5443
  • Drephis
    #4643
    tudna valaki adni egy linket, ahol találok mentéseket? vagy ha valakinek vannak mentései, az legyen szives töltse fel valahova. thx
    ps-n játszottam vele. el is vittem sokáig, csak már nincs meg a ps-em és szeretném folytatni...
  • Kontrakcio
    #4642
    köszi :)
  • DarkSector
    #4641
    Én is..
  • attila117
    #4640
    ti hanyadikra öltétek meg azt a vénembert akivel a pajtába kellet hercolni és non vékony volt és vmi 2 szar volt a hátába és amikor leszakadt a lába azal ugrált na azt hanyadikra öltétek meg??????????? én elsőre:):):):):):):):)
  • DarkSector
    #4639
    És ott még szebb is...
    Plusz van rá RE zero és RE Remake.....
  • pfisco
    #4638
    Tutira nem az 5200 a gáz, mert nekem is az van. Bár sztem ha nem megy ha nem megy még mindig a game, akkor a videókártyánál egyszerűbb gamecubot venni, lassan egy árban van a kettő...

    Amúgy nekem is controllerem van és úgy jó alázni, egérnek igazából akkor lenne értelme, ha Leon futhatna is közben, bár ez egy teljesen szubjektív vélemény.
  • Qwerty4
    #4637
    Egy gamekapocs cikk.Ezt olvasd el ha a részletekre is kíváncsi vagy.
  • Qwerty4
    #4636
    Sztem nagyon jó ez a játék, kiváló a story, hangulat, ellenségek.Egy igazán izgalmas kaland-túlélő horror!
    Ne hagyd ki!
  • mikiking
    #4635
    Helo mindenkinek....milyen ez a game ? érdemes megszerezni ??? nem tudnátok vmit irni róla?...ami jó benne ami rossz meg igy.... a gépemen futna fullon ?????
  • Drephis
    #4634
    itt találsz
    nemtudom hogy működik, mert nem próbáltam ki
  • Qwerty4
    #4633
    #4506!!!
  • Kontrakcio
    #4632
    szevasztok! mi is a neve a proginak ami aktiválja pc-n azt h egérrel célozzunk? és 1általán müxik? előre is ksödzi :)
  • mikiking
    #4631
    Helo mindenkinek....milyen ez a game ? érdemes megszerezni ??? nem tudnátok vmit irni róla?...ami jó benne ami rossz meg igy.... a gépemen futna fullon ?
  • snoopy66
    #4630
    már sikerült:)
  • snoopy66
    #4629
    hello , pls vki segitsen nekem elakadtam már vagy 1 honapja és sose tok továbbjutni ! Na szal a 4-2 chapter Molten Room résznél járok , 2 nagy dög jön be a kapunk , az egyiket le kell engedni a lávába , de a másikat nemtom megölni ,ha vki tudja hogy kell irja már meg legyen szives! elöre is köszi
  • attila117
    #4628
    hogy kell elforgatni a KÉK ZÖLD és PIROS töredékeket hogy pontosan ijenek a negyedik körbe???? a Falaon ami a temetőkastélyába van
  • Qwerty4
    #4627
    Windows reinstall, játék reinstall, videókártya csere, videókártya driver csere (sztem idáig nem tetted meg) vagy újratelepítés, ezekkel próbálkozz!Vagy hanem vegyél egy gamecubot, azon biztos jól fog menni a RE4!
  • attila117
    #4626
    bocsi roszul irtam látszodnak a vidik csak ha átmegy a game grafjába nem lácanak benne az emberek
  • attila117
    #4625
    mit tegyek hogy látszodjanak a vidik a game ba?
  • attila117
    #4624
    hogy lehet eltolni a szekrényt?
  • Qwerty4
    #4623
    Az egér patchel is jól el lehet lenni, 100x jobb mint csak billentyűzettel!
  • #4622
    Gamepaddal nagyon jól elvoltam vele, érdemes beszerezni egyet.
  • tototto
    #4621
    ha nem tetszik az irányitás vegyél gamepadot, vagy játsz mással
    ha szaggat a játék vegyél erősebb gépet, ha grafikai hibák vannak nálad van a hiba, nálam tökéletes
  • attila117
    #4620
    akkor vmi ajánlat?
  • Seth
    #4619
    Jó lenne ha egy hozzászólásban írnád le a mondandódat,nem 5 üzenetben egymásután
  • attila117
    #4618
    és ha leszedem azt a 1.1.0 ás path-t akkor szagat az egész mindenség
  • attila117
    #4617
    am sztem az egér path szar se ér mer ugyan ojan mintha bill-t nyomnád csak egérel
  • attila117
    #4616
    csak a Half Life 2 Episode one nél de ahoz kellet még tölteni vmit hogy jó legyen és utána má jó volt
  • attila117
    #4615
    nme máshol nem volt ijen hibám csak itt
  • hejyjyjy
    #4614
    Csá!
    Nekem se látszanak az emberek a videokba. Nagyon idegesítő.
  • Qwerty4
    #4613
    Csak olyan patch van ami még szebbé teszi a grafot...
    A RE4-nek GeForce FX 6-7-es kártyák ajánlottak, lehet amiatt nem működik normálisan neked, mert csak 5-ösöd van, LEHET...
    Vagy az is lehet, hogy a videókártyád meghibásodott.Más játékoknál tapasztaltál hasonló vagy más problémát?
  • attila117
    #4612
    és nem lenne vmi path ami legyengiti a grafot hogy nelegyen hibás? vagy atol hibás hogy nem elégjó a graf?
  • LMNO
    #4611
    köss életbiztosítást a kártyádra, és utána tedd fel a drivert
  • attila117
    #4610
    akkor most mit tegyek?
  • DarkSector
    #4609
    Te viccelsz?
  • DarkSector
    #4608
    Nem...
  • Prince23
    #4607
    Mivel 5200-a van sztem full felesleges ezt a frissitést leszednie... ez inkáb a dir x 10-es kártyákhoz való.

  • attila117
    #4606
    és ez nem veszélyees?
  • DarkSector
    #4605
    Ezt szedd le és telepítsed fel!
    Ez a VGA drivert...
    VGA driver

    Vagyis a videókártyádhoz az illesztőprogram...ami kezelni tudja a videókártyádat....
    Ha felraktad, és újraindul a géped...
    Azután jobbegérgombot nyomsz és TULAJDONSÁGOK-ra kell menni....
    Itt fellül a legszélső fülre nyomj, ahol állítsad 1024x768-ra a felbontást....
    majd a SPECIÁLIS->MONITOR-nál a Hz-et állítsad a legnagyobbra asszem alapban 60Hz-n fog állni....
  • DarkSector
    #4604
    Nem