5443
  • DarkSector
    #3603
    Elküldve.....
  • DarkSector
    #3602
    Ha lőszer kell akkor tudok adni mentést, amúgy kerülgetni szoktam és mikor utamban van akkor 1db magnummal elzavarom, és sietni kell a zöld lámpák kilövésével és gépek kapcsolásával, aztán meg majdnem megúszni a szörnyet....:D
  • Prof William
    #3601
    A kommandóssal való első moziszerű késharc után (nagyon jó rész.)megyek tovább és valami csápos és csápynelvű lény lelök egy amylan konténerekkel teri ketrecfélébe. Van valami speckó dolog a legyőzésére vagy csak lőnni kell amíg nem porzik az agya? Sajna elég kevés lőszerem van éppen. Ez a kommandós sziget sokat kivet belőllem... De van gránátvetőm...
  • matti12
    #3600
    hali. vki nem tudna egy 100%-os mentést kreálni és elküldeni?naon kéne.thx
  • DarkSector
    #3599
    Jah mint Ashley-t....
  • csanesz
    #3598
    tudtátok hogy meg lehet ölni a merchantot?
  • DarkSector
    #3597
    Nem hal meg, de ha kell akkor adok olyan mentést, aminek a segítségével megcsinálhatod ezt a főellenséget is, ha kell akkor szólj és elküldöm az e-mail-edre......
  • ConnorJohn
    #3596
    Nemtom, ez a verzió, ami nekem van a haverom töltötte le, és onnan került ide hozzám. Egyébként minden jól megy, csak azok a k***a bemutatók rosszak (mondjuk én a játék könyvtárában megnéztem őket). Meg akkor már kérdezek is: van az a pálya, amikor a "Rambóval" kell harcolni ilyen romok közt és ott a végén 2 percünk van, hogy legyőzzük, különben felrobbanunk. Azt az egy részt nem tudtam megcsinálni a játékban, úgyhogy mentést kértem. Nah: szal ott a végén meghal a katona-krapek?
  • jefferson83
    #3595
    Ezt a verziót szerezd meg, ezzel nincs gond. A többit én sem tudtam beállítani. Fejlécről a nevet be a googleba és biztos meglesz valahol.

