506
beszélő progi
  • KaBuTo666
    #346
    A letiltásos dologra rájöttem...ha az illető messengerről ír és te skyperől, akkor nem tudod letiltani. Csak azokat lehet, akik skype profillal vannak belépve vagy msnről átvitt profillal.
  • Wreck86
    #345
    Amúgy meg néha felhúz mennyire le-izélik a felhasználókat. Most ez az egyesítés msn + skype => fontosabb skype funkciók nem használhatók mint pl a tiltás ... Nem értem ha valami működik, minek szüntetik be és kényszerítik rá egy másikra.
    Ez kb olyan, mint egyik nap akartam inni 2 dl kólát egy kimérős kis büfében, közölte, hogy csak fél lityós van. Oké elmentem egy másikhoz, szintén 2 dl kólát kértem az meg azt mondta, hogy a legkisebb az 3dl és mutat a pohárra. Kérdeztem tőle, azt nem lehet 2 dl-ig megtölteni? Ilyenkor már ideges voltam, de erre a kérdésemre lefagyott, így otthagytam. Elment a kedvem. :d
  • Wreck86
    #344
    Én ezt találtam:
    "Szerintem meg jól el van rejtve, nem biztos, hogy egyszerű másolással vissza tudod állítani, de itt vannak, viszont nem külön felhasználóként bontva, hanem egy elég érdekes szerkezetben van elrejtve, titkosításért csinálták, de kár, hogy nem lehet kimenteni valami olvasható formátumba.

    %AppData%\Skype\skypeneved\ és itt a .dbb fileok"

    forrás:
    http://prohardver.hu/tema/skype_topic/hsz_851-900.html
  • KaBuTo666
    #343
    Naplózási lehetőséget nem találtam a skypeben illetve nem is mentette le sehova az írásokat.
    Ha szeretnéd naplózni az írásokat, beszélgetéseket akkor tedd fel a Messenger Plus for Skype-t vagy a SkyHistoryt.
  • Revans85
    #342
    Sziasztok :)

    A skype beállításom szerint az írott üzenetek nem törlődnek mindaddig, amíg meg akarom tartani őket.
    Az utóbbi 6 hónapot megmutatja a program felületén, de hol találom a teljes szöveges állományt?

    A választ előre is köszönöm.
  • kl24h
    #341
    Normálisan mikor telepíted a Skype-ot, kell legyen hang és minden tökéletesen kell menjen.
    Mivel a Rendszerleíróban nem volt tisztítás végezve, akkor lehet azért megmaradtak a beállítások és ezért nincs hang.
    Ajánlom ellenőrizni a hangbeállításoknál a dolgokat: Eszközök > Beállítások > Általános részben a "Hangbeállítások" és a következő a "Hangok".
    A Hangbeállítások-nál A Hangszóró-nál meg kell jelenjen a hangdriver neve, ami a gépedre van telepítve (nálam SoundMax Digital Audio).
    A Hangok-nál "A hangos események kiválasztása" listában minden be kell legyen pipálva kivéve a "Partner bejentkezik", "Partner kijelentkezik", "Szövegüzenet küldése" és a "Hangüzenet küldése" elől.
  • placido
    #340
    hát újból telepítettem de ugyanaz minden nincs hang se a tesztelő hívásánál nem hallani a beszédet se semmilyen hang nincs
  • kl24h
    #339
    Igen, és rá lehet kattintani és akkor megjelenik az adott hozzászólás szövege.
  • Oldspice
    #338
    Hozzászólás száma
  • Oldspice
    #337
    Kösz, Uninstall megvolt, csak mappákat nem töröltem. Na majd nekiugrok.
    Persze kapcsolatokat mentem előtte.
  • placido
    #336
    bocsi de mi az a #334?
  • kl24h
    #335
    A 6.1.0.129 tényleg a legújabb verzió, de akkor neked is a #334 tudom ajánlani.
  • kl24h
    #334
    Letörölheted (Uninstall) egészen a Skypeot, minden Skype mappát törlöd a C-n (kivéve esetleg, amit letöltöttél, a telepítő program) és utána újratelepíted.
  • placido
    #333
    és a ceruza sincs mikor ír a másik nekem
  • placido
    #332
    bejelentkezés hang üzenet hang
  • placido
    #331
    ez így van nálam detó ugyan az tehát akkor nemis ffrisitettem vagy hibás a frisités mert mégis azt irja az új verzió van fenn
  • kl24h
    #330
    Milyen hang nincs? Milyen hangra gondolsz?
  • Oldspice
    #329
    Az hagyján, én nem is tudom frissíteni erre, mert a telepítés végén mindig kapcsolat hibát jelez, letölteti újra és kezdi előlről
  • placido
    #328
    sziasztok valaki tudna segíteni letöltöttem az új 6.1.0.129 skypot mégsincs hang
  • KaBuTo666
    #327
    Márciusig még tudod használni a messengert.
    Amúgy ezen a partner tiltásos dolgon kívül más problémám nincs vele, stabil mint az atom és legalább minden partnerem látszik illetve látnak engem is, nem úgy mint a messengernél. Normálisan lehet rajta beszélni is, és jó pár hasznos alkalmazás van már rá. :)
    Bár sajnálom a plus! készítőit is...semmibe veszett a messenger plus...pedig mennyire szerettem. Persze most van skypere, szintén hasznos. De attól még a microsoft nagyban szarik rájuk, megtehetik...
  • Wreck86
    #326
    + szerintem nem mindegyiküket vette át.
  • Wreck86
    #325
    Na ez az. Azért szedtem le, mert msn egybeolvad. Összevont a az ismerőseimet és tessék, nem tetszik. Bezzeg az 5öes verzióban benne van ahoyg írják, csak ez a szar. :D
  • KaBuTo666
    #324
    Neveknek. :S
    Én sem értem hogy miért van kivéve a partner tiltása, és csak törlése van mint jobb egér klikkes lehetőség...vagy írjam úgy, hogy üdv a microsoftnál?
    Valahogy éreztem mikor megvették a skypet, hogy elkúrják már az elején, hát tessék. De lehet hogy bug, vagy nem és tényleg ahogy leírtam, onnan lehetne letiltani ha működne...mert pl nálam mutat neveket, de a partnereim 10%-át. Érdekes egyben idegesítő.
    Talán próbáld ki a Trilliant, hátha bejön...régen használtam, nekem tetszett.
  • Wreck86
    #323
    A legördülő listában nálam nem jelenik meg semmi? Minek kéne ott lennie?
  • KaBuTo666
    #322
    Skype-Eszközök-Beállítások-Adatvédelem-Letiltott felhasználók.
  • Wreck86
    #321
    Hali!
    Msn-ről váltottam Skype-ra.
    Régebbi verziókra írták, hogy partnert tiltani így lehet: partner,jobb klikk,tiltás. Ezt a 6.1.73 ... verziósban nem látom,h lehetne.
    Milyen módon lehet a legújabb verzióban tiltani?
    Köszi.
  • szoltang
    #320
    Sziasztok! Akinek denevéremberrel és velem azonos problémát tapasztal, próbálja ki a következőt, nekem bevált:


    ESET antivírust használsz? Ha igen, akkor azért nem tudnak azonosítani. Zárd be teljesen a Skype-ot, majd menj az ESET további beállításaiba > web és email védelem > Protokollszűrés > Kizárt alkalmazások, és válaszd ki a Skype-ot vagy add hozzá, majd OK. Futtasd a CCleanert (ajánlott, mert kipucolja a Skype ideiglenes fájljait is) majd próbálj belépni a Skype-al.

    Nekem bevált több gépen is. Ha nem ESET-et használsz akkor nézd meg az antivírusod protokollszűrését vagy/és vedd fel a kapcsolatot a Skype supporttal.
  • Jackson333
    #319
    Sziasztok!
    Tudnátok valami tippet adni mitől lehet ha vezetékes számot hívok nem hallják a hangomat. Én rendesen hallom a pertnerem.
    Pc-Pc között rendben mindkét irányba a hang csak vezetékes telefon hívásánál van ez a probléma.
  • bajgunar
    #318
    Amíg MSN-en belül 1 kattintás volt a Hotmail (email-ek) elérése, azt most Skype-on belül hol a retekbe találom?
    Ha már kényszerítenek az összevonásra minket!!!!
  • placido
    #317
    sziasztok hátha tud valaki segíteni eddig hanggal is jelzet a skyp ha jött üzenet amikor ép mást csináltam a gépen most se bejelentkezéskor se üzenet kapáskor nincs hang valaki tud valamit?
  • szoltang
    #316
    Egyébként felvettem már a kapcsolatot a Microsoft Magyarországi fórumán, de nem nagyon tudnak róla...
  • szoltang
    #315
    Dettó ugyan ez a problémám. Gyanítom rendszerhiba és nem felhasználói.
  • Bal0924
    #314
    Ez lemaradt.

    3. Nem lehet megcsinálni azt mint a messenger-ben, hogy 1 ablakba nyissa ki a beszélgető partnereket?
  • Bal0924
    #313
    Sziasztok!

    Segítség kellene vagy inkább tipp.
    1. Hogy tudom, vagy lehet-e azokat külön csoportosítani akik nincsenek online? (jól láthatóan, mert most összefolyik...)
    2. Hogy tudom összekapcsolni a Messenger-t és a skype fiókot? (most a messenger fiókon vagyok fellépve a skype, programmal.)
    Mikor először léptem be akkor felajánlotta, de akkor nem akartam, de most igen és nem tudom hogyan csináljam..
  • denevérember
    #312
    Szevasztok! Egy olyan problémám lenne,hogy feltelepítettem a legújabb skype-ot (6.0) Ez az a verzió amibe beleolvad már az msn is! Nos első indításnál kérte az msn címemet,jelszavamat és ugyanígy a skype-ot is. Bejelentkezésnél viszont kiírja hogy nem sikerült azonosítani az adataimat így csak a skype-ba lép be... Nem tudjátok mi lehet a hiba? Az adataimat 100% hogy jól írtam be... Többször is leellenőriztem... Ha valakinek lenne valamiféle tippje azt nagyon megköszönném!!!


    Üdv,D.
  • mester1987
    #311
    Nem tudjátok Skype-on hogyan lehet elrejtés helyett törölni az eseményeket (ezek ugye beszélgetések)???
  • DarkSector
    #310
    nm.
    amit te akarsz az Onlive-on működik, csak ott az a bib hogy csak a rajta lévő játékokkal. :D

    vagy rögzíted és youtube!
  • VWfan
    #309
    Értem. kösz :DD
  • DarkSector
    #308
    Skype képernyőmegosztást nem erre találták ki...:D

    Erre ott az Onlive.
  • VWfan
    #307
    Hali. Azt tudja valaki, hogy egy teljes képernyős játék képét (Skyrim) hogy tudom megosztani skype, képernyőmegosztás segítségével. Akárhogy próbálom csak a játék keretét adja be.