3167
  • cservig
    #2245
    Helló Mindenkinek.Van pár felesleges eredeti cd-m melyek a vatera-n találhatók cservig felhasználó név alatt.Főleg death,grindcore és extrém metal stílusból.Vannak közte ritkaságok is/pl.Gutted/.Minden jót.Sziasztok.
  • szlav
    #2244
    MINT A KŐ
  • Lethyfernox
    #2243
    Üdv!

    Szegedi pogány folk metal zenekar keresi énekes(nőj)ét, és hörgős-károgós morgóját, valamint billentyűst vagy népi hangszeren játszani tudó embert. Ami eddig van: három gitár, dob, ötletek gitárra és szövegre, valamint elszántság. Irány: Moonsorrow, Skyforger, egy leheletnyi Korpiklaani, és egy kicsi Amon Amarth.
    Elérhetőségek:
    Telefon: 30 368 95 59
    Email és MSN: [email protected]
    Várom az elszánt jelentkezőket!
    Rohoska István

    U.i.: eléggé az elején vagyunk mindennek, úgyhogy a t. jelentkező(k) ne számítson (/számítsanak) nagy csodára.
  • almostsaint
    #2242
    2008.02.22. - Pécs, Toxic Music Club
    Black Metal Fesztivál

    Fellépők: Blizzard, Almost Saint, Teurgia, Fagyhamu
    Helyszín: Toxic Music Club - 7621 Pécs, Király u.2.
    Kezdés: 21:00
    Belépő: 21:00-ig 666 Ft, utána 1000 Ft

    www.toxicmusic.hu
    www.almostsaint.hu
    www.myspace.com/almostsaintband

  • McFrost
    #2241
    svéd folk-lore
  • McFrost
    #2240
    Ok , Oszi :D
    Ígéretes
  • HunderWorld
    #2239
    Hail Mindenkinek!

    A HUNDERWORLD - Magyar Black Metal Zenekar - DOBOST KERES SÜRGŐSEN!
    Próbaterem (BUDAPEST III.ker) van, a BLUE HELL(kékyuktól) -től nem messzire.
    Minden lehetőség adott.

    "Többek között szerepelünk a HUNGARIAN BURZUM TRIBUTE lemezen is,
    amely hamarosan megjelenik a ( http://confusedproductions.com/ ) CONFUSED PRODUCTIONS jóvoltából!

    "Jelenleg Khrul( Witchcraft,Ater Tenebrae R.I.P,Funebre,Assur,Kill With Hate) zúzza nálunk a dobokat,
    de mi örökös dobost keresünk!!! Csatlakozz a Hordához és erősítsd velünk együtt a MAGYAR (h)UNDERGROUND-ot"

    "Aki úgy érzi,hogy képes a feladatra,az AZONNAL KERESSEN MEG MINKET!

    HAILS

    HunderWorld - Join The Horde

    email: [email protected]

    msn: [email protected]

    Tel: 06 20 385 41 28 ( bármikor elérhető a szám)

    http://myspace.com/hunderworld
    (jobb minőségű felvételekért mindenféleképpen keressetek meg minket,mert vannak)
  • Dying Soul
    #2238
    Ebben a izé. 2 4 -ben normális volt.
  • stp4trick
    #2237
    tegnap láttam MTV-n a Headbangers Ballt, Csihar volt a vendég

    hogy ez egy mekkora elszállt egy faszi

    akkora allűrjei vannak, meg az egész kiállása, tiszta pozőr, rosszabb volt nézni, mint a Tokio Hotelt

    lehet ezért most megköveztek, de rohadtul nem volt szimpi

    az egész nyilatkozata számomra álságos, misztikus semmitmondás volt

    hogy Varg és Euronymous is odáig voltak érte, meg a Darkthrone is miatta váltott deathről blackre...
  • Dying Soul
    #2236
    http://www.dfe6000.net/

    Misyé Kriminèl szám

    Francia afrikai bevándorlók, jazz/blues, törzsi zene + death. Mondjuk a Misyé Kriminèl-ben pont nincs ilyesféle stíluskavalkád, de youtube-on van a Muziki (Tout La Musique Que J'aime) - hoz klippjük és ott de.


