506
beszélő progi
  • WALacky
    #306
    Köszönöm a segítséget!
  • kl24h
    #305
    Van egy mappa, ahol megjelenik az összes felhasználó és ott kell törölni. A programban nem találtam megoldást arra, hogy a felhasználóneveket törölni lehetne. Ki kell próbálni, mert lesz egy kis meglepetés, tehát újból megjelenik a kép választása lehetőség bejelentkezés után, de figyelmen kívül lehet hagyni és kiX-eled az ablakot.
    Ebbe a mappában kell keresni: c:\Documents and Settings\<username>\Application Data\Skype\, a felhasználónevek mappanévként jelennek (tehát a mappa neve maga a felhasználó neve) és amelyiket óhajtod törölni azt törlöd. Törlés előtt ki kell egészen lépni a Skype-ból, még az óra melletti ikont is be kell zárni.
    A c:\Documents and Settings\<username>\Application Data\ egy rejtett mappa, ezért be kell állítani a mappabeállításoknál, hogy a Windows Explorer mutassa a rejtett mappákat/fájlokat is.
  • WALacky
    #304
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, hogyan lehet egy másik felhasználó felhasználói nevét törölni a Skype bejelentkező oldaláról. Pl. ha egy vendég az én gépemről szkájpol, akkor bekapcsoláskor egy legördülő menüben mindig ott van az ő neve is. Ez hogyan törölhető?
  • gombabácsi
    #303
    bakker, 3ghz-s dual core gépemen ennek a fos skype-nak 5-6%-os a cpu terhelése

    röhelyes...
  • akyyy
    #302
    az operációs rendszer?
  • Drubowski
    #301
    Sziasztok

    Az a problémám hogy ha bejelentkezek az accountommal akkor megfagy az egész rendszer, próbáltam újra telepíteni, régebbi verziót is...kikapcsoltam a tűzfalat de semmi, ugyanúgy meghal a rendszer. Valakinek volt már ilyen gondja?
  • balcsi70
    #300
    Sziasztok! Van egy Icon7 W.kameránk olyat csinál most az egyik laptoppal hogy skype beszélgetés közben kb 2 perc után megszakad a vonal. Aztán megint tárcsázás megint 2 perc és megint megszakad. Ha csak a hangot használom rajta akkor minden okés,vagyis akkor nem szakad meg a vonal. Régebben nem csinált ilyet.Újratelepítettem az egész kamera szoftverjét de ugyan az a mese.A másik laptopon nem csinálja. Szerintetek mi lehet? A skypet is telepítsem újra? A válaszokat előre is köszönöm. Üdv.
  • ffxi
    #299
    Emlékezetem szerint sosem volt ilyen. Csak akkor ha mindketten online. MSN-nél viszont van, de korlátozott a karakter mennyiség.
  • Noodlee
    #298
    Sziasztok!

    Régebben működött az üzenetküldés a másik félnek akkor is, ha pont nincs egyszerre mindkét fél online. Most csak akkor érkezik meg a küldött üzenet, ha mindkét fél online.
    Van erre valami orvosság?
  • f3lhasznaloinev
    #297
    Skype 5.9.0.114
  • Ryleh
    #296
    sziasztok...

    Linux alatt hasznalok skype-t,s videorogziteshez keresek hozza segedprogit,plugint,egyebet.....

    ha vki tud ilyet,kerem irja meg...

    koszonom
  • Smile71
    #295
    Sziasztok!

    Tapasztaltatok olyat, hogy a Skype-nál a ejlentkezési névnél fekete mező van és nem lehet be leírni, többször újra telepítettem a programot, de mindig a telepítésutáni bejelentkezésnél ez tapasztalható . Köszi Pétet
  • DarkSector
    #294
    Igen az új skype ilyen, megoldás nemtudom van-e max nyomj a képedre hogy jobbgomb és hátha kiad valami opciót...
  • Spokmeister
    #293
    Sziasztok!

    Nem tudom mi történt, de a Skype egy kicsit megváltozott. Konkrétan arra gondolok, hogy ha video-telefonálok, akkor a saját képem csak a 4 sarokban lehet. Régebben lehetett a hívott fél videoképe alá helyezni a sajátot! Mit rontottam el? Tudtok nekem segíteni?
    Előre is köszi!

