5443
  • InterFoxSOFT
    #3683
    Már elnézést a kifejezésért, de el vagytok puhulva kedves PC-s barátaim!:)
    Én GC-on toltam végig és egyszer sem akadtam el, olyan lineáris, hogy az már fáj.
    A felújított Resi 1 és 0 ennél 3x-4x keményebb dió.

    Urbi: Amid csak van ember!!
  • urbi
    #3682
    Sziasztok, segitség kellene,hogy kell kinyirni azt a rambó szerü katonát,mivel lőjem?
  • Pucher
    #3681
    Na tanulság képpen azt gondolom hogy hétvégén meg kéne csinálni a faq-ot, várom a jelentkezőket -mert ez így tényleg nem mehet tovább-
  • DarkSector
    #3680
    #3675-öt nézd meg ember.....
  • Pucher
    #3679
    Ezt még énis kérdeztem anno...... Addig kell ölni őket amég el nem fogynak.
  • adam46
    #3678
    Helló!
    Elakadtam ott ahol bemegyünk egy házba és sok zombi jön ott meddig kell lőni a zombikat??Pls valaki segítsen.
  • Pucher
    #3677
    Jó ötlet.
  • spelle
    #3676
    Az lehet hogy csomószor van leírva a megoldás de nekem mégsem sikerül. Kb.: 3 orája Szaladgáltam és lövöldöztem és semmi. A végén mégis én nyiffantam ki. Ilyenkor mi van? És azt kérdezték már hogy milyen fegyvert használjak?
  • DarkSector
    #3675
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bejáratnál árustól végy egy rocket launcher-t és szedd fel az asztalról (az írógép mellől) a sniper ammo-kat elég lesz majd 2db is és legyen hozzá egy semi auto rifle.....Bemész, szemgolyőbisba 2 semi töltényt préselj bele és ezután kinyilik a testén a páncél és lődd megy egy rocket launcher-rel a gyenge pontot.....
  • Gideon Wieth
    #3674
    csináljunk FAQ-t
  • Gideon Wieth
    #3673
    nem hiszem hogy videókari 9600asnak jónak kell lenni,,, sztem lehet h valami nem klaffol gépedben oprendszert mikor huztad ujra utoljára??
  • Pucher
    #3672
    Nem akarok senkit sértegetni de mért nem tudtok visszaolvasni a forumba? Kb 15-en megkérdezitek ugyanazt a kérdést 15-ször leírják de visszanézni nem tudjátok, mondom nem sértésnek szántam csak kicsit idegesítő hogy csomószor van leírva ugyanarra a megoldás

    "Akinek nem inge ne vegye magára"
  • TCelica
    #3671
    A gombokkal. :))
    W-előre
    A-balra
    S-hátra
    D-jobbra
    Shift+enter lő
    De ez benne van az opciókba is. :))
  • gyuri12
    #3670
    hogy kell irányítani????:D
  • spelle
    #3669
    Köszönöm a segítséget. ott sikeresen átjutottam.
    De már megint elakadtam. A torony tetején bemegyek 1 terembe ahol a kis csávó vár és átalakul 1 csápos szörnyé. Őt hogy kell kicsinálni?
  • MShadows
    #3668
    má +van!!
    nm kell helpjavascript:szmajlik()
    javascript:szmajlik()
  • MShadows
    #3667
    Pls Help Vki!!
    Elakdtam ott (ADA-val)ahol a temetőbe vok és h be tudjak jutni az épületbe kell vmi kristály!!
    és azt forgatni kell!! 3asával és 4ével
    tom h volt Leon-nál is de már elfelejtettem h hogy kell
    Lécci segítsetek!!!!
  • The Protector
    #3666
    Lövöd mint az atom majd mikor térdre rogy közel mész és kiírja hogy milyen gombbal fel kell futni a hátára és nyomogatni kell hogy léssel vagdalja.Ezt 3 szor kell megcsinálni.Ha kevés atöltény akkor villanógránáttal próbálkozz és célzott lövésekkel.Nekem nem maradt töltényem és alámásztam azt án késsel vagdaltam a lábát mert nnem tudott semmit sem kezdeni velem.Elég nhéz rész leszz-
  • spelle
    #3665
    Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Elakadtam azon a részen mikor beérsz 1 terembe és jön 2 óriás. Az egyiket le tudom engedni a lávába de a másiknál már nem engedi. Azt hogy tudom elpusztítani?
  • DarkSector
    #3664
    Semmi baj jobb 2 segítség mint egysem.....
  • SG
    #3663
    Na a kolléga megelőzött:))
  • SG
    #3662
    SPOILER !!

