4278
banner_0.jpg




  • Takezó
    #3838
    ha a vezetés próbálkozna, akkor nem Kabát Petit igazolták volna le...
  • lord nihilus
    #3837
    nekem az az érzésem hogy a vezetés próbálkozik ("valamit"), de a játékosok hozzáállása elég rossz, sokan inkább ugródeszkának használják egy zsírosabb külföldi szerződéshez (ráadásul közel sem erős csapatokhoz)...így pedig sose fog felépülni egy nemzetközileg is igen eredményes csapat :(
  • passatgt
    #3836
    az összes pénzt amit kaptak az utánpótlásba rakták debrecennél, azért nem volt érdemi erősítés, ettől függetlenül még nem rosszak, majd meglátjuk, szerintem az EL mindenképp meglesz, de sztem a bl is:)
  • Unreal1942
    #3835
    A pontszerzés az szép cél, de én nem látok erre esélyt jelen pillanatban.
    Sőt törekvést sem. Semmi erősítés nem történt. Sőt inkább gyengébb lett a csapat. Nem a meccsből következtetem ezt. Ez még nagyon az idény eleje.
    Ne nekem legyen igazam, de ebből így nem lesz megint bravúr.
  • bakkerman
    #3834
    ha idén is bejutnak,akkor se lehet nagyobb cél a pontszerzésnél...már egy red bull salzburg,vagy egy unirea is teljesen más dimenzió,mint egy magyar bajnok...és ahhoz,hogy ezt leküzdje a magyar futball,nem elég 2 főtábla(mégha csodás is lenne)...
  • Unreal1942
    #3833
    Szép eredmény, hogy bejutottak a főtáblára. Nagy örömet szereztek nekem is.
    Viszont van némi hiányérzetem. A mostani csapat gyengébb...Nem látom, hogy jó úton indultak volna meg.
    Ebből így nehéz lesz újabb főtáblát elérni.
    Viszont, ha elérik akkor megint csak az a cél?
  • bakkerman
    #3832
    az valóban égő,ha itthonról bejut egy csapat a BLfőtáblára,ami ráadásul vidéki is....ennyi eszed van fiam!
  • REALista
    #3831
    Szánalmas vagy...:(
  • Roy4l
    #3830
    én ezt nem mondtam volna... ilyeneket gázkamrába kéne zárni és ott rohasztani pár évig ... örülne hogy egy magyar csapatnak van esélye BL Főtáblára feljutnia , kiváncsi lennék kinek is szurkolsz a magyar csapatok között
  • passatgt
    #3829
    hülyevagy
  • barcames
    #3828
    biztos nem
    meg ne jussanak be nem kell jobban leégetni a magyar labdarúgást...
  • REALista
    #3827
    Szerintem meg is lesz az a 4:0...
  • bakkerman
    #3826
    abszolót nulla volt a 2. félidei teljesítmény,otthon 4-góllal kéne kitömni ezeket az észteket hogy ne legyen keserű a szájíz...
  • banok
    #3825
    az eredmény biztató a továbbjutás tekintetében de a mutatott játék kevés lesz egy újabb, a tavalyihoz hasonló, nagy sikerhez. De remélem ez csak egy idény eleji forma.
  • REALista
    #3824
    Nem lesz itt gond.0 játékkal is sikerült jó eredményt elérni...
  • Takezó
    #3823
    ettől függetlenül hihetetlenül meggyengült ez a Debrecen... Kabátnál még Kulabácsi is jobb
  • passatgt
    #3822
    na végra, így már itthon meglesz sztem:)
  • lord nihilus
    #3821
    végreeeeeeee
  • lord nihilus
    #3820
    nagyon pontatlanok...
  • Takezó
    #3819
    na, Kulabácsi meg a másik fele...
  • Takezó
    #3818
    Kabát hihetetlen gyenge volt... atyaég.
  • bakkerman
    #3817
    most vagy rúg 2-őt a loki,vagy kap kettőt...tuti,hogy nem marad ez a 1-0!
  • Takezó
    #3816
    ... sírjak vagy nevessek?
  • bakkerman
    #3815
    oké,aha
  • Takezó
    #3814
    nem tudom, mennyiben támad a loki... abszolút kiegyenlített a meccs
  • bakkerman
    #3813
    nem értem mit vártál,a levadia 11 emberrel defense-el,a loki támad,hiányoznak a nagy helyzetek ugyan,de most ki merem jelenteni,nyerni fog a loki,és a vége 0-2 lesz
  • lord nihilus
    #3812
    annál rosszabb :D
  • Takezó
    #3811
    ez eddig katasztrófa....
  • Casillas
    #3810
    köszi

    Banok: na igen, ő is...
  • banok
    #3809
    nekem Varga hiányzik...
  • karajjj
    #3808
    ebben a körben még nem, ha nem kell a Villarealnak, akkor a következőben már igen
  • Casillas
    #3807
    hű, hát ez nem tűnik túl acélosnak első ránézésre, de azért reméljük a legjobbakat!

    egyébként most Balajti végülis játszhat, ott lesz a padon legalább?
  • banok
    #3806
    ez még "csak" BL-selejtező
  • karajjj
    #3805
    Bódiról persze...
  • LasDen #3804
    megkérdezem, hogy kiről van szó....aztán tippelek, hogy Bódi?? :D
  • bakkerman
    #3803
    de miért kell 19 éves,viszonylag éretlen gyereket betenni egy BL meccsre??? pláne olyan fontos pozicíóba,ahol a táamdások nagyrésze fut át,vagy fog átmenni? jó,oké,jól mozgott a vidi ellen a srác,de azért még tapasztalatlan szerintem egy bl meccshez! Amúgy fasza a kezdő,minimum egy döntetlent a várok,szerintem a legjobb eredmény nekünk egy 1-1 lenne,vagy egy győzelem xd Hajrá Loki!
  • karajjj
    #3802
    a Levadia elleni kezdő: Malinauskas - Nagy Z., Komlósi, Mijadinoski, Fodor - Czvitkovics, Kiss Z., Bódi, Szakály - Kabát, Coulibaly
  • lord nihilus
    #3801
    ma élesben kiderül hogy mennyire maradt csapat a csapat
  • karajjj
    #3800
    Malinauskas a tavasz egyik legjobb kapusa volt, nem véletlenül vitte volna 3 csapat is, Balajti magyar viszonylatokhoz képest kibaszott jó csatár, viszont ha nincs mögötte normális középpálya, ő sem tud csodát tenni, mert azért mégsem egy Messi szintű... Kulcsár olyan felemás teljesítményt szokott hozni általában, Simacról pedig eddig csak olvastam, de ott semmi rosszat nem írtak
  • bakkerman
    #3799
    balajti,malinauskas,kulcsár,dzsekipeti,simac
    én ennyi igazolást találtam,akik jöttek a Lokihoz,ezek közül Balajti tehetséges srác,az u20-as vb-n jól mozgott,de tavasszal a gyenge dvtk-ban semmit nem csinált. malinauskas-t nem ismerem,így nincs véleményem. Kulcsárról jókat hallottam,és láttam is a vidi ellen,jó pléja. dzsekit ismerem,jól lesz,jó lesz! simac-ot nem ismerem. Csak nekem tűnik úgy,hogy nem (volt) BL főtáblás csapathoz méltóan igazoltak? Pl.: a Vidi elég szépen hozta a minőségi pléjöröket