172092
  • nandorb
    #168730
    reklamozza a kecy magat az van...
    nem lattod mire nyomta a valasz gombot?
  • Bogdogege
    #168729
    Mivot?
  • nandorb
    #168728
    mennye anyadba te szar kalap...


    HBD Running!!!:)))
  • HTS s3rg1nh00
    #168727
    a kurva anyádat,azt.:)
  • RobKubica20
    #168726
    katt rá: http://s2.gladiatus.hu/game/c.php?uid=111295
  • havercsotány
    #168725
    Bódogat nekijek
  • CharrDen
    #168724
    Értem, hát nem csináltam semmit egyszer csak megy, de örülök neki, de azért köszi.
  • Szankcio
    #168723
    Bakvarnyu-nak elnézést, mert mellé ment a válasz s akkor előző megoldási javaslat CharrDen-nek szól
  • Szankcio
    #168722
    Szia, szedd le a "pbsvc.exe" PB Service install mondjuk innen:
    http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsvcfaq.php
    telepítsd fel utána egy pb setup szt jó lesz remélhetőleg.
  • nandorb
    #168721
    Alapbol ugy kell feltelepiteni mindent a win7-ben es utana minden mukodik...eddig sose volt problema ien szinten,a havernak XP SP2-esen szokta kidobalni azzal a hiba uzenetel hogy connection to the server has bee losted... Punkbuster meg miegymas beallitva.
  • n003
    #168720
    Bódog SzüliNapot Ráning+Leveskócka :D
  • JagFater
    #168719
    Futtasd a játékot rendszergazdaként...
    Esetleg egy XP SP3-as kompatibilitási mód is segíthet.
  • bakvarnyu
    #168718
    Hát a win7-nek én még csak a nevét hallottam, de amúgy nem a system32 mappába kell lennie hanem valahol a dokuments / bf2-be.PnkbstrA.exe és
    PnkbstrB.exe.
  • CharrDen
    #168717
    Szia! Tegnap valamiért ment már, pedig semmit se csináltam. Igen, letöltöttem a pbsetup.exe-t, beraktam bf2, frissitett, de nem rakta be a 2 fájlt a system32 mappába (win7) és amikor a játékot elinditom akkor se ment a folyamatok alatt semmi pb, csak amikor a setup ment(amivel frissitettem). Azt benn is hagytam, raktam rá rendszergazdát és úgy valahogy ment a játék.
  • DAFFANGER
    #168716
    Okés értem és nagyon köszönöm szépen a Segitségeteket meg a türelmeteket!
  • endrodiz
    #168715
    hupsz... ....Xtended
  • endrodiz
    #168714
    nos.. amit letöltöttél, az egy modnak a mapppackja, mégpedig az Allied Intent Expanded röv.: AIX
    AIX töltsd le a modot és próbáld ki azzal a mappackot...
  • endrodiz
    #168713
    igazából már nem tudom.
    elvileg írsz egy rem-et a három sor elé, ahol pedig ezt látod: aiSettings.setMaxNBots 32 onnan a négy egymást követő sor elől törlöd a rem-et és mented a fájlt. elvileg
  • DAFFANGER
    #168712
    endrodiz!A pályákat sikerült beraknom Allied Intent - Single Player Maps ezt töltöttem le de van egy olyan gond hogy betölti a pályát is meg minden ki is választom kivel legyek meg a spawn pontot azaz hol kezdjek és hátralevő idő 0-a és semmit nem csinál:S
    Ez mitől lehet?Vagy kell még valami ehhez a MAP csomaghoz?
  • DAFFANGER
    #168711
    Ez mind rendben van de mit kell átirni mire?Mert nem értem nekem ugyan ez van ha megnyitom! Ehhez meg kell változtatnod a '...\Battlefield 2\mods\bf2\AI\AIDefault.ai' file alábbi 3 sorát:

    aiSettings.setMaxNBots 64
    aiSettings.maxBotsIncludeHumans 1
    aiSettings.setBotSkill 0.4

