5443
  • steweee
    #4443
    nekem az istennek sem mennek a videók rendesen. így meg szar az egész. tudna vki segíteni ? vki írta hogy codek kell hozzá. nálam ezek vannak telepítve:

    gspot
    ac3
    divX
    ffdshow
    fhg-radium
    videolan
    x264
    xvid

    a videók miatt de vmi még így sem megy. szal sztem nem ez a gond. illetve ha igen, akkor már kérdeztem hgoy melyik az az egy kodekpak ami kell neki
  • AntiHero
    #4442
    Pár kérdés:

    Mien modokat rakjak fel hogy nagyon faintos game legyen?(textúra)
    Mert az oldaladon van több textúra pack is de gondolom nem kell mindet felrakni:)

    Vagy elég csak e Gamecube finalt és akkor minden a legszebb lesz?
  • Skynet
    #4441
    Hi!
    Nekem a biohazard 4 van meg de az istennek sem tudom felrakni a patchet...Leszedtem már vmi nem EU patchet az sem megy fel...Átírtam a regeditben amit az oldalodon írtál akkor is csak azt írja hogy nincs játék ami az update-et igényli...5let?
  • DarkSector
    #4440
    576
  • sickness9
    #4439
    szasztok monnyatok mán egy jó oldalt ahonnan megtom rendelni a resident evil 4-et.megköszönném:D
  • Maxtreme
    #4438
    Szarni rá, a fanok kiköszörülték a csorbát :D
  • Ron Ragm
    #4437
    Resident Awesome 4
    Amúgy jó játék, kár hogy a készítők nem tudnak portolni.
  • Maxtreme
    #4436
    Ilyen bent a zoom..
  • DarkSector
    #4435
    A negyedik képen mié van analóg kar....Hisz ez PC-re van...Nem?
  • Maxtreme
    #4434
    Name: Manky Villagers (reskin)
    Author(s): Parser
    Screenshot(s):







    :)
  • Sir Quno Jedi
    #4433
    Amúgy a veteránt elvileg simán késsel is el lehet intézni, csak a lába felé kell csapkodni és ha térdre esik akkor fejre menni.
  • Sir Quno Jedi
    #4432
    GamecopyWorld-on van jó trainer egy rakat. Nekem a +7-es jött be, igaz a Biohazard 4-hez.
  • DarkSector
    #4431
    Iszonyat spórolós mentésem....
  • Nyerzsin
    #4430
    Tudniillik 1 veterán srácot kéne eliminálni valami romok között és a mentésemben nem elég hozzá a muníció, szóval ha valaki tud valami cheatfélét, az is segítene.
  • Nyerzsin
    #4429
    resident evil 4 emudvd unleashed nevezetű verzióm van és nem találok hozzá működő trainert. a plus 6 unleashed trainer nem működik, a patch meg nem találja az installált játékot. Tud valaki segíteni?
  • steweee
    #4428
    melyik lenne az?
  • litttled111
    #4427
    Nálam is volt ilyen gond de ha felraksz egy codec pack-ot akkor már jók lesznek a videok.
  • steweee
    #4426
    nekem még mindig a videobetétekkel van gondom. egyszerűen elmegy a hang közben, meg furcsa semmitmondó kameramozgásokká válik a videó. pedig mindegyiknek az eleje jó. és már az összes letötlhető verziót kipróbáltam. most a biohazard-ot telepítettem, de az is ua hibás, pedig itt vki írta hogy azzal van a legkevesebb probléma

    van már peccs,voszont azt írja ki higy nem találja a telepítést. lehet a resident evil vmelyik verziója kell neki, mert eu peccs, és ha jól tudom a biohazard verzió az amerikai

    help plíz !
  • Maxtreme
    #4425
    200mb
  • Seth
    #4424
    uw-n mekkora a tárhely?
  • Maxtreme
    #4423
    3.4gb-t? háhoooogyne :D
  • Seth
    #4422
    ugye felrakod valahova?
  • Maxtreme
    #4421
    nah végülis a 6.4gb-ból csináltam 3.4-e úgy, hogy sem mit nem szedtem ki. :D

