5443
  • Maxtreme
    #4123
    Ha gondoljátok majd benyomhatjátok a bannerbe a címet: http://resi4.uw.hu/gyik.html

    Viszont akkor help plz hogy mi kerüljön a Gy.i.k.-be :)
  • ffxi
    #4122
    Hogyan tudom berakni különböző skineket?
  • r4pt0r
    #4121
    Persze mindenkit más érdekel ha valakinek csak a graf számít azt is elfogadom mert az is fontos.
  • r4pt0r
    #4120
    Azért nem lesz egy játék az év játék mert jól néz ki. Pl. nekem a Crysis szerintem lényegében egy kis hétvégi FPS lesz azt kész, többet nem fogom elővenni. Az év játéka az nem ilyen.

    A Lost Planet is ilyen lesz, egyelőre nem látom benne a lehetőséget. Persze jól néz ki meg minden, van hangulata, de semmi több. Ennél pl. a GOW sokkal jobb.
  • Maxtreme
    #4119
    alfa 0.1 :)



    (a cikk a hardwiredről származik, megjelöltem a forrást a végén ofc :) )
  • Shep
    #4118
    Hát egy demo alapján nem merném kijelenteni, hogy év játéka stb, persze te biztos már nyomtad boxon de én nem, így a full hiányábn egyelőre RE4. Majd ha azt is végigvittem akkor lehet változni fog a véleményem, de egy demo alapján hagy ne hozzak már döntést.
  • DarkSector
    #4117
    Játék indul árustól megvesz kb 1milla...
  • DarkSector
    #4116
    Mindkettő CAPCOM, mindkettő mászkálós.....
    Jah igazad van!
    A különbség, az hogy a RE4 nem saját kiadás...hanem továbbadták más kiadónak és ezt élvezhetjük, mikor orba szájba pachelgetjük...
    Nem leszapulni akarom, mert nekem még mindig az egyik nagy kedvencem (konzolon) és jáccok is vele, de hogy az év játéka lehessen, az max 2006-ban lehetett....
    És nem kell sokat aludni hogy a Capcom kiadja a kegyelemdöfést PC-re.....
    Mert ez játék egy olyan (graf.) motort használ, amit valójában máshoz terveztek....
  • Pucher
    #4115
    Az a sanda gyanú hogy ezzel az írógéppel bárhol menteni tudsz játék közben.
  • ffxi
    #4114
    Viszont aki végig vitte Ada storját az kapott vmi extrát vagy tudott venni vmi exrtát? A végén kiírt hogy vehetek Chicago typewriter-t, minek az írógép?
  • Maxtreme
    #4113
    jaja, ez így van :)
    Kár hasonlítgatni a 2-őt. Kinek ez jön be, kinek az.
  • DarkSector
    #4112
    Még ha a re régi részeiről lenne szó, akkor én is ezen a véleményen lennék.....
  • ffxi
    #4111
    Nem egy műfajba tartoznak, ennyi!
  • Maxtreme
    #4110
    Mondjuk gondolhatod hogy próbáltam, azért mondtam.. Agyatlan lövölde semmi más.
  • DarkSector
    #4109
    Én is re fan vagyok, de a capcom-nak jönnek ki újjabb játékai, amik sokkal jobbak mint az előzők.....amíg nem jáccol velük addig nem is fogod megtudni....hogy miért mondom ezt...
  • Maxtreme
    #4108
    Hát a re4 messze jobb, de nem kéne itt offolni...
  • DarkSector
    #4107
    Erre gondolok:
  • DarkSector
    #4106
    Nem rossz, hogy kirakja a gombokat, meg a videókon javít esetleg meg ugye az új dzseki sem piskóta, de "az év legjobb gémje" már megvan......és nem RE4-nek hívják...
  • DarkSector
    #4105
    Az utolsó mondatot el lehet felejteni....
  • Maxtreme
    #4104
    Szvsz ha lesz időm, csinálok faqjut :)) (semmi Xtrát ne várjatok, nem vagyok webdesigner :) )
    Ennyi addonhoz már érdemes.
  • Maxtreme
    #4103
    nece :)

    Főső' pécé, asó' péess 2 :) (abból szedték ki a videket)








