3167
  • vader
    #1242
    nálam a blekk metál halt meg a 88-as blood fire death után(bathory)... /me beszükültagyú farok
  • Lammer
    #1241
    miez focimeccs??? :D:D:D::DDDDDDADASDAD
    ugyanmar...
  • McFrost
    #1240
    no comment , mert tuti jó
  • McFrost
    #1239
    számomra sosem létezett , mert egy Entombed - 1,2-t , Carnage , Unleashed-t , Dismembert és Grave-t sosem tudtak megverni
  • Voltan
    #1238
    Más. Úgy hallottam, hogy ismét mozgolódás van az Einherjer tájékán. Tud erről valaki valamit?
  • Lammer
    #1237
    az in flames jester race* utan meghalt(szamomra)

    anno az eredeti kazettat rongyosra hallgattam
  • vader
    #1236
    ember. látszik hogy dilettáns vagy báz. mikor láttál sminkelt, kaszával hadonászó death metalt? egy rohadt mondatot nem tudsz értelmezni. épp azt mondtam, hogy itt nincsenek maszkolások.a svéd megasztáros vinnyogást csak beszúrtam a mondandómba. bocsánat ha megsértettem a kicsi lelked. elismerem az in flamest meg minden, csak nekem ezek a fickók nem jelentenek többet mint mondjuk justin timberlake...
  • phalanx
    #1235
    miért nem mégy inkább máshova flémelni?
  • Dying Soul
    #1234
    Nem vágod a témát, miért erőlködsz?
  • Bammy
    #1233
    Mellettük nem ezeket a feketében, sminkben, kaszákkal meg bárdokkal táncoló igénytelen pöcsöket nevezném igényesnek, már bocs :/
  • Bammy
    #1232
    ha te Göteborgi popcsapatok alatt az In Flamest és a Soilworkot értetted, akkor nagy tévedésben élsz.
  • vader
    #1231
    az igényes(nem a götebörgi popcsapatok)és szélsőséges death hordáknál sosem kellett bevetni ezeket a maszkolásokat. :D a kiss hülyesége volt ez az egész, mi ebbe még a trendi nemtudom...
    én mindíg is a zenét néztem. jobbára a szövegek sem érdekeltek, csak legyen súlya a cuccnak. éppen ezért szarok rá, hogy mondjuk benton bácsi a mai napig jön ezzel a sátánista baromsággal. pörköljön oda bika hangerőn a cucc, és akkor nincs baj. :]ettől függetlenül nem vagyok egy pesszimista depresszív öngyilok, csak mert a zenéim túrnak.
  • Voltan
    #1230
    Valójában a gyűlölet és a mizantrópia akarna sugározni ezekből a sminkekből-fellépő ruhákból. A black metal eredetileg a gyűlölet a halál és a háború zenéje volt. Persze nem a hullasmink teszi a jó black bandát (ezt az enyémben is hiába ugattam), hanem a zene. Az is kétségtelen, hogy néhány black zenekar megjelenését igencsak megmosolygom néha, holott nagy kedvenceim, pl. Immortal. Tény, hogy Horgh például a fenti képen úgy néz ki, mint egy sado mazo prosti, aki mellékállásban takarít, és most dühös, hogy azzal a gyári hibás partvissal nem tud seperni :D
  • Bammy
    #1229
    csakmert ezekből sugárzik a pesszimizmus, depresszió, rosszkedv kb..és ezeknek mi értelme?:S ki tudja....de nembaj az emosok is mondták már h szar az élet és haljunk meg:) (tom h itt nincs iylenről szó)
  • Bammy
    #1228
    Most nem azért de ha megnézitek a Killswitch Engaget, In Flamest, Childrn of bodomot, soilwork, sorolhatnám tovább a sok metal zenét játszó együttest, hogy hogy öltözködnek. én csak a képen lévő arcok értettem hogy ez azért gáz ez az öltözködé...gondolom h alapból nem ilyen, de koncerteken...meg a sok kép az ilyen együttesekről. én elhiszem hogy jó zenészek..de az miben jó nekik h kifestik magukat ilyxen szarra meg tiszta fekete szöges cucc van rajtuk?
  • McFrost
    #1227
    a 2vel előtte lévő Retribution albumra esküszöm
  • vader
    #1226
  • vader
    #1225