    Már a telepítő is kész :p



    Mán csak dévédére kő írni oszt gyóvan :D
  • Maxtreme
    #4420
    Elvileg (valahol olvastam) készül valami shader tweak mod.
    Aztán hogy az mit fog tartalmazni, passz.. :)
  • Győri Devi
    #4419
    Maxtremetől szeretném megkérdezni hogy nem tudud vélenül vagy nem hallottál róla hogy esetleg a dinamikus fényeket meg a nálad lévő elemlámpa fényének tárgyakra vagy falra vetülésére nem-e lesz valami kiegészítés köszi a válaszod előre
  • Maxtreme
    #4418
    Pff és megy :))
    Asszem újratömörítem bent az összes .dat filet xD
  • Maxtreme
    #4417
    lol ez a gca cucc fele akkorrára tömöríti vissza a fileokat, (az új textúrákkal 1ütt) mint amekkora az eredeti volt xD
    Ha ez így működni fog, leszopom magam:))))

    Nem is lenne baj ha ez így menne, sőőt. Legalább ki tudnám írni 1 DVD-re a játékot. Sajna jelenleg ~6.4 gb, szal elég nehéz lenne. Maximum DL-es lemezre :)
  • Maxtreme
    #4416
    Azthiszem a Gca extractorral mmindössze annyit lehet csinálni hogy a már meglévő xfile.dat és xcrs.dat-ot kitömöríted, rámásolod az új textúrákat, majd visszacsomagolod :)
  • CalebJoe
    #4415
    Én nem láttam semmi gca_e.exe file-t, csak futtatod a Resident_Evil_4_Pc_-_Text1.exe-t és csinál egy xfile és egy xscr mappát a játék főkönyvtárába oda tömöríti ki a tartalmát és kész.
  • Győri Devi
    #4414
    nekem csak egy olyan kérdésem lenne hogy a Resi4 mappában lévő gca_e.exe filelal kell e valamit csinálni vagy csak elég volt hogy futattam a Resident_Evil_4_Pc_-_Text1.exe filet köszi
  • CalebJoe
    #4413
    Nem is tudtam hogy a tied az oldal Maxtreme gratula hozzá hasznos site.
    Azt a movie patch-et szenvedem éppen sajnos kevesen seedelik 10k körül jön a cucc na mindegy kivárom mert kiváncsi vagyok rá.

    Tényleg ég és föld a különbség az alap meg a Gamecube-os textúrák között, de valahogy megcsinálhatnák a Gamecube-os pályákat is.
  • Prince23
    #4412
    Na akkor majd meglátom... mert az infónál írja, h a Yasut el kell indítani...
  • Maxtreme
    #4411
    Pontosan. Sőt az 1.1-hez is.
  • tototto
    #4410
    van hozzá crack szal fölösleges
  • Shep
    #4409
    Abban van a YASU tool ha jól emlékszem, tehát igen, mert különben elég nehéz lesz elindítani :)
  • Prince23
    #4408
    köcce
    amúgy van vmi tool mappa a RE4 töltésnél. azt is le kell szedjem?
  • Shep
    #4407
    A residentet szedd ahoz nem kell az eu patch hanem egyből felmegy az 1.1es patch, a Biohazard az ázsiai verzió. (csak így tömören)
  • Prince23
    #4406
    Há' mer' láttam egy letöltési webnél, h Biohazard meg RE néven volt.
    Szal méket érdemes?
    RE mappában ír vmi toolt... a biohazardban meg semmit sem ír, csak a szálakat/csomagok.
  • Maxtreme
    #4405
    Te most végülis miről beszélsz?
  • Prince23
    #4404
    igaz az, h ehhez a gémhez kell egy kiegészitő program, amivel tudna futni??

    és a Biohazard=RE?

    valaki plz.