5443
  • Maxtreme
    #5003
    Na ez az amit nem tudok neked már megmodani, mivel nagyon nem emlékszem :) ( baromi sokan kérdezték már)
    Amióta ezek a gfx módosító cuccok megjelentek, én azóta folyamatosan "építgetem" a játékot.
    Az eredeti fileokból már szinte semmi nem maradt. (a game mappájában található .dat fileokat kicsomagoltam, és rengeteg dolgot beleintegráltam (textúrák, modelek, effektek, mozgások)
    Kb közel ~100 "mod" került rá a cuccra.
  • xxxpaulxxx
    #5002
    Maxtreme milyen a "te verziód"? Mert én is szeretnék valami jelentős grafeszváltozást:)
  • Maxtreme
    #5001
    bocsánat nem is sm2-ben, mert csak sm3 ill dx8 van bent. (sm1.0)
  • Maxtreme
    #5000
    Hát már bocsánat, de 9600XT-n nem kéne csodálkozni hogy a mai játékok (illetve a viszonylag újak) nem mennek...
    A hl2 nagyon jól optimizált, és kb a vga korának megfelelő játék.. SC:CH azmiaz? CT? (chaos Theory) Az meg sm2-ben nem lassú...
    Nomeg zat sem ártana elfelejteni hogy a fentebb említett 2 játéknál lejebb lehet venni a gfx szintet, míg a resi4-nél nem.
  • Ry0K3N
    #4999
    Hát de könyörgöm ha pach nélkül zavartalanul ment akkor pach-el is mennyen már úgy. Itt nem is a kilóval van a gond hanem azzal hogy rosszul optimalizálták ezt a szart. Ha egy SC:CH vagy HL2 szépen elmegy minden effektel akkor nehogy ez a férreportolt gányadék szaggasson pár effekt miatt amúgy 9600XT van.
  • Maxtreme
    #4998
    Hja. Mert az 1 dolog hogy az én verzióm már egy 6600GT-t is simán 2 vállra fektet (anno próbáltam faternál :D) de az alap patch alig dob valamit a vasigényen.
    Persze nem fx5200-al meg 9550se-vel kell nekiállni..
  • Seth
    #4997
    A hiba az ön készülékében van
  • Maxtreme
    #4996
    Az effekteket nem "kilóra" szokás mérni.. (mutatok én neked olyan progit ami 64k és garantáltan akadni fog a gépeden)
    Másrészről azért 1 alap követelmények nem árt megfelelni vga ügyileg.
  • Ry0K3N
    #4995
    Hát pach nélkül zavartalan 30fps folyamatosan, felteszem a pachet úgy 4-7 :/
    Erről ennyit. Azt ne mond hogy csak az a 70 megányi effekt megöli a videókarit.
  • Maxtreme
    #4994
    Bár nem tudom milyen géped nézted, de elvileg nemigazán változik a vasigény a sima patch feltétele után.
    ..és hogy nincs változás? naneee :) (épp csak végre lesznek dinamikus fények a játékban)
  • Ry0K3N
    #4993
    Jha az Capcom akart lenni, nekem olyan egyforma mind
  • Ry0K3N
    #4992
    Inkább kihagyom most kontrollerrel jól müxik legalább. Meg tiszta röhely felteszem a pach-et és játszhatatlan az egész annyira szaggat. Üzenem Conamis konzolprogramozólámáknak hogy maradjanak a saját asztaluknál mert így csak lejáratják magukat. Ha még HL2 szintű rafc lenne és úgy szaggatna megértem de hogy alig van észrevehető változás...
  • xxxpaulxxx
    #4991
    nem is jók... legalábbis sztem lehet sokan esküdnek rá.. engem csak akadályozott és le is töröltem
    Amúgy nekem se működött: http://data.hu/get/471102/MouseAim_Fix.zip.html
    Ezt kellett bemásolni a játék könyvtárába és utána hibátlanul. Sok sikert!
  • Ry0K3N
    #4990
    ekem emg nem müxik egyik mouse aim loader sem :/ pedi 3-at vagy kipróbáltam
  • xxxpaulxxx
    #4989
    Nos végigvittem... nagyon jó volt:) Bár a főbosst nehezebbnek hittem... jó ok tudom easy... de akkor is:D Voltak nála nehezebb ellenfelek is. Most akkor jöhet a normal és a többi... Valaki megmondaná melyik a legszebb grafjavító pack manapság? Másodszorra már azzal a karaom tolni:D
  • xxxpaulxxx
    #4988
    hát igen ezt nem kell bemutatni.. bár már azt mondom inkább ne variáltam volna át programmal:D
  • Maxtreme
    #4987
    Pc-n számokat alapból :)
  • xxxpaulxxx
    #4986
    úgy tudtam ps2nél a gombokat mutatta
  • Maxtreme
    #4985
    Hát persze hogy számoznak. Mivel alapból az van építve a programba (mondjuk nálam már nem sok minden maradt az eredeti fileokból :D)
  • xxxpaulxxx
    #4984
    Jah hogy még ott is számoznak? Degááázazért!:D Viszont a grafika naggyoooon szép:O Aztamindenit:O Mindjárt kifolyik a szemem a képeket nézvén:D
  • Maxtreme
    #4983
    Nemtom nyomja valaki x360 controlerrel közületek? Ha igen, van ahhoz is button pack. (ha kell adok linket)

    Ki is próbáltam jól:





    Azért így csak jobb mint a számok :))
  • xxxpaulxxx
    #4982
    igenigen... de már megcsináltam Skorzeny-nek:)
  • CroftManor
    #4981
    Mégegyszer:
    Ha 1 3 van kiírva, akkor JOBB ctrl + Enter
    Ha 5+6, akkor bal és jobb shift
  • Ry0K3N
    #4980
    amúgy nem mindegy melyik Ctrl-t ütöd
  • skorzeny
    #4979
    figy felveszel msn-en? megköszönném,sikerült megtalálni közbe majdnem az összes gombot: [email protected]
  • xxxpaulxxx
    #4978
    hmmmmm... és akkor biztos hogy ctrl entert kell ütni?