    Két hasonló lény is van aki először fentről buzerál aztán lejön hogy örömet okozzon :)

    Az elsőnél fel kell borogatni a nitrogénes palackot ha a közelébe ér, ekkor egy kis ideig lebénul(vigyázat hamar felolvad tehát ne szarakodj skáig)ilyenkor adjál a szájának aztán spuri. Párszor ezt eljátszod aztán kipurcan végül.

    A másodig felülről geciskedő pedig a konténereknél lesz később, azt csak akkor tudod kinyírni, ha már átjutottál a konténer hegyeken a túloldalra.
  • DarkSector
    #3661
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Piros nitrogénes palckokat döntsed ki és ezzel le tudod fagyasztani, hogy sebezhető legyen.....az egyik haverom addig bohóckodott hogy már aktíválodott egy idő után a lift és berohant annélkül, hogy kinyírta volna a Predator-t...
  • djstan
    #3660
    Hali. Tudna vki segíteni hogy kell kicsinálni azt a tagot amelyik mindíg le-le szúrkál a plafonból, majd egyszercsak lejön, és a teste kb egy páncél.. meg arrébb is megy mire becéloznám a fejét. Ha van valami trükk pls írjátok meg!
    Kösze
  • McCartman
    #3659
    sajnos az tortent amire szamitottam.
    feltelepitem,elinditom, es ahogy belekezdek a jatekba tok fekete kepernyo , csak a bal also sarokban latszodik az a kor vagymi ami az eletet jelzi.
    Pedig most szedtem le a geforce drivert.
    olvastam hogy masnal is jelentkezett ez a probléma.
    Más tudta ezt valahogy orvosolni?
    Elore is koszi:
    Zoli
  • DarkSector
    #3658
    Akkor passzolok...
  • DarkSector
    #3657
    Igen először a hídra kell menni és majd ha onnan visszajöttél, ami még jóval (2-3chapter) később lesz, akkor majd bémehetel az ajtón a templonyosba....
    Addig még fogsz találkozni 1-2 nagyobb vaddal....a halacska meg El Gigante....
  • Csabi015
    #3656
    És nemtudok csinálni vele vmit? haveromnak ugyan ilyen videókártyája van és neki jól megy ő nemtudja miért fagy nálam le
  • Pucher
    #3655
    Pontosan így van, majd vissza kell jönnöd azzal a tárgyal ami kinyitja a templomajtót. A híd felöli úton fogsz "rátalálni". Nem akarom mondani h hogy szerzed meg mert Spoiler.
  • csemete
    #3654
    Aha..probáltam...csak gondoltam h utközben vmit elkerült vigyázo szemem ,és most kész a baj ..de aztán lehet h még nem tartok ott a játékban, és késöbb vissza kell jönnöm, ide majd a templom kinyito tárgyal... !
  • DarkSector
    #3653
    Valszeg nem arra kő menni....próbáltad már a hidat????
  • csemete
    #3652
    Hello.. vki tud segiteni?.. elakadtam ott ahol a templom van...mögötte sikerált a zöld kavicsot kiszednem ..de a templomba nem enged be vmi tárgyat kér ami persze nincs nálam.. plz help thx
  • DarkSector
    #3651
    Max a videókártya.....
  • Csabi015
    #3650
    Hello, bocsi ha lámi dolgot kérdezek de miért van az hogy elindul a game megyek 3-4 lépést és totális fagyás? próbáltam drivert cserélni akkro is ez van, a gépem Amd 3100+ 1,8 Ghz, 512 Mb ram, és Radeon 9600
  • DarkSector
    #3649
    Az nem a Hardwer oka...
  • Gideon Wieth
    #3648
    drivert próbálj vagy nem tom másnak is volt ilyen:)
  • Pucher
    #3647
    Hát... próbáltam ilyen gépen: Intel Celeron 2.8 Ghz
    Ati Radeon 9200 ,128 MB
    512 MB RAM

    Nekem ezzel a játék belépését követően nagy sötétség.........................
  • DarkSector
    #3646
    Simán, nem egy nagyszám ez a játék technikai szinten...
  • McCartman
    #3645
    hi,
    a köv configon el tud döcögni a játék?
    P 3 1000 Mhz
    512 MB ram
    Geforce 4 Ti (128 MB integrált ram)
    tehat megfelel-e a min. követelményeknek avagy sem? és ha nem akkor köszönt be az a bizonyos jatekinditas utani 'fekete kép'..?
    elore is koszi:
    Zoli
  • DarkSector
    #3644
    Akkor szerezz mentést vagy hasonló...de nálam pl. megy rendessen....