5443
  • DarkSector
    #4563
    Gratula
    De ha az én mentésemet használtad volna, akkor sem csaltál volna...mert ez nem cheat...csak 1heti kemény meló eredménye
  • Qwerty4
    #4562
    ok, THX

  • Seth
    #4561
    amikor már átalakult az egyik keze,akor van az uccsó fight vele
  • Qwerty4
    #4560
    Krauserbe mikor lőhetem a rakétát, melyik az a hely amikor már megölni kell és nemcsak az eltűnéséért kell lőni?
    Ez se lesz könnyű az biztos, de legelább nem rémálmaim helyszínén vagyok...
  • Qwerty4
    #4559
    lehetetlen, nem lehet, ennél durvább, kizártnak tartom, hogy legyen
    rocket launchert meg akármikor lehet venni, vagyis a kereskedőnél, bossok előtt meg mindig van lehetőség vásárlásra
    gyorsan rámásolom egy cd-re ezt a jelenlegi mentést, nehogy valami történjen és elvesszen
  • LMNO
    #4558
    megnyugtatlak, lesz :)
    mondjuk ha van rakétád akkor annyira nem
  • Qwerty4
    #4557
    Csak nem használtam a mentést és ma sikerült túl jutnom a bosson, igaz 3 napomba került, de most se csaltam és ez a lényeg.
    A küzdelem végére mégjobban lerongyosodtam, ami az életet illeti, szinte semmim nincs, ezentúl jobban fog illeni a Survival horror címke ehhez a játékhoz.
    De ennél nehezebb nem hiszem, hogy lesz még a hátralevő részekben.
  • DarkSector
    #4556
    De azé van a mentés, hogy full egyszerűen nyomasd végig stresszmentessen...:D
  • Seth
    #4555
    a konténerekben egy szemet sem kell rálőni, kerülgesd, keresd a kapcsolókat, rocket launchert majd az aktuális harcnál használd, kampec neki
  • Qwerty4
    #4554
    Nem próbáltam a mentésedet. :)

    Tegnap délután indítottam a játékot egy nap nem játszás után, higgadtan és átjutottam a konténereken elsőre, de én hülye már ott rálőttem a Rocket Launchert(mondjuk attól csendbe is maradt), de amire tényleg ki kellett nyírjam a bosst arra csak 2 tár Butterflyom maradt, és nem volt elég hogy a hordókat felrobbantottam mellette.Pár golyó meg nem ölte meg, úgyhogy reménytelenné vált a harc.Másodszorra már nem sikerült átjutnom, se többet a tegnap, mert annyira felba**ta az agyam.Az a baj, hogy nagyon stresszel ez a játék és láthatóan ront a teljesítményen.
  • DarkSector
    #4553
    Neharagudj, de ha ezzel a mentéssel sem boldogulsz, akkor ne is játsz a gémmel szerintem...
    Vagy rossz fájlt küldtem el?
    Mert szerintem fullossan van tölténnyel, élettel meg pénzzel, úgyhogy no problém, ha meg akarod ölni a szörnyet!
  • Qwerty4
    #4552
    Tud valaki egy olyan trainert ajánlani link formájában ami működött a MULTI 5-ös RE4-ben?
  • Qwerty4
    #4551
    És igazad lehet a növényekkel kapcsolatban, egyikben sincs zöld, ezért kéri, hogy tovább kombináljam.
  • Qwerty4
    #4550
    Köszi, de sajnos nem megoldás, mivel én easyn tolom és még így is nehézséget okoz a játék egy-egy résznél. :(
    Megpróbálom a trainereket működésbe hozni addig amíg legyőzöm ezt a bosst, azután remélem nem lesz többet ilyen nehéz hely.
  • DarkSector
    #4549
    Azokat bármikor meg lehet inni max a Piros+Sárgát nem.
    Minimum 1 zöldnek kell benne lenni...
  • DarkSector
    #4548
    Itt a megoldás a gondjaidra!!!!!!!!!
    Összes pálya előtti mentés full spórolás mellett normal fokon....
  • LMNO
    #4547
    küldj egy shotot az inventorydról ahol rajta állsz az italon
    de mondom, asszem csak akkor ihatod meg ha van benne zöld is
    tehát vagy zöld + piros, vagy zöld + sárga, vagy zöld + sárga + piros
  • Qwerty4
    #4546
    nem tudom meginni, mert csak combine-t lehet választani az inventoryban, vagyis semmit, mert azt tovább nem lehet kombinálni semmivel :(
  • LMNO
    #4545
    tényleg nem értem :)
    ha már kombináltad őket, akkor úgy tudod használni, hogy az inventoryban rámész, enter, és megissza
    (de asszem csak akkor ha van benne zöld is)
  • Qwerty4
    #4544
    Már kombinálva vannak azok a növények, de nem tudom használni.
    Te még mindig nem érted a kérdésem vagy én nem értek valamit. :(

