506
beszélő progi
  • zico87
    #81
    Ja elég jó nemtudod hogy létezik hozzá magyarosítás ?
  • Mészy
    #82
    Sziasztok!
    Mekkora sávszélesség kell minimum a beszélgetéshez?
    512/96 elég lehet? Egy barátom szeretne előfizetni, de nem szeretne letölteni, csak neten keresztül csevegni az ismerősökkel...
    Mennyi kellene a csevegéshez és mennyi, ha szeretne webkamerát is?
  • Beers
    #83
    Én most teszteltem le egy 28,8k-s modemmel és lehet rajta beszélni!
  • Atomreaktor
    #84
    sziasztok. nem tudjátok lehetséges vhogy saját smilekat beoperálni skypeba?
  • shevy
    #85
    skypepal mennyibe kerül mobilt illetve vezetékest hívni percenként?
  • Nashville
    #86
    Bátrak figyelem!: Skype Free Call
    Ha valaki sikerrel jár, az leírhatná az "élményeit"! :)
    Jelenlegi rendszeremmel most nem tudok szórakozni, de közkinccsé teszem a lelőhelyet, hátha valakinek minden adata le van mentve a gépről és nem sajnál egy esetleges újratelepítést sem...gondolva a legrosszabbakra.
  • Forrest Gump
    #87
    Egyik havernak csináltunk egy acount, és felakarom venni a partnerek közé.
    De a neve elött egy ? jel van, és azt írja, hogy engedély függőben.
    Ez vmi új dolog? Mert mikor én raktam fel annak idején, ilyen nem volt, vagy legalábbis nem emlékszem rá.
    Ha vki tudja a választ, megköszönöm!
  • Beers
    #88
    Ha engedélyezi,akkor látni fogod rendesen!
  • Kese
    #89
    Hali

    Valaki nem próbálkozott még olyannal, hogy voip készüléket összehozta volna a skype-vel? Pl egy Lonksys PAP2 + DECT telefon. Sajnos nem találtam infót hogy hogyan lehetne beállítani ha egyátalán lehet..
    Neophonex, Voipbuster megy számítógép nélkül is.
  • ffxi
    #90
    HELP! 1.0.4.84 verziósat használok és eltünt az összes partnerem. Azelőtt régebbi verzót használtam.
  • leveskocka
    #91
    feltelepitettem,elinditottam. kb.50 portot/cimet nyitott meg,mig kiirta,hogy valami nem jo...hany portot hasznal,ha fut?es miert kell ennyi???telleg nemertem...itt egy kep,amin latszik a jeghegy csucsa...[IMG][/IMG]
  • Me0w
    #92
    Mi lenne ha a skype.exe-t kiengedned ugy egyben es nem baszakodnal portszinten vele? :)
  • leveskocka
    #93
    az lett:)nem is azert kerdtem,hanem mert mi a szentszar kell neki ennyiszer?
  • Free
    #94
    Azt nem tudja valaki hogy a routeremet miért indítja újra a Skype,
  • Zenty
    #95
    Hm ugy látszik lesz video konferencia is :D!
    http://hirek.prim.hu/cikk/50984/
  • GregSB
    #96
    Sziasztok!
    Egy furcsa dolgot tapasztaltam ma a Skype 2-vel. Én eddig úgy tudtam, hogyha egy másik gépre felrakom a progit, és bejelentkezek egy régi regemmel, akkor a partnereimet szépen újra vehetem fel, nem jegyzi meg őket. Ez is történt tegnap déután, haver gépén bejelentkeztem, üres volt a partnerlistám. Felvettem ismerőst akivel beszélni akartam (tudom fejből a nickjét). Utánna bejelentkezve maradtam. Eltelt 3-4 óra, mikor újra rálestem a programra már ott volt az összes partnerem, akiket az otthoni gépemen vettem fel!

    Hogy van most ez akkor? Letölti a contactlistát csak ennyire lassú?
  • Pink Tiger
    #97
    nekem meg egyáltalán nem akarja a partnereimet átvenni, de ezt nem is értem, ez azért egy elég alap dolog egy ilyen alkalmazásnál...
    megpróbálom otthon is és a munahelyi gépemen is ugyanazt a legújabb verziót használni hátha ez segít...
  • balcsi70
    #98
    Sziasztok.Nem tudja valaki hogy a Skype hol tárolja a hangulatjeleket?Szeretnék berakni egy párat hasonló(szerintem skype-s hangulatjelek) csak nem találom hogy hol a mappája.Ha tud valaki szoljon kösszi.
  • xxdani
    #99
    helló. megtudná mondani valaki ogy a már nem használt skype felhasználónevem hogy tom törölni? előre is köszi
  • Anotino
    #100
    Udv!

