5443
  • Seth
    #1279
    Azok renderelt hátteresek és tényleg fantasztikusan néznek ki(mármint a zero és az 1,)a végleges 4 közel sem ilyen látványos, mint ahogy a videóban látni
  • NeoMaN
    #1278
    Gamecube-on így néz ki az összes resident, kivétel a 2. és a 3.
    Az első részt is felújították.
  • Maxtreme
    #1277
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Gyáá most vagyok annál a szakálas szemétládánál :) (akit először jól felrobbantunk, aztán nemhogy megmurdelne, még átalakul nagyobbá :) )
    Asszem ezzel lesz bajom. Na mind1, mára elég :D
  • simirizsa
    #1276
    Jaj Fatale Frame az volt az elsö játék amin öszefostam magam király volt :D Aki ismerös a konzolok világában az tudja enek a játéknak hasonlo a hangulata van mint a Shadow of the Colossusnak idegesit h nem tudok tovább jutni nehéz de nem birom akkor se leteni :D
  • Fonixxx
    #1275
    Anno játszottam vele Ps2,fotózgatni kell meg minden!Az nagyon jó kis para játék!!!
  • mucsácsó
    #1274
    hát nekem meg kéne tanulnom szinúgy még, de szarok bele...
    asszem megyek bossot írtani minnyá :D
    én sem bírom egyébként letenni, ha belekezdek...nekem tetszik, graffal sincsen akkora bajom..persze lehetne szebb is, meg minden, dehát..
    ÖRÜLJÜNK, HOGY TOLHATJUK PC-N! ;)
    engem csak a videók minősége keserít el.. :(
  • Maxtreme
    #1273
    Mondjuk én only a PC-s világban vagyok ootthon:)
  • Hellsing47
    #1272
    sajnos :(
  • strebacom
    #1271
    "Olyan Call Of Cthullu felingje van...."--na meg grafikája az teljesen olyan.....
  • Seth
    #1270
    akkor még nem láttál fatal frame-et, sh az ellen is elmehet pihikézni . Bár ez pc-re sosem lesz
  • Maxtreme
    #1269
    Én is így voltam.. Reggel 9-kor nekiálltam, és 3-ig játszottam :D :D :D (kisebb megszakításokkal..kaja, etc :D)
  • strebacom
    #1268
    Wazze.... nem tudom abbhagyni osztán reggel ötre meg megyek dolgozni!!!
    Qrva jó a game.....Olyan Call Of Cthullu felingje van.....
  • Maxtreme
    #1267
    sh4 az beteg.. :D

    Bár nálam a suffering a dobogós :DD
  • Maxtreme
    #1266
    Hát iylen :/
    Bár jeleneg (még 1 hétig) 64bites 9550 van a gépemben mint cserekártya, de nehinném hogy 7600GT-vel majd más lesz a graf :D
  • Seth
    #1265
    tudomén, végigvittem már 2x is, de egy silent hill vagy fatal frame után lófütyi
  • Maxtreme
    #1264
    Kést pl én csak a tárgyak széttörésére használom (hordók, ládák)
  • Seth
    #1263
    tényleg ennyire rusnya fejük van ??? komolyan, a ps2 verzióban sokkal jobb
  • Maxtreme
    #1262
    Fejlhallgatóval, nagy hangerőn, éjszaka hiddel jó ez :DDD
  • ffxi
    #1261
    Hali!
    Playingmanual-ban mutatták hogyan lehet rúgni, de G.paddal. Bill. hogyan kell rúgni? Késelés hanyagoljam? Tök fölösleges sztem.
  • mucsácsó
    #1260
    húhh, köszi, most megnyugtattál, mert ezzel a kampós bácsival még mindig nem sikerült megbarátkoznom :D
    sebaj, jó lesz ez félelem nélkül is talán.. ;D
  • Maxtreme
    #1259
    1-2 kép:











