141
Fix.tv: az interaktív televízió
  • BONO
    #101
    De azt nem értem igazán mi a picsának tagadja le, hogy nem ő volt az holott tudom, hogy ő volt hát nagy fix fan vagyok csak felismerem az egyik EDDIG általam köcsögnek vélt műsorvezetőjét a "kedvenc csatornámnak"!
  • BONO
    #100
    Anyám ez nagyon durva visszavonom a köcsögösködésem Loydi nem is tudtam, hogy zsaru vagy a legdurvább az, hogy látszik a kihuzott szöveg a kutyaharapásos nézd meg police88 szegény srácot még elötte még egy buldog is megharapta ez durva meg az volt még kurva durva, hogy a cigány gyerek kijött a fegyverrel a kezében és a rendőrök meg be voltak szarva mint állat anyám mint a filmekben...
  • BONO
    #99
    Bocs vazzeg ezt a linket az atw-st megnézve tényleg ő az vazzeg bocs akkor kamuzott a szemétláda >>> de bevallom a frankot a Fix chaten szervezkedtünk, hogy elkapjuk és megverjük a többi bannolt sráccal de ezek nem mi voltunk! Nem szivesen mondom ki de a képeket elnézve sajnálom ahhh ez nekem fájt kimondani mert egy kis görény...!

    Vazzeg ez tényleg ő...
  • BONO
    #98
    #61 >>> Olvasd el és neharagudj, hogy ezt kell mondanom de qrvára félre vagy informálva ugyanis az a Loydi nem ez a Loydi (vagyis nem a Fix.tv-s Loydi) vagy csak tagadja a kis kokéró chat moderátor!
  • Police88
    #97
    http://loydi.atw.hu/
    nah ez az
  • Police88
    #96
    http://ma.hu/page/cikk/aa/0/134007/1
    pl ez de vhol voltak képek is... meg részletesebb leírás...
  • Police88
    #95
    de télleg megverték majd szerzek linket....
  • BONO
    #94
    Jó nekem nem T-m van hanem MonorNet-em de az is kábel amugy ki beszélt itt agyonverésről csak kedveskedtem neki egy kis smiley haddal!
  • Police88
    #93
    Loydit nem éppen agyonverték?
  • Police88
    #92
    T-kábelen faszányosan megy...
  • BONO
    #91
    Loydi gyülölek te és a moderátor társaid miliárdszor kirugtatok a Fix.tv chatjéről! Tehát ezuton üdvözöllek most téged oly kedvesen >>>

    Október 31-én volt a Fix.tv 5 éves én eddig mindegyik szülinapi bulijukat láttam de ez volt eddig a leg kuláb!

    Amugy mi van mostanában a fixel teljesen elment a kép semmit nem lehet látni csak a hangot lehet hallani de azt is olyna xar minőségben, hogy... mindenkinél ilyen fos vagy csak nállam?
  • blackgamer
    #90
    Fekusz műsora is jó, meg a KlipStory
  • Falconer
    #89
    Egyre több uj hülyegyerek van a képernyőn, és még mindig ugyanolyan nyomi műsorokkal:( Egyre szánalmasabbak lesznek. Ami meg van néha egy-egy értelmes műsor értelmes emberrel (ami nagyon ritka), akkor meg a meghívott arc ugy néz ki, hogy csak az éjjeli adásban nyomnám, mert nyugalom megzavarására alkalmas a pofája.
  • Police88
    #88
    csak a webcímük megváltozott nem fix.tv hanem : http://www.fixtv.hu
  • Police88
    #87
    nem van még....
  • Zacsy
    #86
    mi van a Fix.tv-vel? megszünt?
  • Zacsy
    #85
    valamelyik nap tesztelte az a dávid gyerek a Szótár V8-at az azzal kezdte a mondatát hogy "előtte volt Szótár V7 is." hú bazzeg ha nem mondja hülyén halok meg.
  • Zacsy
    #84
    hát vólt még egy feje:D
  • Falconer
    #83
    Az még semmi, de a gyereket figyelted? :D
  • Zacsy
    #82
    az a gépház ténleg odabasz
  • Falconer
    #81
    Sok faszfej van ott, az egyik pl csinált magának egy olyan PC házat, ami ugy néz ki minet egy madáretetö aminek ives a teteje és plexiböl van. Meegkérsezték hogy hajlitja meg a plexit, aszondta hölégfuvoval, látszik is itt a szélén, hogy tul meleg volt, és ezek a fehér pöttyök azért vannak, mert felforrt a müanyag :DDD
  • Police88
    #80
    jaja
  • Falconer
    #79
    Ur isten... :DDDDD
  • Police88
    #78
    nah itt egy egész galéria róla:http://www.corvin.hu/new/starwars/thumbs_d/thumbs_p.html
  • Police88
    #77
    voltam vasárnap a corvinban megnézni a StarWars III-at erre meg elötte berohan a Füle Zoli meg még páran és el kezdenek párbajozni Obivan és Vader ruhában utána meg elkezdenek rappelni... nagyon kemény volt nem tudtam h sírjak vagy nevessek :D
  • Gorvik #76
    igen, láttam. Hááát, elég érdekes lesz.
  • Police88
    #75
    most mondta a fix.tv-n hogy a sci-fi napon lesz a bemutató...
  • Iori
    #74
    a gyetvaival mi történt vki nem tudja?
  • Gorvik #73
    Kíváncsi vagyok milyen lesz. Az előzőben voltak elég érdekes jelenetek. Pl. amikor egy 2-3 méter széles folyosón vagy ezer lövést leadtak egymásra, és nem találták el egymást.
    Remélem nem lesz ilyen.
    Mindenesetre hajrá Füle
  • Police88
    #72
  • Police88
    #71
    Nemtom' egyszer volt saját weboldala is és onnan le lehetett tölteni...de az valahogy eltűnt ,nekem kazettán van meg még az "ősbemutató" a fix.tv-n.
    De itt van pár kép a májusiból:
  • Gorvik #70
    Úgy tudom májusban mutatja be valamikor.
    Magát a Sötét oldalt honnan lehet letölteni?
  • Roll
    #69
    Sziasztok!

    Milyen kodek kell ehhez a fix.tv-hez? Nekem minden ilyen zöld és kék.
    :-(
  • Police88
    #68
    ja.... De mikor mutatja már be a sötét oldal előzményeit feldolgozó filmet?
  • Gorvik #67
    Az Exit-et szoktam nézni. Végre egy műsor, ahol amatőr alkotásokat mutatnak be.
    Gratula

    Bár elég idegesítő, hogy Füle olyanok hív meg, akik csak úgy áradoznak magukról, közben filmjük annyit ér, mint a sz**, amit 5 perce izzadtam ki magamból.
  • Police88
    #66
    UP!
  • Serpa
    #65
    Pirates -re azt mondta a csávó gameoverben:
    -nagyon jó játék (ezt nem vitás), töltsétek le.

  • Aspyrin
    #64
    én kérek elnézést
  • Alien
    #63
    áááá

    -Milyen a Star Wars Battlefront?
    -Nagyon jó, hasonló mint a Call Of Duty.
  • Rafaelo
    #62
    valamelyik nagyon hadar a műsorban de amúgy nézhető