5443
  • Maxtreme
    #4083
    ja az más :)
    De akkor is szar :p :D
  • Seth
    #4082
    nem ilyen, ez egy agyonhackelt cucc ,saturation valszeg valahol a 150% körül lehet:)
  • Shep
    #4081
    Leon-t átoperálták nővé? :)
  • Maxtreme
    #4080
    hát nem azért, de szvsz ezek a fények már k*rva zavaróak. A kapcsoló is úgy világít vazz mintha 1 kisebb atombomba ronbanna ott:))
  • Marcus_
    #4079
    Meglett,ütögetni kellett a a ku**a gombot
  • csanesz
    #4078
    Azt még kihagytam, hogy a PC-s verzióba Ashley pulcsija nem libben, pedig kéne neki :D
  • csanesz
    #4077
    Azért ez a patch sem vmi nagy szám. Sok fényforrás még most sem világítja meg az emberkéket, és amikor a házban lövöldözünk Luissal, na azután kint olyan nagyon sötét van, és még az az átkozott lámpa sem világít semmit nézzétek meg ezeket, itt nagyon jók a fények
    Jó mondjuk ez GC :)
    Videó 1
    Videó 2 (a lézeres folyosós rész:)
  • Marcus_
    #4076
    Hello!
    Most kezdtem és visszaolvastam,de nem találtam megoldást eddig.
    A 3 fickó rámgurítja a követ és szaladnom kell.Futok is ,de nem nyomok semmilyen gombot - villog a "2"-es gomb - de hiába nyomom nem reagál és meghalok.Olyan,mintha csak egy videó betét lenne ,de nemtudom irányítani a karimat.1.10 patch van és gamepaddal játszom,eddig ha kellett tudtam szaladni:/

    Légyszi válaszoljon valaki pls!
  • ffxi
    #4075
    Inkább nem kockázatom meg, mert újratelepítéssel jár.
  • MerlinW
    #4074
    Nemtom... ki köll próbálni:)
  • Shep
    #4073
    Na senki nem mondja meg?
  • ffxi
    #4072
    Csak ruszkis verzióhoz jó?
  • MerlinW
    #4071
    Biohazard 1.1.1 patch:
    Resident Evil 4 russian version 1.1.1 (14/70MB)
    http://patches-scrolls.de
  • Shep
    #4070
    így kell ennek a folyasónak kinézni a patchel?
  • Shep
    #4069
    Valaku tudna betenni képet a kastélyon belülről (patchel) arról a teremről aminek a végében Ashleyvel elfordult a fal, tehát a sok oszlopos részről.
  • djstan
    #4068
    Sziasztok!

    Ha valakit érdekel Resident Evil 4 teljes végigjátszás + tippek, trükkök, szereplőleírások 26 oldalas scannelt verzióban, írjon egy mailt, és küldök elérhetőséget.

    [email protected]
  • spiderman2
    #4067
    HYALL
    Légyszi ha valaki tudja hogy pc-n a bizonyos számok mien billentyűhöz passzolnak alapbeállításokon írja le.
    Most kezdtem el végigvinni és elég nehéz kitalálni:
    Előre is THX.
  • DarkSector
    #4066
    Hová kell érte lemenni?
    Kb valami támpontot, hogy hol vagy, mert van egy olyan rész, mikor ki van kötözve a falhoz és le kell lőni a csattokat róla, de lemenni érte szerintem nem kell egyszersem...
  • pit béla
    #4065
    sziasztok!elakadtam annál a résznél mikor a kastélyban le kellene mennem a kiscsajért!tudna vki segiteni 1 picit?
  • Shep
    #4064
    Tudna valaki küldeni egy mentést a kastélyból, hogy megnézzem milyen lett a fényekkel megdobva?
  • Seth
    #4063
    kevés a videókártyád
  • ram86
    #4062
    Hali! most szedtem le a játékot , de nem tudom inditani valaki segitsen please.ha inditani akarom ezt irja ki 1 ablakba:
    Az alkalmazást nem sikerült elinditani, mert d3dx9 30 dll nem találhato .az alkalmazás ujratelepitése megoldhatja a problémát.pedig már ujra telepitetem a játékot is meg a directx9c is.eként valoszinü h a VGA kártyám szar hozzá?? mert geforce 4 mx 4 40 em van és szar 64 megabytos:( ]
  • Shep
    #4061
    Jó közben rájöttem, hogy a textúra packról beszél, de az engem nem érint, túlságosan csili-vili lesz tőle.
  • Maxtreme
    #4060
    Picit olvass vissza és megtudod :)
  • Szeszmester
    #4059
    Megcsináltam, összeakadt az Ace mega codecs pakkal. Töröltem, most fut rendesen.

    xfile és xscr mappákról beszélek, a graf tuning.
  • Shep
    #4058
    érdekes azt hittem a patch azt is javítja Milyen xcf mappákról beszélsz?
  • Szeszmester
    #4057
    Kb, felraktam az 1.1 patchet, meg bemásoltam a könyvtárba az xcf meg milyen mappákat és nekem is hasonlóan néz ki.

    A praám az, h a movies könyvtárban lévő mpg-ket nem játssza le játék közben, csak elkezdi és 1-2 másodpercet visz belőle. Windowsban le tudom játszani őket. Ötlet?
  • Shep
    #4056
    így kell ennek kinéznie a Patchel?
  • Szeszmester
    #4055
    Hi!
    Most kezdeném el a játékot, de van egy kis problémám.

    A videókat (ami játékon belül a sztorit viszi meg a rendeseket) nem játtsza végig, csak elkezdi, megy 1-2 másodpercig, aztán a kamera rááll vmire és csak hangok vannak, de a modellek sehol. Tud vki tanácsolni vmit?

    Olvasgattam vissza, de vki összeírni, h miket érdemes feltenni? Milyen patch meg mi ez az egér dolog? Köszi!
  • Shep
    #4054
    Van valakinek ötlete az miért lehet, hogy próbáltam a netshow-s verzióra rányomni az ázsiairól európaira patchet és azt írja (ill. gondolom, hogy azt írja mivel franciául van), hogy az ákármi.dll verziója nem megfelelő. Na mindom lássuk akkor mi van ha kitörlöm ekkor már az indító file verziója nem tetszett neki.
  • Shep
    #4053
    Az 1.1es patch jó a biohazardhoz is, vagy csak rendes Resihez?
  • teran
    #4052
    re15120631133116
    re15120631111336
  • Shep
    #4051
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ most látom mennyivel ütösebb lett a patchel azt hiszem végig kell vinnem megint, csak előbb elintézem Venomot :)
  • teran
    #4050
    Sziasztok tudnátok nekem segiteni egérel nem tudom irányitani hol kell beálitani mert nekem nem sikerül
  • Vinsanity15
    #4049
    SZazstok tudna vki egy serialt a gamehez?
  • DarkSector
    #4048
    Megnéztem az 1.1-es pachet...és ugyanaz mint konzolon....
  • ffxi
    #4047
    Minden megoldva!!!!!
  • ffxi
    #4046
    HELP!!!
    Grafika megoldva, ég és föld között a különbség. De nincs egééééééééér :(
  • DarkSector
    #4045
    Igen gyorsan válaszoljon erre valaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ffxi
    #4044
    Mondjatok vmi okosat! Nem Biohazard-os hanem rendes RE-s verzió és pecs után így néz ki nálam a cucc. És egér patch sem műxik ez alatt.