448
Német foci
  • forsbergp21
    #247
    És Te mennyire ismered Breno-t? Mert én speciel semmit nem tudok róla. Gondolok itt a pénzre elsősorban. 12 millió euróval drágább még Demichelis-nél is. Tényleg ennyire jó lenne vagy csak a friss vétel miatt?
  • Gabe18
    #246
    Breno nemigen fog egyből kulcsszerepet kapni.Tavaszal még valószínű hogy a Lucio-Demichelis páros lesz a kezdő,ha sérülés,eltiltás nem szól bele.
    Van Buyten pedig nem hiszem hogy sokáig a Bayernben marad.Hitzfeld visszatérése óta egyre kevesebb szerepet kap,és előtte se volt túl sok épületes produkciója. (emlékezetes is csak a Milan elleni egy meccs,de ott se a védekezésével tűnt ki).Ráadásul azt hiszem a Dortmundal már szóba is hozták valamikor,nem lepődnék meg ha távozna.
  • forsbergp21
    #245
    Köszöntök minden fórumozót!:)
    Az, hogy szünet van a Bundesliga-ban még nem jelenti azt, hogy a fórum is meghal.
    Kezdeném rögtön azzal az igazolással, hogy az ebben az idényben nagyon jól menetelő Bayern München leigazolt 12 millió euróért egy Breno nevű középhátvédet a Sao Paulo csapatából. Amikor még nem láttam a posztját, rögtön arra gondoltam, hogy biztosan kapus (hiszen a remek képességű Rensing mellé szükség lesz egy jobb kapusra jövőre is) vagy középpályás (itt pedig gyakoriak a sérülések, de nem mondhatnánk, hogy hiányban szenvednek). Ennek ellenére középhátvédet igazoltak, amit nem igazán igazán értettem először, mert Lucio, Demichelis és Van Buyten is itt játszik. Viszont ha jobban belegondolunk, itt sem árt előre tervezni. Az viszont találgatásra ösztönözhet mindenkit (legalábbis szerintem), hogy ki lesz a lehetséges 2 (netalántán 3) kezdő khv. Ha az árakat nézzük, akkor Lucio-Breno, ha az elmúlt fél évet, akkor Lucio-Demichelis, ha pedig az előző szezont és a tapasztalatokat: Lucio-Van Buyten.
    Érdekes dolog... :)
  • banok
    #244
    Hannover-Werder Bremen összefoglaló
  • banok
    #243
    Németország-Ciprus 4-0 összefoglaló
  • sanchaboy
    #242
    Köszi a linket minden van csak sajnos werderes nincs. Kösz
  • banok
    #241
    Talán itt
  • sanchaboy
    #240
    CS. Segítségeteket szeretnem kérni. Tesóm nagyon beteg és megakarom lepni egy Werder Bremenes mezzel. Azt szeretném kérni ha tudjátok hogy hol lehet ilyet venni kérlek irjatok fel a forumra. Fontos lenne hogy 2007/2008 as mostani mez legyen. Naon szereti a Werder Brement de mezt sajnos még nem birtunk szerezni. Kösz
  • DJ BP
    #239
    az nagyon szép :)
  • banok
    #238
    A mai meccsek eléggé "magyarosra" sikeredtek

    Stuttgart-Hannover 0-2 Mindkét gólt Huszti lőtte a bajnoki címvédőnek!!! Az elsőt büntetőből, amit meg kellett ismételnie, miútán kezezés miatt kiállították Meirát egyébként a vállát érte a labda. A második gólt egy jobbról érkező beívelés után fejelte. Minden kétséget kizáróan Huszti volt a meccs legjobbja.
    Schalke-Karlsruhe 0-2 itt a két gólt Timm lőtte és mindkettőnél hajnal adta a gólpasszt.

    Ezek után a Karlsruhe feljött a második helyre ahol a vasárnapi két mérkőzés után is biztosan marad. A Hannover most a 6.
  • banok
    #237
    A Werder Bremen-Bielefeld 8-1 meccs összefoglalója
  • banok
    #236
    elég gólerős volt ez a nap.

