5443
  • TCelica
    #3563
    Szia mindenkinek.

    Lenne egy kérdésem. Tegnap kezdtem el a játékot (most sikerült megszereznem) és máris elakadtam. Nem tudom mit kell csinálni akkor amikor kiérek a faluból és egy nagy kő előtt kell szaladnom ami mindig elcsap. Én bill. játszom és nekem mindig azt írja ki hogy 5-6-os (szaladáshoz és ha valamit találok akkor 3) gomb. Próbáltam már mindenfélét nyomni de nem sikerült és azt sem tudom hogy ezt egyszerre vagy hogy kellene megnyomni. Én az 5-6-os gombot az a és d-nek tippeltem, de valamikor pedig 5-6 helyett 1-3 ir ki.

    Légyszi segítsen valaki. Előre is köszönöm mindenkinek. :))
  • MShadows
    #3562
    HELP!!Vki segítsen!!!
    ott járok h 1 lézerfényt kell eljuttatni a kapuba!
    de nem tom mert amikor forgatni akarnám azt a..(nm tom miaz)!!
    Nem tom mit kell +nyomni hogy forgassa léccy segítsettek!
    előre is köcc
  • Pucher
    #3561
    Egy idő után lesz egy olyan rész ahol egy troll szerű szörny fog ellened jönni. Ott jön be a farkas és egy ideig eltereli a figyelmét, ez idő közben zavartalanul lőheted.
  • matti12
    #3560
    HI
    ha segitek a farkasnak az elején(megszabaditom a csapdától)és utána elszalad.
    mi értelme h segitek neki?
  • Seth
    #3559
    lődd ki a szemet a lábain, kifekszik, odarohansz,megkéseled (illetve csak egy gombnyomás,mert ezt automatán csinálja). Vannak ilyen emelvények amikre felmászol, megfelelő időben meghúzod a kart, daru jól bemos neki,megint fekszik,megint odarohansz hozzá. Feljebb mész ott megint emelvény, eljátszod ugyanezt (vagy lövöldözöd a szemeit, de úgy tovább tart). Egy idő után Ada ledob egy rocket launchert, becélzod lősz
  • ConnorJohn
    #3558
    Hali! Tudna nekem valaki segíteni? A legutolsó páyán vok, mikor az a Saddler mágusból egy olyan k*** nagy pókszerű izé lett. Hogy lehet azt kinyiffantani? Lécci, aki nagy koponya a játékban, az vegyen fel msn-re: [email protected]
    Kösz a segítséget!
  • Prof William
    #3557
    Ezt nem is tudtam. Eddig nem is kombináltam, csak adtam el a kristályokat. :)

    Na majd a következő végigjátszásban. :)
  • DarkSector
    #3556
    Jah akkor kezdésnél fordulj és mássz fel a létrán, és bal oldalt találsz egy olyan helyet ahol védve vagy egy lemez (vagy mi) álltal, itt simán nyugodtan meg lehet ölni...
    A második alakjánál meg én megvártam míg közel jött (ugrott) és shoti-val megszórtam, asztán durván 14-15 lövés kel asszem neki....
    Végeredményben megkapod a szemét és kijuthatsz az épületből....
  • djstan
    #3555
    Igen egy szakállas fazon, és a teste kb egy gerincoszlop. Mit érdemes rajta lőni, a fejét? Vagy van valami a szobában amit ki kell lőni hogy jobban megsebezze? THX
  • DarkSector
    #3554
    Igen....
    Ha egy korsóba raksz 3 gyémántot, akkor a gyémántok darabja nem 2000 vagy 3000-ért adhatod el, hanem 5000-et fognak érni így asszem a korsó árával együtt 25000PTAS-ért adhatod el a kész terméket....
  • DarkSector
    #3553
    A trükkökből nagyon sok van, ha csak egyenlőre a kincsekről érdekel valami, akkor bármit eladhatsz, de nekem pl. semmilyen kincs értékére nem volt szükségem...
    A kincseket mindig úgy lehet kombinálni hogy az ékköveket mindig a tárgylistában a tőle jobbra található nagyobb tárgyakkal lehet kombinálni...Pl a legelső korsó, vagy mi és a bele illő 3 gyémánt pont a szakállas előtt gyűlik majd őssze, és ugyanitt meglesz az a korona 2 gyémánttal, ha mindent felszedtél...
    A többi tippet majd ha szükséged lesz rá akkor mondom...
  • grebber
    #3552
    Tárgyakat is lehet kombinálni!
  • DarkSector
    #3551
    Akkor nem tudom hogy melyikről van szó! talán a nagydarab szakállas faszi?
  • djstan
    #3550
    Hát ez egyedül van, és valami helyi főellenség lehet a térkép jobb felső sarkában. Hiába lövöm, átdöf a csápjával, ezért kérdem hátha van valami trükk amivel ki lehet csinálni..
  • steweee
    #3549
    akkor esetleg tippek,trükkök? nem játszottam a régi részek egyikével sem.arra már rájöttem hogy a gyógynövényeket lehet egymással mixelni, az értékesebb tárgyak eladhatóak. vmi egyéb hint?
  • DarkSector
    #3548
    Nem érdemes próbálkozni, így is túl lineáris, nemúgy mint a régi részek....
  • steweee
    #3547
    egész jó kis játék. vkinek magyar nyelvű végigjátszása esetleg?
  • DarkSector
    #3546
    Sokcsápost vagy szétlövöd vagy ha sokan vannak, akkor érdemes kék gránáttal próbálkozni.....
  • djstan
    #3545
    Hali! Van valami trükkje hogy kell legyapni ezt a sok csápos arcot? Asszem 2.3 -nál. Thanx
  • MShadows
    #3544
    KILLGORE!! A videokártyáddal lehet a baj! Nekem is az volt de vettem 1 újat és ZÚZOM neki!!! Ezt ajánlom neked is!
  • matti12
    #3543
    és linket nem tudnál küldeni?ahol közvetlen le tom tölteni
  • csabi1984
    #3542
    Hali mindenkinek! a kastéloys résznél mit kell csinálni? Lelöttem a gerendákat és bekpcsoltam a Kart! Elfordult az egész de innetől elakadtam!
  • Killgore
    #3541
    Sziasztok!

