4278
banner_0.jpg




  • LSSAHPAUL
    #4078
    Stream-et nem tudtok a loki psv-re? (nincs story tv)
  • Firerock
    #4077
    énis:)
    én annak vallom magam
  • Murder3
    #4076
    Basel épp alázta hazai pályán a rómát.
  • IXEMGabeo
    #4075
    21-én jön valaki a Loki-PSV meccsre? én ott leszek, pedig nem vok Loki drukker:)
  • PiszkosFred
    #4074
    Nem biztos. Egy szabadlistas jatekos, aki az elmult 3 evben osszesen ha jatszott 35-40 meccset, aminek a feleben csere volt, nem biztos hogy a penz volt a gond. Oke hogy egyszeres holland valogatott, de azert egy baratsagos meccsen Lichtenstein ellen, meg sok mindent nem jelent. Rohadtul nincs egy epkezlab csatarunk, de azert egy "szeptember vege van, basszus kell egy csapat gyorsan, jo lesz ez m debreize ott a balkanon, csak legyen fizu" jatekos nem hianyzik a kispadra.

    Majd jovore visszahozzak Bajzatot miutan golkiraly lett nb2ben, meg vegre megszerezzuk Hommat, akarhol is jatszik epp a kis japan, persze mindkettot olcson. Addig meg maradnak a mostani csatarzsenik elol. :)
  • karajjj
    #4073
    csak szerintem sok fizut kért
  • Firerock
    #4072
    legalább lett volna egy csatár...
    mert jelenleg nincs,ezek a csatárok nemtudnak focizni,azoknál biztos jobb
  • karajjj
    #4071
    tuti, hogy nem a képességeivel volt a baj
  • Láma!
    #4070
    Előbb utóbb lesz valami
  • Dean Winchester
    #4069
    körülbelül mikor kezdik árulni a psv elleni jegyeket?
  • Dean Winchester
    #4068
    "másfelől lássuk be, ez a csapat gyengébb mint a tavalyik BL csoportos..."
    ez így igaz :(

    #4064: thx!
    #4065: thx!
  • karajjj
    #4067
    pedig a tavalyi sem volt egy matyóhímzés
  • Láma!
    #4066
    "tavaly a liverpool othonába is majdne összejött sőt paliba játszottunk velük, akkor egy psv meg samp ellen mért lenne ez akora nagy szó?."

    isten ments, hogy károgjak, nem azért írom, de ha az ukránok ellen nem ment (nem a kiállítás után, előtte se), akkor a náluk papíron előrébb jegyzett klubok ellen miért menne? másfelől lássuk be, ez a csapat gyengébb mint a tavalyik BL csoportos...
  • Firerock
    #4065
    ajánlom a penny parkolót
  • banok
    #4064
    környező utcák. Nincs komoly parkoló a Puskás környékén.
  • Dean Winchester
    #4063
    hali
    hol van ingyenes parkolóhely pesten a puskás környékén?
    ne kelljen sokat gyalogolni ha lehet!
  • Murder3
    #4062
    cél h pontot tudjunk szerezni, nem az h nyerjünk....
    a pot szerzésmeg bárki ellen összejöhet, tavaly a liverpool othonába is majdne összejött sőt paliba játszottunk velük, akkor egy psv meg samp ellen mért lenne ez akora nagy szó?.
  • banok
    #4061
    azért az első gól kőkemény védelmi hiba volt - az alapvonalig nem lett volna szabad eljutnia a Metliszt játékosnak.
  • Casillas
    #4060
    direkt nem csak erről a meccsről beszéltem, hanem az egész szezonról, csak most szakadt ki belőlem
    egyébként nálam az első gól az övé: végiggurul az alapvonalon egy beadás, komolyan? és akkor lábbal próbálja kifaszkodni?? még ha közvetlen előtte jön a passz, és nincs ideje reagálni, de több mint 10 méterre volt tőle a passzoló játékos, egy rendes kapus - még az nb1-esek közül is - leér az ilyenre vagy legalább beleüt, és akkor nem jut át a labda a másik oldalra
    második gól ok, közelről jött laposan, nem védhette
    harmadik gól, a szögletből sarkazás: ez a felugrás mi? legutóbb általános iskolában láttam ilyet tesiórán bemelegítő gyakorlatok közben. lehet hogy ezt nem védte volna más sem a keretből, de ha akkor "dobbant", amikor már áthaladt a labda a gólvonalon, akkor ott más gondok is vannak, nem csak a lövés meglepő mivolta (megjegyzem, kilépni is felesleges volt még egyet, mikor már láthatta hogy a rövidre jön)
    negyedik gól, kurvajól eltalált lövés, tény, valószínűleg benyeli a másik két kapusunk is, de visszajátszásban látszik szintén, hogy mennyire későn indult erre is
    ötödik gólnál látszik még egy szokásos hibája, ha egyszer kiindul, akkor ne kezdjen el totyogni, jöjjön és romboljon, szerezzen magának tiszteletet még az első beadásoknál, és akkor nem fogják ennyire rávezetni a labdákat. de mikor mutatták/mutatják szabadrúgások, szögletek előtt, látni a képén, hogy egyszerűen olyan szinten fosik, hogy így nyilván megnő az esély a gólkapásra

