5443
  • sorrow
    #3723
    Ashley majd segít.
  • csemete
    #3722
    Hello..vki tud nekem segiteni?Elakadtam a vége felé ott mikor egy nagy vasgolyoval , ami alatt egy körben láva vagy vmi van ..betörtem a falat , ami mögött egy ajtot találtam..Tul oldalán megöltem a szörnyeket és eljutottam valszeg az uccso mentési és vásárlási pontra..Nomármost kijövök a fegyver ásrustol és vele szemben van egy ajtó , aminek mindkét oldalán van egy-egy kallantyu,De sajna nem tudok semmit sem kezdeni ezekkel és ezen a részen abszolut semmi sincs ami segitene kinyitni az ajtot, vagy csak az én figyelmemet kerülte el?elöre is thx
  • DarkSector
    #3721
    Nálam q és f asszem, az egyik a kés használat gombja a másik a quick weapon gomb...
  • Tremby
    #3720
    Sziasztok!
    A kocsikról milyen gombokkal kell leugrani ,hogy ne zuhanjak le már huszonvalahanyadjára is a szakadékba ? Írja,hogy 5 + 6 de az mi a rosseb ? Plz segítsetek mert a játék nagyon jó de az irányítás az gagyi lett.
  • DarkSector
    #3719
    Jahhh
  • MrAndree
    #3718
    Ha jól emlékszem szét kell lőni a borosüveget a képen.
  • Iceman90
    #3717
    Hey!
    Elakadtam az egyik pályán...
    Egy ilyen ebédlőszerűségben vagyok meg van egy kép ami átfordul ha megnyomom a gombot de azon kívűl nem történik semmi,meg nem tudok jutni a szobába amíg nem megy fel az ajtóról a rács...
    Pls ha vki tudja mit kell csinálni az írjon!!
    THX előre is...
  • Johndevil
    #3716
    Sziasztok!
    Akinek bejön ez a játék, annak ajánlom hogy vegyen 1 gamepadod, azzal sokkal jobb az irányítás! Én vettem 1 Genius MaxFire-t, azóta azzal tolom! Hibátlan! Ajánlom mindenkinek!
  • andiku
    #3715
    Mindegy, köszönöm a segítségedet
  • andiku
    #3714
    A Biohazard 4-ben van.
  • andiku
    #3713
    Affene. Na mindegy. És olyanról sem tudsz, hogy leírta volna valaki magyarul a szöveget, ami angolul van benne?
  • MrAndree
    #3712
    Nem hinném. Még angol nyelvű feliratozás sincs benne. Vagy csak én nem vettem észre. :)
  • andiku
    #3711
  • andiku
    #3710
    Sziasztok!

    Resi 4-hez találhatok valahol magyarítást?

    Köszi: andiku!
  • atkoo
    #3709
    kössz
  • Seth
    #3708
    Csá, kib***ott jól fogalmazol, 1+3 az az enter és a jobb ctrl, csőcsákány
  • atkoo
    #3707
    Császtok!!
    SOS esoes segitség help
    elakadtam egy olyan résznél hogy a csalyt elkapták de viszont ez a hülye emberem be megy a csapda közepébe:) de és utána meg megnyom törpe egy gombot és utána meg leesek és utána meg kiirja hogy 1+3 az meik gomb a billenytyűn????pls help
  • DarkSector
    #3706
    Akkor igen, ha a testére tudsz lőni, de az kurva nehéz....
    Még lehet a lábfejére is, de az is gázos.....
    Énnékem egyszer sikerült úgy, hogy közel volt a falhoz és a válla felett a falnak lőttem a rocket-et és így a hátát érte a sebzés és meghalt....
    Ezután már csak könnyebb lesz!!!!!!!!
    Kitartás!!!
  • DarkSector
    #3705
    STALKER nem RE4....
  • DarkSector
    #3704
    Kurva nehéz megcsinálni, én magnummal orvosoltam...