    Annyi lenne a problémám, hogy letöltöttem a dvd-s változatot pcre, és a kép rossz, fekete minden, néha látszik egy két világosabb ugráló folt. Amenü minden jó, csak a kép nem. Mi lehet a baj?
  • Pucher
    #3540
    A játék főkönyvtárában a SaveGame-t.
  • foldi6
    #3539
    Nem tudjátok hogy hol vannak a mentések, vagy mit kell kimásolni, hogy megmaradjanak?
  • csanesz
    #3538
    bocs hogy kicsi lett
  • csanesz
    #3537
    csak egy kicsit feljebbraktam a színt meg kontrasztot egy kiszedett képen. csak egy kicsit dolgoztak volna még rajta, sokkal jobban nézne ki, nem? :)
  • SZilaJMaGGoT
    #3536
    Van hozzá olyan cucc, hogy egérre tudjatok célozni... Akit érdekel az itt megtalálja: www.evilmod.com
  • gematta
    #3535
    Helo
    Számit hányszor nyomok continout?
  • Pucher
    #3534
    Ha kicsit feljebb nézel akkor látsz ilyen zöld fényeket és ha kilövöd őket kinyílnak ajtók. A kinyílott ajtóknál (2 ilyen van) van 1 piros gomb amit ha lenyomsz még nem történik semmi de ha a másikat is lenyomod kinyílik a nagy piros ajtó ahol tovább tudsz menni (30 másodpercig van lehetőséged hogy kinyisd az ajtót vagy leesel a mélybe:P)
  • foldi6
    #3533
    Köszi, lenne még 1 kérdésem, amikor a csajszira rakott jel adot megtalálom és a szörnyel küdök, akkor hogy öljem meg. 1et lövökrá és eltüni utána csak a hangját hallom, a kapuk pedig zárva vannak.
  • DarkSector
    #3532
    Akkor mikor a középső kör alakú villan fel....
  • Pucher
    #3531
    Addig kell várnod amég az utolsó piros felvillan és akkor kell Enter nyomni.
  • foldi6
    #3530
    szevasztok,elakadtam az 5-2 résznél amikor 1 kaput kell kinyitni, úgy hogy a csajszival egyszerre lenyomunk 1 kart. sehogy sem akar kinyilni, segítene vki?
  • Olcsy
    #3529
    Már nem kell segíteni,megvan!Belenyomntam 1-pár shotgun töltényt!
  • Olcsy
    #3528
    Hello!Hogy kell kinyírni a láncfűrészest?Pls segítsetek!Előre is köszi.
  • Gideon Wieth
    #3527
    nekem thrustmaster és nincs vele semmi gond... kivéve h XPn nem rezeg :S:S:"(:"(
  • gematta
    #3526
    Hali
    nekem is logitech van
    de a jobb analógot nem engedi
  • csanesz
    #3525
    van 3 aranytojásom:)ha kiválasztom, akkor kirakja az övére is:D tök jó
  • csanesz
    #3524
    de akkor gránáttal is gyorsabban lehet futni nem?