5443
  • Seth
    #1319
    alapba enter
  • Fókameister
    #1318
    de az melyik?:D azt nem találom
  • Seth
    #1317
    a "makos teszta brekk" nem kell bele. Bocs, hülye poén volt, csakhát nem sokat kellett volna visszaolvasnod
  • Shep
    #1316
    Hát mert a tűz gombot is nyomni kell :)
  • Fókameister
    #1315
    hogy kell benne lőni meg késelni? az istenért nem jövök rá:S csak shiftel előveszi a kést de csak tartja maga előtt
  • scrap
    #1314
    kellöképen elqrták az irányitást,nemhiszem hogy ezzel igy vki tud játszani fájo dolog hoyg nem hassnál egeret..
  • Djemba
    #1313
    egybe kell beírni mert ha igen akkor ne nem jó!!!!
  • Seth
    #1312
    bh8makos222teszta06911brekk19281
  • Djemba
    #1311
    MI A CD KEY????
  • Maxtreme
    #1310
    ok :-D
  • Maxtreme
    #1309
    Igen sajnos így van. Sajna abban a helyzetben vagyunk hogy az emberre szinte ráerőszakolják a dx10-et mega vistát, (már ha játszani akar) és akkor kiszúrják a szemünket 1 ilyennel.
    Mind1, örülök hogy ez is van :)
  • Prince of Máté
    #1308
    azt mondja perverz?
  • Prince of Máté
    #1307
    uff
    ez a PC-s?
    azért szépen haladunk
    GC->PS2->PC
    jobbra egyre gyerngül, közben a PC-snek kéne a legszebbenek lennie.
    Na ne értsetek félre nem fikázom , de hát akkor is...
  • Seth
    #1306
    Ja majd ha létráztok,akkor ha felmentetek és Ashley is elkezdett felfelé mászni, ugorjatok le, és nézzetek fel :D
  • Maxtreme
    #1305
    Nah még 1-2 kép :)















  • Seth
    #1304
    Szerintem nem szebb, a nagyobb felbontásban azért jobban mutat,mint ps2-es társa, plusz nem rángatózik a távoli háttér olyan látványosan ^^. Egyedül az irányítás szokatlan billentyűzetel, egértámogatás nem ártott volna, joy-jal meg ugyanaz mint ps2-n,szóval az rendben van
  • UltimateGamR
    #1303
    esküszöm nektek hogy PS2n ezerszer szebb a grafika mint a PCs verzió... a gond csak az hogy egy-két éve kiakasztottam....
  • Seth
    #1302
    Nemtom, egy leírásból néztem ki(ráadásul a gc verzióhoz valót) ^^, azért nem gondolod hogy így sok hónap után még emlékszem rá ugye?. Akkor nem is ez a halottas rejtvény volt?? :D
  • simirizsa
    #1301
    tleechen azt irták ezzellehet irányitani egérel de nekem nem ismeri fel :(
  • Maxtreme
    #1300
    Köszi azóta már megvan, 1ébkét nem ez volt:)))


    Most a kirakóval szenvedek (azzal a tologatós izével). De utáltam ezt én örök életemben :D
  • Neoncsoves
    #1299
    háromszög az inventory asszem
  • Neoncsoves
    #1298
    Resident Debil 4? :D amugy jo game, havernál látam
  • Gabisan
    #1297
    Koszi.
  • simirizsa
    #1296
    tesék: bh82220691119281
  • Gabisan
    #1295
    Hi!
    A serial numbert kernem,mert veletlenul letoroltem a kicsomagolas utan az nfo.filet~Koszi!
  • Seth
    #1294
    [spoiler]összesen 6 halottnak kell lenni a képeken, ha nem megy itt a megoldás: 4,3,1,2 -es gomb, aztán ok[\spoiler]
  • Maxtreme
    #1293
    Kőne nekem 1kis help :)
    Kastély, galéria. Van 4 festmény amit forgatni kell.. Mit kell azokból kirakni, illetve miylen sorrendbe kell lenniük?
  • simirizsa
    #1292
    Nem a start volt aszem a 3szög :D
  • mucius
    #1291
    inventoryt rakd a 10-esre setupnál (ps-en ez ugye a starton volt)

