205
Underworld-Underworld:Evolution
  • Raze
    #85
    megnézem
    nem nagyon vágom:)
  • Punker
    #84
    animált gif, a logoműhely topic-ban segítenek csinálni h anem vágod az ilyesmit.
  • Punker
    #83
    Besenyei Dóra
  • Raze
    #82
    megkérdezhetem hogy hogy csináltad ezt a nevet?hogy így pirossal bejön
    tök tetszik:)
  • Raze
    #81
    hogy hívják??nekem megvan DVD-n lehet hogy ott jelölik
  • Punker
    #80
    én eredetileg azért néztem meg mert egy volt évfolyamtársnőm statisztált benne, de nem találtam meg benne sajna :)
  • Raze
    #79
    nagy rajongó!!!!!!!!!!!
    te szereted?
  • Punker
    #78
    bennfentes vagy? vagy csak rajongó?
  • Raze
    #77
    hát....először is köszi!!
    van már egy két dolog,a galériámban meglehet nézni az eddig kikerült képeket a második részről,a bemutató 2005 dec.9 környéke,ez a rész az egy lőzménye lesz a 3 pedig az egy folytatása,híreket pedig nemsokára teszek fel
  • Punker
    #76
    UP!
    2. részről mit tudni? mesélj Raze :)
  • grebber
    #75
    Megtaláltam :)

    Ezt akárki eljátszhatta volna.
  • grebber
    #74
    Valaki nem tudja hányadik percnél tünik fel Zita mert elaludtam a filmem és lemradtam róla?
  • Cvd
    #73
    Utóbbi pár évben veszettül minumkálták, rá se lehet ismerni. És a filmben még gyengén is néz ki egy kiengedett hajjal estélyiben pózoló képéhez képest.:)
  • Waterhorse
    #72
    Amúgy kb. egy hete néztem meg végre, de már kiváncsi vagyok a 2. részre is. Sokan hasonlítgattás a Van Hellsing-hez, szvsz ez jobb volt annál, VH-be néha-néha még bele is aludtam, UW-ben bejöttek a fordulatok és a csattanók, ezzel ellentétben a VH nem nagyon bővelkedik ilyenekben. A Görög Zita meg egyszerüen állat volt, persze csakis a föszereplőnő után.
    A vámpírvezér, az a Victor, honnan lehet nekem olyan ismerős, vhol már láttam. Megfigyeltem - bár kicsit eltér a filmtől, eme megjegyzésem - de a Victor ahogy a film végén kinéz, simán elmenne Kain-nak a Legacy of Kain játékból, feltéve ha megfilmesítenék, de szerintem nem fogja elkerülni a sorsát, és ez a fickó kitűnő választás lenne arra a szerepre.
  • Waterhorse
    #71
    Ezzel nem vagy egyedül.Az a popsi hmmm...
  • TVelvet
    #70
    Nemtom, csak nekem tünt fel, hogy a Selene a vampír csajszi ilyen jó bula? Nemtom... Nekem qvára bejön a Film, mint a jó csajszi. ( Ez az egyetlen csaj aki nagyok ütös:) )
  • HuAn82
    #69
    Ma néztem meg másodszor, hosszú idővel az első alkalom után és egyre jobban tetszik. Szóval szerintem is a film.
  • Punkerwork
    #68
    Van Helsing-nek egyedül a hallucinogén anyagokhoz volt köze.....
  • Bucser
    #67
    Meg ugye WoD-be GArou-nak hívják a kifejlett farkasembert itt meg Likin-t nevet aggatták rája. Máshol meg egyszerűen csak Lupinnak becézik őket.:)
  • Bucser
    #66
    Igen a Blade-t is mindenki a WoD-be képzelte, holott semmi köze hozzá ugyanis Ő is egy képregényfigura a 80-as évekből....
  • Eye-scream
    #65
    Egyetértek teljesen. Magam is szeretem a WoDot, bár vampire részt nem ismerem annyira (werewolfozok) és legalábbis a farkasemberes résznek sem a Underworldben sem a Van Helsingben semmi köze nem volt a WoD-ben lévő werewolf ábrázoláshoz. Szal nem kéne úgy tenni mintha a WoD szarta volna a farkasembert/vámpírt. Legközelebb majd jól lehordják a drakula-filmeket mert meghalt benne a főgonosz a fakarótól....
  • PetruZ
    #64
    A Van Helsing még korábbi, vmikor a '60-70-es években képregény formájában már létezett, a sztorit ez esetben biztosan nem a WoD-tól nyúlták. És nehogymár a WoD találja "fel" a vámpírokat vagy a szerepjátékot...
  • Zhertun de Royg
    #63
    Na azért ez akkor is klasszisokkal jobb volt Van Helsingnél ahoz képest, hogy milyen kis kölcséggel forgatták. Az eredetiségről viszont eggyik filmnél sem lehet beszélni, mert szvsz mindkét sztorrit World of Darkness-ből jön. A gyengébbek kedvéért ez egy szerepjátékvilág, amiben vámpírok és vérfarkasok (megmég sokmindenek). Sokan feltehetnék a kérdést, hogy nem ezekből (V. Helsing, Underworld) jön-e a szerepjáték (mint ahhogy ez lenni szokott), de World of Darkness már volt 10 évvel ezelőtt is.
  • bigfoot
    #62
    hát nem tom ilyen szar filmet még nem láttam , még az a szerencse hogy nem a moziba így nem dobtam ki egy 1000 t az ablakon. pedig szeretem az ehhez hasonló filmeket de ez nagyon ratyi, szar a történet meg a jelentek. pl a csaj kinéz az ablakon beront három fegyveres gugolva elkezdik lőni a csajt aki félóra múlva megfordul és lelövi őket mialatt azok félméetől már félórája lövik . na haggyanak
  • FtranX
    #61
    Tegnap láttam a filmet. Ahhoz képest, hogy nem nagyon szeretem az ilyen vámpíros, farkasemberes történeteket, egész élvezhető volt.

