141
Fix.tv: az interaktív televízió
  • Loydi
    #61
    a személyem is azonos azzal a loydival akit a fixen láthattatok még régebben a hw rovatban, de már jó ideje nem láthattok azon a képernyőn... a témától pedig érthető okokból elhatárolódok, csak csendben mosolygok a hozzászólásokon.
    Ugyanakkor semmi közöm ahhoz a loydihoz, akit most a Tomcat balhéja miatt támadnak a coders.hu -sok... bár szerintem igazuk volt, ennek ellenére most nem örülök a név egyezésnek :)
  • Laalee
    #60
    nézhető bár a műsor nézhetetlen :D
  • blackgamer
    #59
    azért nem tudják bemutatni a GTA San Andreas-t, mert Sony elvitte a PS2-t amit adott nekik, ezért csak PC-s verziót fogják tavasszal tesztelni és bemutatni

    áááááááááááááááááááá!

    Szalu találj ki valamit!
  • blackgamer
    #58
    Fix.tv zenéje:

    Paul Van Dyk - Another Way
  • Serpa
    #57
    fix.tv
    neten is nézhető.
  • Debi
    #56
    Ez a fixes tv hun van?
    hun lehet befogni?
    Unatkozom és szeretnék egyjót röhögni...pleasee
    help me...
  • Police88
    #55
    neked csak a nicked azonos a fix.tv-s loydival vagy a személyed is?
  • Serpa
    #54
    húhhúúú ....
    akkora visszhang volt az előbb ....

    kisgyerek nem igazán vette észre.
  • Serpa
    #53
    lehet pólót nyerni.
    :D
  • Loydi
    #52
    :)
  • Serpa
    #51
    folyik tovább az osztás ...
  • Punkerwork
    #50
    még mindig nme tiltották be
  • Serpa
    #49
    porban fetrengeni jó.
    :D
  • Narancs
    #48
    Lehet nyerni pólót...ÁÁÁÁÁ!!!!
    Ki az a lúzer aki fölveszi? Esetleg alvós pólónak, bár még annak is égő mer öcsi is kiröhög!
  • Serpa
    #47
    ismét.
  • Punkerwork
    #46
    na most megint megy
  • Falconer
    #45
    az hagyján hogy nem tud megoldást, de faszságokat mond!
  • Police88
    #44
    jaja...mostanában csak az exit miatt nézem az legalább jó.
  • Hentes Bill #43
    ez az egész tv egy nagy (sípszó)...
  • Police88
    #42
    A Wurm up nagyon gáz mert van vagy kétszáz telefonáló és 1. az hogy hülyeségeket kérdeznek 2. az hogy nem tud rá megoldást a vendi a 90 százalékára
  • RangeR
    #41
    Na ja, inkább több irodalomleckét kellene feladni a kis gyíkoknak! Mert a beszédkészségük kicsit gyenge. És ez még enyhe kifejezés.
  • barret
    #40
    Biztos nem találta benne az AGP sínt!
  • Serpa
    #39
    van az a Szalu gyerek, az egy akkora (sípszó) ...
  • Falconer
    #38
    LOÁL az egész, nevetséges beszédhibás kis pöcsök.
    A szándék megvan, de egyáltalán nem megy nekik.
    Vendi pl. fikázta az AMD gépeket, mert hogy mindig ujraindulnak, és ezért vissza kellett venni a procit :)))
    és a p4nek meg semmi baja sincs
    Ma meg lefikáz egy betelefonálot, akinek elszállt a winje, és beszólt röhögve hogy náluk érdekes módon ilyen nem történik sose.
    Erre beírtam sms-t
    hogy ne röhögjél, mert egy athlonos gépet nem bírsz összerakni rendesen!



    Legnagyobb poén:
    BERAKTÁK ADÁSBA!!!!!!!!!!!!
  • Serpa
    #37
  • Hentes Bill #36
    jesszusom milyen lámák írnak ide... azt írja az 1ik csávó sms-ben: lehet ISDN-nel Call Of Dutyzni?

    másik: mondjatok olyan oldalt, ahonnan teljes játékokat lehet letölteni...

