5443
  • Prince of Máté
    #1400
    ték
  • Prince of Máté
    #1399
    hát most ott tartok hogy most voltam a csatornában láthatatlanoknál,de azon túljutottam.
  • Maxtreme
    #1398
    Ihh akkor örülni fox 1-2 helyen :D :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1ébként lődd a harangot mindig :)
  • simirizsa
    #1397
    Ohh a killer7 az lesz még aranyos gondolom még a katona csáveszröl nem nagyon tudsz :D majd az aranyos lesz :D
  • Prince of Máté
    #1396
    én azt a vaksit alig tudtam megölni...(börtön)
    vagy 40 red9 lövésem rá ment.
  • Maxtreme
    #1395
    1ébként az alap pisztolyt egész faszára fel lehet fejleszteni. Már oylan szinten van hogy 1 lövéstől megburul tőle az ellen :D
  • Maxtreme
    #1394
    láthatatlannal is már találkoztam :D Az is geci :D (csatornába)


    A pajzsos sem vész, csak 1 helyre kell célozni :D
  • simirizsa
    #1393
    Ott egyébként 1-2 shota is elég :D
  • Seth
    #1392
    azok szerintem nem vészesek, a pajzsal lassan feléd masírozó szektások kellemetlenebbek
  • simirizsa
    #1391
    A legelsö házbol csak ugy tudsz ki menni ha az abalakon kiugrasz mert olyat is lehet

    Maxtreme: Anyit mondok szektások,láthatatlan és nem az a legerösebb szörny :D
  • Kandurex
    #1390
    Csak megnéztem, de valami nem stim, azt mondja, hogy az elején a házba, hogy kitudjak menni, vagy megvizsgáljam a tárgyakat a 3 gombot kell nyomogatnom,..hát nekem baszik rá? :(
  • Maxtreme
    #1389
    Nekem is csak véletlenül :D Először elkezdtem rugdalni, rájöttem hogy ez így nem túl hatásos. Elő a gránáttal, aztán k anyád :D
  • Seth
    #1388
    na igen, nekem ez nem jutott eszembe egyszer se :D, ott szaladgáltam bent mint a mérgezett egér
  • Maxtreme
    #1387
    igen.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    De ott én úgy kezdtem hogy kirobbantottam a rács ajtaját, és kifutottam :D
    Lőn nagy tér :DD
    1ébként ha csenben mászkálsz tényleg hülyét lehet belőlük csinálni :) Csakhát bazi nagyot sebeznek :)
  • Seth
    #1386
    azok ha egyedül vannak akkor nagyon piték, totál hülyét lehet belőlük csinálni, vakegerek :D az már volt amikor egy 5*5-ös ketrecben kell leverni egyet?? :D
  • Maxtreme
    #1385
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hát bassza meg tévedtem tegnap :D Nem a "parazita fejű" lények a leggecibbek :D Hanem azok a vaksi nagydarab penge karmú monszta. (Először a börtönbe találkozunk vele)
    Most vagyok annál a résznél mikor a toronyban a fogaskerekek közül kellett kilövöldözni a fadarabokat. Nos ez utáni résznél jön 2 ilyen dög is, meg 4 vagy 5 sima.. hát itt megizatam rendesen :)))
  • Voltan
    #1384
    Hehe, próbálgatom a gamepadot, amit vettem ma, a RE4-nél még szokni kell, de alakul, viszont a PoP two thrones-ban kurva jó (itt még force feedback is van)! A Devil May Cry 3-at érdemes leszedni, jó gamepaddal?
  • Sarapetike
    #1383
    ja valószínűleg:(
  • Hellsing47
    #1382
    az alsó jó :)
    olyan van nekem is

    #1377: sztem a gémben nincs mert nálam sem rezgett
  • simirizsa
    #1381
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meny be abba a házba ahol feltudsz menni 1 létrán mász fel ki az ablakon végig le és a kis csaj segitségévek kibirod nyitni az ajtot :D
  • Sarapetike
    #1380
    az Uaz 4x4 is rezgeti ami force freedback -es az annál szokott rezegni(nem mindegyiknél)
  • Sarapetike
    #1379
    nem jól emlékeztem 4 féleképpen rezeg csak:(
  • dante3
    #1378
    Az impact rezeg? Még nem tapasztaltam,lehet,hogy nem volt olyan játék ami kihasználta volna!
  • Sarapetike
    #1377
    mármint a joyban vagy a gémben?a joy nekem rezeg vagy 8 verzióban asszem
  • dante3
    #1376
    Igen,meg ebben nincs rezgés!
  • #1375
    Nem :( A faluból 2 út megy kifele, mindkettő lezárva. Visszafele van a templom, ott nem találtam kiutat, és mögötte az a függőhídszerű valami, de azon sem lehet keresztülmenni :(
  • ffxi
    #1374
    Bocs, kicsi a moncsim oszt bele olvad a szöveg a képbe.
  • Sarapetike
    #1373
    csak az a baj hogy egyik sem fullanlog mint a ps2 ott ugy az x gomb (mindegyik gommbra érvényes)lenyomásánál ha kicsit nyomod vagy nagyon azt megkülömbözteti pc -ez sajan nincs
  • Faki
    #1372
    Ezt a kérdést gondold át még1x..
  • dante3
    #1371
    Impact-ot 3000ft környékén kapsz a Tescoban!
  • ffxi
    #1370
    És mennyibe vannak ezek kb?
  • dante3
    #1369
    Nekem is olyanom van: Impact!Nagyon jó,kemények a gombjai! Nincs az az érzésem játék közben,hogy beesnek a gombjai!
  • Sarapetike
    #1368

    nekem ilyen van és tök kafa 3500 környékén lehet kapni a T...o-ban
    ez jobb jobbak a gombok jobban hasonlit a ps 2 joyra (márka) de ez 7000 környékén van mindkettö usb
  • gericooper
    #1367
    igaz, nem lehet összehasonlitani
  • dante3
    #1366
    Sztem jobban néz ki,de nem nagyon lehet összehasonlítani,teljesen más jellegü a grafikai megoldás!
  • kirol
    #1365
    Ez a rész a 3-hoz képest csúnyábban néz ki, vagy jobban?
  • dante3
    #1364
    Térkép nem jelöli?
  • #1363
    Elakadtam :(
    Ashley megvan, a csaj azt mondha keressek egy másik kijáratot a faluból, de mindegyik levan zárva :(
  • geri486
    #1362
    Asszem jövő héten beruházok egy kontrollerbe...
  • Faki
    #1361
    Para nincs sok, inkább az idegeiddel játszanak a hülye kántálások, hörgések. Eksöngém lett sajna (szvsz sajna). Bár egyszer az egyik medvecsapdától összeszartam magam, mert nem vettem észre, ennyi..