4278
banner_0.jpg




  • csuszi
    #3597
    vágom. olvastam én is, csak szerintem ez duma. ezért írtam korábban, nem vagyok elfogult, nincs loki szemüveg az arcomon: számított hogy bodnár volt, csak ezt egy szóvivő sem mondhatja, kellett a terelés. igen elfoglaltak a "tisztelt" bíró urak, torlódnak az ügyek, valaki éveket vár egy ítéletre, nem szaros közlekedési ügyben. azért azt senki se higgye, hogy nem szóltak oda, de nem a végeredményt befolyásolták - persze próbálták valszeg, csak a sebességét az ügynek.
  • Matthew Prosac
    #3596
    a gyorsított eljárás nem a balesetben résztvevő személyétől függ (híres-e vagy sem), hanem attól hogy tisztázottak-e a baleset körülményei, illetve hogy a gázoló mennyire partner a nyomozás/kihallgatás etc során. itt most minden tiszta volt, és Bodnár is elismerte a vétkességet, ezért jutottak ilyen gyorsan az ügy végére.
    szóval nem osztom azt az álláspontot hogy:
    téged is ugyanez a büntetés ért volna, csak nem gyorsított eljárásban.
  • csuszi
    #3595
    láthatósági mellény nem egyenlő kivilágítással.
    és téged is ugyanez a büntetés ért volna, csak nem gyorsított eljárásban.
    az ütközés a felezővonalnál volt, mivel bodnár előzés után jobbra sorolva kapta el a láthatósági mellény semmit nem ért. valszeg a pilács se ért volna, mert egyszerűen takarásban volt az út közepén.
    és ennék szimpatikusabban nem lehet viselkedni ahogy ő tette egy ilyen baleset után. nem vagyok elfogult, ha nem ezek lettek volna a körülmények, én is börtönért kiáltanék. azért ez nem egy császár előd eset volt...
    st természetesen az mlsz-re haragudott meg, és a pesti vezetésre, igaz az edző változhat, de a környezete ugyanaz évtizedek óta, ezért tart itt a labdarúgás, a kompánia bekaphatja, akik kibasztak vele mert nem "érdekelt" csapatban játszott azért nem hívták előtte... jó érzés lehet.
    torgyán pont nem elrabolt, hanem bevitt suskát, de azt valóban elrabolták. ha olyan vezetésük lett volna mint a debrecennek, nem itt tartanának.
    az hogy olyan jól szerepelt a fradi, gratula, nem számít, ha egy balfasz, csóró senkink kijutna az olimpiára (tökmindegy milyen sportban)és erőn felül teljesítene a kvalifikáción, és kinn mindent megtenne, felszántaná a pályát, illik neki szurkolni, és nem az elődök 160 aranyát felemlegetni. más országokban így megy ez, nekünk csak az arany elfogadható és ha egy kiscsapat (a loki az - világranglistán 300-400körül volt? - a levszkij pl 100-al előtte), akiknek semmire nincs pénze focimértékben - mérkőzik egy óriással nekünk rögtön nyerni kell mert a tv2 aszondja?
    " Ettől függetlenül hajrá Loki, mert magyar csapat, ezért is megyek ki a meccsre. Az igazság meg igazság. Én egy percig se istenítettem a Debrecent, tudtam, hogy ez lesz..." - mást nem várhatsz csak hogy meghaljanak és küzdjenek. ez megtörtént.

