172092
  • Wescone
    #171809
    Üdv, Tagok!
    Letölthető valahonnan a booster pack (armored fury - euroforces) egyben? Annak idején simán elérhető volt az EA oldalán, de az régen volt. Amúgy én úgy emlékszem, hogy ahhoz, hogy a booster pack-et telepíteni tudjam, fel kellett raknom előbb az 1.50-es (?) patch-et, most pedig azt az üzenetet kapom telepítés előtt, hogy máris újabb verzió van telepítve mint az 1.50-es - hogy van ez? Win7-re igazi kihívás telepíteni egyébként a gamet (én így tapasztaltam legalábbis), a voip indulásból crash-, directx9-ért "kiált" (nem találja de végül mégis simán fut a játék) aztán az is előfordult, hogy telepítés után az y axis-t nem lehet beállítani (változtatni). Találkozott valaki ezekkel-, vagy ehhez hasonló hibajelenségekkel win7-re telepítés során?
  • Beers
    #171808
    #171803
  • sepeti
    #171807
    Sziasztok!
    Megvettem egy retro csomagban a BF2 játékot. Nagyon tetszik, érdekes játék, és elég élethű (a pályarombolást és néhány fizikai jellemzőt kivéve, amit itt is sokan említenek).
    Tudnátok abban segíteni, hogy hogyan mehetek netre játszani?
    Nagyon sok szervert kiad a netre csatlakozva, de ha azonos verziót állítok be, akkor egyet sem. Melyik patch verziót kellene telepíteni, hogy kipróbálhassam neten?
    Előre is köszi!
  • bakvarnyu
    #171806
    Amúgy ha lelőnék az account szervert kurva nagy lázongás lenne.
    Pl. most fog jönni a keleti front az FH2-höz.
  • bakvarnyu
    #171805
    Neked olyan furcsa kérdéseid vannak
  • qtab986
    #171804
    Meg lehet valahol nézni, hogy mit játszottam ranked és nem ranked szervereken összesen? Legalább azt, hogy összesen mennyi időt játszottam?

    Amúgy az account server meddig fog még menni? Mert account szerver nélkül el se lehet kezdeni a játékot.
  • HTS s3rg1nh00
    #171803
    1.41 és 1.5
  • Zerénd
    #171802
    Milyen pöcsöket is kell letölteni ehhez?
  • Bogdogege
    #171801
    meg a többi régi ratyinak
  • Bogdogege
    #171800
    BSZN koschwarz
  • Bogdogege
    #171799
    BSZN Boxi
  • SigS
    #171798
    Köszi, ránézek
  • 5m0k3sh0w
    #171797
    nem accountot vettem hanem cdkulcsot
  • 5m0k3sh0w
    #171796
    én tőle vettem bf3 accountot 2szer is már. van weboldal is ahol tudsz rendelni origin bf3 kulcsot, de hardveraprón privátban is lehet venni. megbeszéled vele mi kell, megadja a számlaszámát, és elküldöd neki a pénzt. az alap bf3 3800 Ft, nem nagy pénz érte. és hát egy teljesen új cd kulcsot kapsz ami még nincs felhasználva. a második rendelésemnél rendes volt a csávó, mert még nem kapta meg a pénzt de már a kulcsot elküldte emailben.
  • SigS
    #171795
    És ha már beregelte...?
  • Beers
    #171794
    A kódot mail-ben is el tudja küldeni.....
  • SigS
    #171793
    Kicsit messze van a srác
  • Beers
    #171792
    Tessék!
  • SigS
    #171791
    Hívtak lőni...
  • Metalmilitiakid
    #171790
    Megbuzultál ?
  • SigS
    #171789
    Sergi, Milka : tudtok valakit aki árul BF3 acc-ot?
  • HTS s3rg1nh00
    #171788
    "érdemes rajta játszani."
  • qtab986
    #171787
    Milyen feltételnek?
  • Metalmilitiakid
    #171786
    Ennek a feltételnek a Rulez sem felel meg :D
  • qtab986
    #171785
    Mondj olyat, amin Friendly Fire be van kapcsolva és 64-es mapok mennek és érdemes rajta játszani.
  • HTS s3rg1nh00
    #171784
    a rulez egy fos.
  • qtab986
    #171783
    A Rulez nem is ranked szerver! Most már nem zavar, mert túlléptem a rangok és kitüntetések gyűjtésén (végre!), de szerverkeresőben mindig is be volt és van x-elve a Ranked szűrő. 5 évvel ezelőttről nem emlékszem ilyen hibára. Olyanra se, hogy rosszul működnek a gombok. Például medic voltam és gépkarabélyról kézigránátra váltottam. Ez van beállítva az egér görgetőjének lenyomására. Erre medpackot dobtam. Mostanában csinál ilyet. A legutolsó patch bugos? Mert a gépem meg idén jobb lett.
  • Gyuszopapa
    #171782
    Nem a stat a lényeg ne azért játsz,hanem a játék élvezetéért és szeretetéért.Ha úgy játszol soha nem fog zavarni ha rosszabb vagy a másiknál.
  • Metalmilitiakid
    #171781
    Nemtom te hogy szoktad csinálni, de főleg AK val vagy hasonló medic fegyókkal nem szokás célozni, kicsit furcsa, de néha pontosabbak ha nem célzol közelharcban mintha céloznál. Akkor érdemes vele csak célozni, hogy ha messzire lősz, de akkor meg csak egyesével lőj és akkor jó esetben majdnem minden lövés talál.
  • qtab986
    #171780
  • qtab986
    #171779
    Összehasonlítottam mások statjávla az enyémet. Gyenge vagyok. Accuracy 18.8%, 1500 óra játékidővel. Talán még közepes sincs. Nem sokat tanultam.

