19
  • gz8
    #19
    Szapolyai, más néven Zápolya János. Legalább annyira becsüld meg, ha már a magyar történelem egyik nagyjaként említed, hogy a nevét helyesen írod!
  • RangeR
    #18
    Az első ilyen ember a magyar történelemben szerintem szapojai volt.Egészen meggyesiig kevés kivétellel ez lesz a magyar "vezetés" ismérve, szinte kötelező jelleggel követik a szapojai utat. Nézzük csak meg az y végű neveket, és ,hogy az ilyen nevűeknek mit köszönhetünk a Napóleoni Háborúk óta és Mária Terézia óta.
  • RangeR
    #17
    Jó a szöveg, plakáton is elkéne ez és tettekben is. Kár, hogy vírusban nyomják csak!
  • Pheel
    #15
    Csodás lesz...
  • csatarij
    #14
    Nagyonis igaza van a levél írójának, és szerintem ezek után RENGETEG ilyen levelet fogunk kapni. Pl. nem vírus, hanem egy levél, ami a romákról ír, és ezt az ember elküldi ismerőseinek, és a levél elterjed
  • XeeN
    #13
    Tökéletesen egyetértek a vírus írójával, még ha a véleményét ilyen furcsán teszi is közzé. Sajnos Ő más módot nem talált arra, hogy kifejezze a véleményét. (Bár nem is igazán akad más lehetőség mostanában, így legalább eljut ez a fajta vélemény "magasabb" körökbe is.)
  • Me Ga
    #12
    Ha észrevennéd, nem kell rárakni semennyit, pakolt ő eleget magára...
  • HuAn82
    #11
    Még lesznek ilyen üzenetek.(szerintem)
  • Me Ga
    #7
    Igaza van, de csak ha a "rendszerváltás" óta az összes kormányra igaznak tekintjük, élükön az elmúlt cilussal és a viktorral...
  • Shan
    #6
    Ugykell annak, aki még mindig megnyitja az ismeretlen/értelmetlen linkeket!!!!!!!!!!

    Amúgy igaza van 'Hazafi'-nak...
  • SoDI---
    #5
    W32.Erkez.A@mm

    lol
  • Tetsuo
    #4
    Jah én is, de ez a vírus szimpatikus. :)
  • papabear
    #3
    Azt a szerencsétlent kellene legyalulni aki ezt megírta. (és a többi abberráltat, akinek a vírusírás a kedvenc perverziója) uff.
  • Pheel
    #2
    Ma kaptam én is egyet. Mármint levelet, de nem szívtam be. :)
  • gz8
    #1
    A Symantec weboldalán némi bónusz információ a fíreg legyalulásárhoz :)