    bocsánatkérés elfogadva. ;)
  • Zenszkij
    #3594
    Jó rendben, neked is igazad van részben. DE Lothar Mattheus többször is hívta Dombit vagy S.T.-t kezdőnek, mégse mentek. Kire haragudtak meg, a magyar csapatra, a magyar válogatott szurkolóira? S.T. aki a feleségét csak azért kivitte az Usa-ba szülni, hogy a kölke amerikai állampolgár legyen. Hányok ettől az un. "focistától". Torino FC-ben egyszer lépett pályára csereként...A Bodnár baleset: „Pénteken 21 óra körül Nyírbátor lakott területén kívül, a Császári úton személygépkocsi gázolt el egy előtte közlekedő kerékpárost. A LÁTHATÓSÁGI MELLÉNYT viselő, 34 éves nyírvasvári illetőségű férfi a helyszínen életét vesztette. Az ügyben szakértők bevonásával büntetőeljárás indult. Az autót vezető 30 éves férfit könnyű sérülésekkel szállították kórházba.Az 55-ös km szelvénynél egy kerékpárost láthatott meg a járművezető, mert a menetirány szerinti jobb oldalban hátulról nagy erővel elgázolta a kerékpárt, a rajta ülő férfit felkapta a motortérfedélre, és úgy vitte tovább, majd a jobb oldali árokba ejtette. Az ütközés erejétől a Mercedes tetejének pereme is eldeformálódott, a szélvédő pedig beömlött." -ment vagy 120al...nagyon sietett anyukához vacsorázni a vadonatúj Mercedesszel. Mindemellett nagyon szimpatikus focista, mind a nyilatkozatai, beszédstílusa alapján. DE akkor is szerintem nem kéne játszania.. Ez Magyarország itt minden mehet. Megjegyzésedre reflektálva, amennyiben én gázoltam volna el a komát már le lennék csukva. Mit meséljek neked a Fradiról? Jelenleg gyenge mint a harmat, Cashtelekinek is köszönhetően. A korábbi tulajok pl. Torgyán elvtárs meg Szívós pribék elrabolták a kasszát. Nem is kell párhuzamot vonni a Fradi meg a Loki között. ( de ha már itt vagyunk) Tény a Fradi 16 fős BL-be jutott be, és szerzett 5 pontot, rúgott 9 gólt..kilencet, nem nullát. Ettől függetlenül hajrá Loki, mert magyar csapat, ezért is megyek ki a meccsre. Az igazság meg igazság. Én egy percig se istenítettem a Debrecent, tudtam, hogy ez lesz...sajnos. Bocsa a lemarházásért.
  • icemankimi
    #3593
    keddi nagy verés kellett nagyon mert sajtóban csak a debrecen volt a fő téma mindenhol a játékosokat úgy sztárolták mint, ha megnyerték volna a bl-t most majd legalább visszaszállnak a földre.
    Mert szép, hogy ott vannak én is nagyon örülök neki, de a szakértők is túl sokat várnak a csapattól pontokat szerezni még pontot se.
  • Nadi
    #3592
    Légyszíves maradj otthon a következő 2 meccsen.
  • Unreal1942
    #3591
    Pontosan. A Fraditól is szép teljesítmény, hogy küzdhet a bennmaradásért
  • REALista
    #3590
    "A nagy Loki pofáraesett."