    Mit kell itt átirni hogy 16 bot ellen 32 legyen???Segitsetek lécci mert nem értem.thx
  • bakvarnyu
    #168710
    pbsetup.exe - ezzel frissítetted?
  • CharrDen
    #168709
    Nem tudjátok mit kéne csinálni hogy el is induljon a punkbuster? Folyamatokban nincs ott amikor inditom a bf-t, lehet hogy ez a probléma?
  • CharrDen
    #168708
    Ejj dejó fél internetet átnéztem semmi megoldás nincs, de a legjobb, hogy frissitettem a punkbustert de a windows/system32 mappában nicns semmi pnkbstra és b fájl vagy mi... elinditom a játékot folyamatokban ott sincs, semmi se történik...
  • endrodiz
    #168707
    C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\mods\bf2\Levels
    értelemszerűen a BF2 mappáig lehet más elérési út is, mindenkinél egyéni, én nem változtattam rajta...
  • CharrDen
    #168706
    Ez oké, de nekem a BF2-n kivül nincs semmi pb vagy akármivel kezdödö amit lehetne :(
  • LordFero
    #168705
    Nah nekem megoldódott a problémám.
    Úgy sikerült, hogy : Először elindítottam a játékot, utána lenyomtam a Ctr + Alt+ Del billentyűkombinációt, a feladatkezelőben a folyamatoknál kikerestem a pb-re vonatkozó futó alkalmazásokat, jobb klikk és tulajdonságok, és a kompatibilitás fülnél ott van h jogosultsági szint és ott bepipáltam a " Futtatás rendszergazdaként " fülecskét és nekem működik így a játék.
  • CharrDen
    #168704
    "PnkbstrA.exe" ezt hol találom?
  • CharrDen
    #168703
    Mármint ha be akarnám rakni a listára, nem tudom, mivel nincs a listán, és a hozzáadás gomb szürke, tehát nem lehet rákattintani..
  • CharrDen
    #168702
    Értem, ezen kívül még frissitem a punkbustert és rendszergazdaként inditom el, ahogy itt írja. Ez állítólag segít. Amugy hol tudom beállitani, hogy "kiengedje a tuzfalon"?
  • bakvarnyu
    #168701
    PnkbstrA.exe, ennek mindig futnia kell a hatterben, ki kell engedni a tuzfalon
  • LordFero
    #168700
    Nekem is azt írja ki mint CharrDen kolegának :D
  • CharrDen
    #168699
    Hát nekem is problémám van. Felraktam WIN7et, belépek szerverre hibát ír ki (felraktam 1.5öt), régen xp-n ment..
  • Bala10
    #168698
    mi a hibaüzi?
  • LordFero
    #168697
    Üdv!
    Lenen egy kis problémám. Mindig ledobál a szerverekről a játék, pedig a legfrissebb patch van rajta. Amikor kidob a PunkBuster-re hivatkozik h az miatt dob ki. Frissítettem és még mindig ledobál.
    Pls segítsetek :D
  • Wreck86
    #168696
    Katt ide.
  • DAFFANGER
    #168695
    És a letöltött pályákat hova kell tenni hogy működjön?Bocs hogy kérdem de a faq-ban nem találtam eddig.
  • endrodiz
    #168694
    FAQ!!!
  • DAFFANGER
    #168693
    Sziasztok!Azt meg tudja valaki mondani hogyan kell több ellenfelet berakni a sima BF2 single playerben?Mert nekem minden pályán 16 ember van azaz 8 v 8:S
  • schrank
    #168692
    a demo alapján a válaszom : NEM
    ezért ki kell próbálnom a varez konkvesztot és ha az is nem akkor véget ért tiszavirágéletű bf-es pályafutásom
  • Matthew Baker
    #168691
    Ebben a percben még csak adsz neki egy esélyt a következőben pedig átállsz a sötét oldalra