3167
  • McFrost
    #1282
    sok a szöveg , eredményt!:P
  • vader
    #1281
    tessék. vicc. két faszi unatkozik, azt darál valami zabkását. ezek nem zenészek. frost ne sértegess. egy hét? mit tartana ezen egy hétig?
  • Dying Soul
    #1280
    2 személyes magyar zenekar
  • McFrost
    #1279
    na 1 heted van egy ilyen számra!
  • vader
    #1278
    ez nem fikázás srácok. ez a demokrácia. szeretlek titeket. semmi rossz szándék nem volt bennem. de ilyet én összekakálok bármikor.
  • McFrost
    #1277
    egyszerűbb és elfogadhatóbb , ha azt írod: nem tetszik
    fika nem kell
  • Voltan
    #1276
    Ki hitte volna...
  • vader
    #1275
    szerintem egy nagy rakás szar. ezek megölik a zenét. hulladék.
  • Voltan
    #1274
    Ja, végül is demós felvételnek elmegy, csak sürgősen cseréljenek énekest, mert ez rémes.
  • McFrost
    #1273
    azt mondom elsőre: valami északi csapat demós száma , kezdetnek nem rossz , sőt az első Satyriconra nagyon hasonlít
  • Voltan
    #1272
    Hát... zeneileg még szo-szo, a hangzás kása, az énekhang pedig elég idegesítő.
  • stp4trick
    #1271
    havas, szélfútta erdőszél mellett elvágtató horda villant be, a háttérben egy keresztbe futó farkas csapattal:-))
    amúgy jó
  • Dying Soul
    #1270
    vélemény?
  • Lammer
    #1269
    joag minosek :Cccc
    amugy feeling ^^
  • McFrost
    #1268
    Dismember
  • McFrost
    #1267
    rojtosra hallgattam anno és nemrég sikerült letöltenem , igaz hulladékban:)
  • fifi
    #1266
    ja meg ugye az alap: Carcass: Reek of putrefaction, ill Symphony of sickness

    aki nem volt "depeses" meg "diszkós" az ezektől ájult be
  • fifi
    #1265
    gimiben ez volt a leginkább közkézen forgó kazetta a Cancer- Death shall rise, és valamelyik Death albummal egyetemben... :D
  • Gonosz Élien
    #1264
    Best of Månegarm
  • McFrost
    #1263
    Sólstafír
  • vader
    #1262
    és igen. frost feltette a pontot az i-re. így kell szólni egy gitárnak(és egy bandának)a suffocation egy isten. sokaknak kerry king volt az aki miatt gitározni kezdtek. na nálam ez terrance hobbs.
  • Dying Soul
    #1261
    Én meg kb. 2 számot hallottam a Venomtól, szóval..
  • Voltan
    #1260
    A Venom szerintem egyáltalán nem black metal. Csak ők szeretik ezt hangoztatni, meg hogy "Belőlünk nőtt ki az egész black műfaj, benyalhattok!". Chronos mindig is egy beképzelt fasz volt, de nem baj, attól még szeretjük :D.
    Valószínű, hogy a Venomnak volt hatása a blackre persze, de mondjuk a Slayer, vagy a Mercyful Fate-King Diamond nélkül sem lenne ugyanaz a black metal. (Gyanítom, hogy a corpse painthez is több köze volt King mesternek, mint a Kissnek, bár az utóbbi a régebbi.)
  • McFrost
    #1259
    számomra a legbrutáisabb hangzást a Suffocation nyújtotta:
    2.szám és dátum!!!
  • Dying Soul
    #1258
    Ezt nem tudtam.
  • McFrost
    #1257
    igazi északi pop death , minden roszindulat nélkül
  • McFrost
    #1256
    Snorre a Thorns gitárosa norvégiában Grammy-díjat kapott , mert olyan jól kezeli a húrost
  • Dying Soul
    #1255
    Egyébként, ha valakit érdekel, felkerült a Morgoth Cursed c. albuma remasterelve.

    Amúgy most velük szemezek. (2. szám)
  • vader
    #1254
    a blekmetál gitárosok égőek /ezt pofázza mióta
  • Dying Soul
    #1253
    Jaja, tiszta rock 'n' roll. Oké..Venom sem igazi black banda..de a híres Black Metal c. számuk..olyan fogós riffekből áll..ilyet nem találsz blackben már ma sem, nem hogy korábban...egyáltalán black metalban van riff, mint olyan? Mert a reltive gyors és folytnos, nem igazán virtúóz gitármunkát nem nevezném riffesnek.
  • vader
    #1252
    a legtöbb death metal szöveg ma is elég gáz...
  • vader
    #1251
    jó is volt az. bírom a régi cc-t. a napokban lestem el pár faja riffet a bleedingről. érdekes módon anno nem csak akkor jött át a súly mikor a bandák lehangoltak a pincébe... a slowly we rot pl. végig standard hangolásban van feljátszva, de horzsol még ma is. melyik mai death banda hangol ma már E-re? (sőt, ma már sztem delhusza dzson is lejjebb hangol ehhhe)de az az album a mai napig büntet. az énekről meg ugye ne is beszéljünk..
  • McFrost
    #1250
    azért , hogy öntsünk tiszta vizet a pohárba: a 90-es évek előtti black metal az ingább ideológia volt , mert zeneileg primitív thrashnek nevezném , szal ott csak a lélek számított a test nem
    death metal pedig fordítva , de azért megjegyezném hogy a deathesek szövegei is elég primitívek voltak
    a 90-es évek közepétől pedig 2-3 évvel ezelőttig a black lesöpörte a deathet minden tekintetben....de az utóbbi időben fej-fej mellett haladnak
  • McFrost
    #1249
    egyébként engem a Death-Spiritual HEaling ütött meg de 7-nél felálltam , majd a CC-Butchered At Birthnél már nem tudtam felkellni
  • vader
    #1248
    ja igen. a messhuggah ász.
  • McFrost
    #1247
    csak a Messhuga:ASADSdsddd
  • vader
    #1246
    ácsi. Quorthon mester minden lemezét csipázom, persze vannak köztük gyengébbek is. a black metallal nem jutottam tovább... mikor a mayhem féle forma basszuk szét a világot, vér halál pusztulás gyújtsunk fel templomokat majd végezzünk magunkal stílus divatba jött, na ott hagytam abba. hehe. aztán a nyolcvanas évek legvégén megjelent a slowly we rot, ill az altars of madness, onnantól nekem aztán mutathattak a haverok vékonyka gitárokra rikácsolást... a death metaltól szálltak le a golyóim. azóta se tértem jobb belátásra.
  • Dying Soul
    #1245
    Szvsz a második hullámnak is vannak kiemelkedő darabjai..
  • McFrost
    #1244
    pofi lapos Gustavsson:Assadasdddd
  • Voltan
    #1243
    Eztet nem állította senki.