172092
  • Bogdogege
    #171729
    akkor egészségedre

    De nekem már nem kell , meg szerintem vagyunk így egy páran .
  • Wescone
    #171728
    Minek felébredni? Engem pl. ugyanúgy elszórakoztat most is, mint hét évvel ezelőtt.
  • Bogdogege
    #171727
    fel kellene ébredni a bf2-nek már réges-rég vége a battlefield szériának is , szépvolt-jóvolt de ennyi.
  • tutituti
    #171726
    bár én nem vagyok ősbf-es de én ebben a modban látok még a fh2 és többi mellett reményt hogy bf2 megmarad pár fanatikusnak
  • MaximumTruth
    #171725
    Nem velünk van a baj. Hanem a sok idiótával, akik ha 2 gombnál már többet lehet átállítani a menüben, már megijednek, mert nekik az túl bonyolult.
  • Beers
    #171724
    Mi anno ezt vártuk a desert combat után, a bf2 kiadása előtt....!
    Csalódtunk, ezek az idők elmúltak!
    Lehet, hogy velünk van a baj....
  • HTS s3rg1nh00
    #171723
    én bizony mondom nektek,ha a 2-t újra kiadnák kicsit gatyába rázott grafikával,rendes netkóddal és egy kicsit balanszolva,évekre megint ott lennének a top multi game-ek közt,de úgyis csak a fos 3 utódját kapjuk,szóval ezen kár ábrándozni is :(
  • Hazugadmin
    #171722
    Nem is a grafika agáz, hanem inkább a látótáv.200a-s magasságra emelkedve már csak ködöt látsz minden oldalon.Erre kéne valami mod, ami megnöveli, vagy totál kikapcsolja a köd effeket, a mai gépek úgy is bírják.
  • Amper92
    #171721
    Remek játék, valóban, és a grafika is szép.. full grafikai beállításoknál, szép megjelenést kínál, nem udom, mit öregezik le a grafikát... nekem egyedül a fegyverekkel van gondom, eddig jó volt, nekem, kicsit pontatlannak tűnnek:) pedig imádom a játékot
  • Hazugadmin
    #171720
    Gyerekek, ez a game előkerült az éves lan partynkon, aixal, miegymással, és még mindig sok sok mérföldet ver bármeik ez után jött dice hányásra.
  • Beers
    #171719
    ?
    folytassuk a Community-ben, mert off gyanús.
  • Amper92
    #171718
    SZiasztok újratelepítettem a gépet, felraktam bf-2 őt, 150 patch és online akarok játszani, vagy új fiókot csinálni, ezt írja Server Refused Connection akinek volt hasonló gondja, kérem segítsen:) Köszönöm
  • Zerénd
    #171717
    Leszel az első?
  • Beers
    #171716
    Itt már csak a golyózápor segíthetne....!
  • Zerénd
    #171715
    Mert még azzal sem tudtok. :)
  • Zerénd
    #171714
    Miért kéne nekünk mindenhová elmenni? Ott leszünk, de nem maradunk örökké. Lehet pár hétig nyugalom lenne, de aztán? Nektek kell a helyi gondot megoldani, amiben viszont segítünk. (Amúgy van)
  • Beers
    #171713
    Mekkora befolyásod van a gárdában?
    Lehet felénk kellene masírozni .....!
  • Wescone
    #171712
    Ez itt irreleváns - veled ellentétben mi nem a golyóinkkal játszunk!
  • Zerénd
    #171711
    Csá kockák! Buzultok még? Van akinek leszállt már a heréje? :D
  • HTS s3rg1nh00
    #171710
    12.6-tal nekem jó
  • tutituti
    #171709
    mindenkinél
  • Prince of Máté
    #171708
    Frissen telepített 1.50-es BF2, friss ati driverrel ilyet produkál:



    Csak nálam ilyen?
  • qtab986
    #171707
    Ha ezért rúgnak ki a szerverről, akkor mit kell csinálni?
    Time out trying update pb client
  • qtab986
    #171706
    Fejből nem tudom milyen (majd megnézem), de fogadni mernék, hogy ott meg a friendly fire ki van kapcsolva. Az meg a halálom. Az játék szellemiségének arcul köpése.
    Néhányszor végignéztem a szerverlistát és kb tisztában vagyok, hol van kikapcsolva.
  • jappy
    #171705
    ez most komoly? Menj olyan szerverre ahol nincsenek buzi szabályok oszt cső. Panda szerver sacc per kb korrekt szabály van kivéve a szétvicset:-)
  • Rony94
    #171704
    A Battlefield 2-t nem tudom patchelni. Először a Complete Collection lemezről próbáltam feltelepíteni az 1.41-es patch-et, de nem ment, mert azt írta ki telepítés közben hogy "Patching failed".
    Letöltöttem külön netről, de ugyanaz.

