5443
  • Balazs15
    #4203
    hi all..megint elakadtam a vizi szörny után..egy ujabb fö ellenség mégpedig egy bazi nagy oriás küklopsz szerüség..nah azt hogy kell kinyirni miután már egy kutya is segit nekem?csak simán löni fél orán keresztül?
  • DarkSector
    #4202
    Ok csúcs vagy....
  • Maxtreme
    #4201
    Jelentem több menüpont nem lesz az oldalon, mert ha még1et berakok, szétesik az egész láncolás
    Azért a wallpaperst belenyomtam, de több nem lesz :)

    Tényleg ha valaki még az oldalon szereplőkön kívül talál hátteret, (csak 1024-től felfelé érdekel) az igazán belinkelhené :)
  • DarkSector
    #4200
    jah meg kuvajó icon-okat is találtam, csak asszem letőteni nem tuom....
  • Maxtreme
    #4199
    Begépelni nics szándékomban. Ha valahol találok (vagy valaki küld) akkor berakom, ha nem akkor nem :)
    Mindenesetre 1 menüvel még mindenképp bővíteni fogok, ez pedig a wallpapers :)
  • DarkSector
    #4198
    Jah meg begépelni a vj-t....!..:DD
    Nembaj, majd ha nem megy akkor hagyod és majd kitalálsz valami más megoldást....
  • Maxtreme
    #4197
    Köszi szépen :)
    Természetesen érdekel, és a végigjátszás is. (benyomom azt is az oldalra. Nem lesz kis meló átalakítani a menürendszert, de sebaj :D)
  • DarkSector
    #4196
    Jah és ha kől magyar végigjátszás, akkor be tudom dobni neked freemail-be.....
    Meg nem néztem meg mindent, de ha eddig nem csináltál, akkor lehetne egy trükkök opciószerűség, egy két érdekes dolog, vagy könnyítés leírásához....
    PL. ellenfelek gyenge pontjaira rámutatni egy mondatban, vagy megölési technikákat felsorolni.....
    Ha érdekel néhány ötlet, akkor szólj....
  • DarkSector
    #4195
    Had ratuláljak én elsőként ehhez a kiváló oldalhoz....

    GRATULATION!!!!!!!!!!!!!!
  • Maxtreme
    #4194




    Többi nfo az ódalon :D (aláírásom)
  • Hit Man106
    #4193
    csá! nemtudja vki hogy honnan tölthetem le a RE első részét NORMÁLISAN? amiket eddig leszedtem mind hibás fake sz*rok voltak! pls help!!!!
  • chooselee
    #4192
    Én TMP-vel küldtem neki felváltva a shotgunnal és a killer-rel! :D
    Talán a szem kilövéséhez elég a kispisztoly(de lehet shotgun),amikor meg kibújik a "DÓGOZÓ" azt meg kentem TMP-vel!! :)
  • ChrisTucker
    #4191
    oké, köszi!
  • DarkSector
    #4190
    Rocket Launcher nevű vegyszerkotyvalék.....
  • ChrisTucker
    #4189
    Sziasztok!

    Valaki segítsen, hogy mivel, vagy milyen taktikával érdemes elrohasztani azt a növényt amelyikkel egyesült a kis kapitány meg a spanja, mert már kezdek nagyon ideges lenni...
    Lécci segítsetek!!
  • DarkSector
    #4188
    No-dvd krekk nélküliek meg max a yasu felrakása vagy d-tools vagy alcohol telepítése lehet gond.....de szólj ha találsz majd olyat, ami problémás....

    De mindegy a RE4 tutkó hogy igy műkszik, mert én még egyszer sem telepítettem fel magamnak, most is a haveromtól leszedtem a játék könyvtárát, és ithon meg simán ment.....mikor rámásoltam a könyvtárat a gépre....és a mentéseivel nyomtam...hehehehehe...
  • DarkSector
    #4187
    Figyuzz fogod a microsoft.com-ot és telepítés után mindig leszeded a legújjabb dx9-et mint már mondtam, mert a hibaüzenetek, amiről te beszélsz, azok azért vannak, mert kellenek neki dx9-es dll...fájlok....
    Én is azt hittem hogy újra kell ilyenkor telepíteni őket.
    De nem!
    És elmagyarázom röviden a lényegét:
    Van Naygon sok gém, amit felrak az ember, és utána mindig rákérdez a dx telepítésére, az amikor a zöld x kijön telepítés után az ablakban...na szóval valójában nem felteszi újra, hanem csak kibővíti az addigi fájlokat a sajátjaival!
    De ha win újrarakás után a legújjabb dx9-et felteszed, akkor tutira tartalmazni fogja a játékok dx9 dll-fájlos igényeit....és szépen el fog indulni....
    Természetessen azok a gémek, amiknek a telepítője nem tartalmaz dx9-et, azok amúgy is működnek!

    pl. ami tartalmaz dx9 fájlokat:
    Régebben a Doom 3, akkor Fear is.....stb-stb-stb....

