3167
  • goregrind #3127
    Nab@sszameg, megtréfált az sg!

  • goregrind #3126
  • McFrost
    #3125
    ölégfos
  • stp4trick
    #3124
    6 év sok idő, de amúgy is mi keresni valója ennek itt?
  • Mahdi
    #3123
    Egy új banda két száma.

  • Prody
    #3122
    Mangetsu no Yoru ni Chousenritsuteki Juutei Bakuon

    illetve ezek is jók:

    幻想郷から超鋼鉄重低爆音
    Gokutetsu
  • Narusco
    #3121
    albumot nem tudsz?
  • McFrost
    #3120
  • Prody
    #3119
    egy kis Undead Corporation

  • Bachstein
    #3118
    hát nem :D
    azt éneklik, hogy "hau weg die Scheisse"
  • Narusco
    #3117
    skal cimű számban ezt énekli, hogy
    óh, csinálj nekem szart :D
  • Bachstein
    #3116
    wait, what? :D
    Heidenfestre amúgy ki jön? Lesz minden, ami a részeg trollkodáshoz és vikingkedéshez kell! Finntroll, Trollfest, Turisas, Sörvény...
  • Narusco
    #3115
    jóaz ja... főleg az hogy Óh, make me sájsze :DD
  • McFrost
    #3114
    Akkor ne hallgasd! :)
  • Prody
    #3113
    Desire in Violent Overture idők rulz :/
  • goregrind #3112
    democskosszarlett a cradle... :(
  • Bachstein
    #3111
    Arkona új EP-jét hallgatta már valaki? Nekem nagyon bejött, aki szereti a pogány folkot ajánlom! Jah és jönnek Heidnefestre is
  • Prody
    #3110
    Most veszem észre... vagy hülye vagyok... Amikor kiállás van a szám közepén és a nő kezd dumálni, miközben nyomja a szintit. Ott kicsit elkapkodja végén meg már ledarálja a dalszöveget :DDDD Miafasz? Eredeti számban lassan szépen végigmondja...
  • Narusco
    #3109
    nem csak várnak egy picit? nem emlékszem erre, lehet a végén volt amiről már eljöttem.
  • Prody
    #3108


    Itt mi történt?
  • Narusco
    #3107
    lehet hogy nekem volt csak ilyen rossz, nem tudom, annyira nem vagyok fan.
    satyricon és dimmu után én valami komolyabbat vártam blekkmetál téren...
    aki volt még leirhatná a véleményét.

    primordial és milking the goatmachine nagyon bejött. equilibrium is.
  • Prody
    #3106
    Na akkor nem érte volna meg kidobni 12ezret, csak hogy őket lássam :/
  • Narusco
    #3105
    tyűű hogy ez a cradle of filth élőben mennyire szar, és tovább rontja dani filc az ugrabugrával az amugy sem tul izgato sikitását
  • joker10
    #3104
    s
  • Narusco
    #3103
    lenne 1 (talán kettő) eladó metalfest bérletem, kedvezményesen adnám, sajnos ugy néz ki hogy nem tudok menni...
  • ERykk
    #3102
    Szia.
  • McFrost
    #3101
    Viszlát!
  • ERykk
    #3100
    szar példa volt, de jó lenne ha a másik 60000 karaktert is elolvasnád és a lényegi részre reagálnál.
  • McFrost
    #3099
    Na offoljátok a témát, mert ez hülyeség a javából! A Mardukban pont, hogy mindenki profi muzsikus! De ott van az Emperor, Satyricon, Sear Bliss, Burzum ahol a hangszeres tudás a plafonon van.
  • ERykk
    #3098
    hupsz, első mondatommal nyilván azt akartam mondani, hogy lehet valaki anélkül is jó zenész,hogy metalcore bandában játszana, na. Sorry, aludni kéne lassan:)
  • ERykk
    #3097
    "attól még lehet valaki jó zenész hogy nem metalcore bandája van"
    Ilyet nem is mondtam, mert iszonyat nagy fasság lenne:)

    Viszont akár tetszik, akár nem, black metálban (death az már más tészta) nagyonis jellemző a hozzá nem értés. Ezzel most nem fikázni akarom, ettől (is) lesz olyan a stílus amilyen, és nekem is a kedvenceim közé tartozik, de ha valami előremutató, elgondolkodtató, változatos zenét akarok hallgatni, akkor nem 1349-et meg Marduk-ot fogok betenni, hanem mondjuk egy Between The Buried And Me-t.
    Ja, és örülnék, ha nem az egyik legmainstreamebb zenekart hoznád fel példának(azoknak nézz utána, amiket pár hozzászólással korábban írtam), mert az újvonalas amerikai metalcore tény hogy egy kalap fos, az összes post-hardcorenak csúfolt breakdowntengerrel együtt.
    Mint említettem 'core' zenékből rengeteg szar van, ezzel nem is vitatkozom, mivel iszonyat nagy divat mostanában a stílus, de ettől függetlenül nagyon sok jó banda is létezik. Csak azt tudom mondani hogy hallgass bele párba, a Faceless-t nagyon tudom ajánlani.

