5443
  • Brad85
    #5083
    Oké sikerült...:) felraktam a progit ami kell a bill kiírásához :D

    Honnan tudom megálapítani hogy a játék a Biohazardos vagy az eredeti??
    Itt arra gonolok hogy egy letöltő öldalon van fent és nem akarom leszedni megint a Biohazardot :)
  • Brad85
    #5082
    Amikor elindul az autorun akkor lépj be a setupba és ott.
    Megpróbálom a shiftet de nem fűzök hozzá reményt :(
    Köszi
  • Varikova
    #5081
    Először nekem is ez volt a gondom:D. aztán rájöttem, hogy milyen könnyű. Mikor azt mondja, hogy sprint, akkor nyomkodd az entert mint az őrült, amikor kiírja a másikat, akkor a két shiftet nyomkodd. Többet nem ír ki, mert félreugrasz a szikla elől. Egyébként majd lesz még egy szikla, annál ugyan ezt kell.
    Egyébként te hol állítottad be? Nekem az opcióknál csak annyi van, hogy melyik gombbal vegye elő a kést. Én az enterrel lövök, ezért neked lehet, hogy ahelyett a space-t kell nyomkodni.
  • Brad85
    #5080
    Hali

    Képtelen vagyok elugrani a guruló kő elől...
    ctrl=előveszi a fegyvert
    space=lő
    shift=fut

    Ezek a beállításaim
    Spacet nyomkodom mint egy hülye, el is fut előle az jó de utána kiírja hogy nyomjak még valamit de hiába mert szétnyom a kő...
    Valaki segítseeeeeeen
  • LMNO
    #5079
    ha jól emlékszem F-el de nem biztos... próbálgasd :)
  • Varikova
    #5078
    Köszi, azt nem tudnátok megmondani, hogy az inventorban melyik billentyűvel lehet arrébb rakni a cuccokat?
  • xxxpaulxxx
    #5077
    én 2 raksivetővel öltem meg, ha jól emlékszem:D
  • LMNO
    #5076
    Addig kell lőni, amíg térdre nem rogy; ilyenkor abahagyod a lövöldözést, gyorsan odaszaladsz, felmászol a hátára és elkezded kaszabolni az élősködőt a hátán. Ezt olyan 3-4-szer megcsinálod (nem emlékszem már pontosan) és megdöglik.
  • Varikova
    #5075
    Hali!
    Turkáltam kicsit a CD-k között és megtaláltam a RE4-t. Gondoltam megpróbálom újra. Sikerült eljutnom addig a szerencsétlen óriásig, aki éppen csak szeretetből szeretné szétzúzni a fejem és gy aréna szerű helyen kén küzdeni. Miután végignéztem az átvezető videót kicsit elment a kedvem, de most már végképp unom a YOU ARE DEADTH feliratot. Az életem mindig elfogy. A kutya csak morog, nem csinál semmit, legszívesebben azt lőném le, de sikerült már a Troll szerűségnek a kis élősködőjét is leszednem. PLZ segítsetek! Mivel lőjem? Annak egy tár 223-as puska semmi sem volt (fejre) a shotit azt le se szarta, a TMP-t elhasználtam arra a randa piros szemmel rendelkező valamire a fején/hátán. Van még 9mm-es push v.mim is ami 2 embert elméletileg átvisz, gyakorlatilag meg egy nyamvadt gnómot nem öl le.
  • Toti22
    #5074
    Köszönöm a segítséget, megoldódott a probléma. Tényleg a Codeckel volt a gond. (Ace MEGA Codec Pack volt fent)
  • campy
    #5073
    azta mindenit... elszurtam vmit:S mégcsak a kastélyban vagyok napok óta nem játszottam-> megveszem a "Magnumos" fegyót erre elfejtettem hogy ahhoz Magnum töltény kell:D:D áááá és eladtam mindent az a baj fel is fejlesztettem ezt a fegyvert, de most ez pénz pocsékolás volt igaz nagyon durva 1 lövés és halott az ellenség de csak 6 töltényem van:D az a gond h el is mentettem miután vásároltam fasza
  • 19410122
    #5072
    Brian87!
    Én jobb híján újraraktam. (vigyázz a mentéseidre!)
    A második kérdésedre sajnos nem tudom a választ
  • Brian87
    #5071
    Fent van... hmmm... letudom szedni vmi módon??
    Vagy újrakell raknom az egészet??