  • DarkSector
    #3703
  • MrAndree
    #3702
    Nekem meg pont az tetszett, hogy eltértek az alapoktól. Még nem vittem ugyan végig /most nyírtam ki azt boss-t amelyiknél először a konténereket kellett egyesével leejteni, aztán persze még szét is kellett lőni a rohadékot/ de szerintem eddig messze ez a legjobb RE játék ami PC-re megjelent.
  • Skyline
    #3701
    Zombiktól mit vársz intelligenciát?:)
    Bár ebben a részben nem zombik vannak hanem gebaszok...
    A graf nekem bejött a hangulat is meg minden de nekem ez a játék már messze nem Resident Evil és a sztori is a horrorból átment egy kissé meseszerűbe a gonosz törpével,stbstb...Nem kellett volna elkanyarodni az alapoktól a témában...No mind1 állítólag a következő rész hálistennek az alapokat folytatja nem ezt...
  • Olcsy
    #3700
    Hát az jó lenne!
  • csanesz
    #3699
    tényleg lesz vmi javítás, hogy legyen fény?
  • Prof William
    #3698
    Sajna csak kipróbáltam...
  • Drephis
    #3697
    eleve ne csitelj -.-
  • Prof William
    #3696
    A Trainerben ha örökéletet állítok be hogy lehet köjönni abbnól? Hiábba nyomom a F7-t (back to nomral) akkor is ugyanúgy nem sebződök...
  • Prof William
    #3695
    Amikor a romoknál gyakunk Karuserrel és csúnya gombás fertőzés támadja meg a karját. :) Akkor a rakétavető ellene is jó megoldás?
  • haxoror
    #3694
    Pedig a kés a megoldás, hihetetlen nagyot sebez a csávón, minden mással tovább tart megölni.
    Nézz meg youtube-on pár videót hogy hogyan ölték meg a profik és lesd el a trükköket.
  • haxoror
    #3693
    Nem novice-szinten kéne tolnod és akkor már látnád hogy tényleg erős az AI...
  • Scottt
    #3692
    Ez fps?
  • spelle
    #3691
    A késsel én sokra nem mentem mert mikor jött próbáltam de ugyanúgy elkap!!! Már megint 3 órája nyomom és semmi eredmény. Szeretnék valakit megkérni hogy pontról pontra mit csináljak mert már lassan dührohamot kapok. ilyen nincs hogy nem sikerül. Vagy én vagyok ennyire béna???
  • DarkSector
    #3690
    Háát én többet vártam egy olyan játéktól, ami 6-8 éve készítenek....
    Egy jobb csapat ilyet 2-3 év alatt simán összehoznak....
    Meg hogy jobb a mesterséges inteligencia az ellenségnek.....
    Háát én semmit nem vettem észre a többi játékhoz képest....
    Ha meg másodpercek alatt lelövök egy ellent, akkor meg mit érdekel, hogy előtte mit "gondolt", vagy mit csinált amíg nem láttam....
    Multira lehet hogy még jó a nagy terep miatt....de ott meg emberek vannak és ahhoz nem kell fejleszteni évekig....
    Talán a sok reklám meg szóbeszéd...
  • Drephis
    #3689
    olyan szar?
  • DarkSector
    #3688
    .......és mindenki ment stalkerezni és csalódott egy k..va nagyot....
  • Drephis
    #3687
    lol leült a téma. mindenki végigjátszotta és ment stalkerezni?
  • DarkSector
    #3686
    Ezt nem vitatta senki....
  • Gideon Wieth
    #3685
    Késsel menjél először... mindig amikor jön késsel vágj belé azzal méz a legtöbbre...És a végén is azzal érdemes nekimenni. Vagy egy rocket launchal...
    Adam... neked pedig ajánlom hogy told be az ablakok elé a szekrényeket... Az ajtó mellettit meg utoljára told és szemből tartsad...Mintha a fal felé tolnád... Félszámmál figyelj hátra de barátunk majd boldogulni fog.. ha sok jön segíts neki... Aztán majd menjetek fel amikor szól... Ott döntögesd a létrákat... Kb 5-10 percig kell bírni...
  • haxoror
    #3684
    késsel