    a malevolent creationt kamázza valaki? az eternal című korongjuk(ami már több mint 10 éves) a mai napig az egyik legsúlyosabb lemez a death metal műfajban. nagyobb hangerőn garantáltan leszálnak a golyói az ember gyerekének. állatok.
  • vader
    #1224
    már én sem vagyok egy vértrasher. :] de jóféle muzsika volt.
  • McFrost
    #1223
    nem mondom , hogy szar a Testament , sőt ált.isk-ben olyan pólóban feszengtem , de azért ők nem ezen a környéken jártak zeneileg...
  • vader
    #1222
    ott a pont bázze. azok még zenélni is tudnak... a first strike is still deadly meg egyenesen legyalulja a golyóidat. azóta se hallottam olyan ütős újrakevert cuccot.
  • Voltan
    #1221
    Hát igen. Nálam hangzásban az etalon a Testament: The Gathering albuma. Igaz, az nem 14 éves, de olyan kegyetlen jó hangzást azóra sem pipáltam.
    Persze a Brutal Truth előtt is le a kalappal.
  • McFrost
    #1220
    akkor gondolj bele , egy 14 éves zenéről beszélünk!
    mikor anno a Metal Hammerben megjelent a lemez ismertető 1 nap vagy 10x elolvastam még meg nem lett ,FANTASZTIKUS
    az egész metal világot felpofozta ez a lemez , még a legnagyobb grindolásban is kristálytisztán szól
  • Voltan
    #1219
    Hát ez üt!
  • stp4trick
    #1218
    na ez is igaz:-)
  • McFrost
    #1217
    ráadásul 14 éves , örök kedvencem
    zeneileg hangzásilag verik az összes mai taknyot
  • PetruZ
    #1216
    Brutálisan igaz. :)
  • McFrost
    #1215
    véleményem szerint ez egy minőségibb cucc:
    brutal truth
  • stp4trick
    #1214
    hát igen ,van némi változás, azért egy kis ajánló:
    Aborted - Slaughter & Apparatus A Methodical Overture arcletépő death grindcore kis numetallal;
    The Berzerker - Animosity hát no comment, aki ismeri őket tudja mire számítson: [URL=http://lads.myspace.com/videos/vplayer.swf?u=YUhSMGNEb3ZMMk52Ym5SbGJuUXViVzkyYVdWekxtMTVjM0JoWTJVdVkyOXRMekF3TURnd05qQXZNVGN2TWprdk9EQTJNRFk1TWpjeExtWnNkZz09&d=160" type="application/x-shockwave-flash" width="430" height="346">]klip[/URL]
  • PetruZ
    #1213
    Az új K. E. szvsz simán önmagában sz*r, nem kell neki még cimke sem. :) (A korábbi K. E. albumokat hallottam, olyat vártam, messze nem azt kaptam.)
  • dinomano
    #1212
    Jóóóvanna, nem mostanaban voltam oda érte; hanem 4 évvel ezelött... 'oszt utana kezdteknagyon trendik lenni+rádióbarát verzióban tolni... :-|
  • stp4trick
    #1211
    monnyuk, ha ez a Killswitch Engage, akkor igen messze áll bármiféle emo-szartól
  • Lammer
    #1210
    lol!
    emocore... atyavilag... falhoz oket izibe^^
  • Voltan
    #1209
    Jó, azért tény, ami tény, az Immortal tényleg elég hülyén tud néha kinézni :D (viszont a zene!)
  • Dying Soul
    #1208
    Topikodból.

    " © Bammy
    2006. nov. 08. 18:07 | privát | válasz erre | #1
    emo-metalcore zenekar! Kegyetlen jól tudnak zenélni. Most jelent meg új albumuk, az As Daylight dies, kegyetlen jó let. Ismeri őket valaki?"

    Felesleges magyaráznom bármit is, soha nem fogsz felfogni dolgokat ebben a témában.
  • Bammy
    #1207
    Ezek a majmok akik itt a képen vannak szánalmasak :D Hogy nézhet ki így egy felnőtt ember?:D Akár egy koncert erejéig is...na nee srácok ez már betegség. Rossz! :)
  • Lammer
    #1206
    jajjmaaa'n a trendiboj, lolknot XDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Dying Soul
    #1205
    mégnem. :o várom nagy szerettel. megjön, kapod a pénzed. :P
  • McFrost
    #1204
    dc++
  • lee86
    #1203
    hmmm.. ezt a mörker-t honnan lehetne még beszerezni? kerrazy-n nem volt fönn, guglis keresés sem dobott ki semmi használhatót. :(