    Ha Ashley-t átvittem utánna visszamehet a magyarosítás vagy lesz még ilyen vacak rész benne??
  • 19410122
    #5070
    Brian87!
    Ezt a hibát rendszerint a magyarítás okozza.
    Ha neked nincs fent a magyaritás, akkor pasz...
  • Brian87
    #5069
    Sziasztok!

    Tudna vki olyan problémában segíteni, hogy mikor Ashleyvel kell mennem akkor ha felveszek valamit vagy térképet hívok le egyszerűen kihall a játék.
    Hónap elejére van megrendelve gyáriban a játék szóval semmi ingyenélés mert nagyon szeretem a játékot...csak hát addig is jó lenne továbbjutni.

    Valaki esetleg tudna segíteni privátban?
  • LMNO
    #5068
    http://fileforums.com/showthread.php?t=80102

    "There's likely a codec problem on your system that's preventing the videos from being played."

    Van fent vmilyen kodek-pakk? Ha igen, azt le kéne szedni...
  • Toti22
    #5067
    Fent van, (Ez olyan verzió hogy már benne van eredetileg)
  • campy
    #5066
    ezt megcsináltam ennek ellenére nem műkszik...de azért köszi a segítséget:) majd megpróbálok vmi mást...

    amúgy a RE4-es változatot leszedtem de nem tudom hogyan kell elindítani az olyan cuccost ami EMU_DVD változat ugyanis ő az eredeti lemezt akarja érzékelni:S
  • campy
    #5065
    nem érdekel a magyarosítás... megy nekem az angol...
  • LMNO
    #5064
    patch fent van?
  • Toti22
    #5063
    Üdv.
    Előbb is kérdeztem, de nem válaszolt rá senki, így újra megkérdezem:
    A gondom az, hogy az átvezető videókban az emberek eltünnek, és nincs hang (úgy mint ebben a videóban):

    http://www.videoplayer.hu/videos/play/28623

    Írjatok valami megoldást, mert így nem nagyon élvezhető a játék.(DX10-es a videokártya, ATI HD3470 256MB) XP alatt nem volt ilyen gond, csak Vista alatt!
  • LMNO
    #5062
    Kilépés ha jól emlékszem alt-f4 volt :)
    Magyarítást nem használtam, ahhoz nemtok hozzászólni - lehet hogy az is csak az egyik verzióval működik (de amit láttam egyszer videót róla, abban borzasztó félrefordítások voltak :) azóta már lehet hogy javult, nemtom)
  • LMNO
    #5061
    (neked ment az előző hsz-em)
  • LMNO
    #5060
    A Biohazardhoz hogy fel tudd tenni a patchet, a registryben kell átírni a nevét:
    "Startmenü/futtatás/regedit.
    Keressétek meg a következő bejegyzést:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\CAPCOM\biohazard 4
    ..és írjátok át erre:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\CAPCOM\Resident Evil 4"
    (http://resi4.uw.hu/)
    de nem biztos hogy működik, jobban jársz ha a Resident Evil 4-et szeded le, mert arra gond nélkül felmegy
  • 19410122
    #5059
    campy!
    Én kizárólag a CAPCOM RE 4 verziót használom.Próbáld meg ezt megszerezni, ha fel akarod patch-elni a grafikát! A patch-et mindig másold be a játék felinsatllált közegébe és ott índítsd el! A magyarosítással gondjaid lesznek, miután kiszabadítottad Asley-t! Ha maradsz a BIOHAZARD verziónál, akkor szerintem ne patchelj semmit, csak simán játsz az alapjátékkal. Sok türelem és kisérletezgetés kell, mire gurul ez a játék!
    NE ADD FEL!!!
  • Balázs 17
    #5058
    hi
    lenne egy problémám, feltettem a patch-et meg a legutolsó honosítást amivel tökéletesnek kéne lennie, ki is írja hogy feltelepítve, de úgyanúgy angol a játék és nemtok mit baszni neki, ha vki tud vmit segíthetne, mert szívesen tolnám már

