5443
  • mucsácsó
    #1360
    áhh...sztem jó ez így, felesleges lenne az egér...úgy annyira pofon egyszerű lenne már tényleg a játék, totál semmi kihívás nem lenne...csukott szemmel lehetne tolni lazán tényleg...egérrel minden lövés headshot lenne :D így meg azért nehezebb... szal jóóójezígy, barátkozzatok csak a billentyűzettel...vagy gamepaddel ;)
  • Faki
    #1359
    Valszleg annyi lesz a különbség, hogy Resident Evil 4 lesz amcsiban a neve és nem Biohazard 4.
  • gericooper
    #1358
    de parás , nagyon ???
  • mucsácsó
    #1357
    mert akkor mi mégis?
    annyi, hogy azt az Ubisoft adja ki, és ugye amerikában, ez meg saját capcom kiadás...japánban...ennyi...
    nem kell semmi különbségre számítani =/

    és egyébként az február 23 asszem...bár a fene tudja meddig húzzák még.. :D
  • ffxi
    #1356
    Van remény még a patkány használatra :D
  • dante3
    #1355
    Sztem ugyanez lesz az usa verzió is!
  • Prince of Máté
    #1354
    Ez még nem az igazi resident evil 4!
    az igazi áprilisben fog megjelenni!
    (vagy is egy pár heylen ezt írják)
  • gericooper
    #1353
    ok, kiváncsi vagyok rá, de bízom bennetek
  • dante3
    #1352
    Nem tudom miért kell elborzadni! Egyszer már emulátoron végignyomtam billentyűzettel! Most meg gampaddal tolom! Mindegyiket meg lehet szokni! Ne legyél katasztrófafelelős! :D
  • ffxi
    #1351
    Erre is fogod majd használni és nem fogsz csalódni.
  • Mentoloshurkaka
    #1350
    Hát amiket itt olvasok az irányításról nagyon elborzaszt. Van ugyan game controllerem Logitechbe (analógos) de ezidáig csak 1* a Devil May Cry 3-nál használtam
  • dante3
    #1349
    Nagyon jó game,nehéz letenni,ebben biztosíthatlak!
  • gericooper
    #1348
    de jó a game???, milyen grafja van???
  • Faki
    #1347
    töltsd le azt a fájlt még 1x
  • gericooper
    #1346
    szevasztok, neketek mentt renedesen a kicsomagolás??? mert nekem crc hibás az 1-ik fájl, tudtok segiteni??
  • simirizsa
    #1345
    Igen müxik én szerencsés vok mert Hellnél kiproszáltam gamepadal és tom h a 3mas az action gomb az 1es meg a futás meg a töbire is emlékszem :D igy tom mit kell nyomni egyébként billel is jol lehet tolni csak kicsit át kell irni az alap irányitást :D
  • geri486
    #1344
    a 3.11 gb-os "netshow" verzió az müxik ?
  • dante3
    #1343
    Geri,annyival még én is át tudtam volna küldeni :DDD
  • Djemba
    #1342
    ok nem töröltem le beállatottam mindent anyilakra és jóócsak meg kell szokni
  • geri486
    #1341
    Nekem még mindig csak jön, 45,7% 8kb/s.....
  • dante3
    #1340
    Csak álltalában a resident evil játékok befejezéskor figyelembe veszik,hogy mennyi checkpointot használtál fel!
  • Faki
    #1339
    Mint az összes residentben (írógéptől írógépig, illetve chapterenként). Azonban vannak checkpointok is, szal ha valami nehéz résznél összehalod magad, akkor nem kell reloadolni, hanem visszatesz a legközelebbi checkpointhoz (kb sűrűn vannak).
  • Seth
    #1338
    írógépeknél lehet menteni, szét vannak szórva a pályákon
  • Djemba
    #1337
    mentés az hogyan van benne???
  • Faki
    #1336
    Naja, elején nálam is érett az uninstall mert rögtön az elsö pár zombi megkósolt. Állandóan kevertem a gombokat, mostmár egész jól belejöttem, olyannyira hogy egyik boss szemét is ki tudtam lőni
  • Seth
    #1335
    adj neki má esélyt, bill kiosztást úgy konfigurálod ahogy akarod, hamar meg lehet szokni
  • Djemba
    #1334
    basszus nem hiszem el pedig tetszik de akkor kap egy kerek uninstallt
  • Seth
    #1333
    egértámogatást kifelejteték a kedves programozó urak
  • Djemba
    #1332
    skacok egére belehat állítani a gamet???
  • Voltan
    #1331
    Ma vettem gamepadot, már rég terveztem amúgy is, azzal próbálkozom, de egyelőre kevésbé érzem a pados irányítást, mint a billentyűzetest. Kicsit szokni kell még...
  • strebacom
    #1330
    Kicsit vissza kellene olvasnod,mondjuk ide:#1296

    Seth: Mákos Tészta ez jóóóóóóóóóóóóóó
  • ffxi
    #1329
    Kinek műxik az egér pecs?
  • Hmuda
    #1327
    Ha az olyan egyszerű lenne. :P
  • Shep
    #1326
    Nyomj mindent egyszerre :)
  • Shep
    #1325
    Persze, eddigi részekben is egy gomb célra tart másik gomb tüzel.
  • Hmuda
    #1324
    Kipróbáltam. Szerintem semmi gond nincs az irányítással, csak meg kell szokni. Az egyedüli probléma, hogy állandóan számozza a gombokat és nem az alapján jelzi, hogy mire van rákonfigurálva. Emiatt nekem az InidianaJones-koppincs jelenetnél egyelőre szakadás van, mert csak a gomb számát jelöli, ráadásul nem mindig ugyanazt...

    Még ha konzolport is, abszolút minimum lenne, hogy a bekonfigurált gombot jelzi és nem azt, hogy melyik slotra volt rárakva...
  • Djemba
    #1323
    nwm fogadja el a kódot nyomom az entert és semmi tuti nem jóóóóóó de akkor lverelek
  • Djemba
    #1322
    valaki egy cd kulcsot help
  • Maxtreme
    #1321
    De tud. Csak nem keyboardal :)
  • Fókameister
    #1320
    aha ok köszi pisztolyhoz is?:D