5443
  • MerlinW
    #3843
    Windows Registry Editor Version 5.00

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\CAPCOM\resident evil 4]
    "PATH"="D:\\Games\\RE4\\"

  • Olcsy
    #3842
    Vazze, Ada jobbat rug mint Leon!
  • Olcsy
    #3841
    Jó hír:Végigvittem!
    Rossz hír:Nehezebb volt a végén Jet Ski-vel menni (bár az is naon könnyű volt) mint kinyírni Lord Settlers-t!
  • DarkSector
    #3840
    Nem hogy nem jó, hanem enyhén szar...
  • Olcsy
    #3839
    Kinyírtam Krauser-t!De, 63 töltény maradt a Blacktail-ben!Valakninek nincs kedve átküldeni töltényt a Striker-be és a Killer7-be?
  • hejyjyjy
    #3838
    Ha az átvezető filmekben nem látszanak az emberek csak a háttér az a videokártya miatt van?
  • ffxi
    #3837
    HELP!!!
    Tudna vki küldeni egy reg fájlt? Mert már nincs meg a telepítője. THX!!!
    [email protected]
  • mucsácsó
    #3836
    Max köszi szépen a képeket és az infókat! ;)
    Húh, ez tényleg nagyon pofásra sikeredett, sztem egészen szépnek mondható így már :) PS2-s verziót lazán übereli már így, bár GC-set nem tudom =/
    Kéne majd újból ilyen összehasonlítgató képeket keresgélni/készíteni :P

    Amúgy lehet hülye kérdés, és volt már 1001-szer, de azért megkérdezem, hogy a Resident Evil 4-hez (Ubi, EU verzsön) működnek-e azok a mentett állások, amik a Biohazard 4-ben lettek elmentve? Sőt, egyáltalán jók a patch után a mentések? (STALKER-es patch szopás után most ezt nem árt tudni.. :D)
  • ricsa008
    #3835
    szasztok ez a tapasz ami most kijött ez a Biohazard 4-hez nem jó?
  • Iceman90
    #3834
    jah..
    Csak azt hittem tood h. az f-et kell nyomni mee már máskor is használni kellett
  • Pucher
    #3833
    Úgy hogy az f-el oda állítod az egyik kar elé a másikhoz meg te állsz és ha ilyenkor húzod meg a kart ő is meg fogja.
  • Olcsy
    #3832
    És Ashley hogy húzza meg a kart???
  • Iceman90
    #3831
    Ashlyvel egyszerre kell meghúzni a kart
  • Olcsy
    #3830
    Pls válaszoljatok a 3827-re!
  • Pucher
    #3829
    Már csak a képek alapján is érdemes lenne még1szer végigjátszani.
  • Maxtreme
    #3828
    Hát elég sokkal szebb.. :)





  • Olcsy
    #3827
    Hi!Ott mit kell csinálni amikor azzal a nagy golyóval szetütöm az ajtó elől a "meszes követ" és bemegyek meghuzogatok 1-pár kart, kinyírok 1-pár olyan "emberszerű" magas lényt és 2 kar van 1 nagy ajtó mellett és vm magas védelmet ír ki, nem huzza meg a karokat sem...PLS
  • rorr
    #3826
    Hát valamivel szebb a javítás után a fény-árnyék mintha szebb lenne.Jó sokáig javítja a játékot de megéri!
  • Pucher
    #3825
    Hát talán ezzel a patch-el újra végigjátszom majd, de addig is a "bónusz" küldetéseket kezdem el.
  • haxoror
    #3824
    Ha elérsz a kastélyhoz majd aról is rakj be képeket plz mert ott volt a legbénább az árnyékok nélküli látvány!