    a másik gond meg az, hogy amik jáccok nemtok semmivel kilépni, esc-el options jön be és ennyi...
    kösz
  • campy
    #5057
    fasza vmit nem tetszik a Setup Toolnak ahogy felkerült a patch WINRARA!!! a gépre rögtön nem bírom elindítani a game-t marha jó újra kell tennem!:D
  • campy
    #5056
    megpróbáltam feltenni de azt írja ki h "Intallation destination not found" szóval nincs meg a célállomása a filenak pff:S:S erről ennyit valami ötlet? 1941?:D
  • campy
    #5055
    ugyanaz:S lehet h jobban járok petch nélkül mert csak basztatná a gépem rendesen... mindig is bajom volt ezekkel vagy bármiféle patchel, csomaggal...

    na most: Asian patch kell úgy olvastam...nem tudom az melyik...aztán->
    XSCR meg az XFILE nem jo nem is tudom az minek kell, aztán-> mi az a 2.0 patch?:S neked melyik van 1941? szted melyiket célszerű feltenni? ja és muszály megcsinálni azt h futtatás->regedit?
  • campy
    #5054
    thank you very much:)

    amúgy tegnap kezdtem el, 1-2 órát toltam csak de még eléggé az elején vagyok mégcsak most tartok a vízierőműnél:D ,barlang, jel megszerzése h kinyissam a templomot Ashley felé, még a Troll se volt még... persze Normálon kezdte el a game mivel Biohazardot lekellett töltenem:S

    remélem ha felteszem a patcheket akkor nem fog elveszni a mentésem, de úgyis mind1 mert eltárolom akkor...megmentem a mentést:D
  • 19410122
    #5053
    campy!

    bocs',hibáztam! Itt a jó link:
    http://resi4.uw.hu/index.html
    (Használd ki a gamepad minden gyönyörét.)
    Én kb.20 éve játszom, de ez a játék tetszik legjobban.
  • campy
    #5052
    az nem jo az az oldal:S
  • campy
    #5051
    olvasgattam vissza látom nem mind1 mégse milyen javítócsomag kell Bio 4 hez vagy Resi 4-hez:S:S fasza...

    EMU szarságot hagytam mert nem ment, BIO4-et tudtam leszedni most tartok a temetős résznél...
    Grafika tényleg tulzottan gyenge lett de sajnos nem tudom mit kell leszedni a BIO 4-hez úgyhogy megszívtam:S Milyen Asian patch? Merre van az?
  • campy
    #5050
    szerencsére nekem van gamepadom nem is akármilyen Rumplepad 2-öm 10 gombos...
  • 19410122
    #5049
    Brian87
    Menj ide:
    http://resi4.uw.hu/index.html
  • campy
    #5048
    sziasztok ujra! EMU-DVD-s változatot hogyan kell megoldani, hogy ne írjon ki hiba üzenetet ami így szól! sajnos evvel mindig volt gondom...

    Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel.
    További részleteket keressen a http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=2500&l=hu címen.
  • Toti22
    #5047
    Üdv.
    Az lenne a gondom, hogy az átvezető videókban az emberek eltünnek, és nincs hang (úgy mint ebben a videóban):

    http://www.videoplayer.hu/videos/play/28623

    Már régebben is kérdezték itt a fórumon, de étkézláb magyarázat nem érkezett. Aki tud megoldást pls írja le, mert ez a hiba elrontja a játék élvezhetőségét!
  • Ry0K3N
    #5046
    Bill-el sem annyira gáz csak frusztráló és idegesítő de én azzal nyomtam ki. Most kotrollerel sokkal jobb azért :)
  • 19410122
    #5045
    halal2!
    Olvass vissza!
    Ha rám hallgatsz, szerzel, vagy veszel egy gamepadot! Ez a játék megéri.
    Egy ilyen szerkezettel felhőtlenül élvezheted majd ezt a fantasztikus játékot. PC-re ez az egyetlen JÓ MEGOLDÁS.
  • halal2
    #5044
    Hi all most kezdtem játszani gépen a játékkal de nemtom meik 4 gombal dodge-ol
    Tudna segíteni valaki?