5443
  • csanesz
    #4363
    Akkor ezen.
  • DarkSector
    #4362
    Majd lesz a Resident Evil 5 mod, de majd jövőre...
  • DarkSector
    #4361
    Nekem sem...
  • tototto
    #4360
    nekem erre nem jön be semmi :(
  • csanesz
    #4359
    Ezen a képen a játék nem a hivatalos patch-el van, ugye?
  • Takimate
    #4358
    ó.. csak késem van :-/
    De most komolyan. Nincs valami MOD ? Semmisenincs ?
  • Maxtreme
    #4357
    utolsó képen, lol.. Melyiken? Van itt egy pár.
    Egyébként minden képen patchelve van a játék (mmint amik tőlem származnak)
  • csanesz
    #4356
    M@xtreme: az utolsó képen nincs pacth-elve a játék ugye? Szóval akkor ez a pack működik anélkül is?
  • DarkSector
    #4355
    Igen a Reality mod-is van....Kezdheted a gyilkolást akár a szomszédnál is....
  • Takimate
    #4354
    Sziasztok !
    Végignyomtam professionalban , + a separate way-t is ada-val , meg az ada's report-ot is, meg a mercenaries-t is mindenkivel 5 csillagra...
    Kéne új kihívás.
    Tudtok valami MOD-ról.
    Bármilyenről ?
    köszii :)
  • Maxtreme
    #4353
    pff jó hogy nem látszanak a képek..
    Mind1, bedobtam őket ide is itt jók.
  • Maxtreme
    #4352
    lol a fene sem gondolta volna hogy így ráharapnak a modderek erre a game-re :D
    Készült az újabb textúra pack :omg: :Ð





    Még a végén a gc-s relase gfx szntjét is túllépjük :D
  • samsung123
    #4351
    hali felpecseltem a játékot és ugyanolyan ronda. ez mitől van?
  • joubi
    #4350
    pls vki mondja már el h hogyan tudom atirni a registryben azt a bizonyos filet megnyitoma reg-t :start-futtatas-regedit->de innentöl nem vagom h hogyan tudomm megnyitni azt a filet amit at kell irtni...elöre is köszi!!!
  • DarkSector
    #4349
    Oldalam: http://resi4.uw.hu/index.html
    :D
  • Mokus1
    #4348
    köszi bocsi vak vagyok:S
  • Mokus1
    #4347
    na az hol van?
  • Maxtreme
    #4346
    aláírásom/Gy.i.k..
  • Mokus1
    #4345
    kaphatnék valami olyasmi leirást h mi az ugy nevezett 1 2 3stb gomb pc n mert igy elég nehéz teljesiteni a dolgokat:S
  • Mokus1
    #4344
    már megoldottam:) de ez az irányitás tényleg szörnyű még egérrel is ps2n azért eléggé süvitett a db de azért szerintem a grafika nem olyan szörnyű nem látok nagy különbséet
  • ffxi
    #4343
    Próbálj szerencsét.
  • Mokus1
    #4342
    Van itt helye wareznak?:S
  • atesszan
    #4341
    Van hozzá egy mouse patch,az kell hozzá és már megy is az egérrel!
  • Seth
    #4340
    szokd meg, nem nehéz
  • crazyclone
    #4339
    hogylehet ezt a gammát mouse al nyomni mert billel nagyon béna kar kéne hogy játszani lehessen ...
  • DarkSector
    #4338
    Télleg létezik ilyen ezt nem poénosságbó írtam....
    Ára is nagyábó eggyezik...
  • tarti19
    #4337
    :)
  • DarkSector
    #4336
    Mert 1-2millióért lehetne 14cell-es QuadroGPU-s gépet venni, ami odabasz, csak hát program nincs ami kihasználná...
    :DDD
  • tarti19
    #4335
    ahogy vesszük deha ps3 máris odataszajtotta a motani pc-s grafikát és az xbox360 is elől menetel
  • DarkSector
    #4334
    A két GTA4 kiegészítő megvásárlásának összegéből 4 Nextgen játékot lehetett volna csinálni....:O
  • tarti19
    #4333
    Nézd ahogy írtam a PC játékokat hamarosan felváltjáka nexgen konzolok.
    nem si csodálom hogy kőkeményen bekell erősítenie a pc-nek hogy életképs maradjon.

