3167
  • stp4trick
    #1322
    nekem illdisposed volt egy időben, de olyan helyen dolgozom, hogy inkább átállítottam:-)
  • fifi
    #1321
    nASUM
  • McFrost
    #1320
    nekem is van , meg még Satyricon is
  • cenobite
    #1319
    Nekem Bathory. (az egyik)
    Jó mikor megszólal! :)
  • stp4trick
    #1318
    clinging to the trees of a forest elmebeteg progresszív valamilyen core
  • stp4trick
    #1317
    na ugye hogy
  • McFrost
    #1316
    twisted a csengőhangom most
  • Dying Soul
    #1315
    akkor már depeche mode. :D
  • stp4trick
    #1314
    nyugi fiúk
    kicsi twisted sister meg van halen és mindenki megnyugszik
  • McFrost
    #1313
    kussvan-.-
    szandi powa:P
  • Voltan
    #1312
    Jóvanmá, na.
  • Dying Soul
    #1311
    ez erős volt azért
  • vader
    #1310
    baaaaazki ez csak egy kúrva vélemény. ne akadjatok már fent egy ilyen beszóláson. a death csapatok közt is van egy rakás szar. és akkor mi van? legközelebb csak akkor nyílvánítok véleményt, ha az építő jellegű. bocs.
  • Voltan
    #1309
    Ha a korod, amit megadtál az adatlapodon valós, akkor ennél jóval érettebben kéne viselkedned.
    "A black metal távol áll az intelligenciától" -sok esetben így van, de akad kivétel. Ugyanezt el lehet mondani a death és thrash metalról is (sőt, bármely metal stílusról). A metal eleve nem az intelligenciáról szól, nem is az a lényege. De azért vannak intelligens, agyas csapatok minden stílusban.
    Azért leszarozni egy zenei stílust, mert neked nem jön be, az pubertás kori tünet.
  • vader
    #1308
    ehhe. ne bókolj bazmeg. már megint megy a hiszti, mert valaki leszólta a sminkes rikácsjancsikat.
  • phalanx
    #1307
    de te is
  • vader
    #1306
    a black metal távol áll az intelligenciától. hagyjuk ezt. mondhattam volna mást is. hogy nem jött be. tökmindegy mit mondok. nem bírom a blekmetált ennyi.
  • Voltan
    #1305
    Értem. Ami nem fog meg, az szar. Roppant intelligens hozzáállás.
  • Dying Soul
    #1304
    akkor meg ne szarozd le, légy szíves


    Ez a Cracrass klipp meg kegyetlen jó
  • McFrost
    #1303
    a francia Massacra
    2.szám odabasz
  • McFrost
    #1302
    holland alap : Pestilence
  • McFrost
    #1301
    Hollandia : Sinister
  • McFrost
    #1300
    egy másik svéd gárda kik a küszöbön belül a szőnyegen botlottak , de sikerült felállni:
    Grave
  • McFrost
    #1299
    egy svéd alap banda , mely a küszöbön megbotlott:
    Comecon
  • stp4trick
    #1298
    mikor kijött a klip is megfogott rendesen ez a gumizsák effektus, mindamellett,. hogy a zene meg alap
  • McFrost
    #1297
    a legjobb!
  • McFrost
    #1296
    Benediction
  • Voltan
    #1295
    Akkor én is, tessék.

    Mellesleg szerintem Tardy az egyik legkirályabb death metal halálhörgő. Ha nem a legjobb.
  • vader
    #1294
    dobáljuk itt a labdákat feleslegesen. nulla vérharmat zenék. ettől dúrvább nincs
  • McFrost
    #1293
    na ez az ami nem gyenge
  • McFrost
    #1292
    kissé gyenge
  • vader
    #1291
    ja. ez igaz.
  • stp4trick
    #1290
    azért ez ütősebb:-)
  • vader
    #1289
    gyenge. ez jó. mert nem darálnak végig? ajjaj. blekmetált meg nem tudok válaszként,mert 1. nem hallgatok, 2. még nem nagyon hallottam olyat ami meg is fogott volna.
  • Braveheart
    #1288
    Az egész jó szám lenne amúgy, de a Kataklysmtől sztem elég gyenge.
  • Braveheart
    #1287
    Hali! Csak nemrég találtam rá erre a topicra, kedvencek közé be is raktam gyorsan :)
    Ezeket hallgatom kb:

    Kataklysm, Dimmu Borgir, Metallica, Iron Maiden, Cradle of filth, Soulfly, Arch Enemy, Korn, Nightwish, Death Stars, Kittie, The Berzerker, Exhumed

    Ha más kedvem van akkor kövezzetek meg de Tiesto, P.O.D, Zabiela mixek meg hasonló :)

    A zenei stílusom sosem tudtam még meghatározni, de a szívem az előbbiekhez húz
  • Dying Soul
    #1286
    Mondjuk nem bánnám, ha blackre blackkel felelnél...de mindegy
  • vader
    #1285
    igazit akartam írni
  • vader
    #1284
    és hogy hallgassatok valami gazi zenét is, ne csak azt a böfögést: ezazenebazzeg!!
  • vader
    #1283
    zzzzz.gggggdzzzsssssssssssss. +a rikácsolás. a számom címe: vér halál erdő balta, gyere satyr hányjunk falra.