    Vicces vagy.Ha 8:0-ra kapnának ki az sem érdekelne végre BL főtáblán van egy magyar csapat a többi nem számít.csak a csalódott Fradi szurkoló szól belőled..:D
  • dartonita
    #3589
    A fovaroscentrikus mentalitas a focinkban is erezteti 'jotekony' hatasat.Ha a sok balfasz pesti csapat akik az nb1-nb3 kozt ingaznak(reac,vasas,bvsc,honved,3.kerulet,stb)helyett inkabb 2-3 videki bazisba pumpaltak volna a Kalmi ba'ek es a szponzorok a penzt akkor lehet hogy Diosgyor,Gyor,Pecs,Nyiregy,Szeged sem itt tartana ahol.Meg a magyar foci sem.Es nem 150 nezo ulne a lelatokon hanem 15ezer.
    Persze a mutyizas es korrupcio ugyanugy viragzik az elsportban mint a politikaban,valszeg ez videken sincs maskepp.Ebben nem tudom mikor lepunk elore.
    A Lokinak ez az ev tanulasra jo,es arra hogy az infrastrukturat,stadiont rendbe tegye,talan az utanpotlas fejlesztesre is marad vmi.Szerintem a lehetosegeihez/es a magyar csapatokhoz kepest igenis jol igazolt,talan az egyetlen olyan nb1es csapat ahol mukodik a jatekosmegfigyelo pozicio,nezegetik kinek hol jar le a szerzodese,kit lehet olcson megszerezni.Poleksic helyett pedig tenyleg el kene gondolkozni egy masik kapuson,nem volt eleg a Kaposvar elleni amokfutasa,a Lyon ellen is 'bizonyitott'.
    Ezek a fiuk fognak meg nekunk oromet okozni ebben biztos vagyok.Lehet hogy nem iden,de valami ott legalabb elindult.
  • csuszi
    #3588
    ja és dombi sose mondott le válogatottságot.
    sándornak utánanéztem:
    az év labdarugója 4-szer, gólkirály, európa cirka (egyéni véleményem) 7-8. legerősebb bajnokságában tolta nem padosként (elbasztam mert nem a haifaban hanem a jeruzsálemben), és ehhez képest LOL- ahogy te mondanád 11-szeres válogatott, és ebből 6szor csere!!!! és 2szer 80. perc után. 1szer 75. kicsit se elfogult a pesti szakvezetés:) ááá dehogy. és a paraszt még le merte mondani miután szénné szopatták cirka 7 éven át...
  • csuszi
    #3587
    1. nem marháztalak.
    2. végül is teljesen reális elvárni egy csapattól akinek az éves költségvetése, hogy legyőzze Európa egyik élcsapatát. ugyan ezt a madridtól, barcától, mu-tól nem várják el (idegenben, de otthon se dől össze a világ ha a pool-t megbassza a lyon, pedig ők egy szinten vannak) de nekünk nem téma, mi a nagy magyarok vagyunk.
    3. bodnár egy ittas, kivilágítatlan kerékpárost ütött el az út közepén. és mit kelelne csinálnia szerinted? cserben hagynia csapatát? a szurkolókat? sose kerülj ilyen helyzetbe, könnyen dumálsz a lóról, biztos sose csinálsz hülyeséget. és nem, nem vagyok loki fan, de még foci drukker se, csak idegesít a sok álszent fasz, akik előtte sztárolják a csapatot, aztán meg osztják az észt. gratulálok, a média jól beszopatott benneteket, ész az van.
    4. dombi ezer éves, és sándorral együtt ők voltak az utolsők, akik kijuttatták Magyarországot az olimpiára.
    5. azért nem vállalta a válogatottságot te jólértesült, mert amikor karrierje csúcsán volt (izraelben, haifa, rémlik, most is ott vannak a bl-ben), akkor csak azért cserélték be a 80-valahanyadik percben nag ykegyesen, mert a szurkolók őt követelték a lelátóról, amúgy kétség kívül az egyik legnagyobb spíler volt az országban, de az igen tisztelt vezetőink basztak behívni éveken át!!!, és persze hogy nem ment, amikor már 100évesen baszogatták, hogy tomika gyere már a válogatottba... ha te ezt nem látod, akkor igen elfogult vagy, de nem is várok mást egy fradistától. én biztos nem így látom a volt nagy fardistáit, voltak szép számmal, mégse "ászozom" őket, de neked szabad, a te csapatod a király.
    6. a lélekölő játék az 16 kapura lövés.
    7. nem ők tehetnek róla, hogy az ország hasra esett előttük.
    8. a fradiról nem akarsz valamit nyilatkozni?
  • Unreal1942
    #3586
    A potya gólokkal egyet értek. A többivel viszont nagyon nem.
  • karajjj
    #3585
    eltévedtél, van fradi topik...
  • Zenszkij
    #3584
    Jó nagy marha vagy te már ne haragudj.....Én kint voltam, nagyon drukkoltam a Lokinak, de ki nem xarja le ki mennyiből gazdálkodik bazz. Potyagólokat kaptunk nézzél már körül! Ráadásul nem is magyar kapus védett. Gyalázat! 0-4 félgőzzel.....A nagy Loki pofáraesett. Bodnár is szégyelhetné magát. Halálra gázol vkit és még van pofája játszani...persze, hisz bocsánatot kért. LOL A nagy Leandro, momentuma nem volt. Tetü Dombi, aki a "csodálatos sándor tamás" -al egyetemben (a torinoi ász LOL) nem volt hajlandó vélogatott lenni is lebőgött. Nem is baj, ez a magyar valóság. Aki nem ugrál Fradista! Én nem ugrálok. HAJRÁ Fradi!!! Kimegyek a Fio meg Liverpool meccsekre is, hátha, de ezzel a lélekölő nagy nulla hulladék játékkal nem várok sokat. És igen fikázok, mert hasraesett előttük az ország azt nesze..ennyit tudnak!
  • Doddy a düdő
    #3583
    ugyan az a helyzet most a debrecennel, mint anno baumgartnerrel. a sok köcsög magyar nem, hogy örülne, hogy bent van egy honfitársuk a F1-ben, hanem elvárják, hogy a legtrágyább autóval alázza be az egész mezőnyt. ritka fasz nép vagyunk.
  • Freeeee
    #3582
    Ezt mondta el kb. a debreceni polgármester,és a csapat edzője is,amikor kijutottak a BL-be. Tíz év volt amig ide eljutottak, most szeretnék ha a csapat állandó BL résztvevő lenne, és talán tíz év múlva jöhet egy igazi siker. Ezt ők mondták,és én egyetértek velük, valamint jobban is értenek hozzá,mint innen sokan:)
  • PiszkosFred
    #3581
    "(Mellesleg én úgy vettem észre, hogy a sok dicséret hatására a játékosok is elszálltak egy kicsit. Kellett nekik ez a pofon.)"

