172092
  • qtab986
    #171769
    Valaki megbüntetett TK miatt, de nem volt idő megnézni, ki volt. Gyorsan jöttek egymás után a szövegek. Ha megvan a szerver címe, a pálya neve és az időpont, akkor valahol megtudom nézni, ki volt az?
    Csak azért fontos, mert igazságtalan volt és felhúzott. Szerintem direkt arra utazott, hogy valaki TKza és megbüntethesse.
  • Beers
    #171768
    10....
  • Zerénd
    #171767
    Azért az embör megcsömörlik. Bf42 megjelenése óta játszottam ezzel. BFSW volt az első onlány, előtte meg lan. Hány év is? :)
  • Zerénd
    #171766
    Ez akkor volt, mikor egy izraelita vallású, (zsidó) 140 kilós kancigány rakott téged seggbe?
  • qtab986
    #171765
    igaz,m16a2 volt a basic neki.

    A medicnek. A G36-E is a medicnek volt.
  • tutituti
    #171764
    igaz,m16a2 volt a basic neki.
    Na az jóvolt.

    De a specops m4 is jó volt:)
  • HTS s3rg1nh00
    #171763
    smi amúgy a specopsnak van és nem tud burst fire-t...
  • tutituti
    #171762
    Én szerettem az alap m4-et.
  • Beers
    #171761
    Nem igazán, néha dc, de már egyre ritkábban futok össze ismerősökkel...!
    Gore-val, Rapival,Murryvel, Frankie-vel beszélek 2 évente....
  • qtab986
    #171760
    Van valaki, akinek tetszenek a 3-as sorozatot lövő fegyverek, amik a medicnek vannak?
  • szekrény
    #171759
    megtaláltam a levelezős liftszerelő-angol nyeldolgozatodat 1999-ből ...
  • Zerénd
    #171758
    Naugyi. Amugy mizu? Régi csapat? Kockultok még?
  • Beers
    #171757
    ez igaz...
  • Zerénd
    #171756
    Mikor érdekelt engem, hogy off e valami vagy sem? :)
  • Zerénd
    #171755
    Még itt vagy te szerencsétlen?
  • 5m0k3sh0w
    #171754
    nekem is, kajak :D
  • Bogdogege
    #171753
    Hum punciszaftos az egész pofám meg a farkam is, nem fürdöm azt szaglászom egész éjszaka majd
  • szekrény
    #171752
    azért amiért a többi ősbf-esnek, tik libcsik nem viselitek jól a szabadszájúságot
  • qtab986
    #171751
    Schrank! Neked miért is kellett új account az sg-re?
  • Cobra.
    #171750
    Gondolom admin volt az Eryx-es ellenfél :)
  • szekrény
    #171749
    1. te kerestél egy felturbózott bf2-t ...
    2. bfp4f-ben nem lehet farmolni
    3. te is így jársz ha nem vigyázol ...
  • qtab986
    #171748
    Ennek mi köze a farminghoz?
  • qtab986
    #171747
    A gránátdobálós dolgot még nem érzem sportszerűtlennek, mert a supportnak igazából ez a dolga. Nem saját magát kell lőszerrel ellátni.
    Mindenesetre én egyiket se csináltam a felsoroltakból és még is excessice farming miatt dobtak ki a rulez szerveréről. APC-vel megközelítettem egy zászlót, de belelőttek és már alig volt egyben. Futottam tovább, közbe lelőttem egy Eryx-es fickót és rögtön felélesztettem egy csapattársam, akivel talán nem is voltam egy squadban. Máris kivágtak. Csodálkoztam is.
  • HTS s3rg1nh00
    #171746
    amikor direkt valaki magas pontra utazik,pl.elvonul 3 ember és 2 dobálja a gránátot 1 pedig adja az ammot,vagy ha 2en vannak 1 csapatban a harmadik az ellenfélnél,lelövi az ellenfelet,a csapattárs feléleszti,újra lelövi...így ő mindig kap 2 pontot a killért,a medic meg 2 pontot az újraélesztésért.pl:
  • szekrény
    #171745
    takaroggyá BFP4F-vel játszani , ha már ennyire keresztezni akarod a szamarat a lóval ...
  • qtab986
    #171744
    Mit jelet az, hogy farming?
  • qtab986
    #171743
    Persze. Talán most se tudják.
  • bakvarnyu
    #171742
    2005-ben még nem tudták leprogramozni a rombolható környezetet.
  • qtab986
    #171741
    Én nem próbáltam 2 tucat játékot, de mondom, sokak szerint még mindig ez a legjobb játék a maga nemében. Szerintem is jól kivan találva, még most is tetszik, és még jobban tetszene az a játék, ami ugyanilyen, de még azokkal a tulajdonságokkal is rendelkezik, amiket felsoroltam. De azt hiszem, olyan nincs.
  • Darun
    #171740
    Erre van egy nagyon egyszerű megoldás. Nem kell játszani vele! :)
  • qtab986
    #171739
    Azért kezdődött nagybetűvel, mert az a mondat eleje. Komolyan gondoltam, amit [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1082200464&no=171734]#171734.[/URL] kommentben írtam. Én nem ironizáltam.
  • Darun
    #171738
    A "Nekem" az irónikus volt? Ezt gondolom az különbözteti meg a sima "nekem"-től hogy irónikusan nagy kezdőbetűvel írod. Csakhogy ez számomra nem volt egyértelmű, így nézd el nekem tévedésem.
  • HTS s3rg1nh00
    #171737
    kiegyensúlyozva,főleg a kézifegyókra gondolok,vagy akár a helik-repcsik ellen lévő lófasz AA is szóba jöhet
    amit lentebb írtál,az pedig egy olyan statisztika ami megmutatja mennyit kóstált a játék 1 órája számodra,ha 50$ alapáron vetted a játékot(nyilván ez még akkor készült,amikor friss volt a gém és tényleg annyiért lehetett megvenni),vagy valami ilyesmi.
  • qtab986
    #171736
    Sztem nagyon gáz ez a játék.

