5443
  • csanesz
    #3763
    fúú ezzel a PECCSEL csúcszuper next gen grafikája lett a játéknak!
  • Panel
    #3762
    Srácok! Ezek a hülye kövek,meg "Elegant Mask"...vagy mi a túróó... szóval ezek a kincsek mire jók? Van valami funkciójuk,vagy csak sok-sok manyért el lehet adni őket?
  • DarkSector
    #3761
    Tessék egy patcs...:
    PECCS...
  • csanesz
    #3760
    patchet akarok!!
  • Panel
    #3759
    OK...megvan.Bocs...
  • Sarapetike
    #3758
    1234
  • Panel
    #3757
    Srácok! Egy szobában vagyok ahol van 4 kép,és el kell forgatni őket,hogy kinyíljon az a q...a ajtó. DE HOOOGY???????? Milyen sorrendben kell,hogy legyenek a képek?
  • csanesz
    #3756
    hát ez az. kép nincs a cikkben, és épp ezért nem tudom, hogy most igaz-e. de nem hiszem, h az lenne.....
  • vixo
    #3755
    Hi all!
    Olvasgattam a fórumot,de nem találtam arra a kérdésre választ,h mit lehet tenni aban az esetben,hogy amikor elindítom a játékot,fut rendesen a menü és az elején lévő bevezető videó is,de amikor kezdődne a game,akkor fekete lex a képernyő...Ez miért van?Mit lehet ezzel csinálni???Aki tud segíteni,az írjon PLS!Előre is Kösz!
  • DarkSector
    #3754
    Méghogy a GC-től van messze....nézz rá az elején az erdős részre és utána rakd be a ps2-es cuccot....
    Pc-n alig tudtam megkülönböztetni a fűt a fától....
    Képeket dobjatok....
  • DarkSector
    #3753
    Kössz...az oldalt ismerem, de küldenél légyszíves egy képet, mert én a gamestar-ban néztem, és ott ugyanolyan képek voltak róla mint ahogy nálam a monitoron fut....
    Nagyon kiváncsi lennék rá....
  • csanesz
    #3752
    Resident Evil 4 PC - Konzolcowboy tesztje
  • csanesz
    #3751
    Az oldal, ahonnan a cikk van
  • sorrow
    #3750
    Az élsimítással és anizóval sokat lehet javítani a minőségen, de a GC minőségtől nagyon messze van, főleg a sötétség hiánya nagyon illúzióromboló.

    Egyébként Saddler likvidálása volt talán a legkönnyebb boss harc - két rocket launcher és feküdt is.(Kár)

    A késes párbaj a comrade-dal volt legnehezebb(billentyűzettel) és leghangulatosabb boss harc, olyan MGS beütésű volt.
  • DarkSector
    #3749
    Azé mondom, mert az én configom nagyobb és szart se ér pedig driverbeállításokat max-on alkalmazom....
    Ez annak az átka, ha valamit csak hall az ember...
  • Seth
    #3748
    hát amit a grafról írt az semmi sem igaz, nemtom mivel játszhatott a srác. GC-s grafika? álmaiban ^^
  • DarkSector
    #3747
    Te biztos hogy a Resident 4-ről beszélsz???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • DarkSector
    #3746
    Ezt mire írtad?
  • Iceman90
    #3745
    Lőni kell!!! Amikor meg a hátán előjön a parazita akkor fel kell rá ugrani és vágni...
  • haxoror
    #3744
    Na ezaz, pont a kastély ami a leggagyibban néz ki mert minden világos és sehol egy árnyék :(
  • csanesz
    #3743
    Cikk egy oldalról:
    A Resident Evil 4 pc-s verziót a következő konfiguráción és grafikus driver beállításon teszteltem:

    Processzor: Intel Pentium 3 CPU 3.40 GHZ
    Memória: 1GB
    Videókárya: NVIDIA GeForce 7600 GS 256 MB SD
    Controller: Saitec Impact USB controller

    Grafikus driver beállítások:

    Digital Vibrance: közepes
    Anizotróp mintaoptimalizálás: kikapcsolva
    Anizotróp mipmap-szűrős optimalizálás: kikapcsolva
    Anizotróp szűrés: alkalmazásvezérelt
    Függőleges szinkronizálás: 3D alkalmazásbeállítás használata
    Gammakorrigált vonalsimítás bekapcsolva
    Illeszkedő textúracsatolás: Hardver használata
    Mintázatszűrés: kiváló minőség
    Mipmapek kényszerítése: Trilineáris
    Tripla pufferelés: bekapcsolva
    Vonalsimítási beállítások: 8xS
    Áttetsző vonalsimítás: szuper mintavétel
    Felbontás: 1024X768

    Amikor megérkezett a játék alig vártam, hogy feltelepítsem és kipróbáljam. Kíváncsi voltam mit tud a stuff. A játék „setup" részében nem sok beállítási lehetőségünk van. Megadhatjuk, hogy a játék ablakban, vagy teljes képernyőn fusson, megadhatjuk a felbontást és az irányítás módját. A kontroller beállításához többféle konfigurációt ajánl fel a program, de ha valakinek egyik sem felel meg, akkor saját konfigurációt is beállíthat. Én a Ps2-es gombkiosztást állítottam be a megszokás miatt. A menük, a játékmenet és az extrák megegyeznek a Ps2-es verzióval, de ha eleget ügyeskedünk a grafikai beállításokkal, akkor a megjelenés felülmúlja a Ps2-es verziót.