    Mert először a fear-t én is átraktam winyóra (vagyis a c:\program files\...\sierra nevű könyvtárat) és utána a telepítés után beléptem a sierra könyvtárba és rányomtam a Fear ikonra......és akkor kiírta, hogy "nem található a dx9d3.dll (vagy mi) fájl...." és akkor minnyá én is újraraktam, mígnem megtudtam, hogy egyszerűen csak a DX9-et kell telepítés után a legújabbra frissíteni....ennyi....
  • r4pt0r
    #4186
    Most nevet nem tudok mondani de az biztos hogy volt jó pár játékom amit ha másoltam nem volt hajlandó elindulni mert nem találta meg magát a rendszerleíróban vagy éppen nem talált valami fájlt. De hozzáteszem ezek általában olyan gamek amikhez nem tettem fel No-DVD cracket Lehetőleg minél kevesebb játéknál használok törést stabilitás miatt. És mivel abból indulok ki hogy létezik ember aki megveszi a játékokat ezért a kijelentésem helyes.
  • DarkSector
    #4185
    De csak nem tudtam elképzelni, hogy előtte miért nem volt világos a borostéma??????
  • Szeszmester
    #4184
    Neked meg mi bajod van? A játékon belüli utalásokból nem esett le. A másik sor, h már tovább jutottam, feltételezi, h megcsináltam a borosüveget, nem?
  • DarkSector
    #4183
    Ami a telepítésnél a redszerbe kerül, az a néhány fájl, csak akkor szükséges, ha valamit rá akarsz tenni...pl pachet...máskülönben nem számít, de ha tudsz olyan címet mondani, akkor utánanézek....
  • DarkSector
    #4182
    Mondj egyet, aminél nem működik ez a megoldás....
  • r4pt0r
    #4181
    Ez nem minden játéknál van így. :D
  • DarkSector
    #4180
    Csak az az egy fájl.....nyugodtan telepíts újra, de ha addig ki tudod írni a RE4 mappájában a fájlokat akár 2 újraírhatóra, vagy ideiglenessen ráteszed egy rack-re, akkor telepítés után csak a helyére másolod ahogy voltak...és ugyanúgy megy majd tovább....
    És ez minden játéknál így van, csak egy friss DX9-et kell a telepítés után feltenned és minden játék tovább fog működni....
  • chooselee
    #4179
    Valaki meg tudná nekem mondani, hogy az elmentés az csak annyi ami a főmappában van a SaveData.dat nevű fájl,vagy van máshova is eldugva valami???Mert rendszerfrissítést kellene végeznem és most kezdtem el a párhuzamos küldiket a csajjal és nem akarom hogy kárbavesszen az eddig "meló"... :D
    Előre is köszi!
  • DarkSector
    #4178
    Bakker a képet amit a csengővel fordítasz meg, azon gyors meg kell lőni azt a cseszett borosüveget...hogy szétdurranjon, és akkor felmegy a balkézfelőli rács....remélem leesettt!

    MONDJAM VAGY MUTASSAM!??
  • Szeszmester
    #4177
    Kösz srácok, nem igazán esett le, mind1.

    Már tovább jutottam, most dobott le Salazar vmi csatornába.
  • DarkSector
    #4176
    Az mindjárt utána lesz.....
  • DarkSector
    #4175
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lődd meg a borosüveget a képen.....
  • chooselee
    #4174
    A ketrecben harcoltál a nagy állattal??:D
    Mert ha csengetsz és kilövöd az üveget akkor balra kinyílik egy ajtó ha jól emlékszek és talán ott lesz valami kulcs amivel tovább tudsz menni.Persze miután legyaláztad a ketrecben és környékén az ellent!:P
  • Maxtreme
    #4173
    lol
  • Maxtreme
    #4172
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Lüdd a borosüveget :)
  • Szeszmester
    #4171
    Nem :) (Először én is így éreztem)
    Lődd bármikor, amikor húz, akkor is. Vicces, mielőtt beszállsz a csónakba, kezdj el lövöldözni a stégről a halakra!

    Én elakadtam, F1! F1! F1! Vkinek nincs végigjátszása? Sehol sem találtam.

    Szóval a kastélyban vagyok. A kertet végigjártam. Nem sokkal ezután vagyok. Átrohantam egy ebédlőn, a végén van egy pult egy csengővel. Ha megnyomom, a pult mögött néhány méterrel átfordul a fal és egy festmény lesz rajta, ami egy terített asztalt ábrázol. Ha belelövök, visszafordul. Viszont nem látok semmi változást, bármit is csinálok és egy olyan helyre kerülök vissza, ahol már voltam. Merre kell menni? Még csak a kosfej van meg a hallban található domborműhöz.
  • Balazs15
    #4170
    kösz..most tartok annál a bazi nagy vizi szörnynél ha jol érzem azt kell csinálni mikor jön felém ki tártott szájjal akkor kell a szájába szigonyozni...ügye jol érzem?
  • Maxtreme
    #4169
    3, 3, 3, 4, 4, 4, 3 :)
  • Balazs15
    #4168
    jaja pont ott tartok
  • DarkSector
    #4167
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kimész temető van 3 Nagy jel a sírok felett asszem mindhárom duplán van és azokat villogtatod csak meg....Z-V-M asszem...de nézd inkább mög....
  • Olcsy
    #4166
    írd le...
  • Balazs15
    #4165
    nemtom mér nem akarja megjeleniteni
  • Balazs15
    #4164