3167
  • Dying Soul
    #2042
    Borknagar albumokon mennyire kerül előtérbe Lazare vokálja?
  • Snecie Smicie
    #2041
    Leírva jól hangzik, gyakorlatban már koránt sem.
  • McFrost
    #2040
    Wolves in the Throne Room - Two Hunters(2007)
    amerikai formáció , korai Emperor és Burzum jellemzi , akusztikus , avantgarde....black
  • McFrost
    #2039
    azis idejön
  • Dying Soul
    #2038
    De akkor felmerül a kérdés, mit is tekintünk extrém metálnak. Mert én személy szerint: black, death, doom, thrash. Itt pedig folkosság is van a bannerben.
  • Voltan
    #2037
    Nagyon jó! Attila végre nincs beszívva :D
    De tényleg, okos átgondolt, szimpatikus nyilatkozat. Ezt mindenhol le kéne adni.
  • McFrost
    #2036
    most minden műfejból kéne bele valaki vagy valami fasza grafika amire mindre jellemző
  • lee86
    #2035
    szívesen kikeresem a képanyagot, de photoshopban konkrétan nulla a tudásom. Tymah jó pont! kevés jó magyar banda egyike. :)
  • Dying Soul
    #2034
    Kéne új banner ezekkel a zenekarokkal: Tymah, Satyricon, Immortal, Burzum, meg talán Deadről lehetne egy kép. Szerintem.
  • Dying Soul
    #2033
    Lényegében nem is baj, hogy ezek ott ekkora sötétparaszt láncosrokkergecik, mert innen tudjuk, hogy a black még a metálszíntéren belül sem tolerált dolog az átlag szemében, tehát nem kezd popularizálódni, ami pozitív. Most ne említsük azokat a bandákat, akik valamiféle blackkel kezdtek és átmentek gothszarba, majd beleivódtak az emberek tudatába, úgy, mint black metál.
  • McFrost
    #2032
    Lacrimosa
    Crematory
    Demether
    Nightwish
    Opeth
    Agalloch
    Katatonia
    Gathering
    Moonspell
  • McFrost
    #2031
    Csihar nem buta....
  • Randelz
    #2030
    Thx.
  • Dying Soul
    #2029
    én revon néven
  • McFrost
    #2028
    Paradise Lost
    Cradle of Filth
    Suidacra
    ToDieFor
    Anathema-régi
    My Dying Bride
  • Randelz
    #2027
    Meghallgattam. nekem nemjött be. mondjuk az előadótól csak pár szám tetszik. A 'Die rache krieg lied der assyriche' például nagyonjó szám.

    Amúgy nemtudjátok mi az ilyen gótikus misztikus számok műfaja vagy esetleg előadó?
  • lee86
    #2026
    illnyinnyóparasztok, akik mihelyt kicsit ki kell tennniük a lábukat a nu-metál homokozójukból, rinyálnak, mert fáj nekik. siralmas.
    én is dobtam kommentet. még tegnap este.
  • Snecie Smicie
    #2025
    Iszonyat micsoda sötétség uralkodik a kommentelők fejben..
  • Dying Soul
    #2024
    írtam is oda jól
  • Dying Soul
    #2023
    Végre nem a populárisabb metálműfajok előadóit veszik górcső alá. Csihar meg teljesen jó dolgokat mond.
  • lee86
    #2022
    van ez a műsor. és most a black metal-ról szólt. Csihar Attila interjú:
    http://webcsatorna.hu/filmek/blackmetal&show=0

    ui.:érdemes a kommenteket is nézni, szociológiai tanulmányt lehetne folytatni..
  • turho
    #2021
    Nah a Gwyllion-nak azért van 1 albuma mert 2007-es banda :) viszont szerintem ígéretes....
  • McFrost
    #2020
    elég nyersnek tűnik nekem
  • McFrost
    #2019
    Legacy of evil a címe....
  • McFrost
    #2018
    DIVINE HERESY néven új zenekarral lépett színre Dino C. aki a Fear Factory-t is alapította , stílus : EXTRÉM
  • Gonosz Élien
    #2017
    Van új Limbonic Art.
  • McFrost
    #2016
  • Dying Soul
    #2015
    Feloszlott a Gire.
  • McFrost
    #2014
    megjelent a német Desaster - 666 - Satan's Soldiers Syndicate c. albuma
    minden régisulis thrash-black hívőnek kötelező
  • Voltan
    #2013
    Amúgy az új Nile-ról mi a vélemény?
    Még nem sokat hallgattam, de nekem bejönnek ezek a tőlük kissé szokatlan doomosan őrlő témák. Ez is passzol az egyiptomi hangulathoz szerintem.
  • Voltan
    #2012
    Ó az Obi...
    A Slowly We Rot akkora alap death metal album, hogy ihaj...
  • turho
    #2011
    Kár értük....a Home c. számuk pl. megunhatatlan. Most Gwyllion-t hallgattam, na az még nem rossz, de csak 1 albumát leltem fel....Nightwishes is részben, énekesnő hangja izgalmas benne, de "faragatlanabb" ezzel együtt nagyon hallgatható banda.
  • Voltan
    #2010
    Einherjer-hez hasonló a Mithotyn. Sajna már feloszlottak. Igaz, az Einherjer is :(
  • McFrost
    #2009
    sőt a magyar Tesstimony-t is jónak találom
  • McFrost
    #2008
    most hallgatom az új Obituary-t , elég jónak találom!
  • turho
    #2007
    Ha belefér: 2 együttest hallgatok jóformán mostanság abban a kevés időmben, ami megadatik erre. Einherjer, illetve Haggard. hasonló zenekarok neveit keresném.....
  • Lammer
    #2006
    van uj Drudkh??????
  • McFrost
    #2005
    megjelent az ukrán Drudkh - Estrangement című új albuma
    dallamos,népzenés,folk-black
  • Lammer
    #2004
    Melecheshrol volt mar szo parszor^^
    persze alap banda a pendrive+vezetes kombo kategoriaban nalam^^
  • stp4trick
    #2003
    aszongy, hogy Sound like: Bal Sagoth - na attól azért arrébb van, de tényleg kibajó, viszont ez se kutya:
    sumér trashed black