    Bocsi, ha kissé hosszú lett, és mielőtt valaki leszólna, nem flame-elni szeretnék, csak érzékenyen érint, ha az egyik kedvenc stílusomat szólják le, de próbálok értelmes válaszokat adni, amennyire tudok.
  • Narusco
    #3096
    te kicsit el vagy tévedve. nem csak a kór cuccok meg az oldszkul black metal létezik, attól még lehet valaki jó zenész hogy nem metalcore bandája van.
    metalcamp 2009: sonic syndicate, egyetlen ilyen stílusu zenekar, szegényeknek ugy elcseszték a dolgokat hogy volt olyan hogy az énekesnek konkrétan nem szólt a mikrofonja :D alig voltak páran, akik ott voltak azoknak a fele meg csak röhögött :D
    ez meg hogy "jó igazi zenészeket is hallani" kicsit erős volt erre az irányzatra
  • ERykk
    #3095
    Hát ja, a core zenék sajátossága a kristálytiszta hangzás, ami egy olyan embernek, aki fél életében csak oldschool black/death metált hallgatott, nem feltétlenül jön be, de ez oda-vissza igaz.
    Azzal viszont nem tudom mi a bajod, hogy értenek a hangszerekhez. Tudom, hogy black metálban nem divat ismerni a hangszert (pl. láttam egy interjút Abbath-tal, aki meg is mondta, hogy élőben a szólókat össze-vissza játsza, mert nem igazán tud gitározni) de néha jó igazi zenészeket is hallani azért:).
  • McFrost
    #3094
    Igen, változik a világ!
    A mai öreg bandák gyermekei vannak ebben a korban, ami most megy. A death metal is elfogadott lett.
  • goregrind #3093
    Én spec nem azért hányok be a Metal/Death core csapatoktól, mert azok ami, hanem mert a faxom kivan már azzal, hogy az összes "egykaptafára" készült. Értem ez alatt: minden album úgy szól, mintha csak egy sebész-főorvos kezei közül került volna ki. Vagy a zenészek: mindegyik űberprofi, minden "énekes" brOOtal módon nyomja a disznórőfit, a gityósok min 40 éve a hangszerükkel kelnek és fexenek, a dobosok pedig már az oviban is kétlábaztak a hintában.
    És hogy miért írtam ezeket? Mert: beszereztem egy két demót anno a mai "vezető" core bandáktól, és egy minimális hangzásbeli gyengeség csak az egyetlen különbség az albumokhoz képest. Ezek szerint a legtöbb core zenész 2001 előtt csak gyakorolt otthon mint állat és várták a metal/death core műfaj felbukkanását? vagy mi a f{xom?!?
  • ERykk
    #3092
    Hú, én szoktam hallgatni Parkway Drive-ot, felháborító! Sőt, néha még August Burns Red-et is! Gyorsan le is nyomtam az egész Immortal diszkográfiát, meg az összes Morbid Angel számot, hogy elég trú legyek ide.
    Ahelyett, hogy más stílusokat fikázol, inkább próbálj megszeretni egy-két bandát, mert vannak elégjó 'core' zenék. Hogy ne is kelljen keresgélned, ajánlok egy párat: Abigail Williams, The Faceless, All Shall Perish, Job For a Cowboy, Enfold Darkness, Burning The Masses. Legalább párra nézz rá, és utána próbáld azt mondani, hogy elcseszett. Jó tudom, nincsenek kifestve, sőt néhányan még addig is elmerészkednek, hogy RÖVID hajuk van (ez már tényleg botrányos), illetve az albumborítókon fellelhető koponyák mennyisége is elég kevés,de ezt már leírni is alig mertem.
  • Narusco
    #3091
    pff nyilt egy "core" topik, besz*rás milyen szutykokat képesek hallgatni... megszégyenítik a műfajt, parkway drive és társaik... az egész stílus egy elcseszett valami:\ a nagy metálarcok :D
  • McFrost
    #3090
    Az új Autopsy teljesen istenkirály, mindent visz! Óriási fazonok, a zene pedig mit sem változott!
    GOREGORE_GORE!!!
  • Prody
    #3089


    Érdekes
  • CharrDen
    #3088
    Amióta ezt belinkelted, azóta ezt nem bírom abbahagyni :D