5443
  • NRK
    #4723
    Nem a rendes indítóikonnal kell a játékot indítani, hogy az egérpeccs működjön, hanem a LOADER nevű alkalmazással, ami a játék főkönyvtárában kell, hogy legyen, ha jó helyre települt a peccs.
  • NRK
    #4722
    Tapasztalataim szerint 30 FPS-re van maximalizálva a játék. Akármilyen szuper a géped, nem lesz több. Kevesebb viszont igen, kis időre, ha pl. MSN üzenet fut be játék alatt, vagy ilyesmi.
  • csgj
    #4721
    És akad a patchel! AKAD! Ne szórakozzon már velem! celeron 2,8 ghz, 1 gb ram, hd2600 pro 512 mb. Jericho meg se röccent, ez meg akad...
  • csgj
    #4720
    Vki el tudná mondani, hogy miért nem megy nekem az egér patch? A játék amúgy crackelt, és rajta van a patch.
  • NRK
    #4719
    Köszi az ötletet. Magamtól az életben rá nem jöttem volna, hogy NEM a sprintelés gombot kell nyomni ebben az esetben, hanem az entert. Eszméletlen.
  • LMNO
    #4718
    egyáltalán azt nyomod amit kell? :)
    ha jól emlékszem az enter volt a sprint
  • Seth
    #4717
    Egyeltalán nem kell olyan rohadt gyorsan nyomkodni.Melyik része nem megy, maga a sprint vagy a félreugrás?
    Még azt sem figyeli ha közben mást is nyomkodsz. Szóval nyomd a sprintet,aztán amikor vmi más tűnik fel akkor nyomogassá mindent egyszerre(enter,shift,ctrl)
  • NRK
    #4716
    Újabb 15 alkalommal eltaposott az a rohadék kő. Olyan gyorsan bökdösöm a sprint gombot, hogy az már tovább nem fokozható. Tényleg azt várják itt el, hogy 10 hertznél gyorsabban bírja valaki a gombot nyomkodni???? Ha igen, akkor uninstall, mert ez szimpla elmerozzantság.
  • haxoror
    #4715
    A legvégén persze el kell ugrani, én arra írtam hogy sprint közben kell-e, ott csak a sprintet kell nyomni és semmi mást (először én is azt hittem hogy ott még irányítgatni is kell)
  • Qwerty4
    #4714
    De kell, ki kell szökni egyszer a kő elől.Nem?
    Én így emlékszem.
  • haxoror
    #4713
    Nem kell más gomb csak a sprint de azt kurvagyorsan kell nyomkodni!
  • Qwerty4
    #4712
    ahogy csak bírod, üssed azt a gombot k*rva gyorsan.
    Csak figyelj mikor kell félre szökni, akkor már nem a sprintgombot kell nyomni.
  • NRK
    #4711
    Köszi, majd még 40-szer megpróbálom. De kb. milyen ütemű bökdösés kell neki? Közben nem kell valami mást is, pl. az előre haladás gombot?
  • Qwerty4
    #4710
    Hogy nehogy belém kössön valaki:mutatja (helyesen).
  • Qwerty4
    #4709
    Még gyorsabban nyomogatni a sprintet és figyelj arra mikor kell jobbra vagy balra szökni, mert azt is kell...
    Mutassa melyik gombbal kell és mikor!
  • NRK
    #4708
    CD kulcs: 15120632222116
  • NRK
    #4707
    Látom, itt többen végigvitték már a játékot annak minden irányítási rettenetessége ellenére.
    Emlékszik még valaki arra, hogy az 1-1 fejezetben a nagy legurított szikla elől hogyan lehet elmenekülni? Mondja a játék, hogy nyomkodjam a sprintelő gombot, amit vagy 40-szer megpróbáltam, de akár folyamatosan nyomom, akár gyorsan nyomogatva, mindenképpen elüt a szikla. Mi a halált kell itt csinálni????
  • andiku
    #4706
    Könyörgöm írja le valaki, hogy mi a CD Key! Nagyon kellene! Leírtam valahova, de pont azt nem találom :-D

    Köszi! Köszi! Köszi!
  • andiku
    #4705
    Ez a magyar feliratos játék létezik is vagy csak valaki megcsinálta a feliratot és összevágta?
  • andiku
    #4704
    Sziasztok!

