5443
  • ati711
    #3643
    Itt vagyok megint. Most viszont úgy akadtam meg hogy már Ashley-vel vagyok és jön két vasszerkós katona az egyik elől elfutok a másik viszont rám támad és akkor kidob egy kódot 5+6 vagy 1+3 ez eddig oké is volna csak itt lefagy a játék. az egyik szétesik a másik meg folyamatosan ki akar nyirni én meg meg sem tudok mozdulni meg sem halok semmi itt megfagy mit tegyek???
  • DarkSector
    #3642
    Te is megszenvedtél a helikopteres résznél mi????
  • ffxi
    #3641
    Ugye milyen nehéz volt?
  • andiku
    #3640
    Köszi! :-)))) Megtaláltam!!!!

    Üdv: andiku!
  • dante3
    #3639
    link
  • andiku
    #3638
    Azt, amit anno letöltöttem, az ikonja egy nagy piros X volt.
  • hgerg
    #3637
    ooo ****om jump over
  • dante3
    #3636
    hol vagy pontosan?
    Kivetted a követ a templom mögött?
  • dante3
    #3635
    wazzeg,rákattintasz a trainerre és a következő oldalon downloads! :(
  • andiku
    #3634
    És innen hogyan töltöm le?
  • hgerg
    #3633
    Dante te nem tudnál segíteni?
    El lehet oldalazni vagy mit kell csinálni?
  • DarkSector
    #3632
    Kinek a nyád?
  • dante3
    #3631
    link
  • hgerg
    #3630
    nyád
  • DarkSector
    #3629
    Vagy ha a helikopter már nem lesz a templom mögött akkor fuss messziről neki és a híd végénél gyors nyomj egy ugrás gomb.-ot és ha elég lendületed lesz, akkor nem fogsz lezuhanni....oksy?
    Szóval híd végénél ugrás gomb...ez nem szivatás....
  • hgerg
    #3628
    na de tényleg lehet valahogy ugrani vagy mi aszar?
  • hgerg
    #3627
    ugye msot csak szivatsz?
  • andiku
    #3626
    Sziasztok!

    Fel tudná tenni nekem valaki a Resident Evil 4-hez való csalást tenni? Egyszer már letöltöttem, de törölni kellett a gépet és elfelejtettem leírni cd-re. Köszönöm: andiku!
  • dante3
    #3625
    Szerintem inkább elfelejtette meginni a gumibogyószörpöt!
  • hgerg
    #3624
    lol thx
  • hgerg
    #3623
    nem :D
  • DarkSector
    #3622
    Kicsit visszafelé a templom mogött lesz egy helikopter ami majd átvisz a hídon, nehogy leessél.....és ugyanninnen kelljen folytatnod a játékot....
  • DarkSector
    #3621

    Ugye most csak viccelődöl!??
  • hgerg
    #3620
    Sziasztok, elakadtam és kellene segítség.
    A temető után a szikla mentén van egy "híd" amiről hiányzik 1 jókora darab. Lehet valahogy ugrani vagy hogy menjek át rajta met nem akarom az uccsó save-től folytatni
  • DarkSector
    #3619
    A lábain fellül néha szétnyilik egy kis helyen a bőr és ott a kis sárga szemgolyókat lődd, amitől összeesik, azután odafutsz és ráugrasz.....
    Vagy egy R.Launcher-t vegyél mán a Merchantól és azzal célozz a nyúlvány közepébe mikor összeesik, és akkor elsőre megdöglik és megmarad a Speciál RL.-d is.......:DDDDD
    De azért jobb ha tudod, hogy Krauser egy 10 skálán kb 13-at érne el és ez a végső boss meg kis tulzással 3-at...::_DD
  • matti12
    #3618
    Krauser volt az. de akkor is illik rá ez:"bazi nagy állataz a piros sapis matróz késsel"
  • Gideon Wieth
    #3617
    majd mindig találsz ilyen szarokat ahova fel lehet mászni és meg lehet húzni a kart... a kezdő oldalon van egy... odafutsz... amikor a monszta előtted van meghúzod akkr neki megy egy fém rúd és kifekszik... gyorsan oda futsz és felmászolrá(kiirja gombbal)(és szembebököd) ezt megcsinálod 2szer a túloldalon aztán jön ADA és ad neked egy specko bazzookát:D azzal meglövöd és nyert ügyed van :)
    helyesírásért sorry
  • gematta
    #3616
    Löd ki a szemeket
    és egy idő után a csajszi dob egy rakétavetőtt
  • urbi
    #3615
    Sziasztok.elekadtam a legvégén a főellenségnél.hogy kell kinyirni?már mindent bele löttem a szemébe.meg a csávoba mégse nyiffan ki.vagy kevés a lőszerem?
  • frickomaya
    #3614
    Akiknek parájuk van az egeres irányítással: http://www.mouseaim.net.tc-n írják, hogy a multi5 verzióval nem működik a dolog, gondolom nektek is az van. Egyébként alul van egy "fórum", ahol a problémádra rákérdezhetsz, vagy egy kis kereséssel megtalálhatod rá a választ.
  • dante3
    #3613
    Távcsövessel lődd el a bilincseit!
  • ati711
    #3612
    Itt mi a teendő? Ott van lent Ashley de nem tudok lemenni hozza.
  • DarkSector
    #3611
    Én sem vagyok biztos benne mert Krauser egy köcsög katona, de lehetett volna a végefelé az a forgótárasgégpityuval futkározó tehén is, mert ha jól emlékszem akkor annak is piros sapikája van és le is lehet lőni a fejéről, mint a NEVE SENKI című filmben...::DDDDD
  • haxoror
    #3610
    bazz tényleg!
    A "matróz" dolog megzavart
  • DarkSector
    #3609
    Krauser vagy ki a fasz az a piros sapis gyerek, nem?
  • haxoror
    #3608
    "bazi nagy állataz a piros sapis matróz késsel"

    Az kicsoda? Tényleg nem ugrik be valaki plz írja már le hogy mi volt a neve

    btw a billentyűkiosztás korábban már volt a topikban, keress rá bár én pl az összes gombot nyomogattam egyszerre és így is sikerült minden!
  • rolika43
    #3607
    az úgy kell kinyírni, hogy mész jó ha van nálad olyan spray ami feltölti az életed, és lesznek ilyen "gázpalackok" azokat kell szétszaggatni és tudod lőni azt a szörnyet, asszem 3 gázpalack van, de útána is lőjjed még amikor kifogytak!
  • matti12
    #3606
    hi. elakattam. egy billentyükombinácio kéne mert az a bazi nagy állataz a piros sapis matróz késsel hadonászik felém az 5-ös chapterben irja h 4+5 meg ilyesmi de fingom sincs róla h meik az a gomb vki egy billentyükombinációt le tudna irni és el tudná küldeni a [email protected] és a [email protected]? olyan kell h eik az az 1,2,3,4,5,6, gomb a játékban.thx
  • DarkSector
    #3605
    Már megkaptad volna ha nem freemail-es cím lenne az adatlapodon......

    Minnyá küldöm....
  • matti12
    #3604
    thx de lécci tényleg küldd el. a címem: [email protected]
    msn: [email protected]
    vagy itt sg-re is felrakhatod