    Amikor megláttam az első „in game" képsorokat nagyon meglepődtem. A környezet rendkívül részlet gazdagon jelent meg, de a színvilág még jobban meglepett. A fák levelein látni lehetett az ereket, a földön a fűszálakat meglehetett számolni, a faluban a házak könyvespolcain el lehetett olvasni a feliratot. Az előre renderelt videók minősége meg sem közelíti a játék gazdag látvány- és színvilágát. Legjobban a kincsek és a kastély látványától esett le az állam. A főellenségek is fantasztikusan néznek ki. Nekem legjobban Salazar tetszett, de az éles kontúrokkal Mendez is elég félelmetes látványt nyújtott.

    Összességében annyit elmondhatok, ha valaki rendelkezik egy jó vassal, videokártyával és eltalálja a grafikus beállításokat, akkor a Resident Evil 4 pc-s verziójában egy olyan játékra találhat, amely a Ps2-es extráival rendelkezik, de a GC-s verzió látványvilágával bír.

    A fényekről nem ír
  • adam46
    #3742
    csá
    Valki tudna segíteni ott ahol a katonát kell legyőzni.Hogy kell? pls valki segitsen
  • fishh
    #3741
    akkor átdobhatnál egy linket nekem!:D
  • MrAndree
    #3740
    De miért nem keresel a neten? Kb hatszáz helyen fent van. :)
  • fishh
    #3739
    köszönöm!
    csak kiváncsiságbol szeretném megkérdezni hogy mikkora várhatom mert már nagyon kiváncsi lenné[email protected]
  • TCelica
    #3738
    nemsokára elküldöm neked. :))
  • fishh
    #3737
    valaki tudna nekem segitnei?????????
  • DarkSector
    #3736
    Direct x-et frissíts....
    Vagy ha nem megy akkor tölts be valami új játékot, demo vagy fullos-t és ezeknek a végén álltalában kérdezi, hogy fel akarod rakni a dx9-et...
    Persze ez frissítést jelent, és ha felrakod, akkor a régebbi játékoknak is jó lesz.....
    Ez akkor kell általában, ha nem telepíted a RE4-et, hanem csak felrakod valakitől a könyvtárat és a fájlokat....
  • Prof William
    #3735
    A D3DX9_30.ddl nem található. Ezt írja ki indításkor és nem indul... mi lehet a baj?
  • DarkSector
    #3734
    Pl rocket launcher...
  • fishh
    #3733
    szia mindenki!remélem tudnátok nekem egy kicsit segiteni!kulönbözö okok miat kellene kékem a cd key!ha valakinek megvan és lenne olyan drága és átküldené nekem azért nagyon hálás lennék!elöre is köszi! [email protected]
  • atkoo1
    #3732
    A skorpionál vok ami egy nagy böhöm állat és mire majdnem legyőzném lemegy a földbe de addigra el fogy a lőszerem pls segytsetek!!!!És hogyan lehet megölni??????????????
  • DarkSector
    #3731
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ashley-t állítsd az egyik kallantyúhoz és marasztald ott azzal a gombal, amivel a kukába bujtatod őt, hogy ne jöjjön utánad....
    Ezután állj a másik kallanytűhoz és nyomj akciógombot, majd elkezdenek kivilágítani a lámpák az ajtó felett, és akkor nyomj a "yes"-re amikor a középső lámpa gyullad fel....
    Ha jól csinálod, akkor kinyílik az ajtó...
  • DarkSector
    #3730
    A lényeg, hogy gyorsan meg kell nyomni a gombokat amit kiír...
    Vagy 5+6 vagy 1+3....és utána asszem az 1-est kell kurva gyorsan hogy felhúzza magát...
  • DarkSector
    #3729
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Néhány helyen a fal mellett vannak palackok, amivel le tudod fagyasztani, és így meglőni...(1 rocketlauncher elég neki...)
  • DarkSector
    #3728
    A RE könyvtárban SaveData.dat néven.....
  • hgerg
    #3727
    Császtok, elakadtam. :D
    Ashly oda van láncozva a falhoz és le kell lőni róla. Én lelötem rocket luncherral és azt írja mission failed :)És pedig leszakadtak azok a vas biztonságiövek
    Amúgy hogy kell kinyírni azt a nagy fekete csöves szörnyet ami a csatornába baszakszik? "Törpapa jobbkeze"
  • Prof William
    #3726
    A Save filek hol vannak?
  • MShadows
    #3725
    alap beállítások:
    1-es : bal ctrl
    3-as : Enter
    5-ös : bal Shift
    6-os : jobb Shift
    egyszerű!nm nehéz megjegyezni!
    ja és leszedtem az egeres irányítást de naon xar!
    jobb a bill.es
  • Tremby
    #3724
    Köcce! Az nálam a két shift gomb és azokat már nyomkodtam csak sztem nem jól.Próbáltam már minden variációt. Lenyomva tartottam , felváltva nyomkodtam , egyszerre nyomkodtam szal próbáltam már mindent és nem működött.... csak azt a variációt nem mikor az elején mikor gördűlt utánnam a szikla akkor azt úgy sikerűlt,hogy két tenyérrel nyomkodtam az összes létező gombot :D
    Szal milyen nyomkodási technikátok van erre ? :o