    Az elején az tűnt fel, hogy a metró erősen hasonlít a pesti-re, de nem gondoltam bele hogy esetleg pesten forgatták. Csak akkor esett le, amikor a rendőrautóval egy csodaszép kék trabant (!) mellett száguldottak el. :DD
  • Voltan
    #60
    Ez már egy szempont?
  • Bucser
    #59
    Az is egy vélmény meg a mienk is... Van Helsing-hez képest mérföldekkel jobb:))))
  • Lacc
    #58
    Ahogy itt olvasgatom a véleményeket, úgy látom szinte mindenkinek tetszett a film. Szvsz pedig messze nem lett ilyen jó.
    Gagyi trükkök (pláne a végén: átvágja a fővámpír fejét egy fél centi vastag karddal, de az csak fél perc után jön rá hogy meg kéne halnia pfff...), unalmas, elcsépelt story, igencsak átlagos hangeffektek. A végén a hibrid is elég idétlenül nézett ki.
    És persze az se tetszett, hogy a magyar lakcím el van írva, zs helyett sz-el :D

    Egyszer meg lehet nézni, egy kis popcorn mellett, de semmi korszakalkotó vagy túlzottan egyedi nem volt benne, legalábbis én nem találtam. Hát kár érte, pedig reménykedtem :(
  • Alien
    #57
    Lesz folytatás
  • Bucser
    #56
    A Pengének semmi köze nem volt a vámpírokhoz... A farkasemberek valóban minden legendában világban (WOD, Farkasmeber filmek) allergiásak az ezüstre. A WOD-ben a vámpírok az ezüstre nem allergiásak. Ellenben a Farkasmeberek:) Avagy Lupinok vagy másnéven Garouk. Másik az Öreg vámpir azért ölte meg a lányát mert korcs volt születőben a méhében. Az vagy Farkasember vagy Vámpír lett volna (a két faj nem képes egyesülni). A farkasemberek vezére azért kereste meg Michaelt mert ő csak a bosszú eszköze lett.... Úgymond one of a kind... Nem volt köze a hipererős farkasember- vámpir korcsnak az öreg vámpír kivégzett lányához... Legalább is nem több mint egy hiperfegyvernek egy háború kirobbantó okához...
  • Punker
    #55
    pengének szerinted mi köze volt a vámpírokhoz? mármint ha a régi alapszabályokat vesszük...
  • janos666 #54
    Nekem csak az a fura hogy a Penge 1,2-ben a vámpíroknak ártott a fény és az ezüst is, itt meg a farkasok nem bírják az ezüstöt. És minek kellett évekig keresni azt a tiszta génállományú emberutódot ha elég lett volna begyűjteni egy vámpírcsajt és beleverni egy gyereket, hisz a végén azt mondta a vámpírfőnök azért nyírta ki a lányát mert korcs volt a méhében, akkor nem lett volna elég megerőszakolnia a farkasembervezérnek egy vámpírcsajt és kész???
  • Gabe18
    #53
    Nekem tetszett.Jó irányból közelíti meg ezt a vámpir témát,nem ugy mint némely ilyen stílusú film.
    Kellően borongós hangulat,és a történet sem sablon,sőt szerintem kifejezetten jó.
  • lokista12
    #52