    Levszki ellen - Két meccsre voltunk a BLtól, apai anyait beleadott mindenki, meg is lett a továbbjutás, és a "szenzáció". Azok is pirosfehérek lettek, akik addig max "Dombitibit" ismerték a Debrecenből, és küldték el rendszeresen melegebb éghajlatra.

    Liverpool ellen - életed egyik legnagyobb pillanata újkori magyar focistaként, hogy ott játszhatsz az Anfield Roadon, BL csoportmeccsen, magyar csapat (!) színeiben. Esélyed annyi sem volt, mint bagolynak az erdőtűzben a Pool ellen, ezt mindenki tudta, ezért nem is volt tele a gatya. Sőt, a nagy esélytelenség átfordult pozitív dologba, kimentük és aránylag jól játszottunk. Kikaptunk, a lehető legkisebb különbséggel, de az élmény az mindent kárpótol, azt nem veheti el senki.

    Lyon ellen - első hazai meccs, a médiaban minden szaki azt nyilatkozza - meccs előtt 10 perccel is ez hangzik el - hogy a Lyon ellen bravúr is jöhet, pontot és pontokat szerezhetünk. Telt ház előtt, első hazai meccs. A Pool elleni meccsel ellentétben itt már azért benne volt mindenkiben, hogy valamit mutatni kellene. Hogy a Lyon ellen otthon még kevesebb az esélyünk mint a Pool ellen idegenben volt? Az nem érdekelt senkit, mindenki bízott abban hogy bedaráljuk a franciákat. Aki ezt elhitte akár egy percig is, az most persze csalódott és dühös. Hozzáteszem, teljesen feleslegesen. Ha csak 10 percig is tiszta fejjel gondolkozott volna a meccs előtt... Sajnos a játékosokból is eltűnt a felszabadult, "esélytelenek nyugalma", helyette jött a görcs, és véget ért a meccs mielőtt elkezdődött volna.

    Sz'al szidja csak mindenki azt akit akar. De majd ha elül a lila köd, akkor látni fogja mindenki, hogy ez a hat meccs csak az első lépés egy nagyobb teljesítmény felé vezető úton, és egyelőre csak belekóstolunk egy olyan világba, amelyet eddig csak tévéből néztünk. Ez csak az első lépcsőfok, és messze még az emelet, de legalább nem a pincébe lépkedünk lefele.

    És innen üzenem minden friss "Loki drukkernek", hogy pár év múlva majd olvassák vissza mit írtak most. Mert fogják még szégyelni ezeket a kommenteket, ebben biztos vagyok.
  • homeless
    #3580
    Hagyd őket. Majd ha a válogatott végre kijut a vb-re, akkor is ez lesz. Jön a sok álszent fasz, hogy istenek vagytok, stb... Aztán ha a Braziloktól kapnak 4-et, akkor majd jön a siránkozás, hogy ekkora szar csapat a világon nincs... Szerintem csak az van felháborodva, aki elhitte a médiának, hogy a lokinak van reális esélye bármelyik top csapatot megverni.

    (Mellesleg én úgy vettem észre, hogy a sok dicséret hatására a játékosok is elszálltak egy kicsit. Kellett nekik ez a pofon.)
  • csuszi
    #3579
    fogadni merek, hogy egész Európában csak hazánkban baszogatják azt a csapatot, aki beleszalad egy verésbe a Lyon ellen. a realt, a barcat verik sokszor baszod, nem hogy a dvsc-ét...de biztos angliában is fejet követelnek majd, amikor a liverpoolt megkettyintik. vajon a híres liverpool szurkolók is sírnak hogy a fiorentina elpicsázta őket, vagy űzik, hajtják a csapatot ahogy eddig. lehet fejlődni kell a magyar focinak, de a szurkolásnak is...
  • csuszi
    #3578
    nem csak neked, hanem minden fikázónak:
    a Lyon 70millát vert el nyáron. euroban. a loki abból cirka 40évig van el. hol élsz/éltek ti? a loki egész éves büdzséjéből nem tudná kifizetni a lyon 1!!!játékosát, ebben benne van az utánpótlás, a "stadion", az edzők, a játékosok. kész csoda hogy eddig eljutott.
    zenszkij: nem tudom most mennyi volt a kapura lövés, de a Liverpool ellen 16. most se kevesebb...