  • m3st3r
    #2235
    a grind-ot én se bírom de pl. deathcore-ban is sok helyen hallhatsz pig squeal-t. amugy ennek a dvdnek nemtom mennyi értelme lehet meg amugy télleg igazat adok annak h ezt nem lehet tanitani csak erre a pig sueal dologra vhogy nem tok rájönni :S
  • reger
    #2234
    Hja ,és értem ,miért nem hallottam a pig squealingről ,utálom a grindet:D
  • reger
    #2233
    Am hja ,iskola születik rá .nemrég találtam a neten 1 oktatódvd-t amiben ammelett hogy tanítanak még bandákból is adnak tanácsot emberek(pl Arch enemy,Chimaira) szal nem is ilyen zug cucc:D:D
  • m3st3r
    #2232
    nah a pig squeal amiről én beszélek az a disznó visítás végülis amit pl all shall perishben vagy job for a cowboyban hallhatsz csak h nagy neveket mondjak. amugy én 2 éve éneklek egy metalcore bandában csak próbálkozok mellette ilyen technikai dolgokkal. a hörgés meg ilyenek mennek de arra télleg magadtól kell rájönni. a nyitja az egésznek h engedd ki a hangod teljesen. onnantól rá fogsz jönni mindenre
  • Voltan
    #2231
    Amúgy pedig a "pig squeal", amit említesz, az az underground grind bandák sajátja, és szinte soha nem tisztán jön. Majdnem mindig Pitch Shiftert (hangtorzítót) használnak.
  • Voltan
    #2230
    Egek...
    Már lassan erre is születik iskola?
    Én kb. 5 évig csináltam black és death stílusban, de szó sincs "hogyan csináld" szakkörről. Gyakorold, ha nem megy, hagyd abba. Vagy torzítót is próbálhatsz, de az csak a grind-ban trú. (szerintem). Ha már a hörgéshez is tanár kell, akkor kalap.
  • stp4trick
    #2229
    ja és van új meshuggah, mintha emészhetőbb lenne, mint az előző
  • stp4trick
    #2228
    nekem új
  • reger
    #2227
    Hát mivle még én is csak naon kezdő szinten nyomom a hörgést ,és hogy a pig squealingről meg nemtom miaz( malacröfögés LOL:D) szal annyit tudok mondani amit eddig hallottam ,rekesziszommal lélegezz ,ez az alapja mindennek .Az inhalekről meg annyit hogy beszélj miközben szívod be a levegőt,ez nem nehéz.Lehet hülyeségeket mondok ,mondom még énis csak próbálkozok .Am nézz meg 1-2 videót youtubon van 1-2 jó. Am ha te tudsz hörögni ,csak ez a pig squ micsoda nem megy,akkor megoszthatnád velem a technikádat:D .thx
  • McFrost
    #2226
    ez nagyon szíven szúrt!

    kritika : itt
  • Dying Soul
    #2225
    http://www.myspace.com/altarshadows

    litván black, folk, ambient és szerintem nagyon korrekt. gitárszólózós is
  • Dying Soul
    #2224
    semmi, nekem nagyonagyonagyon tetszik, de ezt is mondtam.
  • Lammer
    #2223
    moshmiagond?
  • Dying Soul
    #2222
    iszonyattt trendááááj vagggyooool béjbe.

  • Lammer
    #2221
    hupasszamek ez nagyon ott van igy hallgatva a szamokat... megy ótóba holnap reggel, delelott ugyis jarkalok ide-oda, szupi^^

    (magyarazkodas: demo gyanant vannak az mp3ak , ugyis megveszem majd fullba, de tenyleg )

    ps: allitolag(szovegkonyv meg nincs eredeti hijjjjjan) sved nemzeti style vikinget nyomnak, szal plusz 10000 pont^^ bezzeg ilyen nincs nekunk, mert egybol "nacik" lennenk, ok bemerik vallalni :CCCccc kontrollnyomas rulez -.-
  • m3st3r
    #2220
    hali! le tudná nekem irni vki h hogy lehet pig squeal-t csinálni? az exhale már majdnem megy de vmiért nem akar összejönni faszán magas visítós hangon. az inhale-ről meg totál fogalmam nincs hogy kell. remélem tud vki segiteni köszi
  • Lammer
    #2219
    JOOOOOOOOAG!!44!4negzvennegz

    (skaczok, milyen az uj lokom?]
  • McFrost
    #2218
    Dimension F3s
  • McFrost
    #2217
  • phalanx
    #2216
    ---> Fyrdung - Hyperborea <--- Amon Amarth íze van.... finom
  • McFrost
    #2215
    2. Dani lesz:D
  • Lammer
    #2214
    gyerek meg szokjon hozza pelenkas koratol Danihoz, Maniachaz, Attilahoz, Shagrath-hoz meg a tobbiekhez jol
  • Dying Soul
    #2213
    a gyereknek nem apa nélkül kéne felnőnie. :P bár ettől azért nem féltem a kollégát.
  • McFrost
    #2212
    az , zugos:D
    sosem voltam az , én ilyen trú vagyok:D
  • Lammer
    #2211
    te ilyen zugblekkervatyol :p asszony nem engedne, mi?
  • McFrost
    #2210
    én mint blacker nem járok koncertre:)
  • almostsaint
    #2209
    Köszi szépen!
    Gyertek január 12.-én Budaörsre, nézzétek meg élőben is!
    Üdv, AS
  • Dying Soul
    #2208
    Almost Saint
  • Voltan
    #2207
    Kié?
  • McFrost
    #2206
    jó a zenétek!