  • Seth
    #1258
    jé valóban, pont annyi
  • Seth
    #1257
    ami a videóban van abból semmi nem maradt, nem lesz soha rögzített kamera,se elemlámpa Leon-nál,se kampóval vagdalózó szellem, se mészáros gügyögő játékbabák ^^. Najó kastély lesz, de közel nem ilyen félelmetes. Ebben a játékban garantálom soha nem fogtok különösebben megijedni,színtiszta akció az egész.Az elhagyatott kutatóbázis azért fosatós lesz^^, de közel nem annyira hogy pelenkát kelljen cserélni
  • Prince of Máté
    #1256
    lol ezt szépen elcsesztem:D
  • Prince of Máté
    #1255
    na már most annyi üzenet van mint a konzolos resi 4-nél
  • mucsácsó
    #1254
    őh...és egyébként ilyen tipikus resi nézetek nincsenek benne a végleges, mostani játékban, mint amik a videóban szerepeltek? csak végig ez a "nézdahátam"? nameg ez a helyszín meg ez egész nem is lesz benne a játékban?
  • kirol
    #1253
    Ja, hogy megcsinálták ilyenre, aztán gondolták hogy túl jó, és az addigi munkát kidobták, és csináltak egy szart. Logikus tőlük.
  • dante3
    #1252
    3-3-3-4-4-4-3
  • Seth
    #1251
    ez egy korai verzió gamecube-ra, de ebben a formában soha nem jött ki (sajna nem sajna ki ki döntse el maga). Csak azt nem értem ha ilyen király graffal rendelkezett, miért lett jóval egyszerűbb az ami ténylegesen kijött
  • kirol
    #1250
    Miért, akkor ez a videó miből volt? Ha ez a játék nem így néz ki?
  • Fonixxx
    #1249
    Jó lesz ez!Aki nem játszott a többi részekkel,bizti nem fog ugy bejönni neki!
    Amugy hogy-hogy ilyen hamar megjelent elvileg Feb. végén kéne csak!Megint vki lenyúlta volna?

    Amugy a grafika azért is ilyen mert Ps2 ugye,és a gépigénye azért nagyobb a szokásosnál,mert a Konzolok tömörített grafot használnak és Pc-n nagyobb gép kell neki!
  • ronhaven
    #1248
    a fenti es a ket jobb also vilagitson
  • Gabosh
    #1247
    Kössz!!
  • Amadeus HU
    #1246
    De most meg én akadtam el egy hülye puzzle feladványban amikor egy óramutató féleséggel csak 3-mat illetve négyet lehet tekerni, és olyankor a szinbólumok kivillannak. Megcsináltam úgy hogy az összes világítson de nem történik semmi! Most annak a mutatónak hogyan kell állnia a végén hogy jó legyen vagy most mi van?
  • Hellsing47
    #1245
    vagy a 1+3(futás+akció)-at vagy az 5+6(kés rátartás+fegyver rátartás)-ot kell nyomogatni a 3-as(akcio) gomb után

    remélem érthetö :DD
  • simirizsa
    #1244
    Kettö lehet vagy a futás+action gomb vagy a kés tartás+pisztoly tartás :D
  • Gabosh
    #1243
    Wow sikerült , bár ha megjegyzi hogy hányszor haltam ,szép kis szám lessz ott az biztos.
  • Gabosh
    #1242
    :D de gondolom azért a game során még szükség lessz rá, mind1 kössz szépen a gyors választ , majd igyekszem nyomogatni ameddig valaki teljesen felnem világosit hogy most mivna.
  • Amadeus HU
    #1241
    Most azt hírtelen nem tudom hogy pontosan melyek. Ott én is szarakodtam míg tovább jutottam, de én akkor az action gombot a rátartást, a késsel való rátartás és a futás gombot nyomogattam olyankor gyorsan felváltva össze-vissza :) Fingom sem volt nekem sem hogy melyik lehetett az a gomb de egyszer csak sikerült. De én ezeket a gombkiosztásokat yxcv-re tettem hogy valamelyest könyebb legyen az irányítás (ezek anno a régi resident gombkiosztások és én már így szoktam meg az ilyen stílust)
  • Gabosh
    #1240
    Fontos lenne , pls.