5443
  • Maxtreme
    #4483
    Na halgass rá, baromságokat beszél.. (szokás szerint) Ez nem amiatt van mert kevés a Vga.
    Egy másik forumon (is) panaszkodott 1 srác hogy nála x800XT-vel ugyanez a hiba jelentkezett. Megoldást sajna Ő sem talált a dologra.
  • Radian
    #4482
    Szóval azt mondod nem elég a videókártyám???Ezt kicsit nehéz megemészteni.Valaki van akinek 9600 asa van és megy normálisan patcheleve?
  • Maxtreme
    #4481
    De még mekkora hülyeség :)

    Ennek a játéknak mégis mitől lenne nagyobb ramigénye (az alapnak legalábbis) attól a 2mb lowres textúrától amit 1xre látsz? :)
  • grebber
    #4480
    Hülyeség én is 512 vel toltam végig semmi akadás nem volt vele!
  • DarkSector
    #4479
    Videókártya!
  • DarkSector
    #4478
    Memória!
  • grebber
    #4477
    Ha a 3D analyze-ről van szó akkor a google nem szeret téged nekem raklap linket adott.

    3D Analyze 2.36
  • campy
    #4476
    mi az a biohazard 4 nem az a játék neve hogy RE4?
    2. miért van ez hogy szaggat a game? amikor 512 MB Memória, 2.4 GHZ Proci, XP-m van és szuper jo Video kártyám van Nem tudom a nevét:D
  • csanesz
    #4475
    Maxtreme: tudnál egy linket adni? gúglival sem találtam meg sehol
  • Radian
    #4474

    Erre a grafikai hibára senki nem tud megoldást az 1.10 es patch telepítése után jelentkezett. ATI Radeon 9600 pro videokártyám van és már az új drivert is felraktam de nem segített.
  • Maxtreme
    #4473
    hangkártya driver csere esetleg? :)

    Najó.. bassza sas, leírom ma az 1xűbb változatot:)



    1. Töltsétek le a 3DAnalyze nevű progit.
    2.

    a) A Selectel megadjátok a programnak a játék indító exe-jének az elérési útját. (tehát game.exe)
    b) Tesztek 1 pipár a force max pixel shader version 1.4 elé.
    c) Ha gondoljátok elmentitek, 1 batch fileként a beállításokat a játék mappájába. Innetől kezdve ha ezzel indítjátok a gamet, a file alapból meghívja a 3D Analyze-t, és a most beállított értékeket.
    d) Vagy nyomtok 1 runt a progiban, vagy elndítjátok a létrehozott batch file-al a Resi4-et.
  • Skynet
    #4472
    Ez a bloom cucc engem is érdekelne,de mindennél jobban érdekel hogy mi a rákért nincs hang a játékban?:)
    A videók okésak van hang...De már a főképen sincs (úgy dereng hogy ott bekéne nyögnije hogy "rezident ííííívül:) ) intro után meg némacsend,csak képvan....
  • Maxtreme
    #4471
    Ezért írtam hogy mindenki döntse el, ez teljesen izlés dolga :)
    Egyébként megjegyzem nekem sem igazán tetszik így. Van ahol kifejezetten jó hazással van a játékra a bloom, (főleg belső terekné. Ablakon beszűrődő fények, lámpák fényei) de összeségében szvsz nem válik előnyére hogy ilyen hómályos lesz tőle.

    csanesz: Le fogom írni, de nem ma. Ugyanis nem 5 perc :)
  • tototto
    #4470
    hát nekem a nélküle jobban tetszik :D
  • csanesz
    #4469
    ez eszméletlen jól néz már így ki
    leírnád?
  • Maxtreme
    #4468
    Na még1 :)

  • Maxtreme
    #4467
    Ha valakit érdekel marha 1xüen lehet Bloom effektet varázsolni a játékba.
    Ha van érdeklődés a dologra, szívesen leírom hogyan csináltam.