    Mások szerint meg a kategória a legjobbja még mindig. A komment elején az iróniára nincs mit írnom. Jah, de van. A kerék defekttűrő.
  • Darun
    #171735
    Sőt, a vér kifröccsenhetne a monitoron keresztül, telitalálat esetén kigyulladhatna a gép és füstölhetne a processzor. Esetleg amikor fölénk száll egy helikopter, támadhatna hatalmas szél. A kést miért nem lehet dobni? Pl tök frankó lenne kiszúrni a terepjárók kerekét. És puskával pl miért nem lehet ütni? Már a Haloban is lehetett. Ebben miért nem? Ráadásul nincs semmilyen időjárási effekt, a lövedékek röppályáját is befolyásolhatná pl a szl vagy akár a robbanások. Az is mekkora baromság hogy a support után tudja tölteni a tankot! 120 milis lőszert hord magánál? Na ne! És akkor a rakétákról még nem is beszéltem. És ha valakire ráugrok a tetőről, az miért nem sebződik? Sztem nagyon gáz ez a játék.
  • qtab986
    #171734
    Nekem csak az hiányzik, hogy nem lehet rombolni a tárgyakat és a környezetet. Elég gáz, hogy egy bádogkerítés is megfogja az APC gépágyújának lövedékét a tank ágyúlövedék vagy a C4 robbanását és mögöttük sértetlennek lehet maradni. A kerítésből repeszáradatnak kéne lenni ami szétvág mindent.
    A tüzérségi támadás után is maradhatna 1 méteres kráter. Az emberek is jobban roncsolódhatnának. Mondjuk néha szakadjanak le a végtagok és fejek, mikor valaki meghal.

    Mi az, hogy balanszolva?
  • qtab986
    #171733
    A bf2s.com-on az adatlapon a jobb alsó sarokban mit jelet a Cost ($50 base) 0.3333 cph?
  • Promi #171732
    ott a pont
  • Bogdogege
    #171731
  • jappy
    #171730
    mit beszélsz hülyeséget?? Azért mert te meguntad vége? Én is tolom azóta is baszdmeg. Mondjuk én sose semmilyen mást nem is próbáltam mert nem érdekel de a bf2 az továbra is isten császár nálam. Ha van kedvem játszok és jó. Ha nincs kedvem nem játszok és ez jó. Csodálatos érzés mikor ha van kedvem játszani akkor tudok is. Felemelő érzés ez nekem. Tudod? Annyira boldog vagyok ha lelőhetek valakit helikopterel meg vadászos géppel hogy azt else tudom mondani neked. Hátha egyszer megtérülsz és átéled te is ezeket a csodálatos érzéseket. Ez az élet értelme. Nagyon nagy fücsülös kurva jézus isten baszta vóna meg abba.