    Még mindig az a beidegződésem, hogy ha valaki elém toppan, akkor elfekszek, hogy minél pontosabb legyek MG-vel, de az elkefél elkezd oldalazni és váltogatja az irány meg ugrál. Ez pereresze CQB (close quarters battle). Mindenre lövök csak rá nem. Ezt a rossz szokást nem tudom levetkőzni. Nagyobb távolságból azért jó a PKM és MG36. Az RPK-74 valahogy nem tetszik.

    Szerintem a géppuskák nem is jók állva (na persze). Óriási szórásuk van. Csak fekve jó, de ahhoz kell egy nagyobb távolság a céltól. Viszont nagyon sokat felejtettem, mióta 5 éve nem játszottam. a DAO-12 durva fegyver CGB-ban. Nincs párja. Csak lassú a tár feltöltése. Néha meglepődtem, mit meg nem csináltam. Bementem egy zászlóhoz egyedül. Nem maradtam a zászlórúdnál, mert jön egy frag és végem. Szaladgáltam körbe. Persze el akartak kapni, de hatot megöltem, mire elkaptak. Volt néhány hasonló eset a DAO-12-vel. Kedvencem lett.
  • Bogdogege
    #171778
    A stat-ot hiába nézi ez csapatjáték , a mostani battlefildek a stat buzulással lettek megölve, azt kéne agyonverni aki kitalálta
  • HTS s3rg1nh00
    #171777
    nagyon max irányadónak jó,hogy ismeri-e az összes pályát a játékos vagy csak karkandot,milyen pontossággal lő...a többi úgyis próbaidő/próbajáték alatt derül ki,lehet valaki egyénileg nagyon jó,ha nem csapatjátékos,és lehet egyénileg nem annyira jó,de csapatban verhetetlen is
  • qtab986
    #171776
    A bf2s.com oldalon ha valaki megnézi a statisztikát, akkor kiderül neki, hogy akinek az adatait nézi az milyen játékos? Tudom,már nincsenek klánok, a játék túl van fénykorán, de régen, amikor a valaki klánt akart szervezni, akkor megnézte valaki statját és megmondta, hogy kell vagy nem?
  • liquivent
    #171775
    Egy kis segítség azoknak, akik szeretnék a régi játékaikat betenni ORIGIN alá.
    Nekem két hetembe került, de a (magyar) supportos kolléga kitartó segítségének köszönhetően sikerült úgy, hogy megmaradtak a katonáim statisztikái is.

    Régi EA játékok egyesítése Origin fiókkal Blog bejegyzés

    Örülnék, hogy ha esetleg a Battlefield.hu -ra is felkerülhetne ez a Blog bejegyzés, mert azt gondolom, ott nagyobb tömegekhez jut el, mint a saját klános weboldalunkon.
    Ez ügyben lehet keresni a liquivent kukac ptdclan pont hu mail címen
  • HTS s3rg1nh00
    #171774
    van még pár ranked,de igazából a játék már majdhogynem haldoklik,istentudja mikor foltozták,szóval nem értem miért kéne még1 teljesen üres szervert indítani.SF mapok pedig maréknyi szerveren vannak,de amin játék is szokott lenni,az 2 (The killing fields ami only warlord,meg van valami only ghost town is)
  • qtab986
    #171773
    Igen, Operation Blue Pearl. Kedvenc map. Kiegészíteném, néhány G3A3-es is jól jón, de nem kell belőle sok. Jók a helységharcban és a CQB-ben is. Csak legyen medic mögötte.

    azért nem dobja ki,mert 1.5-ben jött és akkor már senki nem foglalkozott a wikivel


    Az EA már nem foglalkozik a BF2-vel? Levették róla a kezüket? Már ranked szerver sincs? Csak tört szerverek mennek? Azok mennyibe kerülnek?

    Special Forces Maps-al nem találkoztam, egyikkel se. Azok be se kerültek az BF2 új verziójába?
  • HTS s3rg1nh00
    #171772
    azért nem dobja ki,mert 1.5-ben jött és akkor már senki nem foglalkozott a wikivel,amúgy operation blue pearl
    persze,mivel a szerverekkel sem foglalkozik már senki
  • qtab986
    #171771
    Én se szeretem a Snipereket, ha bizonyos mapokon szinte 0 darabra van szükség, de nem bántom őket. Rulez kick/bant-t ad az ilyen sorozatos TK-kért.
    Jó lenne, ha a Commander megszabhatná, milyen aránya legyen a kasztoknak. Például van az a pálya, amin a USMC-nek át kell kelni a vízen egy kínai szigetre. Na oda csak Anti-Tank, Support és Medic kell. Én be se látom, mit akarnak a Sniperek. Nincs látótávolság, az egy városi harc és CQB keveréke. Az a baj, most nem jut eszembe a Map neve és a wiki.bf2s.com/maps-on se találom, de azért vágog miről van szó? USMC LAV-25 APC-el és RIB-el próbál átkelni a vízen a PLA meg Eryx-el lövi őket a partról.

    Az reális, hogy ranked szerver bérlése 1 hónapra 18000-19000 HUF?
  • Metalmilitiakid
    #171770
    Nem itt nem igazán lehet ilyet, hacsak nem volt battle recorder vagy vmi chat logger. Amúgy meg a TK zás népszokás, én is szoktam, amikor pl karkandon szopóágon álluk és észreveszek mellettem 4 sniper-t egy rakáson mind a négyet agyonlövöm :D Tudom ezzel nem segítek a csapaton, de általában a második után kasztot váltanak és talán valami hasznuk is lesz :D Eddigre rekord talán az volt, hogy csak hotel volt a miénk amcsiként és 24 emberből valami 8-9csipa volt...