    32bit-es Win7-em van. Mi a megoldás?
  • Darun
    #171703
    Valamilyen szinten érthető, mert sokan nem csinálnak mást se, csak röpködnek a zászlók felett és bombáznak, a jó ember meg spawnol és már meg is halt.
    Én egyszer felléptem egy szerverre ahol nem volt szabad bázist támadni. Ahol fix zászlós bázis van, ott oké, de a foglalható zászlós bázist hogy foglalod el úgy hogy nem ölhetsz meg senkit? Persze az ellenség meg beállt tankkal, aztán ami a csövön kifért. Semmi értelme nem volt se a pályának, se a játéknak.
    Sajnos vagy minden hülyeség miatt bannolnak, vagy egyáltalán nincs moderáció. Aztán döntsd el, melyik a jobb.
  • qtab986
    #171702
    Pedig az még egy jó szerver.
  • HTS s3rg1nh00
    #171701
    haha,én az előbb kaptam rulez main-ről egy 24 órás bant,mert meg mertem kérdezni,hogy nyerő körben miért rakott át az admin miközben éltem(!)
    na,oda sem megyünk többet...
  • qtab986
    #171700
    Megint találtam egy hülye szabályt. Zászlót bombázni tilos, mert az badkill. Ezért rögtön meghalsz és minden pontod, killed lenullázódik. És mindegy, hogy a zászló elfoglalható. Ez mondjuk megmagyarázza néhány halálom, de nem mindet. Például azt még mindig nem értem, miért kellett meghalnom akkor, amikor a kobrából kilőttem egy motorcsónakot Wake Island-on a két sziget csücske között a vízen. Akkor talán pont az ellenkezője volt a tilos. Aki úton van valahova, azt nem szabad levegőből megölni.
    Ez egy háborús játék. A háborúban ölnek. Az EA hogy hagyhatja, hogy értelmetlen szabályokkal tönkre tegyék a játékot?
  • Metalmilitiakid
    #171699
    persze meg a 0.1 ben is, de most 1.5 van :D
  • bakvarnyu
    #171698
    1.0-ba kilövi a tankot egy találattal az eryx.
  • Metalmilitiakid
    #171697
    igen ezt mondom én is, tankkal persze lehet adni meg a tow a menő, de az eryx tuti nem
  • 5m0k3sh0w
    #171696
    5000 órám van a bf2ben, és olyan nekem se volt hogy sraw-al 1 lövés lett volna tank/apc. tankkal tankot/apc-t lehet 1 lövéssel ölni ha nagy mákod van. sraw-al 3-4 lövés egy tank, attól függ mennyi hp-ja van.
  • Metalmilitiakid
    #171695
    *csak valami isteni..
    csak nehogy a csalás jöjjön át esetleg valakinek
  • Metalmilitiakid
    #171694
    A teljes BF2 játékidőm felét antitankként töltöttem el, hidd el nekem, hogy még az APC t is csal valami isteni csoda segítségével tudod annyira lesebezni egyetlen lövéssel, hogy utána leégjen magától, de akkor sem lövöd ki, hanem leég. Az hogy tankot szedj ki teljes életről az még a lánctalpvédős bugos duplasebzéssel sincs meg.
  • Darun
    #171693
    Én lehet hogy nem, de aki tud vele rendesen célozni, az simán.
  • Metalmilitiakid
    #171692
    Igen talpas TOW rakétával, Eryx el lófasztse lősz ki egy lövéssel :D Esetleg FAV meg a DPV de néha még azok is égnek 1-2 mpt mielőtt felrobbannak.
  • Bogdogege
    #171691
  • havercsotány
    #171690
    lesz bf4 rádióban hallottam