    egy dolgot vártam, hogy küzdjenek, ezt megkaptam. nem várhatunk csodát, amikor a Lyon és a többi eu csapat többet költ a serdülőkre, mint mi az egész csapatra.

    a loki akiket eddig kivert mind több pénzből gazdálkodtak, jobb infrastruktúra mellett, nagyobb tapasztalattal.
    eddig is erőt meghaladóan szerepeltek többszörösen, küzdjenek, erősödjenek, tapasztaljanak, aztán reméljük jövőre lesz jobb is.
  • Zenszkij
    #3577
    Itt félgőzzel nyert a Lyon. Az a baj, hogy a Debreceniek sajnos nem olyan erősek mint azt a nemzetközi szint megkívánná. DE sebaj, legalább hallatjuk magunkat. Azért 6 meccsen 1 gólt illene rúgni, de így, hogy nem támadnak lehetetlenség.
  • Unreal1942
    #3576
    Csak az eredményt nézve ez sajnos a realitás a két csapat között.
    Szerintem evvel mindenki tisztában volt.
    Ami miatt nagyobb a csalódottság érzet, hogy a Pool ellen sokkal jobb eredményt értünk el és a játékunk is sokkal jobb volt.
    Ezen felül a Lyont sokan nem tartják nagy csapatnak. Pedig igen is nagy csapat csak nem sztár csapat. Pont ettől még veszélyesebb.

    Ami a meccset illeti. Kinn voltam. Jó volt látni a sok embert. Magyar módra persze elő fordulhatott, hogy hiába volt valakinek szektorba szóló jegye, ha később érkezett picivel nem engedték be a saját szektorába. Érthetetlen. Aztán persze a szünetben minden gond nélkül be lehetett menni.
    A kapust le kéne cserélni! Eszméletlen, hogy a 4 ből 3 ban benne volt nyakig. Ilyen gólokat egy ifista se kapott volna. A Kaposvár is négyet vágott...persze a védelem se brillirozik.
    A 3. gól után már haza akartam jönni. Aztán a 4. után ezt meg is tettem.
    Nem vagyok csalódott, de a vergődésre nem voltam már kíváncsi.
    Legközelebb bízom benne, hogy úgy kapunk ki, hogy legalább 60-70 percig partiban vagyunk az ellenfelünkkel.
    A tegnapi teljesítmény mondhatni 0 volt sajnos.
    Hajrá Loki! Bízom benne, hogy fokozatosan fejlődik majd a csapat. Rendszeres résztvevő lesz a nemzetközi kupákban. És esetleg 6-7, 8 év múlva már a csoport körből is tovább tud majd lépni.
  • Hugh Hefner
    #3575
    4-0 neked pech? nincs világon olyan dolog, amiben ezt pechnek értékelik. egy amúgy sem túl erős csapat most kifejezetten szarul játszott, az ellenfél meg nem kímélte, ezen nincs mit magyarázni
  • Botond #3574
    Nem érzed mennyire felesleges az életed? Szerintem semmiben nem vagy a legjobb, ahogy a loki sem a legerősebb csapat, és mivel így a loki vér ciki, én azthiszem, hogy a párhuzam feléd is áll. Ha a lokinak nem kéne erőltetni ezt a foci dolgot, akkor szerintem neked is el kellene gondolkoznod, hogy érdemes-e még próbálkoznod ezzel az élés dologgal. Így 35 fölött egy kiégett cinikus senki vagy, amiből van sok, eggyel több vagy kevesebb oly mindegy. :) Szerintem ideje jó példával az élre állnod. :)

    A lokinak pechje volt, legközelebb jobban sikerül.
  • huntofa
    #3573
    egy rakás szánalom ez a csapat
  • The Hedgehog
    #3572
    Bocsánat... Mészöly Kálmánt akartam írni.
  • The Hedgehog
    #3571
    Alapjaiban kellene megreformálni a magyar labdarúgást. Ezt már nálam okosabbak is elmondták és van rá pár nagyon jó példa a nagy világban. Az a gond, hogy itt szar játékkal nagyon jól meg lehet élni a fociból. És nem a futballistákra gondolok.

