5443
  • xxxpaulxxx
    #4963
    Igen-igen már rájöttem közben, mert felraktam azt a progit amivel kiírja rendesen milyen gombokat kéne nyomogatni és akkor így mondom... nahneeee végig rosszat nyomtam?:D Köszi szépen a választ!:)
    Egyébként nagyon megfogott a játék... egyik barátom ajánlotta...
    Tavaly amikor megjelent gépre nem tetszett... mondjuk nem is attam nnagyon esélyt neki... elkezdtem meguntam letöröltem. De most... mondta barátom adjak neki esélyt az első bossig... és igen:D Mostmár a kastélyban vagyok:) tegnap este kezdtem.
  • CroftManor
    #4962
    Szia
    Az a probléma, hogy az 5+6 gomb, az nem a bal shift+jobb ctrl. Hanem a bal és jobb shift egyszerre.
    Az 1+3 pedig a jobb ctrl meg az Enter.
    Ennyi
  • xxxpaulxxx
    #4961
    Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy van az a rész amikor futni kell egy szikagömb elől ugye nyomkodni kell a 3mas gombot (azaz Entert) és eddig jó is... majd jön az a rész amikor 5+6 vagy 1+3mat kell nyomni azaz balshift+jobbctrl vagy Jobbshift+enter... de semmi nyomom és semmi nem történik... egyszer véletlenül sikerült... és utána a chapter vége jött és jött egy félszemű baltás figura... ahol ugyan így kellett volna nyomni két gombot de semmit nem reagállt... elegem van mert nagyon akarok játszni mostmár:D Valaki segítsen ha tudja mi a probléma! Köszi:)
  • CroftManor
    #4960
    Na végigtoltam. Egy hét kellett hozzá (így is kihagytam két napot).
    Tetszett a végén a jet-skizés Jó ötlet volt.
    Mérföldkő volt a RE3 után, sokkal jobb lett sztem az egész, irányítás is meg az egész játékmenet...
    Egyébként a végén, ami Lord Setler után maradt, az micsoda?


  • CroftManor
    #4959
    Hát már ideje
  • Seth
    #4958
    Már nagyon a végén vagy ^^
  • CroftManor
    #4957
    Hát ez egy télleg marha hosszú játék, már kinyírtam azt a csápos szörnyet is, ami abba a lezuhanó láncos szerkezetbe volt, megöltem azt a katonát is, már Ashley-t is kiszabadítottam abból a gépből, már minden volt, csak még a vége nem
  • Janoooo
    #4956
    A magyarítást úgy értettem, h töröld le.
    Szedd ki a játékból a mentést (SaveData.dat) és töröld le az egész játékot.
    Telepítsd újra a játékot és rakd bele a mentést és akkor már jó lesz.
  • skorzeny
    #4955
    Fenntvan a honosítás és mégis rossz:S
  • CroftManor
    #4954
    Jaja. Főleg a főbb ellenségeknél.
  • Janoooo
    #4953
    A játék elején amikor gombokat kell nyomkodni, én is párszor nekiálltam, de miután rájöttem h melyik szám melyik gomb, utána már nem volt semmi gond. Egyépként a késöbbiekben rengetegszer kell ezeket a gombokat nyomkodni (reflexszerüen).
  • Janoooo
    #4952
    Én most kb. 1 hete vittem végig.
    Szedd le a magyarítást és akkor nem fog lefagyni.
    Én nem raktam fel semmilyen javítást.
    Minden jó volt javítás nélkül is, igaz a grafika nem a legjobb.
  • skorzeny
    #4951
    Valaki válaszolhatna nekem is ám....
  • Prince23
    #4950
    5 és 6-os gombokra (shiftekre) nem reagál...
    de előtte beállítottama keyboardot még a legelején.
    fegyvert elővesz: E, és lő ENTER
    kést elővesz: Q, használ ENTER
    siet: bal shift vakon ezek közre játszank, h ezér nem reagál az 5-6 gombra?
  • CroftManor
    #4949
    Hát tényleg azzal a résszel én is megszívtam az elején, de mikor kiírja hogy nyomkodd a 3-ast, akkor az entert kell ütögetni marha sokszor és mikor bevillan hogy 5+6, akkor a bal és a jobb shiftet kell nyomni és félreugrik a szikla elől. Vagy ha azt írja, hogy 1+3, akkor (asszem) a jobb shiftet meg az entert.