  • DarkSector
    #3594
    Nem lehet hogy kicsit meg van variálva az a verzió ami neked van....ez a hadonászós jelenet 30 másodperces.......és a végén mutatnia kéne hogy mindketten az ajtó felé futnak és ot vált át a játékra.....:(((
  • ConnorJohn
    #3593
    Annál a képesnél meg, az a lényeg, hogy 6 hulla legyen összesen a 4 képen! Úgy rakd ki!
  • ConnorJohn
    #3592
    Figyu: mikor a videóban, pl: amikor a csajt megtaláltuk a templomban, akkor addig rendesen ment a videó, még azzal a fadarabbal el nem kezdett hadonászni, aztán utána meg a "csajt kiveszi" és csak a hátteret mutatja, szar grafikával!!!
  • TCelica
    #3591
    Erre is válaszoljon már valaki. Légyszike. :))
    3580.
  • DarkSector
    #3590
    Figyuzz ez egy kicsit magas nekem, akkor most az van hogy a videó alatt változik meg a háttér, vagy amikor videó után megkapod az irányítást?
  • jefferson83
    #3589
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1-2-3-4 ha jól emlékszem
  • ati711
    #3588
  • ati711
    #3587
    Itt mi a jó sorrend? Kérlek segítsetek!!!
  • ConnorJohn
    #3586
    De azt tom, hogy más lesz a grafika, csak miután elkezdi lejátszani a videót, utána az a "jobb minőségű videó" hirtelen átvált olyan grafikára, mint amilyen amikor Leonnal kell menni. Csak úgy elkezdi lejátszani, aztán hirtelen átvált és a tájat, meg a környéket mutatja. Pl: van az a rész, amikor a Rambóval "késezünk" ott abban a gyárszerűségben, és ott mikor jön az Ada, utána a Rambó felugrik és elmenekül. És ott, mikor ugrik, eltűnik a hapi, átvált szarabb grafikára. De ott sztem le kéne játszania rendesen,mert azt mutatja, hogy merre ugrik, csak szereplő nélkül.
  • Olcsy
    #3585
    Köszi gematta h leírtad a kódot!
  • Prince of Máté
    #3584
    nincs
  • moon21
    #3583
    hi!
    a Resident Evil 4-ben sincs egér-támogatás? mert azt tudom, hogy a Biohazard-ból kimaradt... de akkor a Resident Evil-ből is?
  • DarkSector
    #3582
    Ha lejátszik egy videót, akkor persze hogy más lesz a grafika játék közben, vagy te nem PC-n jáccó?
  • ConnorJohn
    #3581
    Hali! Most is lenne egy kérdésem: nekem a bemutatók olyanok, hogy az elején rendesen lejátsza, aztán olyan les a grafika, mint amikor menni kell, és csak a környéket mutatja (ilyen volt pl: amikor a törpét megdobjuk késsel). Nemtom, nektek is ilyen-e,de nem tudjátok, ezt hol lehetne beállítani? Vagy így írták át pc-re? (Végülis én megnéztem a videókat a játék mappájába, de jobb lenne, ha jáék közbe is rendesen menne) Ja meg a játék elején nincs benn a bemutatókba, mikor a zsaruk a helyszínre hoznak... Kösz a segítséget!
  • jackson77
    #3580
    Hello.
    Én is leszedtem ezt az egeres irányítást csak sehogyse működik.
    Akinek valamilyen módon jó írja már le legyen szives hogyan tudja működtetni vagy miket kell beállítani, mert amit alapbeállításnak kirak azzal se jó és sehogy se jó. Még a játékba is bemásoltam úgyis megpróbáltam de hiába. Akinek működik az írjon. Köszi szépen előre is. Sziasztok.
  • DarkSector
    #3579
    Bocs ne vedd sértésnek, de kb 20x volt már az info és vigyázz ha spoilert dobálsz, mert már cseszegettek érte....
    De azért köszönjük a megoldást....
  • gematta
    #3578
    a temető szobor
    3-3-3-4-4-4-3
  • Gideon Wieth
    #3577
    nah végigtoltam :D
    Aranyos hogy JetSkivel mennek haza :D ki találta ezt ki ? :D:D
    De jó volt nagyon :)
  • Olcsy
    #3576
    Sziasztok!Ott a temetőnél van 1 szobor szerűség amit 2 zombi őriz.Valaki meg tudná mondani a kódot?Előre is köszi!
  • hgerg
    #3575
    http://www.mouseaim.net.tc/
    --->MEGTALÁLTAM! :D
    (Belinkeltem hátha másnak is kelleni fog)
  • hgerg
    #3574
    3569-es üzenetbe is van valami erdekes ezzel kapcsolatba lécci segítsetek (kéne az egeres irányítás)
  • hgerg
    #3573
    csasztok, haverom most szedte le RE4-et és szeretném tudni hogy ő szedett le rossz verziót vagy van valami patch vagy valami fos hogy egerrel lehessen gyilkolaszni? Elég bosszanto az:asdw célzás meg az enter lövés :@
  • TCelica
    #3572
    Ponosabban nem tudnád leírni?

    ha valaki tud legyenszives válaszoljon a 3536-os üzire. Köszi előre is. :)
  • Pucher
    #3571
    Végülis szinte minden második hsz SPOILER-t tartalmaz.
  • SG
    #3570
    Srácok azért néha egy SPOILER-t benyomhatnátok, mielőtt valami poént lelőttök. Van még itt pár emberke aki még nem nyomta végig a játékot.

  • matti12
    #3569
    csá lécci küldj erröl az evilmodos sz@rrol linket ahol közvetlen elérem azt az egeres irányitást.amugy meg kéne cheat.vki tud?ha igen akk küldene vki?thx
  • DarkSector
    #3568
    Próbáld meg kerülgetni vagy rocket launcherrel elintézni őket, jobb megoldás nincs...
  • csabi1984
    #3567
    Sziasztok! Tudnátok tippet adni miként jutok át azona részen amikor átjutok a fogaskerék rendszer után a vár másik részébe,és ott van 2 késes gyilok ember és van 4 buzogányos! Ezeket hogy intézzem el,azok a késes emberek összekaszabolnak :(
  • TCelica
    #3566
    nagyon szépen köszönöm. :))
  • MShadows
    #3565
    ja am már nm kell segítség rájöttem!
    Én ien vok mindíg rájövök
  • MShadows
    #3564
    az 1es a:ctrl
    a 3as az:Enter
    az 5ös a:bal shift
    a 6os a:jobb shift