    Nem tudok senkit megnevezni akiben látnám a kivezető utat, mert ez nem egy emberes feladat. Persze egy ember kell, hogy elindítsa, de addig nem lehet amíg ilyen Mészöly Gézák és Kistelekik osztják az észt a háttérből.
  • Mr Olimpia
    #3570
    És kiben látod a megoldást, a kivezető utat?
  • a.carkey
    #3568
    A Lyon nagyon jó. A negyedét nem mutatták be, amit tudnak. Ők tipikusan az a csapat amelyik nem áll le még biztos győzelem tudatában se. A Poolnál tudtam, hogy csak nyerni akarnak, a Fiorentina tipikus olasz focit játszik: nagy csapat ellen felszívják magukat, kisebb csapat ellen csak nyerni akarnak, különösen ha az nem nyugaton van. De a Lyon!? Nos ők az a fajta francia csapat, amelyik szarrá akarja verni gyengébb ellenfelét. Nem áll meg háromnál, még több gólt akar lőni. Hihetetlen mákunk volt, hogy ezzel a játékkal ennyivel megúsztuk.

    Ennek ellenére azt mondom (írom), hogy talán egy döntetlen meglesz itthon a Liverpool ellen (ha a Liverpoolnak nem élet-halál meccse lesz velünk itthon, mert akkor úgy kitömnek, hogy a Levszki sem ismer ránk jövőre), és a Fiorentina ellen végre gólt is lövünk. Nos, ebben reménykedek.
  • karajjj
    #3564
    *van
  • karajjj
    #3563
    jól gyurikám, mára elég lesz...
  • bodajoci
    #3560
    te vagy egy fosfészek sztem, ha a dome lenne az akkor mért emberkedtél ott össze egy rahedli hsz-t, te szerencsétlen. Nem a semmiért bannoltak onnan. Remélem innen is fognak.
  • Matthew Prosac
    #3559
    minek próbálsz okoskodni ott, ahol semmi keresnivalód és amihez gecibuta vagy?
  • karajjj
    #3558
    jobbfelső sarokban piros alapon fehér X-re kattints már rá, THX!
  • Matthew Prosac
    #3556
    mostmár mehetsz, érezd magad győztesnek te szerencsétlen
  • The Hedgehog
    #3555
    A Kisteleki brancs és az utóbbi x év vezetése hozta össze, hogy a magyar foci semmit sem fejlődött az utóbbi években. Több légiósunk van, de nem látom a tudatos építkezést és az áldozatokat amiket annak érdekében kellene hozni, hogy 15 év múlva egy ilyen Lyon-t ledarálhassunk.
  • The Hedgehog
    #3554
    Az a gond, hogy Mo-n kicsiben is ez megy, mint nagyban. Én megye első osztályban töltöttem jópár évet. És az ottani vezetők hozzáállása az utánpótláshoz ugyanolyan mint MLSZ szinten. Azt szarják le amiből építkezniük kellene...

    Én a magyar focihoz sosem fűzök nagy reményeket. Örülök az eredményeknek ha vannak, de reménykedni sosem tudok. Túl sok csalódást láttam már.
  • Mr Olimpia
    #3553
    A Kisteleki-brancs hozta össze az EB-n a 3. helyet okoska...
  • Mr Olimpia
    #3552
    Ezt mondtam koradélután: egy csatárral ne játszunk hazai pályán! A fa.zom televan ezzel a nagy magyar találmánnyal, ami még soha, semmikor sem jött be. Miután berakta a Rudolfot, egyből jobb lett a meccs, egyből jöttek a lövések.
    Remélem, a Pro Licence tanfolyamon megtanítják a Herczegnek, hogy hazai pályán SOHA nem játszunk egy ékkel, mert semmi értelme. Nem hiszem, hogy tavaly egy csatárral játszott a ciprusi bajnok az Inter ellen hazai pályán (ami mellesleg 3-3 lett, úgy hogy az Internek kellett egyenlítenie).
    A mai meccsel kapcsolatban semmi másra nem tudok haragudni, csak az elbaszott taktikára.
  • The Hedgehog
    #3551
    Nem csak Te... Én is ezen agyaltam. Meg Leandro-n. A múltkori hibákkal teli játéka után csodálom, hogy bizalmat kapott. Bár tény, hogy nem lett volna senki a helyére.