    Egyébként azt meggtudná vki mondani, hogy az mitől van, h az aknavetőt megveszem attól az árustól és ha lövök vele egyet, akkor eltűnik Leon kezéből?
  • skorzeny
    #4948
    Hali.Mindig kifagyok amikor a csajszival vagyok,feltenném a javítást de ezt írja ki:No game requiring an update is installed on this computer.
    Valaki segítsán már mi ez....
  • Prince23
    #4947
    ezt nyomom tiszta ideggel... majd pár hét múlva ki próbálom :D
  • Seth
    #4946
    jaj ne má, nyomkodd az enter jobb-bal shift ctrl-t gyorsan így összevissza
  • Prince23
    #4945
    De jó neked... én még mindig ott dekkolok, annál a sziklatömb legörditésénél, ahol gombokat kell nyomkodni 1-3-5-6 gomb vagy miket... nincs is kedvem hozzá kezdeni
  • CroftManor
    #4944
    Na most ott tartok, hogy annak a kis grófocskának a nagy szobra elől befutottam a ferde toronyba.
    Kezd kissé monoton lenni az egész...
  • anonym21
    #4943
    katt
  • anonym21
    #4942
    nemvolt..
  • CroftManor
    #4941
    Amugy nem ez a csaj volt a háromban is?
  • CroftManor
    #4940
    Hát egy 2-3 órát játszhattam vele tegnap.
    Sztem eddig elég lineáris a game. Jó ötletnek tartom ezt a fel-fel bukkanó fegyver árust
  • The Protector
    #4939
    Eléggé.Nagyon hosszó game.De ahoz képest h ma tetted fel kurvasokat haladtál benne.Sehol sincs még a vége.A főbb szereplők sem jelentek még meg.
  • CroftManor
    #4938
    Jó kis játék, ma kezdtem vele játszani és most Ashley-vel a kastélyban vagyok, ahol fel kellett húzni a hidat, hogy a zombik ne tudjanak átjönni.
    Messze még a vége?
  • Prince23
    #4937
    Pedig az 1.1 lényegesen szépiti a graf javulását!
  • Janoooo
    #4936
    Hali!

    Végigvittem!!!

    Amikor először megláttam, nagyon nem tetszett, szar a grafika. De aztán nekiálltam játszani és annyira jó játék, h már nem is érdekelt a grafika. Nem is raktam fel semmilyen javítást. Csak a magyarítást tettem fel, de amikor Ashley -t kell irányítani és belemegyek a táskályába, ott kilépett. Leszedtem a magyarítást és már jó is lett.

    Ilyen lett az eredményem (Tudom nem valami jó):
    Hit Ratio 75
    Enemies Kill 711
    Number Of Times Killed 53
    Clear Time 14:49'42

    Végigjátszás után bejött több mód, de azoknak még nem álltam neki.
  • Shep
    #4935
    A Biohazard is RE4, de ahoz, hogy felmenjen rá a javítás, meg patch meg akármi előbb le kell szedni egy asian patch-et vagy mi a neve és ha azzal megpatcheled utána minden rámegy.
  • CroftManor
    #4934
    Hi.
    Olvasgattam itt, hogy van több féle javító csomag, ami a grafikát javítja, hát mit ne mondjak elég retek a grafika, főleg a videóknál.
    Mivel wanadoon csak a Biohazard 4 volt fent, így a RE4hez kiadott javítócsomagot hiába szedném le, vki tud adni linket ami Biohazard 4hez jó?
  • Forcee
    #4933
    igen köszi már megvan xD épp csak azt nemolvastam el. Nekem nem tudja szedi az Skotinoulis Xfile és Mercenaries Xscr magasfelbontású textura mod-ot valamiért nemtudja elinditani a letöltés és nem jön.
  • Maxtreme
    #4932
    tán el kéne olvasni a főoldalt esetleg?
  • Forcee
    #4931
    Nekem amit leszed az oldalrol filet ahoz jelszot kér és nem engedi kitömörietni a filet. nemtudja vki miért van?
  • The Protector
    #4930
    HA bármi lkérdésed van akkor írj.mellesleg ha boss fight van és a bossnak elgyengülése van összerogy vagy vmi akkor ne lödd hanem közel mész és kiírja mit nyomkodja.Általában leon a késével kaszabol ojankor.
  • Prince23
    #4929
    Pár beállítást átállítottam, pl a fegyver elővételét E-re tettem, míg a kést Q-ra... de ugyanúgy enterrel lövöldözök, kaszabolok...
    thx amúgy
  • The Protector
    #4928
    Vigyázz.a 2 misso rögtön reflexel indul!!!
  • The Protector
    #4927
    1-es : bal ctrl
    3-as : Enter
    5-ös : bal Shift
    6-os : jobb Shift
  • Prince23
    #4926
    A falusiak rálöktek egy nagy sziklaóriást, és nyomkodni kéne reflexszerűena gombokat, d eh tudjam meg, h meilyket? egy szakasz már sikerült is megcsinálom, de a köv utasitást nem tudom melyik gombbal kell...eddig "Enter" + "S" bejött, de aköv reflexet nem jövök rá...ja és néztem a honlapon ezt a bilenytyű kiosztó addonst, és nem lehet kitömöriteni, mert jelszavas.
    plshelp
  • The Protector
    #4925
    Tényleg.Bocs.keress google ban a kiegekre angolulpl RES4 downloads vagy addons
  • Prince23
    #4924
    Tudom, még se lehet letölteni... file not fouund, meg errort ír ki, azé annyira nem vagyok hülye... angolul is tudnám, nemhogy magyarul :D