    Készítettem egy képet arról, hogy hogyan is kell elképzelni a dolgot:



    Értelemszerűen a felső bloom nélkül van, a 2-dik pedig a már bekapcsolt effektel.
    Aztán mindenki döntse el hogy melyik a szebb és a jobb :)
  • Skynet
    #4466
    Heh...Mi van abban az esetben ha a videókban van hang minden fasza de magában a játlkban nuku???
  • Skynet
    #4465
    őőőő....A "cb" nézetben van elméletileg hang vagy csak feliratozza a tátogást?:)))
  • Radian
    #4464
    Engem annyira nem izgat a grafika,csak tudnák a patchelt game val is játszani:(
  • Skynet
    #4463
    Hahó!
    Az oldaladról nemlehet leszedni a
    Ultimate Gamecube textura pack part 1
    Ultimate Gamecube textura pack part 2
    -okat...
    A 3-as és a boss cucc lejön...Vagy elég a final release-es gc packot feltenni?
  • Prince23
    #4462
    Én levettem, helyette ezt a K-lite-ot ajánlották, és bejött. Nekem az AC3 nem jött be.

    Maxtreme: émn vmit nagyon elírtam... jobb lett volna, ha nem is közlöm, mert minek:DD
  • Maxtreme
    #4461
    Nem :)
    Elvileg most a "gamecube-os relase motorjának beforgatása, a Pc-s verzióba" projecten dolgoznak:))
  • grebber
    #4460
    Kb mikorra lesz készen pontosan lehet tudni?
  • Maxtreme
    #4459
    mondom hogy még nincs kész :D
    Cska a pofája meg a ruha :)
  • grebber
    #4458
    Nem csak a földön lévő levelekre kéne gyúrni akkor még szép is lenne a gyökér aki fekszik a földön nézzed a keét kb 2 poligonbol ha áll :(
  • Maxtreme
    #4457
    "persz hozzá BSplayert fel kell rakni...h jobb legyen a feliratozása egyes filmeknek."

    én a legnagyobbat ezen nevettem:))))
    De nem akartam szólni xD
  • NeoMaN
    #4456
    AC3 kell.
  • Maxtreme
    #4455
    Mondjuk arra marha kíváncsi leszek hogyha elkészülnek teljesen ezekkel a gfx módosításokkal, mekkora lesz a game vasigénye.
    Mert pl father 6600GT-jét 1024-be, már most kifekteti :D
  • Maxtreme
    #4454
    Ennyicske.. Végülis ja :)
    Senki nem kötelez rá hogy felrakd :p
  • grebber
    #4453
    Semmi ennyicske változásért neméri meg felrakni max ha lesz magyarítás végigtolom megint értsem is mi miért volt!
  • Maxtreme
    #4452
    lol.. olvass vissza..
  • Maxtreme
    #4451
    pfff bazze mi lesz ebből a játékból :)



    és ez még nem a végleges:)

  • Senkkik
    #4450
    van vmi uj irányítás pach vagy mért mondtad ezt? (régen néztem ezeket)
  • Prince23
    #4449
    LOL
    Az AC 3 azonnal vedd le! Azzal bizonyos filmeket le se tudtam játszani, mert úgymond szaggatott!
    Sztem tedd fel a K-lite Codec Pack-et, abban benne van minden. Nem kell külön ffdshowot pl felrakni. A legjobb csomag ami tartalamz mindent szinte, persz hozzá BSplayert fel kell rakni...h jobb legyen a feliratozása egyes filmeknek.
  • Radian
    #4448
    9600 pro videokártyám van,shader model 2 ig támogat,a driver is viszonylag új,sztem biztos nem ezzel van a gond,azért kösz hogy gondolkodtál rajta:)
  • tototto
    #4447
    nem lehet hogy a videókártyád a gyenge a játékhoz, és nem támogatja az uj effekteket? csak találgatok
  • Radian
    #4446
    Sziasztok! Van egy olyan problémám a hogy miután feltelepítem a játékhoz az 1.10 es patchet és crackelem után a játékban csak pár dolog(pl ablakok) látszanak a főhősön kívül minden fekete. Visszaolvastam és találtam olyant akinek ez volt a gondja, de megoldást nem. Ha valaki tud segítsen legyen oly szíves.
  • Maxtreme
    #4445
    nálam pl semmilyen codec nem volt fent, és simán mentek a videk. (filnézéshez kmplayer, aztán minden szutyok kódeket el lehet felejteni)
    Amióta viszont feltettem hozzá a javított minőségű videókat, kellett 1 ffdshow.
  • Maxtreme
    #4444
    A másik textúrapackokon kívül mindent.. Először kell a GC-s.