  • Maxtreme
    #4102
    őő képet a filmekből? :D Minek? :)
    Ez elvileg annyit csinál hogy a csúnya AA nélküli fos felbontású átvezető videókat, lecseréli emészthetőbb minőségűre :)
  • Shep
    #4101
    Na ebből is tegyél be pls egy képet. Hát csak ez az idei év legjobb gamje :)
  • Maxtreme
    #4100
    ...még :-)
  • Shep
    #4099
    Az a baj, hogy a fény árnyék mindig nem az igazi. Persze az első verzióhoz képest egy álom.
  • Maxtreme
    #4098
    éééés még1 meglepi :)

    Hires movie pack:
    Movie.part01.rar
    Movie.part02.rar
    Movie.part03.rar
    Movie.part04.rar
    Movie.part05.rar
    Movie.part06.rar
    Movie.part07.rar
    Movie.part08.rar
    Movie.part09.rar
    Movie.part10.rar
    Movie.part11.rar
    Movie.part12.rar
    Movie.part13.rar
    Movie.part14.rar
    Movie.part15.rar
    Movie.part16.rar
    Movie.part17.rar
  • haxoror
    #4097
    OMG
  • Maxtreme
    #4096
    Hátha kő' valakinek:

    ARGB Convert v0.1b, Keyboard Buttons Replacement
    letöltés


  • ffxi
    #4095
    Végig vittem Ada-val és asszondja vmi Chicago type writer tudok venni, de nem találom ehol:(
  • Maxtreme
    #4094
    hehe a modderek nem nyuxanak a seggükön (hálisten :D) Mit találtam ma reggel? Highres jacket skin leon-nak :D
    Ki is próbáltam jól:)

    Az eredményről csináltam 2 képet:





    Ha 0ze így folytatódik, nem adok fél évet, és a Pc-s relase lesz a legszebb nem a GC-s :D
  • Maxtreme
    #4093
    #4043
  • Shep
    #4092
    Hol tárolja a játék a mentéseket, mert megint végigvittem és el akarom rakni a mentéseket.
  • zola2000
    #4091
    A játék nekem 485mhz powerpc processzorral (flipper) 285mhz ati videochippel 576i felbontásban szebben fut mint pcn (igaz a cuccot már 2005ben játszottam végig xD)
  • Seth
    #4090
    végigviszed a játékot, újrakezdésnél már választható az új ruha
  • cornellred
    #4089
    hali! tudja valaki hoyg az mitől lehet hogy amikor megnézem a readmeben azt irja hoyg az 1.0 van nekem de mégis mikor fel akarom rakni a patchet az azt irja ki hoyg már fennvan pedig hát szeirntem nincs. nem lehet valahogy megnézni játék közben hogy tényleg az 1.1 megy e?
    ja és tudja valaki hogy lehet továbmenni annál a résznél ahol a börtönbe az ajtó két oldalán van a zár, de ashley még véletlenül se akar odamenni segiteni:s
    thnx^^
  • ffxi
    #4088
    Kéne ez a szám.
    Mi a címe?
  • Shep
    #4087
    Hát a második videobol a zene a mi ért valamit, Resi 2-es skint hogy lehet csinálni Leonra?
  • mucsácsó
    #4086
    azta, második videó...nézzétek meg :D [szépek egyébként tényleg, most nem is az]
    Pár érdekes dolgot fel lehet fedezni: Ashley átmegy a falon, meg ott a szobor átmegy azon a kapun...meg végig Ashley hangja helyett (nyögések, etc.) a Leon hangja hallatszik :D Ráadásul a végén nem tudom, hogy merrefele fut a kő elől, de az biztos, hogy nem ott ahol kéne alapból :P Sőt, a videó legvégén nagy búgás is van :DD szóval ez tényleg vmi széthaxolt cucc lehet :P


    szerk.: azzzta, ezt a videót láttátok? MI A FRANC? :DDD
    http://www.youtube.com/watch?v=4SiTDtqdS3E&NR=1
    NAMEG EZ, FELTÉTLEN NÉZZÉTEK VÉGIG, ASHLEYNEK A...hát méretei enyhén szólva obaszósak :P
    http://www.youtube.com/watch?v=GGqDonDtUbg&NR=1
  • DarkSector
    #4085
    És nem a Konzol a jobb, hanem a port a szar....
  • DarkSector
    #4084
    Ezt montam éppen, hogy még a konzolos szintet sem fogja elérni....
    De még ha 2-3 pach-et kiadnak...talán...