    nem állítom, hogy rajta ment el az EL-meccs, mert nem csak rajta, de attól függetlenül kurvagyenge kapus, és nem való a lokiba

    uff.

  • LasDen #4059
    kerekeített....400.000 már majdnem 500.000 és 500-tól már felfele kerekítünk :D
  • karajjj
    #4058
    szóval neked 400 ezer= 1 millió, te aztán tudsz számolni :D
  • Unreal1942
    #4057
    Polekszics is egy kalap xar. Bizonyított a BL ben tavaly.
  • zsotesz
    #4056
    Én most nem bántanám a kapust, mert szerintem a gólokról nem tehetett (talán az elsőről egy kicsit, de a védelem ugyanúgy sehol nem volt), 2. 5. gól gyakorlatilag ziccer volt, 4. védhetetlen, 3.-nál meg oda nem futhatott ki, léc alá ment a labda, bravúr lett volna ha kiszedi.
  • Láma!
    #4055
    mondjuk az 5-ből nem sokról tehetett most a kapus...
  • Grenzjager
    #4054
    Ennyire nem rossz ez a Debrecen, de itt már volt szó régebben is a litván kapus teljesítményéről, s nem szeretnék saját déjavu-mbe esni, de kapus még az nb1es szintet se üti meg.

    Polekszicsot Mészárossal együtt eltiltotta az UEFA, mert az UEFA nagyokosai lehet sokat szívtak kb.

    S nem értem hogy Pantics (aki Polekszics után a második kapus volt tavaly) miért a DVSC2ben az NB2ben véd...
  • Unreal1942
    #4053
    Amíg valami atom gazdag olajmilliárdos nem lát fantáziát egy Magyar csapatban addig ennél sokkal többre nem is nagyon kell számítani.
  • bakkerman
    #4052
    a faszért fosnak kiadni pénzt egy normális kapusért...jó,ne a vidit nézzük,ők kibasztak egy misit bozótovicsért,és padozik
  • Unreal1942
    #4051
    Ez csúnya volt. :(
  • karajjj
    #4050
    Verpecz is eléggé lekvár
  • Casillas
    #4049
    Annyira gáz, hogy egy ilyen szintű csapatban egy malinauskas lehet a kezdő kapus... Panticcsal mi van? bár málnánál még Verpecz is jobb lenne.

    Komolyan mondom, vicc. Az idei szezonban kapott gólok LEGALÁBB fele az övé, de talán még több is... Egyszerűen nem fér bele már a bajnokságban sem, nemhogy nemzetközi szinten.

    Vicc.
  • Murder3
    #4048
    majd a kövi meccs jobb lesz, azért ez a kiállítás enyhén erős volt:S
  • barcames
    #4047
    psv és a samp mennyit fog verni te jó ég... 20 kapott gól meglesz azért ebben a sorozatban is
  • Lcapitant
    #4046
    hát ez hatalmas vereség volt...
  • Láma!
    #4045
    jah, rudnevs...:D
  • Láma!
    #4044
    jah, rudnevs...:D
  • Láma!
    #4043
    dzsudzsák közben egyenlitett a samp ellen a végén.
  • karajjj
    #4042
    na azért ez se volt szar
  • Láma!
    #4041
    a forduló gólja volt...
  • karajjj
    #4040
    katt

    odacsapott az egyik ukránnak az ukrán kapu előtt
  • Láma!
    #4039
    másold barnus topikba:D


    amugy kabátot miért szórták ki? nem tudom nézni sajnos..:(