    Spok
  • betty0785
    #292
    Sziasztok!
    Nekem egy olyan problémám van, hogy ha videó telefonálni akarok, akkor mikor felhívom a másik felet, még tölt a kamerám,de azután, csak ő hall engem, de nem lát, nálam meg egyszerűen semmi sincs, se hang, se kép. Win 7-em van, és a skype 4.0.0.155- öm van fent.
    Ha valaki tud segíteni, azt megköszönöm!
  • ffxi
    #291
    Olyan próblémám van, hogy bezárom az ablakot (jobb felső piros X). Akkor is ott ragad a tálcán. Pedig mindig megy le Tray icon-ba. Skype 5.5-ről van szó.
  • Leky
    #290
    Olyan jelenség van Skypeozás közben, hogy ha beszél a másik és és közbeszólok akkor abban a pillanatban elmegy a másik hangja. Majd ha abbahagyom akkor egyből visszajön a hang. Ez mitől van? Találkozott más is ilyennel?
  • Aquir
    #289
  • Tetsuo
    #288
    The skype will die google talk is much better.
  • Béla9248
    #287
    Sziasztok! Tudja valaki hogyan lehetne plusz giffeket beletenni a progiba?
  • RelakS
    #286
    Windows xp alatt szerintetek hogyan lehet megoldani, hogy a windows indulásával induljon a skype, és jelentkezzen is be?
    Most az a helyzet, hogy ugyan elindul a skype, de nem jelentkezik be, viszont ha megnyitom a programot akár a start menüből, akár az információs sávról, akkor azonnal bejelentkezik, és lehet használni.
    Ha ezután kilépek a skype-ból, és megint elindítom, megint automatikusan bejelentkezik, csak akkor nem, mikor a windows indítja
  • reax
    #285
    Na meg is oldottam, úgy néz ki nem itt volt a hiba.
    link
  • reax
    #284
    sziasztok

    az mitől van, hogy skype elindul beirom az adatokat, hogy bejelentkeznék majd mindig kiirja, hogy a skype müködése leállt. mit csináljak ez ellen?
  • ChaosTeam
    #283
    Nekem most se megy a Skype.. fellépek, de mindenki offline még az Echo is...
  • kl24h
    #282
    Én igaz ritkán használom a Skype-ot, de most hogy próbálom, tényleg gond van, mint írja, hogy "Bejelentkezés" .... és a végén kiírja, hogy a "Skype nem tudott kapcsolatot létesíteni", tehát nincs gond a gépetekkel.
  • nyecsi
    #281
    Egyet értek :S tököm ki van nekem is.A végén fogom aztán dobom a kukába az egészetmés sztem nem lennék egyedül.Azt olvastam valahol h ugyanaz mint múltkor,megoldja a problémát,de még a skype nem mondott semmit!
  • zoliii
    #280
    Skype leállás Elmehetnének már a fenébe! Attól, hogy más cég vette meg, miért kell tönkre vágni a Skypot?
  • angyal2232
    #279
    sziasztok? mi a gond a skypeal? azt írja hogy csatlakozási hiba..
  • zoliii
    #278
    Akkor megnyugodtam, hogy nem a gépem rossz! :D Mi a fenét csinálnak? A végén ez is olyan lesz, mint a Firefox. Szar! :D
  • nyecsi
    #277
    Jajj :( pc-n se müködikelég sok embernek :( megint kezdődik.Azt hiszem kuka lesz a skype!
  • gurubefree
    #276
    mobil telefonokon teljesen behalt a skype ... mind az android es az iPhone-on.
    Uninstall .... ujra telepit . teljes halal .
  • units
    #275
    Igen, ez olvasható sok fórumon: töröld a shared.xml filet az c:\Users\felhasználónév\AppData\Roaming\Skype\.. könyvtárból,(Win7) de ez nem segít mindenkin. Igazán a skype oldalán se találtam hasznosabb infót mint az általad említett.
    Amit leírtam az saját tapasztalat Win7 64 bit.
    Nem tart sokáig végig csinálni. Egy próbát megér.
    üdv: units
  • DarkSector
    #274
    Ezt próbáltam és nem ment, vagyis ujratelepült de a kis .xml fájl is az a gáz.
  • units
    #273
    Akinek mégsem oldja meg:
    win7 64bit saját tapasztalat.

    1:uninstall skype
    2:kézzel megkeresni és törölni minden skype-al kapcsolatos könyvtárat, filet
    pl:Tc keresés: skype és amit talál az del.
    3:win7 manager. Ez kikukázza a régi reg bejegyzéseket is.(ne kezd el a registry skype bejegyzéseit kézzel törölgetni, mert nagyon sokáig tart)
    4:skype.hu és letöltés.
    Én csak így tudtam a "skype leállt" duma nélkül belépni.

    üdv:units
  • DarkSector
    #272
    nm :)
  • nyecsi
    #271
    köszi :) már megoldottam :)
  • DarkSector
    #270
    ez amit leírtam tuti megoldja.
  • nyecsi
    #269
    Azóta valami frissitést kidobtak,detöbben irják h igy sem müködik.én már nem merek hozzányúlni.lehet marad pamlagon mint az msn.az se enged be márfél éve,csak ha frissitem
  • DarkSector
    #268
    Akinek hibás a Skype!!!

    Start gomb, keresőbe írd be: %appdata%\skype
    Skype mappában meg ezt kell törölni: shared.xml
  • DarkSector
    #267
    üdv.

    akkor nálam is ezért nem megy?

    valami müködés végett leáll.

    VISZONT a mobiltelefonomon megy még!