    Skype-ra szeretnek hagyomanyos faxot kuldeni. Meg lehet oldani valahogy?
  • peteragoston
    #101
    szerintem nem...
  • PSP PSP
    #102
    elfelejtettem a kódomat és nem tom az email cimem mert apa csinálta. Mit kéne hogy csináljak hogy ujra működjön?????
  • Free
    #103
    Sajna ezt akkor buktad. beszélj apuddal hogy milyen mail címet adott meg
    Vagy esetleg ha van fent ismerősöd akkor kérdezd meg tőlle hogy milyen mail címmel szerepelsz az ő partnerlistájában
  • swornenemy
    #104
    Sziasztok. Valaki megtudná nekem mondani h ez a skype ingyenes?! Mert azt hallottam h egyes net-szolgáltatók külön díjat is számolhatnak fel érte?!
    Ez igaz lehet?
  • peteragoston
    #105
    nem hinnem hogy igaz lenne... :)
  • swornenemy
    #106
    Köszi
  • repvez
    #107
    sziasztok.Azt kérdezném ha ujra kell telepitenem a wint akkor a partnereket le lehet menteni valahova vagy ujra meg kell keresni öket a telepités után?Vagy mi a teendö ilyenkor.
  • Pp
    #108
    Én már telepítettem újra a WINT. és nem kellett semmit sem mentenem automatikusan ujra töltötte a címlistát. Remélem nálad is így lesz, de azért várd meg mások véleményét is.Viszont kiírhatod egy darab papírra, szerintem ez a legbiztosabb.
  • peteragoston
    #109
    A skype, a salyat szerveren menti az adatokat. ugyhogy mondjuk ha valakinel belepsz a felhasznaloneveddel, a salyat contact list-ed jelenik meg. szoval nem vesznek el az adatok, meg nem is kell mentened...
  • PocketHockey
    #110
    Sziasztok, az lenne a problémám hogy a kamerám nem ismeri fel a skype, vagy nem is tom mi a baj, nem webkamerám van hanem sima kamerám firewire-n keresztül. itt a kép h mit ír ki: a problémáról kép. Vki plz help.
  • swornenemy
    #111
    Hali.Lécci vki mondja máá meg nekem,hogy ha gépről gépet hívok az ingyenes?
    Csak az nem ha gépről mobilt,vagy vezetékest?! Ugye?!
    köszi
  • péntek józsef
    #112
    Hátha gépről gépet hívsz az TELJESSEN INGYNES!Gépről mobilt vagy vezetékest nem is tudsz hívni mivel Skype egyneleget kell vásárolnod!
  • swornenemy
    #113
    köszönöm
  • agyhalál
    #114
    Léteznek a programhoz plug-in-ek?
  • DrNo
    #115
    nem. az szerintem csak elrontana,a progi lenyege,hogy konnyen attekintheto es konnyen hasznalhato legyen.ha feltelenul pluginozni 4orankent frissiteni akarsz akkor ott a Yahoo Messenger,tuti kell 1het mig teljesen kiismered.
  • cooldoc
    #116
    Most osztanak egyórás Skype-Out egyenleget a hűséges felhasználóknak. Indítanod kell egy hívást (vezetékes v. mobil), és onnantól adja. Én Emilben kaptam a risztást!
    (bocs, ha már ez az info volt!)
  • Vanderer
    #117

    Van egy kis problem Skype 2.0.0.73 ver progival, meg a többivel is ami próbálva lett.
    Az a szitu, hogy a gépre rá vagyon dugva egy SAMSUNG VP-D103i kamera, ami minden progival rendesen együtt dolgozik.
    Amint a skype vegkam tesztjét elindítjuk, jön egy üzi, hogy "A SKYPE nem találja a beállított videóforrást. Lehetséges hogy a vebkamerát egy másik program használja."
    Szal az lenne a kérdés, hogy miért nem látja a skype a cuccost, amikor minden egyéb progival yó, és a vebkam listában is benne van???
  • Vanderer
    #118
    Nu a problem megoldódott.
    Fel lett telepítve egy SplitCam nevü tünemény, aminek a virtuális eszközét már megeszi a Skype...
  • agyhalál
    #119
    Ugye tudod, hogy ez nem igaz? Miből gondolod, hogy egy jól megírt plug-in rontana bármit is az alapprogramon, annak működésén, stabilitásán. Plug-ineket nem feltétlenül ahhoz nem értő hülyék írnak.
    Plug-in telepítése miért vonná maga után a kötelező 4 óránkénti frissítést?:O
    Ezúton köszönöm az építő hozzászólásod.
  • torrente111
    #120
    lol