    Ami azt illeti nem a KOnzolos világ erőlteti a játákait a PC-s világra, hanem Sonytól felvásárojáka licenszeket a játékkiadók--> tehát van sima adoptáció és van amit külön fejlesztgetnek saját szekción belül sajűt területekre.
    Tehát nem kell félni a GTA 4 adoptációjától:)
  • DarkSector
    #4332
    Tán igazad van tán nem....
    Én úgy veszem észre, hogy nem igazából az elfolytás következik, hanem a magávalrántás....
    Ez annyit takar, hogy a sok konzolos multiplatform játék mind átjön pc-re hogy vérfrissítés történnyen végre, és ráerőlteti a pc-s fejlesztőkre, hogy változtatásokat eszközöljenek a mostani igazán gyér kínálat orvoslására...
    Mint már mondtam a Resident 5 is jön PC-re.
    Meg a kistesó a Devil May Cry 4 is.....
    Ez azért jót tesz a pc-s mostani felhozatalának....
    Már nem úgy van mint tavaj, hogy szinte hetente kijött valami nagy minőségi cím pc-re....
    Most pedig a négyet is nyomhatóvá tették pc-re, hogy kihúzzák az emberek a nagyobb alkotások megjelenéséig.....

    Csak nehogy a microfos rosszul járjon pénzügyileg a mohóságai miatt....
    Teszem azt GTA4 ügy!
  • tarti19
    #4331
    Srácok
    még mindig akadnak itt oylan emebrek akik a grafikára hajtanak.
    Vagy nem képesek megérteni hogy konzolról lett áthúzva a játék, vagy csak mindenbe belekötnek...
    EZ a játák elsősorban a játákbeli élménnyel, hangulatával, tartósággával tűnik ki.
    Persze a grafika sem rossz deh egy adoptáció akkor is adoptáció marad.
    és hamarosan a pc mint játékgép megfog szűnni.
    kicsit off:
    Lehet kivirít most a Crysis meg egyéb játákok amihez teljesen új gépet kell venned ahhoz hoyg élvezhetően tudjál amjd nyomulni rajta, deh a ps3 vagy xbox360 már oylan nextgen konzolok amiken már nemcsap buherálni lehet szoftveresen hanem tartósságuk miatt elfolytják majd a pc-s játékokat...--->jól tudjuk egyre komoylabb konzolok jelennek meg és itt abba is hagyom
    Egy a lényeg hogy aki Resi 4-t tolja az szívből tolja neki mert eza játék megérdemli hogy tisztelettel bánjunk vele:)
    és aki kipörgeti 100% azelőtt fejet hajtok, sajnos nem sok ilyen meberről hallottam még mert feladták a merchants részeknél^^ ami meg is érthető nagyon keménye kis rész:d
  • DarkSector
    #4330
    Jah nem kell alá Crysis motor, mert akkor nem clone lenne, hanem remake.
    De a Resident 5-öt azé már ultrakeményen nyomhatjuk, mert az mindenre kifog majd jönni....
  • DarkSector
    #4329
    A képek mozgás közben azé jobban mutatnak!
  • DarkSector
    #4328
    Na erre várok, mint a genyó halo 2, hogy zabálna sót, aki kitalálta az only vista-t....
    Hál isten a jobb játékok xp-n is mennek....
    De a resi 4-nek azé szerintem van egy kis gépigénye, ahhoz képest, hogy milyen régi, de nekem mondjuk nem jelent túl nagy gondot...
    Ha nem is dx10 kéne, de élsimítás, meg esetleg durványos HDR effectet kéne ráhúzni, ha nem túl nagy gond, vagy motion blur...
  • DarkSector
    #4327
    Nem csak éreztem, hogy kostólgattál....
    Vagy csak képzeltem az egészet, hogy kritizáltad a hsz-mat?
    Mert akkor bocsess...
  • grebber
    #4326
    Hanyagolom is megnyugodhatsz ennyi kis plusszért felnem rakom újból!
  • Maxtreme
    #4325
    Miért is? :)
    Sztem már elég korrekt.
    Modjuk crysis grafikát senki ne várjon tőle.. Akinek ilyen elvárásai vannak, az ikább hanyagolja ezt a játékot.
  • grebber
    #4324
    Ezt bárhogy akarják soha nem lesz igazán szép!