    Le tudnátok írni nekem a Biohazard 4-nek a CD Key-ét?

    Köszönöm előre is: andiku!
  • dugoooo
    #4703
    ahha tehát ha párat belevágok meghal de ha 3000-et rálövök meg se érzi!! ez teccik.. és hol lehet a kést tuningolni?
  • haxoror
    #4702
    erre felé nézz körül
  • dugoooo
    #4701
    nem linkelnél be egyet lécci? nagyon jó lenne!
  • haxoror
    #4700
    youtube-on rengeteg video van erről a harcról, nézz meg egyet
  • dugoooo
    #4699
    hello! a vörös ruhás csajjal elakadtam nemrég a sztori vége felé ahol azt a főpapot vagy kit kell lelőni aki vissza tudja lőni a rálőtt golyókat meg nem igazán fog rajta semmi. állandóan beleveri a fejem a földbe és megöl pedig volt hogy rálőttem minden muníciómat.. dögöljön meg! tud valaki ötletet adni? köszi!!
  • Prof William
    #4698
    Gondolom a Rising szóból... + én már a Outbrakot is láttam felkelésnek fordítani. :)
  • SonicBoom
    #4697
    jó ez a Magyarítós dolog, de én még mindíg azt mondom jobban jársz ha inkább tanulsz egy kis angolt (az ilyen félrefordításnál már minden jobb). zombifelkelés??? ez hogy jött ki?
  • Prof William
    #4696
    Nézem a játék magyar nyelvű ismertetőjét...

    Leon Kenedy X évvel ezelőőt műár túlélte a Raccon City beli ZOMBIFELKELÉST: :)

    Érdekes. Zegény zombik biztos felkeltek az alkotmányos jogaikért és hangosan skandálva követeltek még agyat...
  • MerlinW
    #4695
    Ez elég "Cool" fordítás:)
  • LMNO
    #4694
    a murder gyilkosság és nem gyilkos (az a murderer)
    azt nem értem hogyha vki nem tud angolul akkor minek áll neki fordítani (szótár nélkül főleg)
  • Seth
    #4693
    Már az eleje is félre van fordítva. Milyen Grisly Gyilkos, szó sincs ilyenről, szörnyű gyilkosságokról annál inkább(vagy még a hátborzongató is jó rá)??
  • tototto
    #4692
    lesz valami magyaritás hozzá? :)
  • Louis Cyphre
    #4691
    Resident Evil 4 Intro Hungarian
  • haxoror
    #4690
    Amikor feléd fut lődd a lábát a távcsövessel, ha túl közel ér akkor menj vissza az ajtón, ha megint visszajössz akkor újra a távolból kezd feléd futni és megint lőhetsz rá szal ezt ismételgesd.
  • Demila
    #4689
    Hogy kell legyőzni Saddlert Adaval ??? , amugy mokás kérdés ,mert tudtommal Ada veszít ott .... no mind1
  • avatar12
    #4688
    A crack volt de már réjötem azért köszi
  • Qwerty4
    #4687
    Idáig a RE4 az év játéka.Bár tudom, hogy gamecubon már rég volt kiadva, de PC-n 2007-esnek számít.
  • Bence94
    #4686
    az eredeti exe van bemásolva vagy a crack?
  • avatar12
    #4685
    Hello mindenki!
    Valaki nem tudja miért irja ki eszt a játék ha fel akarom teni a patchet?
    no game requiring an update is installed on this computer
    Egyébként eu-s verziom van.
  • Borat
    #4684
    Működik,köszönöm szépen!