5443
  • DarkSector
    #3803
    Lődd ki őket, ha nem akarsz riasztást!
  • Olcsy
    #3802
    Mit kell csinálni a reflektorral v mivel amikor először látok kommandósokat?
  • Olcsy
    #3801
    25/25-öt lőttem le és 150 pntom lett!:DDD
  • Olcsy
    #3800
    1150 pontom lett de 3150 lett volna csak 2x lelőttem a Ashlyee-t!:D
  • Olcsy
    #3799
    Az élő zombikat könnyeb megölni mint a céltáblákat!
  • Olcsy
    #3798
    Megvan!:DÉn nem pazaroltam a töltényt, felborítottam az a 3 fagyasztós izét, után menekültem fél percet azt meg is volt!:)Meg sem sebesültem!:)Hány van a játék során abból az összevarrtszemű nagykarmú "lovagzombi"-ból?
  • Olcsy
    #3797
    Most lusta vok játszani vele, inkább játszok mást!:)
  • DarkSector
    #3796
    Okci..
  • Olcsy
    #3795
    Köci!
  • DarkSector
    #3794
    Mindkettő jó megoldás és eredményes...
    De ha veszel egy rocket-et és fagyasztás után beleereszted az ALIEN-be akkor talán egyszerűbb lesz a dolgod... Mert 3percig kerülgetni veszélyessebb...

    És nem "csak a fején", hanem fagyasztva...
  • Olcsy
    #3793
    Ill ismét!Most ott vok, ahol van az a szörny ami csak a fején sérül, és farka is van.Azt írja a liftnél h várni kell 3 percet.Ez igaz, vagy szét kell lőni a szörny fejét?Csak mert én nem húztam ki 3 percig, mert elfelejtettem energiát adni magamnak!Válaszokat előre is köszi!
  • Olcsy
    #3792
    Imét hello!
  • Olcsy
    #3791
    ******* mi jött ki annak a ****nak a fejéből?Leszedtem nem is figyletem hátam mögül hallok vm zajt hátranézek mondom mi a fene ez?Aztán később rájöttem olyan mint a többi ami kijön a fejükből, csak az átalakult része.Ugye csak 3 fajta van belőle?
  • Olcsy
    #3790
    Öcsém mindíg úgy vok, h már csomót leszedtem az életéből (és ő is az enyémből) és akkor leszednek a buzi nyilasok!:(Állítólag tűz a tűz ellen és agyatlan benga lény, az agyatlan benga lény ellen de most épp nincs nálam 1 olyan!:D
  • Olcsy
    #3789
    Köszi a válaszokat!:)
  • Olcsy
    #3788
    de én nem tom átállítani a gombokat!:(
  • Gideon Wieth
    #3787
    amit beállítasz magadnak a konfigban...alapból az a gomb a gameben amivel használsz dolgokat :)
  • Iceman90
    #3786
    A válasz-->#3718
  • Olcsy
    #3785
    Mit kell csinálni amikor először találkozik a csajjal?Csak mert szedegettem cuccokat meg ilyesmi de nincs semmi.Ott kell valamit csinálni ahol megnyomjuk a csengőt és 1 vacsorás kép jön elő a falból?
  • Olcsy
    #3784
    Hello!A játékban melyik a 2-es gomb?
  • Gideon Wieth
    #3783
    írjatok privibe
  • Gideon Wieth
    #3782
    mondom én szívesen csinálok FAQ-t ha segítettek...összeírom a tartalmat és elküldöm valakinek aki megcsinálja az oldalt... nekem sok elfoglaltságom van sajnos mostanában ezért szép igényes oldalt nem tudnék összehozni..:S
  • gyuri12
    #3781
    kösz megint kösz
  • Pucher
    #3780
    De van mod csak azt mondják h nem valami jó, kül én nem próbáltam.
  • gyuri12
    #3779
    kösz:) amúgy a tologatásra is rájöttem(rossz oldalára álltam cuccnak)
    és nincs valami mod arra,hogy egérrel lehessen irányítani? kurva idegesítő a billentyűzet
  • Pucher
    #3778
    A kőgolyós résznél ha az 5+6 ot írja ki akkor a két shiftet de ha az 1+3-at akkor az entert és a jobb controlt kell lenyomnod egyszerre.
  • gyuri12
    #3777
    de még véletlenül se segítettél volna...kösz
  • Pucher
    #3776
    Most már télleg kezd érni a faq úgyhiszem.....
  • gyuri12
    #3775
    jah és a cuccokat,hogy kell eltolni az útból?:)
  • gyuri12
    #3774
    az elején,amikor futni kell a kőgolyó elől,ott mit kell nyomni,amikor félre kell ugrani? mert elég idegesítő az irányítás,és még nem tudtam megszokni,és erre meg nem jöttem rá:) tehát help me pls!
  • Olcsy
    #3773
    Köszi,már nem kell!:)Bár én se tom mi volt a sorrend,csak úgy össze-vissza nyomogattam a gombokat!:)
  • Olcsy
    #3772
    Hello!Milyen sorrendben kell kirakni a képeket a falon azután amikor kinyírom a gépágyús hapit?
  • DarkSector
    #3771
    Akkor meg nem tudom, hogy milyen szövegfájlokat keresel....:D
  • Gideon Wieth
    #3770
    akkor meg ? :D
    csak felajánlottam hogy küldjétek el a játék dialog fájljait én meg megcsinálom a honosítást... Programot már szereztem...
  • DarkSector
    #3769
    Ja szövegfájlt a 10 éves unokaöcsém is át tudná szerkeszteni....
  • Gideon Wieth
    #3768
    figyi...
    ha adtok nekem progit megcsinélom..meg szövegfilet... mert semmi nincs most a gépemen neten kivül...
  • DarkSector
    #3767
    Még nincs....és szerintem nem is lesz...
  • daneelolivaw
    #3766
    helló mindenkinek!
    érdeklődnék, hogy van-e magyarítás a játékhoz
  • DarkSector
    #3765
    Csak sok pénzé megy a combinálgatózás....semi többet nem érsz el vele...
  • DarkSector
    #3764
    Úgye....én is így jáccok vele....
    És ez aztán a valóságosságos grafik....!!!!!!!!