5443
  • csabi1984
    #3523
    Sziasztok egy résznél elakadtam. fogaskerekek már megvannak,elis fordult a lépcső,de sehol nem tudok tovább menni! :(
  • Prof William
    #3522
    Miért futsz gyorsabban ha tojás van a kezedben? :) Kézpelem a film változatban ezt hogy oldanák meg.:)
  • DarkSector
    #3521
    was makog?
  • dante3
    #3520
    Mielőtt indítod a játékot a setup menüben be kell állítani a jobb analogot,mert a game alpaból üresen hagyja a funkcióit!
  • lalati
    #3519
    Sziasztok!

    Egy kérdésem lenni, légyszi segítsetek!
    Logitech rumblepad 2-esem van, 2 analóg stickkel. Mivel lehet a játékban életre hívni a jobb oldali sticket? Mert a játék azt írja ki a snipernél zoomnak, de meg se nyekken játék közben! Köszönöm! Jó lenne nem csak zoom nélkül lövöldözni a fejeket! :)

    üdv, köszi

    lal
  • ffxi
    #3518
    Nem a miért.. hanem a hasznossága. Néha jól jön a gyorsaság.
  • Prof William
    #3517
    Érdekelne az összefüggés hogy vajon miért... :)
  • DarkSector
    #3516
    Ne dobd el csak gyorsabban lehet vele futni....ha a kezedben van....
  • csanesz
    #3515
    tudom h kicsit lemaradtam, de az meg mire jó, ha vkinek nekidobom a tojást? inkább megeszem
  • DarkSector
    #3514
    Eladhatod, vagy később ezzel azzal kombinálhatod is némelyik kincset, de ha nagyon kell a pénz akkor add el őket, bár én úgy végigvittem hogy nem volt szükségem a kincsek árára.....a döntés joga a tied....
  • dante3
    #3513
    Persze eladhatod őket! Amúgy ha megnézed a temetőben a sírokat,ott volt a megfejtés a rejtvényre!
  • djstan
    #3512
    Köszi! Bár nem tudom mi alapján lehet erre rájönni, lehet elhagytam egy iratot? :P Ezeket az ékszereket (pipa, hajkorona...) fel lehet a későbbiekben valamire használni, vagy nyugott szívvel eladhatom őket? Köszi
  • dante3
    #3511
    3-3-3-4-4-4-3
  • djstan
    #3510
    Hali! Tudja valaki mit kell csinálni avval a templom melletti izével ahol 3-al és 4-el lehet tekerni? Bárhogy tekerem a quit után visszaáll eredetibe, és nem történik semmi :S THX
  • jefferson83
    #3509
    #3492
  • Uborkasalata
    #3508
    Hali! Megint ÉN... :D Most azt kérdezem, hogyan kell legyőzni a predator-fejű ürgét (akinek olyan hosszú hegyes farka van- hátul) A csatornában "huncutkodik" velünk:D. Pls: hogyan kell legyőzni abban a helységben, ahol a lift indítója van? THX!
  • Pucher
    #3507
    Vazze végre kijátszottam. Jobbra sikeredett mint gondoltam. Az Ada-s küldetést kicsit hanyagolom elég volt most egy időre.......
  • Uborkasalata
    #3506
    Hy!
    Köszi a segítséget a fadarabos rész már meg is van de most ott tartok amikor a kastélyban egy teremeben jön 2 ilyen páncélos ürge és szablyákkal vannak felszerelve , 2 harang is van a teremben ( az ajtók lecsukódnak...)
    előre is thx!
  • jefferson83
    #3505
    Csak 1-et. Nekem volt olyan, hogy kettő is ott állt, de a gép nem engedi. Úgyhogy szenvedni kell. A láncost hagyd meg, talán jobban jársz. Én a másikat hagytam és neki 5 x kell a hátára ugrani.
  • Prof William
    #3504
    Amikor jön a 2 hegyi troll. :) Akkor csak az eggyiket lehet megfőzni? Vagy ha jók vagynk, akkor mindkettőnek annyi?
  • gematta
    #3503
    3 db fa van
  • Uborkasalata
    #3502
    Hali! Azt szeretném kérdezni, hogy annál a résznél, mikor fogaskerekek közt kell mászkálni (a kastélyban), kilőttem két fadarabot a kerekek közül, de még mindíg be van ragadva az a szar! Mi csináljak? THX!
  • Pucher
    #3501
    Hát alapból az 1-es gomb a jobb Control, az 5-ös 6-ös a két Shift és a 3-as az Enter
  • Prof William
    #3500
    Sajna sztem ez a game CSAK gampaddal élvezhető. Ha az nioncsakkor 1 óra múlva üvöltve fogod szétverni a billt. De ha a legolcsóbb gamepaddod is van (nekem egy 500 ft os izé) azon is remekül fog menni. Szóval gameepoddal egy remek játék, a nélkül viszont iszonyatgáz...
  • DarkSector
    #3499
    Jah....jahh..
  • Analfabeta
    #3498
    Na ez ok.. alapertelmezett "3" gomb az Enter. Mar csak arra kene rajonni mi az alapertelmezett "1" es, meg "5" es "6" gomb, mert utana azokkal kellene dodzsolni es van ket tized masodperced hogy megtalald mire gondol... Ezt a szax konzol atiratot...
  • DarkSector
    #3497
    Próbáld a space gombot....
  • jefferson83
    #3496
    HA rájöttél, hogy melyik a sprint akkor azt hiszem úgy is jó ha folyamatosan benyomva tartod. Legalább is nálam működött. Én jól átvariáltam a gombokat szóval eredetileg nemtudom melyik volt az :)
  • Analfabeta
    #3495
    Skacok, a jatek elejen amikor a nagy galacsint utanam guritjak es futni kene elole, ott villogtatja hogy "SPRINT !! 3" de hiaba nyomogatom az ENTERT meg a RCTRL-t mint a hulye csak nem akar sprintelni. Hogy lehet ezt megoldani billentyuzeten?
  • DarkSector
    #3494
    Villanó gránáttal megzavarhatod, aztán fegyverrel térdrekényszeríted, majd mássz a hátára mikor letérdel és késsel vágd a nyúlványt a hátán, ezt 3x csináld meg....
  • djstan
    #3493
    Sziasztok! Tudna valaki segíteni mit kell csinálni a nagy küklopsz ellen, amelyiknek egy kis lény fityeg a hátán? Ráment minden lőszerem, és a késem is fogytán van :P , de nem akarja megadni magát :S THX előre is!
  • jefferson83
    #3492
    Amíg a plafonon van nem lehet a hordokkal semmit csinálni, de ha már lejött akkor felboríthatod és megfagyaszthatod vele a lényt (ami lelassítja). Ilyenkor kell adni neki
  • Prof William
    #3491
    Amikor a liftre kell várni jön az a csáprágós izé. Amiko a plafonon van még el tudok hajolgatni előlle de amikor lejön akkor elég szívós: tudtok valami jót taktikát ellene?