    Karlsruhe-Dortmund 3-1 (Hajnal 1 gólpassz)
    Werder Bremen-Bielefeld 8-1 :shock:
    Bochum-Nürnberg 3-3
  • banok
    #235
    mindjárt kezdődik a Karlsruhe-Bayern meccs.
    tv: SportKlub
    stream: GolTV (TVUPlayer)

    Hajnal kezdő!!
  • banok
    #234
    már 3-1 az állás a Werder-Stuttgart meccsen pedig csak a 16. percben járnak! :)
  • banok
    #233
    A tegnapi Német Kupa meccsek összefoglalói itt
  • jbal
    #232
  • banok
    #231
    Tegnap eldőlt, hogy a Bayern valszeg nem indúl jövőre a BL-ben... :(

    A szombati Bundesliga meccsek összefoglalói itt
  • banok
    #230
    Nahát kikapott a Bayern a Frankfurttól!
    Schalke 1-0-át játsszott a Stuttgarttal így a Gelsenkircheniek eléggé elhúztak.

    Egyébként ma nem volt valami nagy góltermés.
  • banok
    #229
    A Bundesliga tegnapi góljai!!!
  • banok
    #228
    Eddig nagyon totó gyilkos számomra ez a forduló...
  • jbal
    #227
    mert már letöröltem.
  • Falconer
    #226
    Az elso linket javitsd, mert az oldal nem talalhato.
    A masodikbol en nem ertem :(
  • Mor3llo
    #225
    Alig játszott, és mégis csodákra is képes volt a pályán :(
  • jbal
    #224
    :( pedig jó játékos volt.
  • banok
    #223
    :(
  • Zséé
    #222
    Deisler visszavonult
  • jbal
    #221
    Itt is felteszem a kérdést
    nem tudja vki ami itt megy ének annak a szövegét?
    itt is az megy a 20.mp-től.
    köszi
  • Oli23
    #220
    Hello mindenkinek!
    Arra szeretnék minden kedves Bundesliga fant kérni hogy jelentkezzen a honlapomon a fórumban a tippbajnokságra!Szerintem nagyon jó buli lesz:)!
    Gyere bátran,vesztenivalód nincs!
    a honlapom:http://fcbayernmunchen.try.hu/
  • Falconer
    #219
    Hat nemet nyelvtanfolyam sok elerheto a hazankban. :)
    Dalszovegeket nem tudok.
  • jbal
    #218
    nem tudja vki honnan lehetne német szurkolói dalok szövegét megtalálni?és mondjuk az is jó lenne ha tudnám is mit éneklek:)
    köszi
  • dvsc18
    #217
    német foci oldal! www.nemetfoci.hu :) sry a linkért...! goggo:)
    Majd itt rajta lesznek ha elérkezünk odáig...:)
  • totti10
    #216
    vki tud nekem olyan internet cimet adni ahol a német csapatok stadionjai rajta vannak?
  • Mor3llo
    #215
    Örüljek ???????? MINEK ? Lesz***m h a gólt ki lőtte, de ennyire öttlettelen, semmitmondó jártékot a Bayerntől rég láttam...szánalom volt...szánalom...
  • Zséé
    #214
    Maradt a 0-1!!! Ez nagyon fontos volt nekik, mert kezdtek leszakadni...
    Mor3llo gondol Te ennek nem tudsz örülni, de legalább az vígasztaljon, hogy Huszti fontos gólt lőtt :)
  • Mor3llo
    #213
    Hát ha nyernek...nemtom mit csinálok.De nyerni fogunk, érzem.
  • Zséé
    #212
    nah az jó

    Amúgy érdekes lenne ha pont münchenben nyernének Husztiék (bár nincs olyan szerencséjük), közben meg kikapnak otthon a bochumtól...
  • banok
    #211

    A másodosztályban ma Hajnal is szerzett gól. A csapata 4-0ra nyert
  • Zséé
    #210
    Huszti góltlőtt bájernnak :D
  • jbal
    #209
    ja Világi az:AD:SAD:SD:A:DS::DA:D:A
  • Mor3llo
    #208
    sztem nem, 1 másik...de nagyon kész...Takara :D:AS:DS: