni ...
  • serito
    #3325
    Ja a lényeget lehagytam, az ára potom 1500Ft.
  • serito
    #3324
    Ha ezt egy gamepadra írtad akkor miért nem veszel valami olcsóbbat?
    Pl: Genius U08XU.
    A legegyszerűbb gamepad nam vibrás és csak egy irányító kar van rajta de játszani lehet vele. Én is ezt használom és tökéletesen megy vele a gamma.