    A fal melet vannak ilyen folyékon ynmitróshordók, de azokkal ne lehet semmit se csinálni...
  • CSViktor
    #3490
    Kössz a tippet 1000 hálám!!!
  • DarkSector
    #3489
  • jefferson83
    #3488
    Megkaptam, ha valami nehézség adódik feltétlen jelentkezem Most pedig örömmel mészárolom le azt az idegölő óriást :))
  • jefferson83
    #3487
    Hali!
    Küldenél mentést 4-2 től, ahol az a két gigatroll leledzik. Már kivagyok bukva :) Késsel kicsit hosszadalmas kinyirni őket, mert töltényem elfogy. Előre is köszönöm szépen. Egyébként nem sürgős. E-mail a profilomban. THX
  • DarkSector
    #3486
    Igen én már irtam egyszer egy hozzászólásban, hogy minden megvan a főellenség előtti mentési pontnál ami kell....
    Sniper ammo (2db elég) és venni kell az árustól egy Rocket-et hogy hamar túllegyen az ember rajta és spóroljon.....
  • Prof William
    #3485
    Azt halottam a sniper jó erre. Akár már két lövés után nyílik a páncél...
  • DarkSector
    #3484
    Jól csinálod, mert ha eleget lőttél a szemgolyóba akkor a testén kinyílik a páncél és lesz ott egy gyenge pont "test" amit lőjj szarrá!