  • Shodan
    #35
    Júj, ma nézte valaki a Warmupot?
    Egy gyerek betelefonál hogy vett egy gef4, de nem tudja hogy kell beszerelni. Vendi megkérdezi milyen géped van, azt mondja 486-os, hát én azt hittem leesek a székről.De ezt teljessen komolyan mondták.Iszonyat szánalom!!!!!Nézzétek meg az ismétlést!
  • Police88
    #34
    régebben ez volt mostanában már kezdenek javulnu multkor a Far cry-t tesztelték meg még régebben a Battlefield Vietnamot.
  • Gabe18
    #33
    Hát szerintem meg a Game Over az egyik leggyengébb műsoruk.Miért ilyen 15 éves idiótáknak kell a játékokról véleményt mondaniuk,már ne haragudjon a világ?
    Néha elképesztő hülyeségeket beszélnek /szerintem/,amit meg ott "teszt" címén lenyomnak...
    Nem igaz hogy erre nem lehetne hozzáértőbb embereket találni,akik tényleg utánnanéznének a dolgoknak,és egy-egy játékot normálissan bemutatnának.
    Mert maga a műsor ötlete jó,csak a kivitelezés pocsék.
  • Police88
    #32
    Az a Dawe....
  • I.C.ram
    #31
    Műsorvezetők nagyon szarok. Szánalmas pöcsök. Talán az a Vendel a legnormálisabb. De az a dagadt pöcs, meg a szemüveges szakállas is nagy pöcs.

    De a legdurvább pöcs a Füle. MEg van még a másik kölyök, akinek nem tudom a nevét, ő vezeti az APPLE vs. PC műsort, na az is gané. Semmi humoruk nincs.

    A legbrutálabb szánalom produkciójuk az a klip, amit a Fülével csináltak. Ganxsta Zoli-s féle "gangster"-es "rap"
  • Police88
    #30
    az i+ is jó,de ma lesz a Game Over (játékokkal foglalkozik)
    azt még érdemes nézni
  • Shodan
    #29
    FixTv-n jó műsor nincs sok.Kristóf nagy arc!:)aztán ennyi.Szombaton este 8 után az iMAC c.műsor elég tűrhető.
  • Sir Quno Jedi
    #28
    5 perc belőle is elég volt.
  • Aspyrin
    #27
    Hmm tegnap láttam az esti édes2es műsorban a Gaál Noémit. Mit mondjak, sosem néztem végig egyetlenegy adást sem, de képtelen voltam elkapcsolni ;-)
  • Police88
    #26
    ja az a Kristóf csávó nagyon agresszív!
  • Gabe18
    #25
    Szerintem változó.Vannak tényleg nagyon gyenge műsoraik,de kifejezetten jók is.
    A jobbak meg nekem tetszenek.
  • Aspyrin
    #24
    Egy tucat kommunikációra képtelen fiatal televízióban sugárzott műsora. A legdurvább számomra a zsírgombóc gyerek aki fenyíti a "csapatot" délutánonként.
  • Police88
    #23
    16 órátol van már műsor......
  • Narancs
    #22
    Az a gáz, hogy nincs senmmi rendszer, egész délután 13-18 éves pattanásos képű beszélni és fogalmazni nem képes arcok punnyadnak bent és 500-adszorra is elragozzák a témát...FULL GÁZ!
    NEM KREATÍVAK!
    Ha lenne egy kamerám vinném a TV -t egyedül!
    A műsorokat ide oda pakolgatják, a Kreatív klubbot régebben néztem, mert a volt számtech tanárom a szerkesztője! (Laja bá rulez!)
    Azt is csak azért néztem, mert szerepelt benne a fél suli, háromszor bennt volt a GONDNOK Tibi mint "hardver-szakértő" meg az 1ik évfolyamtársm is...na az poén volt!