    Hát hogy maradjunk a klaszikusoknál nincsen a vámpirnak tükörképe és ennél többet tud egy vámpir mint például gyorsulni!(de mondjuk aki vampirozik mint mondjuk én az tudja hogy csak a torreador vampinak van tükörképe meg még egy két dologban nem egyezik a filmel a véleményem de ez most lényegtelen)Osztálytársamékkal csak ugy irtunk egy forgato könyvet azzal a névvel hogy After Underworld mert azért én olyan suliba járok hogy megvannak benne az olyan muffok (csajok) hogy nem csak vampi filmet lehet forgatni van egyetemista és gimnazista egyaránt vegyitve szoval én megirtam egy alapot ami három spirál oldal + - fél oldal csak a történet nem egy forgato könyv minőség hanem elmagyarázza a történetet mi jokat röhögtük ora közben!valaki még hozzá irt másítottuk és igy kialakult egy 8-9 oldalas történet!
  • shaba23 #51
    Az intersziti odaillet, hiszen a mostani (mármint időben) Nyugatiba futott be a gőzmozdony
  • Bucser
    #50
    Nekem a látványvilág tűnt fel először.. szerintem nagyon jól megcsinálták... A Vérfarkasok tudjátok mire emlékeztettek?? A farkasemberben lévő farkasra:))) Ezért tetszett.. Blade 2-nél pl ezerszer jobb a story a Blade-1el kb egyenrangú. Nekem tetszett és semmi bajom nincs azzal, hogy Vampire és Lupin szerelmes legyen egymásba... Igaz a Lupin nem túl barátságos közösüléskor:)) Na félre az ízetlenséggel:)) Szóval A michael kölök nem volt még Lupin mikor a csajnak megtetszett. Csaj nem ordinary Vampire-ként nőt fel hanem a Klánvezér gyermeke volt ergó sok kivátság járt neki (Melyik vámpír engedné meg, hogy megüsse a felette állót???). Ezt vehetjük egyébként egy kisebb belső Klánviszálynak is ha mindenféleképpen Klánok közé akarjuk helyezni a dolgot (treachery: ebben mindig jók voltak a Vámpírok:). WOD nekem is egyik kedvenc világom, de ez sem volt rossz.. Bár a 2 pólusú világ nem tetszett... Szerintem zsír volt a pénzhez képest amiből csinálták gőzvasút mögött virított az Intercity, de a többi nem nagyon tűnt fel... egyébként Michaelnek is magyar volt a lakcíme... Szal összeségében tetszett nem volt olyan borzalmas mint pár szörnyű vigjáték (Strasky és hutch) itt legalább a filmet komolyra vették és nem alázták meg az egész vámpírosdit... 7/10
  • BaLeeX
    #49
    Annyit az otthoni filmnézésről, hogy én megnéztem a filmet és NEM TŰNT FEL, hogy nálunk forgatták (semmit nem hallottam róla előtte, nem is figyeltem erre). Sőt Görög Zita sem így visszagondolva talán az volt aki jött a vonaton és kinyírták elég hamar?
    Szóval én sok filmmel úgy vagyok, hogy nem nézem meg otthon, inkább moziban ezzel is azt kellett volna tennem.

    Otthon egy 55cm-es 4:3-as tv-t bámulni 3m-ről úgy, hogy a film 16:9 képarányú így a képernyő kevesebb mint felén megy az érdemi információ nem túl nagy élmény sajnos. :(

    A film amúgy nézhető volt most így, hogy olvasom mennyi mindenre nem figyeltem szívesen megnézném még1x. A hangok meg a zenék nekem bejöttek és a látvány sem volt rossz.
  • Cat #48
    hát ez baszott nagy égés :D
    ezután még jobban tiszteld a magyar feliratfordítókat, mert ott határozottan nem van ;> (értsd: www.feliratok.hu)
  • Sir Quno Jedi
    #47
    Sztem. egyszernézhető, de nekem szórakoztató volt és moziban a jó term.
  • BACARDI
    #46
    Tegnap néztem meg és nekem is feltünt meg még vagy 2-3 embernek a teremben!