    Ha sehogy se megy linkeld be ide a mentésedet és továbbviszem a következő mentésig:)
  • skorzeny
    #4977
    már szétvertem 8x a billentyűzetet de nem segített:D
  • skorzeny
    #4976
    igen
  • xxxpaulxxx
    #4975
    Amikor kinyitják alattad a földet és zuhansz a tüskékbe?
  • skorzeny
    #4974
    Lenne ismét 1 próblémám.Amikor a kis csajt elkapják Lyon meg odamegy és elkezd zuhanni,akárhogy nyomogatom a telibevert ctrl meg entert semmi nem történik,csak simán megdöglik a faszi.Úgy felhúzta már az agyam 3 órán keresztül ez a szenvedés hogy simán kitekerném a nyakát a fejlesztőnek....
  • xxxpaulxxx
    #4973
    Köszönöm szépen utánanézek:)
  • CroftManor
    #4972
    Van az Általános eszmecsre topicon belül a Logóműhely topic.
    Ott kell kérni, megadni h mit ábrázoljon a logó, ha szerencséd van és esetleg többször rákérdezel h mikor lessz kész a tiéd, 1-2 nap alatt megcsinálják.
  • xxxpaulxxx
    #4971
    off:hogyan lehet ilyen "fejlécet" csinálni magamnak? mint neked is a neved? Azaz hol lehet beállítani?
  • xxxpaulxxx
    #4970
    nem tudom nekem eddig nem monoton, féltem hogy végig faluban fog játszódni erre jött a kastély... és hallotam hogy még lesz egy sziget is:) Bármikor amikor unalmas kezdene lenni mindig kitalál valami újat a játék... mindig van benne fordulat... remélem ez továbbra is így lesz:D
  • CroftManor
    #4969
    Nekem egy cseppet monotonnak tünt egy idő után az egész. Az a katona, vmi K betűs neve van, ő egy kemény ellenfél, de őt is le lehet győzni :D
  • xxxpaulxxx
    #4968
    Most tartok ott, hogy szóltak annak a tengerészgyalogos kinézetű egész emberi külsejű fszikának, hogy akkor most ő ugorjon nekem... komolyan ez a leon kezd egyre Rambobbnak tűnni:D Resi2ben azért ennyimindent nem kellett túlélnie!:D
  • CroftManor
    #4967
    Persze, egy hét alatt végigvittem. Tudok a javítócsomagokról, de annyira megfogott, h nem tettem fel rá semmit, csak toltam. Amúgy nekem a Biohazard 4 van meg (kedvenc warez oldalamon csak ezen a néven volt fent, így kénytelen voltam ezt leszedni) és a Biohazard 4 verzióhoz alapból más javítócsomag kell, mint a Resident Evil 4 hez...de mind, a lényeg, h végigtoltam javítócsomag nélkül is.
  • xxxpaulxxx
    #4966
    Hehe lehet az még egyszerűbb is lenne:P
    Egyébként a grafika kapcsán... kijött mindenféle grafikajavító a játékhoz de ahogy nézegettem már itt is volt róla szó:) Én azt majd csak akkor rakom fel ha normalon játszok... először ezt szokja a szemem hogy utána leessen az állam a "nagy változásoktól":D
    Szerintem is csúnyácska a grafesz de ennek a játéknak nem is az az erőssége... hanem hogy nem altat el... ennyire még a Devil may cry 3;4 sem bilincselt le... mondjuk ahhoz képest hogy horrorjáték eddig csak egyszer ilyedtem meg a csatornánál a láthatatlan bogaraktól:D De ha nem is ilyesztő... az biztos, hogy végig izgalmas és adrenalindús!:) Gondolom te már végigvitted:)
  • Varikova
    #4965
    Én még nem raktam fel, de már elég bonyolultan hangzik. Bal shift+jobb shift:D Már jó hogy nem kocka+háromszög az 1+3 helyett.
  • CroftManor
    #4964
    Nincs mit.
    Amikor én is elkezdtem, aznap este én is a kastélyban találtam magam Ashley-vel Nem bírtam letenni. Bár ahhoz képest h tavaly jött ki PCre, eléggé elavult a grafika.
    De azért végigtoltam...