    ami viszont elszomorít, hogy semmi vibraeffekt nincs. :(
    (cordless rumblepad2)
  • dienesoft
    #1290
    Nem tudom, de aki logitek gamepaddal nyomja, annak az inventory gomb a billentyűzeten vagy a gamepadon van?Mert én nyomtam mindent a gamepadon, de nem találtam meg..
  • Seth
    #1289
    Na kiváncsiságtól hajtva leszedtem a pc-s verziót. Hát az irányításon kívül szerintem remek port lett (most hagyjuk figyelmen kívül a gc verziót, mérjük csak a ps2 verzióhoz), grafika is jobb így magasabb felbontásban, kicsit simítva ,nem olyan mint ps2-n, hogy remeg az egész,a háttérben lévő dolgok. Ja és végigpörgettem gyorsan a videókat, bakker marhasokat nem is láttam (főleg halálozások^^). AZért nem semmi, kb 150 jelenet. Ps2-Pc joy átalakítóm van úgyhogy irányítással nincs gond, rádugom a ps joy-t oszt mehet^^. Gépigény korrekt, legalábbis nálam semmi akadozás,rángatás.
  • mucsácsó
    #1288
    Amivel az Ashley-t "vezényled", azzal a gombbal tudod megfogni a tárgyat, és a kamera gombjaival forgatod azt hiszem. Ha nagyobb inventoryra vágysz, akkor 24.000-t [asszem] perkálsz az árusnak, és meg is lesz...bár az sem vmi hűdenagy, 1-2 sorral lesz több talán..
  • mucsácsó
    #1287
    Hát kb én is vagy 3 hónapja nem is toltam úgy igazán semmit...csak sorozatokat néztem, vagy filmeket :D
    de most ez jól jött, most ezt fogom pár napig asszem :)
    az biztos, hogy játékélmény/hangulat totálisan egy az egyben ottvan, és sztem a grafika sem olyan csúf, ennél azért még lehetne bőven rosszabb is hajjhaj....bár siratom a GC-s verziót, dehát...megint csak azt tudom mondani, hogy még jó, hogy átírták PC-re, és mi most tudunk vele játszani :)
  • IgH
    #1286
    Viszont lenne 1-2kérdésem az inventoryval kapcsolatba:
    Melyik gombal kell rendezgetni a tárgyakat?? Mert nekem nagyon nincsen helyem szal lassan a 3.chapter jön és egy elég jól fejlesztett handgunnal meg egy shotival nyomulok,semmi mást nem tudtam venni.
    Miért ilyen kicsi az inventory..!? Ti ezt h oldottátok meg?
  • IgH
    #1285
    Húha..hát erre nem számítottam. Tegnap egy hirtelen felindulásomba kijelentettem,h valószínűleg hanyagolni fogom a gémet,kapják be. De mivel kb 3hónapja nem jött ki számomra semmi! érdekes játék (és ezt vártam is,csakhát az egér kérdés) gondoltam mégis letöltöm. Eredménye az lett,h este8-éjfélig folyamatosan toltam vele megszakítás nélkül ami akárhogy is számolom 4óra. Nem tolom vmi gyorsan,mégcsak a 2.chapter 3.részénél vagyok,szal még a fele is messze van,de szvsz ezzel mindenkinek játszania kell. Hiába egy szar a grafika,hiába nem egy könnyű dolog az irányítás,de ez a hangulat,játékélmény ami árad belőle az vmi félelmetes.
  • mucsácsó
    #1284
    :))
    közben rájöttem, de köszi a segítséget ismételten Seth ;)
  • Seth
    #1283
    az pedig egyszerű
    [spoiler]piros*2,zöld*3,kék *1[\spoiler]
  • mucsácsó
    #1282
    thx! ;)
    most meg RGB...csak a tököm kivan ezekkel a rejtvényekkel :D
    Onimusha 3 volt még ilyen..azis aztán... pf :D
  • Seth
    #1281
    7*3,5*4,1*3
  • mucsácsó
    #1280
    3-3-3-4-4-4-3
    ...
    nohát ez nem jó megoldás ott annál a kerti óramutatós rejtvényben... valaki tudja a rendes megfejtést? :D most ott állok előtte, de nem akarom csak úgy otthagyni...