5443
  • Sarapetike
    #1440
    hm Gc a legszebb több mindent megjelenít több fa élethűbb terep meg szebb graf a Gc odaver :/
  • newc22
    #1439
    Ne aggódjatok biztos lesz majd patch!!! Amitől űber brutál grafikát kapunk majd!!! :D :D :D ÉS majd a Ps2-sök meg a GameCube-osok csak a nyálukat csurgatják.......
    Na jóóó csak vicc!!! :D
  • Maxtreme
    #1438
    Hát de vazze.. Most komolyan.. Ilyet kihagyni 1 horro gameből..( Ezért nem is értettem mi a fasznak Leonon a lámpa :DDD ) Ez mire volt jó? Meg 1általában ez a gfx butítás.. A fejlesztők még mindig a TNT2 meg a celeron 400-as időkben élnek vagy mi a fasz?
  • Seth
    #1437
    a távcsöves blurr effekt sincs benne (amikor zoomolunk akkor elhomályosodik a kép)
  • mucsácsó
    #1436
    nahlol..ez valahogy nekem is feltűnt amúgy, hogy valahogy úgy túl világos van végig a játékban :D
  • Hellsing47
    #1435
    nah ezt télleg kár volt kihagyni belöle :(

  • Maxtreme
    #1434
    jah ez pc vs ps2 1ébként
  • Maxtreme
    #1433
    és akkor ami még nincs a PC-sben.. sötétség:







    Késssssz..
  • Hellsing47
    #1432
    sztem annyira azért nem rossz :)
  • Seth
    #1431
    mondjuk a ps2 fosbarnájától azért kontrasztosabb :D
  • Faki
    #1430
    Viccesek ezek a capcomos fiúk.. direkt qrták el a PC grafot, hogy konzolt vegyen a nép, vagy csak lusták voltak minőségi portolást végezni..?
  • Hellsing47
    #1429
    pont ezt akartam irni :D
    mintha kifakult volna :D
  • Seth
    #1428
    PC-n olyan szürke ez a játék :D
  • Maxtreme
    #1427
    No comment..







  • Djemba
    #1426
    megkapta az törlést gagyia grafika,irányítás nem 2007-be való sok a bug majd a Resident Evil 5 talán
  • Shep
    #1425
    Hülye vagyok, nem hajó, csónak :)
  • Shep
    #1424
    Szóval akkor a hajóval manőverezni? OK, thx.
  • Maxtreme
    #1423
    Nem, csak 1 darabig mész erdőbe.

    Ügyesen mozogni :D Ott pl 1x sem haltam meg, nem volt oylan nehéz szvsz :)
  • Shep
    #1422
    Végig ez a fosszin lesz az uralkodó? Elég gáz.

    Na vizipofa, csónakból tudom hajigálni, ez eddig nagyon jó, de mikor megrántja a csónakot mit kell csinálni, hogy ne essek bele a vízbe?
  • Faki
    #1421
    Hát én a térképet 1x sem használtam, qrvára egyértelmű hogy merre kell haladni.
  • Maxtreme
    #1420
    Mondjuk vot 1-2 rázós helyzet mikor elkélt volna, dehát.. :)
    A ládás megoldást (ami pl a 3-ban is volt) igazán benthagyatták volna ebben is szvsz.
    Viszont a térkép ez összes közül ebben a leghasználhatóbb :)
  • Prince of Máté
    #1419
    lol fucking camper
    Ha nem megy csináljátok ezt :D
  • Seth
    #1418
    én se vettem soha, akkora helyet foglal,nem éri meg. Meg majd úgyis lehet találni a kastélyban, akkor is ellőttem a mellékelt asszem 3 db raketát oszt szevasz
  • Sarapetike
    #1417
    aha csinálok még így ne tudnák felvenni más játékból szét szakadna a gépem de itt fix fps van így bírja simán:)
  • Maxtreme
    #1416
    Na én rocketlaunchert pl nem vettem :D
    (soti, TMP, pisztoly, auto rifle :D Ennyi elég :D)
  • Prince of Máté
    #1415
    hát ja sajna nagyon bepixelesedett a vége felé, de nézhető!
    főleg ha kis képre lehet rakni mert élesebb...
    Rax még fel ilyen gameplay videót? thx
  • Sarapetike
    #1414
    de átkonvertálják swf re és így nagyon sokat romlik a minőség
  • Prince of Máté
    #1413
    PL youtube?
    vagy videogoogle?
    de tök jó elnézegtni hogy régen hol tartottam, pl egyik részre teljesen nem emlékeztem.
  • Sarapetike
    #1412
    és hogy tudsz elfutni előle?
  • dante3
    #1411
    köszike
  • Seth
    #1410
    Na azt én egyszer se vállaltam be, túl erős (persze egy rocketlauncher biztos segítene:D), mindíg elfutottam előle
  • #1409
    Pont mikor ez az állat volt az ellenség, előtte vettem rakétavetőt, hogy mit is bír. Egy lövés és feküdt a köcsög!
  • #1408
    Most értem a várhoz. Chapter 3.
    Eddig mindent vissz :)
  • Sarapetike
    #1407
    a setuo-ban be kell álitani ott van a control cemera belépsz aztán nyomsz egy entert és beálitod a jobb stiket és örülsz be kell állitani mind a négy irányt
  • dante3
    #1406
    Nekem nem sikerül zoomolni a távcsövessel! Pedig kiírja,hogy nyomja a jobb analóg kart,de nem történik semmi! A többi gombbal sem tudok! valakinek ilyen probléma? Impact gamepad.
  • Sarapetike
    #1405
    nem tudtok valami olyan oldalt ahol nem konvertálják tovább a videókat hanem abban a minőségben adják vissza ahogy én feltöltötem ?
  • Prince of Máté
    #1404
    nagyon király, csinálj még plz!!!
  • Prince of Máté
    #1403
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Chapter 3/2nél járok, mikor lesznek olyan vakok?
  • Sarapetike
    #1402
    gameplay
    itt ugyan meghaltam de 3xra sikerült :)de azt már nem vettem fel mert ez a ~12 perces szöszenet 4gb tömöritve csak 85mb:) és mire felment a az oldalra háát na itt van nézzétek
  • simirizsa
    #1401
    ja most jut eszembe 2 láthatatlan szörny van majd lesz 1 másik na az durva lesz :D csak azt halod h mögöted :D