    Húú remélem ez a patch végre rendberakja a lighning meg shadow problémákat, végigtoltam normálon de a hardot felfüggesztettem hogy majd inkább akkor folytatom ha lesz végre normális patch!
  • Maxtreme
    #3823








    Nagyon pofás lett szvsz. Az eddigi víznek nevezett pacából is normális h2o-nak tűnő valami lett.
    A fényforrások közül mindegyik normális hatással va na környezetre (értsd a tűz nagyon szépen és élethűen bevilágítja a teret)

    Nekem ennél szebb nem kell. :)
  • Maxtreme
    #3822
    öhh :)





  • mucsácsó
    #3821
    Resident Evil 4 v1.1.0 EU Patch-FLTDOX
    majd ezzel meg kell próbálni :)
  • sorrow
    #3820
    Ha van időd és kedved, az enyémet (mentésemet) felteszem valahova vagy átküldöm neked.
  • mucsácsó
    #3819
    jah, okés...most látom csak, sry ;P
  • mucsácsó
    #3818
    szerintem lehetséges, hogy az az .exe kéne, amit a patch felrak ugye...dehát erre meg várhatunk úgy látszik..
    viszont én is azt mondanám, hogy próbálj betölteni mentéseket, hááátha valahol máshol valami észrevehető javulás van.. =/ ha nem, akkár várunk egy crackre...
  • Maxtreme
    #3817
    majd ha lesz :p :D
    Anno nem tettem el sajna.
  • sorrow
    #3816
    Nem látni különbséget.
    Esetleg próbálj betölteni a mentéseidből későbbi pályarészeket.
  • Maxtreme
    #3815
    NA vazze :D
    A régi exevel megy.. NADE!
    Ez most vagy azért nem változott szinte semmit mert a patch exe-jében is volt valami hivatkozás, vagy 1xüen..nemtom :D

    Bár dögöljek meg, mintha még világosabb is lenne :D

    Na srácok.. Valaki lát difit?







  • Maxtreme
    #3814
    ez 1 rohadék :p :D
    Próbáltam a Raymnan-nél jól bevált módszert (regedit, mounted devices, stb..de ez sem gyütt be)
    1 valamit nem prószáltam még. A régi exet :D
  • mucsácsó
    #3813
    sajna az sem fog segíteni szerintem... :(
    mármint az új DT, most a Securom 7-et nagyon leszarták.. =/ szóval akkor várunk egy törésre pff..
    bár ez érdekes, hogy még yasuval sem jó =/
  • Maxtreme
    #3812
    Hát 70mb-ba nagyon sok minden belefér ám :)
    Szal én bízok benne hogy sokat javít.

    Másrészről a patchez kell még 1 "patch" h működjön a game :p :D
    Nem egy sehogyse..se yasuval, semmivel.. Még felteszem az új DT-t hátha.
  • sorrow
    #3811
    Hát, ha legalább vissza tudnánk a patchel sötétíteni a gamet a GameCube szintjére az óriási dolog lenne.
  • mucsácsó
    #3810
    Rendben, köszi szépen! ;)
    Nem nagyon hiszek abban, hogy ez tényleg annyimindent javítana/újítana, de azért egy kis javulásra mégiscsak számítok! :)
  • Maxtreme
    #3809
    Én pont most pakolom fel a patchet, majd dobok képeket h mi változott :)
  • mucsácsó
    #3808
    hümm, erről hallotatok-e?
    Resident Evil 4 1.1.0 EU patch:
    The patch includes general adustments and improvements made to graphics, lighting, and effects. It also fixes rare issue causing the game to freeze when skipping cut scenes.
    http://www.fileshack.com/browse.x?cat=4025
    http://www.gamershell.com/news/37843.html

    ki kéne próbálni, hogy ez a patch mit is segít...csak nekem nincsen resim, ha valaki tudja, akkor az próbálja már ki legyen oly szíves! ;)
    ha már csak a ködön és a sötétségen segít, akkor az már jó ;D
  • Osonka
    #3807
    Na mind1 már +oldottam
  • Osonka
    #3806
    Valaki segítene:a kastélyban vagyok ahol +jelenik az 1. gépágyús pap.Hogy kell kinyírni?
  • Olcsy
    #3805
    Hátt elég durva a Killer7!
  • Olcsy
    #3804
    Köcce, megvan!:DMost milyen veszedelem vár rám amikor kinyitottam a nagy kaput?:D