    Ez a helyszín, meg egyszerűen idáig a leghátborzongatóbb, kiráz a hideg tőle.Először azt gondoltam, hogy megszabadulok a monstertől ha leszakad az első része a konténereknek, de nem. :(
    Amúgyis lehet törlés lesz a vége, már rég az kellett volna legyen, csak idegölésnek jó ez a játék, nem igazán jóízű horror, pedig imádom a horror játékokat.
  • LMNO
    #4543
    A piros és a sárga növényeket nem tudod önmagukban használni, csak ha kombinálod a zölddel az inventoryban. Rámész és asszem az F-el tudod kombinálni de nem emlékszem már pontosan.
    Azt a boss-t meg ha jól emlékszem nem lehet megölni, legalábbis ott még nem, azon a lebegő konténeren. Lőni kell hogy felugorjon, meg elszaladni mellette, és nyitogatni az ajtókat...
    Igen, az elég szopatós rész :)
  • Qwerty4
    #4542
    De az a baj, hogy nem tudom melyik gombokat kell nyomjam hogy ezeket használjam, mert mindent átállítottam.
    Magyarul az a kérdés alapbeállításban mire használható az R és az Y gomb a billentyűzeten?Vagyis mi a funkciója annak a két gombnak?
    És erről a bossról van szó.
  • LMNO
    #4541
    valamelyiktől fullra megy az életed, valamelyiktől meg a max életed növekszik
    ha együtt használod akkor meg mindkettő
    melyik boss az? :)
  • Qwerty4
    #4540
    A Mixed Herbst hogy kell használni?Alapbeállításba mi az R és Y?
    Ez az utolsó esélyem, itt az 5-3-as fejezet első bossánál, sajnos zöld növényem csak egy maradt.És az az egy nem elég kinyírni a "barátunkat", nem tudok végigmenni ennyivel azon a 3 részen, egy rocket launcher sem elég neki sajnos és sok Mine Thrower sem.
    Most készülök itt a vége felé feladni a játékot.
  • Qwerty4
    #4539
    nem foglalkozom vele, ez így is jó :)
  • LMNO
    #4538
    jájj, patch nélkül nyomod? :)
  • Qwerty4
    #4537
    rájöttem, Ashleyvel kell együttműködni
  • Qwerty4
    #4536
    HELP!

    Ismét elakadtam, most az 5-2-es chapternél, méghozzá itt.
    Nem nyílik a felvonó, vagy mi, az a két kar használhatatlan.A közelben 2 szörny ólálkodik.És semmi olyat nem találtam ami használhatóvá tenné a felvonót.
  • Qwerty4
    #4535
    megoldottam, vettem egy rocket launchert, eresztettem bele egyet és még párat lőttem a pisztojjal és annyi neki
  • Qwerty4
    #4534
    a csatornában az a csapkodó lény
  • LMNO
    #4533
    melyik boss az?
  • Qwerty4
    #4532
    Létezik vmi működő csalás, mert a trainerek közül egy sem jó?!Hiába nyomom a gombokat, nem ér semmit.
    A 4-1 fejezet bossa akasztott ki, pedig nem szeretek csalni, de itt most muszáj.
  • Qwerty4
    #4531
    megoldva!
  • Qwerty4
    #4530
    HELP!

    Elakadtam a 3-3 fejezet legelején, minden fegyvert összeszedtem, ott vagyok az ebédlőknél, megnyomtam egy csengőt (közelében, balra van egy rácsos ajtó), egy kép forgott egyet, de nem tudom mit csináljak tovább.

    ???
  • tototto
    #4529
    milyen vidkarid van, feltetted a hivatalos peccset?
  • vixo
    #4528
    Hi all!

    Ezt már régebben is írtam,de senki nem válaszolt rá,remélem most valaki tud segíteni,szóval nekem a re4-ből a biohazard verzió van meg,elindítom a játékot bejön szépen a menü,rendesen lejátsza az átvezető intro videót,de amikor kezdődne a játék sötét a képernyő,pár árny felvillanásával és csak a töltényes panel látszik tisztán.Miért nincs kép??? Van vmi patch vagy valami tudja orvosolni ezt a hibát? A válaszért előre is Kösz!
  • AntiHero
    #4527
  • MerlinW
    #4526
    Van 10 mondat a játékban... Egyszerűbb kiszótárazni:)
  • AntiHero
    #4525
    mer annyira nem érdekel max ha lesz magyaritás:D(csak kiváncsi voltam hogy néz így ki:))
  • MerlinW
    #4524
    Free torrenteken fent van a RE4 miért nem szeded le onnan, a sok tökölés helyett?:D